Yükselen Yay Burcu Özellikleri

Yükselen Yay Burcu Özellikleri? Yükselen Yay Burcunun Olumsuz Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

yukselen-burc-banner-300x100-3

Yükselen Yay burcu olan kişiler hoşgörülü, yumuşak, anlayışlı insanlardır. Öyle kolay kolay kimseyi rahatsız etmez, özgürlük alanlarına girmezler. Tabi ki aynı anlayışı kendilerine de bekler, özgürlüklerinin kısıtlanmasını istemezler. Zodyak’taki sayılı, özgürlüğü birinci sıraya yerleştiren yükselen burçlardandır. Neşeli, güleryüzlü ve hayata pozitif bakan insanlardır. Geleceğe daima umutla bakarlar. O kadar umutla bakarlar ki; bazen gereğinden fazla pozitif, Polyannacı bir tutum sergileyebilirler. Maceraperesttirler. Bir çok insanın cesaret edemediği aktiveteleri, kolaylıkla yaparlar. Uzun yolculuklardan hoşlanırlar. Dünyayı gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi severler.

Adelet duyguları gelişkindir ve pencerelerinden çok geniş bir perspektifle bakabilirler. İnsanları kategorize etmezler. Sadece insanları değil, hiçbir canlıyı birbirinden ayırmazlar. Öğrenmeye çok açıktırlar. Bazen çok fazla şeyi bilme istekleri, dikkatlerinin dağılmasına ve sık sık meslek/iş değiştirmelerine sebep olabilir.Meydan okumayı, rekabet etmeyi severler. Genelde kendilerinin en doğru olduğu konusunda biraz inat ederler.

Yükselen Yay Burcu

Yükselen Yay Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Tüm enerjisini sağlıklı bir şekilde dünyaya akıtamadığında yükselen Yay burcunun olumsuz özellikleri ortaya çıkmaya başlar. Çok fazla ilgi alanının olması, öğrenme isteği ile birleştiğinde, her konuda en çok kendisinin bildiğini düşünen biri haline dönüşebilir. Bu sebeple aslında herkese saygı gösteren tavrı, yargılayıcı , önyargılı bir hale dönüşür. Çevresini abartılı bir şekilde eleştirebilir. İnandığı konular konusunda fanatiklik noktasına ilerleyebilir.

İş hayatında kararsız bir tutum, sürekli yeni olanı merak eden ve elindekinden sıkılan bir hal alabilir. Sık sık yer ve iş değiştirebilir.

Hayatlarında kendilerinin meydan okuyabilecekleri bir alan bulamadıklarında, bunalımlı ve huzursuz bir hale gelirler. Ancak hiçbir zaman bunalımları uzun sürmez, kendilerini mutlu edecek bir uğraş bulmak üzere tekrar adım atarlar.

Yükselen Yay Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Fiziksel görünüm bireysel doğum haritalarına göre değişkenlik gösterebilse de, genel olarak yükselen Yay burçları genelde uzun boyludurlar. Fiziksel olarak kilo almaya meğillidirler. Hızla kilo alıp, hızla kilo verebilirler.

Eller ve kollar atletik görünümdedir. Genelde bedene göre daha uzun kollar ve bacaklar dikkat çekici olabilir.

Alın kısımları genişçe, çene kısımları ise üçgen ve incedir.

yukselen-burc-banner-300x100-3

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();