Yükselen İkizler Burcu Özellikleri

Yükselen İkizler Burcu Özellikleri? Yükselen Burcun Olumsuz Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

yukselen-burc-banner-300x100-3

Yükselen İkizler burcu olan kişiler ayaklı gazete gibilerdir. Onlar, her şeyi herkesten önce duyarlar, merak ederler ve öğrenirler. Bu yükselen burç mensupları için, öğrenmenin ve bilmenin sınırı yoktur. Çok okurlar, çok gezerler, çok hareket ederler, çok çalışırlar. Onlar için değişmeyen tek şey değişimdir.  Oldukça hareketli insanlardır. Çoğu otururken bile ayaklarını sallarlar. Genelde çok fazla mimik ve el-kol hareketi yaparak konuşurlar.

Hoş sohbet,neşeli ve espritüel insanlar olmalarına rağmen, zaman zaman dışarıdan huzursuz ve yüzeysel olarak algılanabilirler. Değişikliklere adaptasyonları yüksektir. Ancak iş seçim yapmaya geldiğinde kararsızdırlar. Düellodan çok hoşlanırlar. Konu her ne olursa olsun, onlara meydan okuduğunuzda sonsuz bir şevkle çalışırlar. Kendilerine güvenirler ve her şeyi kendilerinin en iyi yaptığına inanmaya eğilimlidirler. En yüksek dağa onlar tırmanır, en hızlı onlar koşarlar. Konuları ne ise o konunun en iyisi olmaya çalışırlar. Taklit etmeye meğilleri olduğundan, bazen bazı insanların düşüncelerini kendi düşünceleriymişcesine benimseyebilirler.

Yükselen İkizler Burcu

Yükselen İkizler Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Tüm enerjisini sağlıklı bir şekilde dünyaya akıtamadığında yükselen İkizler burcunun olumsuz özellikleri ortaya çıkmaya başlar. Oldukça hareketli halleri, hareket ettikleri yerlerde tatmin olamamaları sonucu sürekli yön değiştiren bir hal almalarına sebep olur. Bilgiye olan açlıkları, öğrendikleri sayesinde her şeyi sadece kendi biliyormuş gibi davranmalarına sebep olur. Öğrendiklerini aktarmaya çalışmaktan, karşısındakini dinlemez hale gelirler. Dinledikleri zaman da, karşı tarafın yanıldığını göstermek, onların fikrini çürütmek için her şeyi yaparlar. Bir süre sonra etraflarındaki herkes bu tutumlarından ötürü onlarla herhangi bir konuyu tartışmamayı seçer hale gelebilir.

Yükselen İkizler Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Fiziksel görünüm bireysel doğum haritalarına göre değişkenlik gösterebilse de, genel olarak yükselen İkizler burçlarının boyları değişkenlik göstermekle beraber zayıftırlar. Bir yükselen İkizler burcu kilolu ise ya haritasında sert bir etki mevcuttur ya da hayatında tatminsizlikleri vardır.

Omuzlardan itibaren kolları ve elleri sanki vücutlarının ayrı bir parçası gibidir.

Gözleri genelde renklidir ancak renkli olmasına rağmen dikkat çekmez. İnce ve yumuşak saçları vardır. Genel olarak güldüklerinde dişleri gözükmez ancak sürekli gülümserler.

 

yukselen-burc-banner-300x100-3

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();