Yılbaşında Ne Giysem Derdine Son

Yılbaşında Ne Giysem Derdine Son! Yeni yıla nasıl girersen öyle devam edermiş. En azından bizde inanış bu şekilde. Yeni yıl için kıyafet önerileri!

Yeni yıla nasıl girersen öyle devam edermiş. En azından bizde inanış bu şekilde. Her sene sırf bu yüzden sevdiklerimizle muhteşem partiler ve eğlenceler eşliğinde yeni yıl programları yapıyoruz. Her özel günde olduğu gibi yılbaşında da en büyük derdimiz hiç kuşkusuz ki yılbaşında ne giysem derdi oluyor. Hem renk hem de model tercihinin oldukça ön planda olduğu yılbaşı kıyafet seçimlerinde parıldamayı seçenlerdenseniz kesinlikle doğru bir tercih yapıyorsunuz. O halde gelin bu yılbaşında kıyafetlerde neler moda şöyle bir göz atalım.

3 Farkı Mekan 3 Farklı Yeni Yıl Eğlencesi,

Yılbaşında Ne Giysem Diye Düşünüyorsanız Birkaç Öneri de Bizden Gelsin

Kırmızı Rengin Vazgeçilmezliği

Yeni yıl denildiğinde aklımıza nedense kırmızı renk geliyor. Özellikle kırmızı iç çamaşırları ile yeni yıla girme alışkanlığının mevcut olduğu dünyada kıyafetlerde de kırmızıyı tercih etmek elbette de rastgele bir seçim olmasa gerek. Kırmızının her tonu yine bu yılbaşında en yüksek trendlerin başında geliyor. Etekler, elbiseler, bluzlar, aksesuarlar yani kısaca aklınıza gelebilecek her detayda kırmızı renk yine ön planda olacak. Havanın soğuk olmasını göz ardı etmeden şık bir kırmızı elbise tercih edebilirsiniz. Ya da son yıllarda çok moda olan tulumları düşünerek kırmızı bir tulum ile geceye damganızı vurmanız mümkün olacaktır.

3 Farkı Mekan 3 Farklı Yeni Yıl Eğlencesi,

Eğer kıyafette kırmızı ve bordoyu asla tercih etmem diyorsanız o zaman aksesuar seçimlerinizde mutlaka kırmızı bir objeye yer vermelisiniz.

Yeni yıl ruhu bunu gerektirir çünkü. Belki siyah bir elbisenin üzerine takacağınız kırmızı bir şal ya da küpe sizi hem çok şık hem de yeni yıl ruhuna uygun bir hale getirebilir. Kırmızıyı ayakkabı seçeneği olarak da kullanabilir, özellikle kırmızı rugan bir ayakkabı ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Siyahtan Vazgeçemeyenler İçin

3 Farkı Mekan 3 Farklı Yeni Yıl Eğlencesi,

Özel gün ve geceler için dolabında tonla siyah kıyafet barındıranlardansanız eğer üzülmeyin. Yeni yıla parlak bir siyah kumaştan elbise ile merhaba demenizde elbette hiçbir sakınca yok. Yalnız üstte de belirttiğimiz gibi yılbaşı konseptine uygun olarak kırmızı bir detay ile kıyafetinizi yeni yıla uygun hale getirmenizde yarar var. Özellikle yeni yıl için seçeceğiniz kıyafet tercihlerinizde abartıya kaçmaktan asla kaçınmayın. Herkesin ışıl ışıl olmak için yarıştığı bu gecede sönük kalmamak için siyah kıyafetleriniz mutlak suretle ışıltılı bir kumaşa sahip olmasına özen göstermelisiniz.

Sadeliği Tercih Edenler

Eğer ben her zaman sadeliği tercih ediyorum bu kadar ışıltı bana göre değil diyorsanız. Düz bir elbise ve ışıltılı bir takı tercih ederek sizler de gecenin yıldızı olabilirsiniz. Unutmayın ki bazı günler ve geceler hem ışıltıyı hem de gösterişi kaldırır. İşte yılbaşı kıyafet seçimi de tam böyle bir gece olarak hayatlarımıza etki ediyor.

Detaylarda Kırmızıdan Vazgeçmeyin

Seçiminiz her ne olursa olsun kırmızıdan vazgeçmeyin. Hem malum inanışa göre kırmızı rengin bir uğuru var. Yeni yılda her şey istediğiniz gibi olsun.