Yükselen Boğa Burcu Özellikleri

Yükselen Boğa Burcu Özellikleri? Yükselen Boğa Burcunun Olumsuz Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

yukselen-burc-banner-300x100-3

Yükselen Boğa burcu olan kişiler spor salonlarındaki yüksek kilogramlı ağırlıklara benzerler. Çok sağlamdırlar, dayanıklıdırlar. Sanki dünyaya ikinci kez gelişleriymişcesine emin adımlar atarlar. Ancak tıpkı ağırlıklar gibi onları da yerlerinden oynatmak çok zordur. Bu durum yeterince enerjileri olmadığı için değildirdir, aksine oldukça enerjik insanlardır. Ancak alışkanlıklarına sıkı sıkıya bağlıdırlar ve kolay kolay ne değişmek, ne değiştirmek isterler. Kolay esneyemedikleri için hem kolay kırılırlar, hem de kolay  adaptosyan sağlayamazlar. Dünyevi konular ile araları iyidir. Elle tutulur, gözle görülür şeylere değer verirler. Bu sebeple para ve para ile satın alınabilecek her şey onları cezbeder. Zihin- vücut dengesini iyi kurarlar. Rahatlarına düşkündürler. Kendi güvenliklerini sağlama  konusunda ısrarcıdırlar. Kendilerini maddi anlamda güçlü hissettiklerinde güvende hissettikleri için, para kazanmak üzere ciddi çaba sarfederler. Hiç kimseye ihtiyaç duymazlar. Kendi kendilerine yetebilirler. Sakin ve genel olarak huzurlu kimseler olmalarına rağmen sinirlendiklerinde çok inatçı ve ayak direyen insanlara dönüşürler.

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen Boğa Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Tüm enerjisini sağlıklı bir şekilde dünyaya akıtamadığında yükselen Boğa burcunun olumsuz özellikleri ortaya çıkmaya başlar. Elle tutulur, gözle görülür, somut ve maddi değeri olan konulara olan düşkünlükleri fazla artar. Kendilerinden fazlasına sahip olan insanlara kıskançlık beslemeye başlarlar. Sahip oldukları her şeye “benim” derler ve paylaşmaktan uzaklaşırlar. Kendilerinden bir şey talep edilmesine tahammül edemezler. Hep alan ancak vermekten çekinen kimseler haline dönüşürler. Konforlarına aşırı düşkün hale gelmeleri, etrafta tembel oldukları algısını yaratmaya başlar.

Yükselen Boğa Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Fiziksel görünüm bireysel doğum haritalarına göre değişkenlik gösterebilse de, genel olarak yükselen Boğa burçları orta boylu ve geniş omuzludurlar. Kilo almaya meğilli insanlar olduklarından, en zayıf yükselen Boğa burçlarında bile minik bir simit bölgesi veya küçük bir karın yağlanması vardır. Bir çok yükselen Boğa genel fiziksel görüntüsünden çok memnundur ancak hayatları boyunca göbeklerini eritmeye çalışırlar.

Yüzlerinde çeneleri üçgen şekildedir. Genel olarak dudaklar etlidir ve sanki dudaklarını büzüştürerek tutuyorlarmış gibi bir görüntüleri vardır.

Boyun kısa, ense kalındır. Ses tonları kalın, çatallı ve toktur.

 

yukselen-burc-banner-300x100-3

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();