Yükselen Koç Burcu Özellikleri

Yükselen Koç Burcu Özellikleri? Yükselen Koç Burcunun Olumsuz Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

yukselen-burc-banner-300x100-3

Yükselen Koç burcu olan kişiler, hayata savaşmak, mücadele etmek, birinci olmak, lider olmak için gelmiş gibilerdir. Her zaman sürünün en başında durmak, cesaretlerini ve bağımsızlıklarını kanıtlamak isterler. Kanıtlayıp kanıtlayamadıkları onlar için önemlidir ancak onların çok cesur ve özgürlüklerine düşkün olduklarını çevrelerindeki herkes kolaylıkla farkedebilir. Sürekli aceleleri varmış gibi bir halleri vardır. Kafalarına koydukları konuları, mümkün olduğunca hızlı bir şekilde gerçekleştirmek isterler. Düşünmeden, spontane hareket ederler. Bir işe çok fazla zaman ayıramazlar. Dinamik, enerjik ve atılgan insanlardır.

Ani öfke patlamaları yaşarlar. Risk almayı severler. Onlara bir şeyi yapamayacaklarını söylerseniz mutlaka yapmaya çalışırlar. Hırslıdırlar. Çoğu adrenalin bağımlısıdır. İçinde hareket olan her şeyi kolayca yapabilirler. Doğuştan sporcudurlar ve bir çoğu profesyonel olarak sporla uğraşır veya uğraşmıştır. Başlangıçlar konusunda çok yeteneklidirler, ancak sürdürmek konusunda zayıftırlar. Korunmaya ihtiyacı olduğunu düşündükleri kişileri sonuna kadar korurlar. Haksızlığa tahammül edemezler. Onlar çizgi kuşağın, batmanleri, supermanleridirler.

Yükselen Koç Burcu

Yükselen Koç Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Tüm enerjisini sağlıklı bir şekilde dünyaya akıtamadığında yükselen Koç burcunun olumsuz özellikleri ortaya çıkmaya başlar. Savaşçı ve mücadeleci tavrı, bir anda hayatı gerçek bir savaş alanı gibi görmesine sebep olabilir. Herkesi düşmanı gibi görmeye başlar. Kavgacı, kaba ve saldırgan bir görüntü çizer. Gereksiz çıkışlarda bulunur, çevresini incitir. Böyle olduğunda çevresindeki insanların düşmanlığını kazanmış kimselere dönüşebilirler.

Etrafı ile uğraşmaktan, kendisinin hayatta ne istediğine karar veremez. Sadece mücadele eder ancak ne için mücadele ettiğini bilmez.

Yükselen Koç Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Fiziksel görünüm bireysel doğum haritalarına göre değişkenlik gösterebilse de, genel olarak yükselen Koç burçları doğaları gereği çoğunlukla atletik, güçlü kuvvetli insanlardır. Dikdörtgen veya ters üçgen şeklinde vücut yapıları vardır. El ve ayaklarında küt parmaklar dikkati çeker.

Yüzlerinde alın bölgesi geniş, dışa doğru hafif çıkıktır. Boynuz diye tabir edebilceğimiz bölgedeki kafa kemikleri dikkat çekici olabilir. Büst bölgelerinde bir çoğunun yara izi vardır. Yara izi olmayanların ise dikkat çekici bir benleri bulunur.

Saçları genelde koyudur  ve kızıl saçlı olma potansiyeli taşırlar. Saçları kalın telli ve gürdür.

 

yukselen-burc-banner-300x100-3

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();