Yükselen Yengeç Burcu Özellikleri

Yükselen Yengeç Burcu Özellikleri? Yükselen Yengeç Burcunun Olumsuz Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

yukselen-burc-banner-300x100-3

Yükselen Yengeç burcu olan kişiler duyarlı ve hassastırlar. Kolaylıkla karşısındaki insana empati yapabilirler. Sevdikleri insanları ağırlamaktan, beslemekten, hizmet etmekten keyif duyarlar. Etraflarındaki insanlarla ilgilenirler. Başkaları için bir şeyler yaptıklarında kendilerini iyi hissederler.  Sevdikleri insanları korumak, onları sağlıklı hale getirmek için her şeyi yapabilirler. Muhteşem bakıcılardır. Yaşlı insanlara ve bebeklere, kısaca bakıma ihtiyacı olan tüm bireylere en güzel şekilde bakabilecek insanlardır. Ruh halleri sıklıkla değişkenlik gösterir. Bir gün içerisinde bir çok duyguyu bir anda yaşarlar.

Telefondaki bir insana sinirlenip, telefonu kapatır kapatmaz size gülümsemeye devam edebilirler. Kendi hayatlarının sorumluluğunu kolay kolay alamadıkları için, çevrelerinde kendilerini koruyabileceklerine inandıkları, güvendikleri, sırtlarını dayayabileceklerine inandıkları insanları tutarlar. Duygusal anlamda etraftaki enerjiden çok hızlı etkilenirler. Onlar için, kavga ve gürültü barındıran ortamlar uygun değildir. Aile hayatlarına bağlıdırlar. Kendi ailelerini kurmak için de çok küçük yaştan itibaren motivedirler. Bir çok yükselen Yengeç, erken yaşta evlenir. Ancak ilk ailelerine olan bağlarını kolay kolay kopartmazlar. Çoğu yükselen Yengeç burcu, evlendiği zaman ailesine yakın bir bölgede oturmaya çalışır. Zaman zaman kaprisli ve alıngan tavırlar sergilerler.

Yükselen Yengeç Burcu

Yükselen Yengeç Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Tüm enerjisini sağlıklı bir şekilde dünyaya akıtamadığında yükselen Yengeç burcunun olumsuz özellikleri ortaya çıkmaya başlar. Etraflarındaki insanlarla özel olarak ilgilenirler ancak olumsuz özellikler ortaya çıkmaya başladığında, aynı ilginin kendilerine de gösterilmesini beklemeye başlarlar. Daha ileri düzeyde, tüm sorumluluklarını başka bir bireye yüklemek isterler. Her aşamada yönlendirilmek, neredeyse “yapılması gerekenler” listesinin her gün ellerine verilmesini isterler. İsteklerinin karşılığını bulamadıklarında da, aşırı alınganlaşıp yaralanmış hissederler. Kabuklarına çekilip, kimse ile muhatap olmazlar. Bir süre sonra bu durum, istemli ya da istemsiz etraflarındaki herkesin kendilerinden uzaklaşmasına sebep olabilir.

Yükselen Yengeç Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Fiziksel görünüm bireysel doğum haritalarına göre değişkenlik gösterebilse de, genel olarak yükselen Yengeç  burçlarının kadınlarının göğüsleri bedenlerine oranla daha büyüktür. Erkeklerde ise kambur duruş dikkat çeker. Yükselen Yengeç burcu mensupları genelde minyondur.

Ciltleri problemli olmaya müsaittir. Sivilceleri, güneş lekeleri veya derin gözenekleri bulunur. Surat şekilleri ince uzun veya yusyuvarlaktır.

yukselen-burc-banner-300x100-3

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();