Yükselen Akrep Burcu Özellikleri

Yükselen Akrep Burcu Özellikleri? Yükselen Akrep Burcunun Olumsuz Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

yukselen-burc-banner-300x100-3

Yükselen Akrep burcu genellikle oldukça ketum insanlardır. Onlarla çok samimi olana kadar, yaşamları hakkında çok fazla bilgiye sahip olamazsınız. Çok samimi olsanız bile daima kendilerine ayırdıkları gizli bir odaları vardır. Ancak size milyonlarca soru sorup, saatlerce inceleyip kısa sürede secerenizi çıkartıp, kendilerine göre kategorize ederler. Çok zor durumda kalsalar, canları çok yansa veya çok üzülseler bile güçlü gözükmeye, güçlü olmaya çalışırlar.

Dışarıdan gözüken semsert kabukları kırılsın istemezler. Derinliği olan, derin düşünen insanlardır. Onlara yalan söyleyemezsiniz. Söylerseniz de hemen farkederler. Notunuzu alır, iyi ya da kötü olarak sınıflanırsınız. Fikirlerini bir daha değiştirmeniz de neredeyse imkansızdır. Yükselen Akrep burçlarının madalyonun diğer tarafını görme özellikleri vardır. Her şeyin en kötü tarafını düşünürler. Her konuda A,B,C hatta D planları bile vardır. Etraflarındaki insanları yönetmeye çalışırlar. Ancak bunu görünür bir şekilde yapmazlar. Manipule ederler. Bir hedefleri olduğunda, göstere göstere değil, derinden ve gizli gizli ilerlerler. İlkokulda sınavdan önce hiç çalışmadığını söyleyip, sınavdan 100 alan arkadaşlarınızdır onlar. Gri renk yükselen Akrep burçlarında yoktur. Onlar ya siyah ya beyazdır. Ya hep ya hiçtir. Ve “hiç” i sevmezler. Her zaman daha fazlasına ulaşma eğilimindedirler.

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Akrep Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Tüm enerjisini sağlıklı bir şekilde dünyaya akıtamadığında yükselen Akrep burcunun olumsuz özellikleri ortaya çıkmaya başlar. Sürekli her şeyin kötü tarafını da düşünmek, bir B planına sahip olmak çok da kötü bir durum değildir. Ancak her şeyin en kötü tarafını düşünmek, B,C hatta D planı bile yapmak yorucudur. Bir süre sonra yükselen Akrep burcu kendini felaket senaryolarına o kadar inandırır ki, bekledikleri gerçekleşmeyinceye kadar kendilerini huzursuz edip dururlar. İnsanların bile, iyi gözüken taraflarında bir kötülük aramaya ve bulamadıklarında bile, aslında kötü bir taraf olduğuna ama henüz kendilerinin keşfedemediklerine inanırlar. Bu durum sosyal ortamlardan giderek uzaklaşmalarına, kimseye güvenmeden, sınırlı sayıda birkaç insanla ömür geçirmelerine sebep olabilir.

Yükselen Akrep Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Fiziksel görünüm bireysel doğum haritalarına göre değişkenlik gösterebilse de, genel olarak yükselen Akrep burçlarının şekli nasıl olursa olsun çok dikkat çekici, sanki derinizin altını görüyormuş gibi bakan gözleri vardır. Erkek ya da kadın farketmeksizin, kendilerine has bir seksapaliteleri vardır. Onları gördüğünüzde istemsiz olarak tekrar bakmak istersiniz.

 

yukselen-burc-banner-300x100-3

No more pages to load

No more pages to load