Yoksa Siz De Aşık Olmaktan Korkuyor Musunuz?

Yoksa Siz De Aşık Olmaktan Korkuyor Musunuz? Eğer geçmişte yaşadıklarınızdan dolayı aşık olma fobisi yaşıyorsanız yazımız tam size göre...

İnsan dürtüleri içerisinde en masum ve saf olanı hiç kuşkusuz ki “Aşk” duygusudur. Çocukluk yaşlarımızdan itibaren çevremizde ilgimizi çeken hemen hemen herkese bir hayranlık beslemişizdir. Bu muhteşem duygu zaman geçtikçe bizi içine çekerek iç dünyamızı karmakarışık bir hale sokuyor. Peki, bu duygu karmaşası içinde sağlam temellere dayanan bir aşk yaşamak mümkün mü? Aşkın her hali mutluluk vermiyor maalesef. Yoksa Siz De Aşık Olmaktan Korkuyor Musunuz? Belki de haklısınızdır… Özellikle de yaşanılan acı tecrübelerin yaraları kolay kolay hafızalardan silinemiyor. Siz de çektiğiniz acılardan dolayı âşık olmaktan korkuyor musunuz? Hatta bu korkunuzu yenemiyor musunuz? O halde ihtiyacınız olan çare kesinlikle bu yazıda.

Yoksa Siz De Aşık Olmaktan Korkuyor musunuz? Aşk Fobisi Nedir?

Dikkat! Âşık Olma Fobiniz Oluşmuş Olabilir Mi?

Âşık olma ve fobi kelimelerini yan yana getirebiliyorsanız üzgünüm ki sizin de nur topu gibi fobiniz olmuş. Peki, hayatımızı zorlayan, bizi türlü telaşlara sürükleyen fobi ne demek?  Bir nesne ya da duruma duyulan yoğun korku anlamına gelen fobi, birçok konuda olduğu gibi aşk konusunda da yakamızı bırakmamakta kararlı gibi. Bazen aslı olan şeylere bazen de nedensizce yaşadığımız korkular bizi günlük yaşamdan kopma noktasına getirebilir. “Âşık olmaktan korkma” anlamına gelen filofobik, bir ömrü size zehir edebilir. Önceki tecrübelerimizi esas alarak âşık olma duygusunu bir fobi haline getirmeye gerek yok. İnsan hayatı boyunca her konuda kötü tecrübeler yaşayabilir. Kişinin bu kötü durumları yaradan ziyade tecrübe gözüyle bakabilmesi oldukça önemlidir. Yaşadığınız her aşk aynı tecrübelere gebe olmayacak.  Korkunuz yüzünden daha henüz ilişkinin başında duygularınızı ve aklınızı geçmiş korkularınızla harmanladığınız için bir ilişki yürütemiyor olabilir misiniz? Ayaklarınız yerden kesilsin isterken âşık olma fobiniz oluşmuş durumda.

asikolmak-metin

Aşık Olamama Kabusunuzu Yok Edin!

Bütün korkularınıza ve geçmiş aşklarınıza veda etme vakti. Yalnızlık kaderiniz olmak zorunda değil. Sizi sarıp sarmalayan, bir ömür kendi ile kalmanızı isteyen âşık olamama kâbusunuza kapıyı kapatın. Yaşadığınız her kötü tecrübenin duygularla ilgili değil, tamamen kişilerle ilgili olduğunun farkında olmanız çok önemli. Yoksa Siz De Aşık Olmaktan Korkuyor Musunuz? gibi sorunları, en büyük hayal kırıklığınız, âşık olamama korkunuz ve fobilerinizi yok etmek için yapabileceğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz kadin.com sitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();