Yeni Yılınız Mücevher Gibi Olsun

Yeni yılınız mücevher gibi olsun.Özel günlerin en güzel yanlarından biri de küçük sürprizler. Bütçenizi zorlamadan alabileceğiniz hediyeler nelerdir?

 

Yeni yıl demek, umut demek, yenilik demek, mutluluk demek. Yeni yıla girerken herkesin farklı bir sebebi var heyecanlandığı. Özel günlerin en güzel yanlarından biri de yüzümüzü güldüren küçük sürprizler bence. Sevdiğimizden bir hediye almak veya kendimize bir hediye almak kimi mutlu etmez?

Yeni yıla girerken hediye seçmek bazen zor olabiliyor. Hediye alınacak çok kişi varsa zaten bu durum ekstra zorlaşıyor. Ama bütçemizi zorlamadan, sevdiklerimize ve tabii ki kendinize küçük ama değerli armağanlar almanız mümkün.

Mücevher ve Takı Tutkunları İçin Yeni Yıl Hediye Önerileri

Eğer siz de mücevher ve takı tutkunuysanız, gümüş ve tasarım olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Günlük hayatınızda kullanmaktan keyif alacağınız tasarımlara göz atabilirsiniz. Böylelikle hem kalıcı bir hediye almış olursunuz hem de özel...

Son zamanlarda çok popüler olan, bayanlar ve beylere özel çok farklı ve 'kişiye özel' tasarımlar hediyenizi oldukça eşsiz kılacaktır.

Yeni yılınız mücevher gibi olsun

 

Bilekliğinizi, yüzüğünüzü veya kolyenizi istediğiniz detaylarla kişiselleştirebilir, tasarımlara dilediğinizi yazdırabilirsiniz. Belki de sevdiğinize yeni yıl dilekli bir bileklik hediye edersiniz. Aşk, huzur, mutluluk vb :)

Yeni yılınız mücevher gibi olsun

Peki böyle bir hediye için ne kadar bütçe ayırmanız gerekiyor? Ürünlerin özelliğine göre fiyatlar tabii ki değişkenlik gösteriyor. O yüzden fiyat aralığı vermek en doğrusu. 70-200₺ arası bir fiyat aralığında kişiye özel pek çok tasarımı edinmeniz mümkün.

Yeni yılınız mücevher gibi olsun

 

Bu tarz ürünleri hediye olarak almayı düşünüyorsanız son dakika karar vermemenizi öneririm. Çünkü kişiye özel ürünlerde bir hafta gibi bir üretim sürecine ihtiyaç duyuluyor. Bu yüzden geç kalmadan hediyelerinizi belirlemelisiniz :)

Farklı hediye seçenekleri için www.denizsenocakli.com adresini ve denizsenocaklijewelry hesabımı ziyaret edebilirsiniz.

 

Yeni yılın sürprizlerle gelmesi ve tüm yeniliklerin size şans getirmesi dileklerimle.

Deniz Şenocaklı

 

Deniz Şenocaklı

Deniz Şenocaklı

Çocukluğundan bugüne mücevher sektörünün içinde olan Deniz Şenocaklı, Mücevherin ılıştılı dünyasından farklı konulardaki yazılarını kadin.com'da siz değerli okuyucularıyla paylaşıyor.

No more pages to load

No more pages to load