Yükselen Başak Burcu Özellikleri

Yükselen Başak Burcu Özellikleri? Yükselen Başak Burcunun Olumsuz Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

yukselen-burc-banner-300x100-3

Yükselen Başak burcu olan kişiler bir şeyin içinden çıkamadığınızda koşa koşa yanlarına gitmeniz gereken kişilerdir.  Çok dikkatlidirler. Kategorize etme, düzenleme ve var olanı mükemmelleştirme yeteneklerine sahiptirler. Neye gerçekten ihtiyaç olduğu, neye olmadığı, neyin faydalı, neyin zararlı olduğunu tek bir bakışları ile anlarlar. Her konuyu son derece titizlikle analiz ederler. Çalışkan, becerikli ve pratik insanlardır.

Çoğu insanın kaçırdığı detayları, ilk bakışlarında farkederler. Çok basit manada bir dolabın bir bölüme sığıp sığamayacağını bile tek bakışla algılayabilirler. Naturaları bu şekildedir, ekstra bir eğitime ihtiyaç duymazlar. Ancak herkesin kendileri gibi olmadığını farkettiklerinde fazla eleştirel olabilirler. Bu eleştirel yaklaşımları sadece çevrelerindeki insanlara karşı değildir. Kendilerine karşı da çok sert eleştirmenlerdir. Kendi egolarını kendileri yaralayabilirler. Ufacık problemler bile gözlerinde büyüyebilir. Yükselen Başak burçları bir miktar kaygılı ve endişeli insanlardır. Sürekli aksaklıkları düzeltmeye çalışmaları, enerjisel olarak, sürekli sorunlu insanları ve yapıları kendilerine çekmelerine sebep olur.

Yükselen Başak Burcu

Yükselen Başak Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Tüm enerjisini sağlıklı bir şekilde dünyaya akıtamadığında yükselen Başak burcunun olumsuz özellikleri ortaya çıkmaya başlar. Bir şeye takıldıklarında onu çözene kadar uğraşırlar. Böyle saatlerini ve günlerini harcayabilirler. Detaycı olmaları ve fazla eleştirmeleri sebebi ile bir süre sonra insanların fikir sormak istemedikleri kişiler haline gelebilirler. Kendilerine karşı olan eleştirel tavırları bir süre sonra farkında olmadan kendi egolarını yaralayabilir ve özgüvenlerini düşük hale getirebilir. Her şeyi en mükemmel kendilerinin yaptığını düşünmeye başladıklarında, yeterince uğraş vermeden bilmişlik taslayabilirler.

Yükselen Başak Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Fiziksel görünüm bireysel doğum haritalarına göre değişkenlik gösterebilse de, genel olarak yükselen Başak burçları bir şekilde her zaman göze güzel görünürler. Fiziksel olarak yapıları ne olursa olsun, tarifi zor zerafetleri vardır ve çok kibardırlar. Genelde ince kemikleri vardır ve zayıftırlar. Yükselen Başak burçlarından çok sayıda manken çıkar. Fiziksel görüntüleri elbise taşımak için yaratılmış gibidir.

Saçları genelde kestane tonlarındadır. Gözleri bal rengi ve kahve tonlarındadır.

Ağız ve çene yapısı değişkenlik gösterse de genelde inci gibi beyaz dişlere sahip olurlar. Dişleri düzgün değilse mutlaka tel takarlar.

 

yukselen-burc-banner-300x100-3

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();