Yıl Boyu Güzellik ve Bakım İçin SmashBox

Yıl Boyu Güzellik ve Bakım İçin SmashBox. SmashBox ürünlerini denemediyseniz yeni yılda kendinizi ve sevdiklerinizi Smashbox ile şımartın.

Bir kadının kendine değer verdiğinin en önemli göstergesi kullandığı cilt bakım ve kozmetik ürünleridir. Bu konuda Türkiye’nin parlayan yıldızı olarak kabul edilen Smashbox, başarılı çizgisiyle en kaliteli kozmetik markalarından biri olmayı fazlasıyla hakediyor. Los Angeles Smashbox stüdyolarında hayata geçirilen ve film setlerinde kusursuz görünümü sağlayan bu makyaj markası, aynı zamanda günlük yaşam için de fazlasıyla ideal.

Biz kadınlar kusursuz olmak isteriz. Göz altı torbaları, kırışıklıklar ve sivilceler korkulu rüyalarımız, pürüzsüz bir cilt, dolgun gürünümlü dudaklar, uzun ve kıvrık kirpikler ise tercihimizdir. Smashbox tam da bu noktada kadınların çantalarından asla eksik etmek istemeyecekleri türden etkileyici ürünlere sahip. Zaten Smashbox ürünlerinin yaratılış hikayesi de tamamen “ kamera filtresi etkisi yaratan ürünler ” mottosu ile başlamış.

Estee Lauder şirketine ait olan marka, yıllardır en yüksek kalite ve kalıcılıkta olan kozmetik ürünleri ile tanınıyor ve ünlüler tarafından da yaygın bir şekilde tercih edilip, kullanılıyor. Siz de yeni yıl için tercihinizi Smashbox’dan yana kullanıp, yılbaşında kendinize ve sevdiğiniz kadınlara muhteşem ürünlerinden hediye etmek istemez misiniz?

Smashbox ile Estetik ve Kalite Aynı Noktada Buluşuyor

Bir kadına verilebilecek en büyük hediye bir bakım veya kozmetik ürünüdür. Çok eski çağlardan beri güzelliğine düşkün olan kadınlar için kozmetik ürünleri zaman içinde vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir. Günümüzde yeni formüllerin uygulanması ve farklı farklı trendlerin de etkisiyle sektör oldukça büyümüş olsa da, yalnızca doğal ve kalıcı ürünler üreten markalar zirvedeki yerlerini korumuş, diğerleri kaybolup gitmiştir. Smashbox da en çok tercih edilen markalar arasına girerek, yaklaşık bir yıl kadar önce Türkiye’de severleri ile buluştu. Ürünleri ile doğal bir kamera filtresi izlenimi yaratarak, kadınların makyaj konusunda en çok dikkat ettikleri noktaya temas etti ve gönüllerini fethetti.

Siz de yılbaşı gecesi şıklığınıza şıklık katın diye son günlerde en trend olan ürünlerini sizler için inceledik. Muhteşem renk skalası ve her cilt tipine uygun ürünleri ile işte Smashbox...

  • Rengarenk, uzun süre dayanıklı ve koruyucu etkili SmashBox rujları hiç denediniz mi? İçerisinde bulunan E ve C vitaminleri dudaklarınızı besler, yumuşatır ve korur.

Yıl Boyu Güzellik ve Bakım İçin SmashBox

  • Smashbox’ın kuşkusuz en popüler ürünleri makyaj bazları olarak bilinen ve cildi makyaja hazırlayan Bu sabitleyiciler diğerlerden farklı olarak cildi besleme ve cilt tabakasında bir tabaka oluşturarak cildi koruma özelliğini   e taşıyor. Makyajdan önce kullanılan bu ürün tüm gün cildinizi canlı tutarken, makyajınızı sabit tutacak. Yüzün tüm bölgeleri için seçenekleri de mevcut.

Yıl Boyu Güzellik ve Bakım İçin SmashBox

  • Smashbox’ın sıradanlıktan uzak bu pudralarının en büyük artısı fazla kullanımı önleyerek tasarruf sağlaması. Üstün kapatıcılık ve kalıcılık özellikleri ile makyaj çantalarında vazgeçilmez bir ürün.

Yıl Boyu Güzellik ve Bakım İçin SmashBox

  • Sizlere seçtiğiniz renklerin faklı tonlarını sunan bu far paletleri ile makyajınızı son bir dokunuşla tamamlayabilecek, gözlerinizi ön plana çıkarabileceksiniz. Gözlerine farklı bir ışıltı katacak olan bu ürün, uzun süreli kalıcılığı ile sizlere gün boyu güzellik sağlayacak.

Yıl Boyu Güzellik ve Bakım İçin SmashBox

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();