Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri

Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri? Yükselen Oğlak Burcunun Olumsuz Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

yukselen-burc-banner-300x100-3

Yükselen Oğlak burcu olan kişiler dünyaya heykellerini dikmek üzere gelirler. Onlar için arkalarında somut bir ürün bırakmak çok önemlidir. Bir yükselen Oğlak burcunun insanların kalbinde yer etmekten çok daha büyük emelleri vardır. Sorumluluk duygusu bedenlerini asla terk etmez. Askeri bir disipline sahiptirler. Kafalarına ne koyarlarsa, onu en iyi şekilde yapmak isterler. Çoğunlukla idealist insanlardır. Daima bir hedefleri vardır. Dakiktirler, asla gecikmezler. Toplumda saygı görmek, başarıları ile anılmak isterler. Askeri disiplinle yaşamaları, dışarıdan soğuk, katı ve karamsar görülmelerine sebep olabilir. Ancak işin aslı karamsar olmaları değil, daima “B planı”na sahip olmalarıdır. Her konuda güvenilir insanlardır. En katı eleştirileri kendilerine yaparlar. Başarılarını ve yeteneklerini olduğundan daha aşağıda görme eğilimindedirler. Zaman zaman yola devam edebilmeleri için sırtlarının sıvazlanması gerekir.

Görüntülerinin aksine son derece komik, kendilerine has mizah anlayışı olan insanlardır. Çok ciddi olduklarını zannettiğiniz bir anda ufacık bir mimikleri veya ince bir imaları ile sizi kahkahalara boğabilirler.

Özgüvenleri çok yüksektir. Eğer özgüvenlerini kaybederlerse, çalışmasalar da çalışıyormuş gibi göstermeye başlayabilirler.

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Oğlak Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Tüm enerjisini sağlıklı bir şekilde dünyaya akıtamadığında yükselen Oğlak burcunun olumsuz özellikleri ortaya çıkmaya başlar. Çok çalışkandırlar. Ancak çalışmaları takdir edilmediğinde veya istedikleri izi bırakamadıklarında, reddedilmişlik hissine kapılırlar. Bu his zamanla katılaşmalarına, kırılma ve incinme korkusu ile soğuk bir görüntü takınmalarına, insanlara karşı duvar örmelerine sebep olabilir. Zamanla insanlar tarafından ulaşılamaz bir kimse haline dönüşebilirler.

Bazen B planı yapma konusunu abartırlar. Her şeyin en kötü ihtimalini düşünürler ve karamsar bir hale gelirler. Kendilerini sıkışmış, asla bulundukları girdaptan çıkamayacakmış gibi hissedebilirler.

Yükselen Oğlak Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Fiziksel görünüm bireysel doğum haritalarına göre değişkenlik gösterebilse de, genel olarak yükselen Oğlak burçları belirgin kemikli vücutlara sahiptirler. Dizler, dirsekler, çene kemiği, leğen kemikleri çıkık ve dışarıdan kolayca belli olacak şekildedir. Uzun ve muntazam dişlere sahiptirler.

Genelde kısa boyludurlar. Esmer olma eğilimindedirler.  Saçlar genelde koyu renklerde dalgalı veya kıvırcıktır.

Sesleri kalın, çatallı ve otoriterdir.

 

yukselen-burc-banner-300x100-3

No more pages to load

No more pages to load