Yeni Yıl Çelenkleri Sahneye!

Yeni Yıl Çelenkleri Sahneye! Yılbaşı denince aklımıza ilk gelenler nedir? Şık bir sofra, kırmızılı yeşilli süslemeler, mumlar ve elbette kapı çelenkleri

Caddelerde, dükkanlarda ya da kafelerde yavaş yavaş yeni yıl ruhunu hissetmeye başladık öyle değil mi? Işıl ışıl aydınlanan sokaklar, beyaza boyanan camlar ya da süslenen ağaçlarla birlikte,  yeni yılın melodisi de kulağımızda çalmaya başladı bile. Yılbaşı denince aklımıza ilk gelenler nedir peki? Şık bir sofra, kırmızılı yeşilli parlak süslemeler, mumlar ve elbette kapı çelenkleri !

Kapıda Çelenk , Masada Mumluk Oldu

Yeni bir yıl hepimiz için, yeni umutlar, yeni başlangıçlar kısacası yenilikler demektir. Bunun heyecanı ve coşkusuyla karşılarız her bir yılı. Sofralar kurar, sevdiklerimizle olmak isteriz bu yeni başlangıç anında… Sadece sofralarımızda değil, kıyafetlerimiz, aksesuarlarımız hatta kapımızda bile süslemelerimizle bu heyecanı paylaşırız. O zaman size, istediğiniz yerde kullanabileceğiniz ve bu ruhun en bilinen temsilcilerinden olan kapı çelenklerinden bahsedelim!

Yeni Yıl Çelenkleri

Kapı çelenginizin İsterseniz tamamı, isterseniz belli bir bölgesi süslenmiş olsun. Ama her koşulda kapınızda, sizi ve sevdiklerinizi aynı hoş görüntüyle karşılayacağını biliyoruz.

Aslında sadece adı kapı çelengi! Oysa dilediğiniz süsleme şekilleri ve farklı boyutlarla, pekala bir aksesuar ya da dekorasyon malzemesi de olabilir.

Yeni Yıl Çelenkleri

 

Örneğin sofranızın ortasına koyacağınız bir yeni yıl çelengi ile kutlama ruhunu tüm gece misafirlerinize hissettirebilirsiniz.

Yeni Yıl Çelenkleri

 

İster kapınızda ister masanızda kullanın, yeni yılın ardından çelenginizin ortasına konduracağınız bir ayna ile, bir anda duvarınızda size özel bir dekorasyon fikrine dönüşebilir…

Ya da biraz daha küçük boyutlarda hazırlanan çelenginizi, oldukça şık ve farklı gözükecek peçetelikler olarak da kullanabilirsiniz.

Yeni Yıl Çelenkleri

Hazır çelengimizin boyutunu küçültmüşken neden sadece masalarda kullanalım kiJ Katılacağınız bir buluşmanın ya da bir görüşmenin konseptine göre dizayn edilmiş bir çelengi, yakanıza kondurmaya ne dersiniz? Yaka çiçeği ya da broş olarak dilediğiniz zaman kullanıma hazır olan aksesuar fikrini de bir düşünün deriz…

Son olarak minyatür çelenginizi, aksesuarlarınızı kişiselleştirmek için de değerlendirebileceğinizden bahsedelim. Unutmayın, bu minik çelenklere çantalarınızın üzerinde yer vererek, size özel bir görünüm de yakalamanız mümkün olacaktır. Özellikle çanta üzeri ya da broş gibi aksesuar kullanımlarınızda, çelenginizin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız kuru çiçeklerle detaylandırılmasını tavsiye ediyoruz.

Pek çok kullanım alternatifi olan bu çelenkleri nasıl yaparım derseniz, sizleri de 11 ve 24 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan atölyelerimize bekliyoruz. Yeni yıl konseptiyle yapacağımız bu keyifli çelenk atölyeleri için detaylı bilgiye https://www.facebook.com/NFloraIstanbul/ ya da https://www.instagram.com/nflora_/ sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();