Yükselen Terazi Burcu Özellikleri

Yükselen Terazi Burcu Özellikleri? Yükselen Terazi Burcunun Olumsuz Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

yukselen-burc-banner-300x100-3

Yükselen Terazi burcu olan kişiler, çok uyumlu ve zarif insanlardır. Sosyal çevrelerinde onaylanmayı fazla önemsediklerinden bu uyum duygusunu fazla abartabilirler. Genellikle herkesle anlaşırlar. Anlaşmasalar da anlaşır gözükürler. Çok politikdirler ve taraf tutmaktan hoşlanmazlar. Çoğu hiçbir konuda fanatiklik göstermez. Bazen sinirlenseler, hiç hoşlanmadıkları bir ortamda bulunsalar bile, her şey yolundaymış gibi davranabilirler.

Dış dengeyi kurmak yükselen Terazi burçları için ne kadar önemli ise, aynı özeni iç dengelerini kurmak için de göstermeleri gerekir. Aksi halde yüzlerindeki kocaman gülümsemenin altı, haset, kırgınlık ve kıskançlık gibi olumsuz duygularla dolabilir. Yalnız kalmaktan hoşlanmazlar. Erken yaşlarda partnerlik ilişkilerine başlarlar. İkili ilişkiler çok küçük yaşlardan itibaren dikkatlerini çeker. Yalnız kalmaktan hoşlanmamaları bir çok yükselen Terazi burcu insanının bir ilişkiden diğer ilişkiye kolaylıkla geçiş yapmasına sebep olabilir. Çok ince eleyip sık dokumadan partnerlik ilişkilerine başlayabilirler. Çok fazla tabuları yoktur. Partnerleri olmadığında ise yüzlerce arkadaşlarından biri ile beraberlerdir. Küs insanları barıştırmakta, sıkıntılı konularda uzlaşma sağlamakta üstlerine yoktur.

Yükselen Terazi Burcu

Yükselen Terazi Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Tüm enerjisini sağlıklı bir şekilde dünyaya akıtamadığında yükselen Terazi burcunun olumsuz özellikleri ortaya çıkmaya başlar. Sürekli çevreleri ile uyum içerisinde olma hallerini abarttıklarında, kendi duygularını bastırmaya başlarlar. Bu ruh için çok büyük yüktür. Yüz her zaman gülümser ancak ruhta fırtınalar kopar. Biriken tüm kötü duygular bastırılır. Yüzlerindeki kocaman gülümsemenin altı, haset, kırgınlık ve kıskançlık gibi olumsuz duygularla dolar. Diğer taraftan herkesi anlıyormuş gibi gözükmeleri, çevrelerindeki insanların onları dert kapısı haline getirmelerine sebep olabilir. Uzun vadede bu da ruhun yorulmasına sebep olur. Yorgun her ruhun mücadeleden kaçındığı gibi, olumsuz özellikleri ortaya çıkan Yükselen Terazi burcu da mücadeleden kaçmaya başlar.

Yükselen Terazi Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Fiziksel görünüm bireysel doğum haritalarına göre değişkenlik gösterebilse de, genel olarak yükselen Terazi burçları orantılı vücut ve yüz hatlarına sahiptirler. Yüzlerinde veya vücutlarında herhangi bir kusur varsa bile, toplamda göze çok güzel gözükürler. Kadınları genelde güzel, erkekleri ise yakışıklıdır.

Genelde buğday tenlidirler. Ciltleri yumuşaktır.

 

yukselen-burc-banner-300x100-3

No more pages to load

No more pages to load