Yükselen Balık Burcu Özellikleri

Yükselen Balık Burcu Özellikleri? Yükselen Balık Burcunun Olumsuz Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

yukselen-burc-banner-300x100-3

Yükselen Balık Burcu bir şekilde aramızda yaşarlar ama sanki aramızda değil gibilerdir. Onları dünyanın maddesel, soyut gerçekliğinden ayıran, kendilerine özel ruhları vardır. Gözün gördüğü sınırlar, onlar için bir şey ifade etmez. Bir şeyi dünyevi olarak uygulayamıyorlarsa bile hayallerinde uygularlar. Rüyalarından ilham alırlar ve başarabildikleri kadar büyülü bir şekilde bunu dünyamıza aktarırlar. Oldukça kararsız insanlardır. Yönlendirilmeye müsaittirler.

Kendi sınırları olmadığı için, başka insanların sınırlarını kendilerinin gibi benimseyebilirler. Tam tersi olarak; o kadar sınırsızlardır ki herkes her şeylerine karışıp, öz sınırlarını ihlal edebilir. Maneviyata değer verirler. Aşırı duyarlıdırlar ve etraftaki enerjilerden kolaylıkla etkilenirler. Canlarını sıkan herhangi bir durum olduğunda, bulundukları ortamdan veya konudan bir şekilde kaçarlar. “Kaçmak” kelimesi hem asli hem de mecazi anlamda onları tanımlar. Hoşlarına gitmeyen bir ortamdan hemen kaçarlar, eğer fiziksel olarak kaçamıyorlarsa, alkol varsa ve kullanıyorlarsa sarhoş olup kaçarlar; alkol yoksa ve kullanmıyorlarsa ruhen kaçarlar. Bedenleri masada oturur ama ruhları olmak istedikleri yerde gezinir. Sezgileri çok kuvvetlidir. Yalan söylendiğinde hemen hissederler. Ancak tüm farkındalıklarına rağmen, yüzünüze vurmazlar.

Son derece vicdanlı insanlardır. Herhangi bir canlının acı çekmesine dayanamazlar.  Mutlaka yardım ederler. Eğer yardım edemezlerse, aynı acıyı yürekten hissederler. Hayvanları severler. Bazı yükselen Balık burçları bazı hayvanlardan korkarlar, ancak yine de severler.

Yükselen Balık Burcu

Yükselen Balık Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Tüm enerjisini sağlıklı bir şekilde dünyaya akıtamadığında yükselen Balık burcunun olumsuz özellikleri ortaya çıkmaya başlar. Yükselen Balık burçları fazla hayal kurduklarında, hayallerinin esiri haline gelebilirler. Sadece hayal kurmak için bile sosyal hayattan kaçar duruma gelebilirler. Fantezilerini somut olarak gerçekleştiremedikleri için, fazla uyumaya, fazla televizyon izlemeye veya uyuşturucu özelliği olan maddelere bağımlı hale gelebilirler. Yine hayattan kaçış sağladıkları bir takım bilgisayar veya konsol oyunlarına da fazla bağımlılık gösterebilirler.

Yükselen Balık Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Fiziksel görünüm bireysel doğum haritalarına göre değişkenlik gösterebilse de, genel olarak yükselen Balık burçları orta-kısa boylu, açık tenli insanlardır.

Kaslı ve atletik bir yapıda olmaları zordur. Etleri daha yumuşaktır.

Gözleri birbirine yakın, hafif dışa doğru ve renkli olma eğilimindedir.

 

yukselen-burc-banner-300x100-3

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();