Yükselen Kova Burcu Özellikleri

Yükselen Kova Burcu Özellikleri? Yükselen Kova Burcunun Olumsuz Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

yukselen-burc-banner-300x100-3

Yükselen Kova burcu olan kişiler bir ortamda kolaylıkla dikkatinizi çeken kişilerdir. Üstelik de kendilerini göstermek için hiçbir çaba sarfetmezler. Bir şekilde diğer insanlardan farklı görünürler.Ya saçları renklidir, ya kıyafetleri renklidir, enteresan bir şapka, gözlük veya aksesuar takabilirler. Sıradan olmaktan hoşlanmazlar. Her ne yapıyorlarsa, illa içerisine özgün bir parçalarını katarlar. Özgürlüklerine çok düşkünlerdir. Kendilerine müdahale edilmesi korkusu ile çoğu insana mesafe koyarlar. Özgürlükleri konusunda Zodyak’ın en iddalı yükselen burcudur. Bu konuda o kadar hassaslardır ki, sırf bu sebepten bazen insanlarla derin ilişkiler kurmaktan bile korkabilirler. Ani kararlar almaya, ani hareketler sergilemeye müsaittirler.

Hiç beklenmedik hareketler sergileyebilir, sıradan insanların “asla” diyebileceği aksiyonlar alabilirler. İnatçı ve dediğim dedik insanlardır. Kolay ikna olmazlar. En iyisini kendilerinin bildikleri düşüncesi ile bazen başka insanların fikirlerini küçümseyebilirler. Aslında kolay ikna olmamalarının arkası boş değildir. Her konuda fikir edinmekten hoşlanırlar. Üç aşağı beş yukarı her konuda biraz bilgileri vardır ve bu sebeple ikna edilmeleri gerekir. Sürekli bir şeylere isyan eden, baş kaldıran bir tarafları vardır.

Arkadaş canlısı ve sosyal insanlardır. Bir olmaktan çok, bütün olmak isterler. Sosyal sorumluluk projelerinin başını çeken insanlardır. Humanisttirler. Kimsenin hakkını yemezler ve bir başkasının da bir başkasının hakkını yemesine izin vermezler.

Yükselen Kova Burcu

Yükselen Kova Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Tüm enerjisini sağlıklı bir şekilde dünyaya akıtamadığında yükselen Kova burcunun olumsuz özellikleri ortaya çıkmaya başlar. Genel olarak tüm yükselen Kova burçları farklı insanlardır. Bu farklılıkları ile mutlu olduklarında sorun yoktur. Fakat genel anlamda çevrelerinden rahatsız olduklarında, kendilerini diğer insanlar gibi olmaya zorlarlar. Tuhaf görünmemek için kendilerine has yanlarını bastırmaya çalışırlar. Bunun sonucu olarak hiç beklenmeyen zamanlarda ani öfke patlamaları yaşarlar.

Yükselen Kova Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Fiziksel görünüm bireysel doğum haritalarına göre değişkenlik gösterebilse de, genel olarak yükselen Kova burçları fiziksel olarak pek orantılı değildirler. Standart beden kalıplarına pek oturmazlar. Kalça, basen ve bacaklarda bedene oranla kalınlık söz konusu olabilir.

Genel olarak sarı veya açık kahve saçlı ve çoğunlukla renkli gözlü olurlar.

 

yukselen-burc-banner-300x100-3

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();