Yükselen Aslan Burcu Özellikleri

Yükselen Aslan Burcu Özellikleri? Yükselen Aslan Burcunun Olumsuz Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

yukselen-burc-banner-300x100-3

Yükselen Aslan burcu olan kişiler sıcacık insanlardır. Canlılıkları ile daima kendilerinden ışıklı, hemen farkedilen kişilerdir. Yakışıklı veya çok güzel olmalarına gerek yoktur; onların kendilerine has bir parıltıları vardır. Onların ofisin kapısından girdiğini veya bir mekanda yan masada oturduklarını hemen farkedersiniz. Bunun yanı sıra kendileri de dikkat çekmek için oldukça çaba gösterirler. Kendi doğaları gereği kolay dikkat çeken insanlar olmalarına rağmen, alkışlanmak için her şeyi yapabilirler. Bazen dikkat çekmenin tadını kaçırabilirler. Daima önce kendilerini düşünürler.

Egoları yüksektir. Kendilerini beğenirler. Bu durumu abartırlarsa, fazla kibirli görüntüleri çevrede antipati kazanmalarına sebep olur.  Çocuksu yapıları vardır. Lüksten, ihtişamdan hoşlanırlar. Daima her şeyin en kalitelisini giymek, en kaliteli mekanlarda yemek yemek isterler. Ancak lükse ve ihtişama sahiplerse, paylaşırlar. Elleri açıktır ve cömerttirler. İyi organizatörlerdir. Bulundukları çevreyi yönetmekten hoşlanırlar. Sağlam karakterlerdir. Çok fazla değişkenlik göstermezler.

Yükselen Aslan Burcu

Yükselen Aslan Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Tüm enerjisini sağlıklı bir şekilde dünyaya akıtamadığında yükselen Aslan burcunun olumsuz özellikleri ortaya çıkmaya başlar. Dikkat çekme istekleri sebebi ile abartı davranışlar sergileyebilirler. Çok renkli veya marjinal kıyafetler giymeye çalışabilirler. Yanlış yerlerde yanlış cümleler kurabilir, hayatı bir oyun alanı haline çevirebilirler. Daha ileri seviyelerde kendilerinin hayran kalınacak kadar üstün olduğuna inanıp çevresindeki insanların çabalarını görmezden gelebilirler. Yönetme duygularının ağır basması sebebi ile kendilerinden başka kimseye söz hakkı vermeyebilirler. Ayrıca yeterince önemsenmediklerini hissettiklerinde incinir, kırılır ve yaralanırlar.

Yükselen Aslan Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Fiziksel görünüm bireysel doğum haritalarına göre değişkenlik gösterebilse de, genel olarak yükselen Aslan burçlarının erkek ya da bayan farketmeksizin saçları dikkat çekicidir. Tıpkı burcun arketipindeki aslan gibi, kabarık ve gür saçları vardır. Kadınlarında doğal veya boya sarı saçlar, ışıltılı bir ten vardır.

Burun düzgün, kemikli ve hafif yüze gömülüdür.  Gözler renkli veya açık kahverengidir.

Genel olarak eller kemikli, kuvvetli ve büyüktür.

Kendilerini daima göstermek istedikleri için onları iki büklüm veya kambur göremezsiniz, her zaman sopa yutmuş gibi dik dururlar. Kadınlarda vatkalı ve parlak giysilere ilgi vardır.

 

yukselen-burc-banner-300x100-3

No more pages to load

No more pages to load