Yeni Sezondaki En İkonik Çantalar

Yeni Sezondaki En İkonik Çantalar? Sonbahar-Kış 2017 modasında öne çıkan çantalar hangileri? İkonik çanta trendleri nelerdir?

Erkeklerin asla anlayamadığı bir aksesuar olması, çantaların gizemini daha da fazla korumasına sebep oluyor. Eminiz siz de çevrenizde ne var o çantanın içinde sorularına defalarca maruz kalmışsınızdır. Kadınların çantaya olan tutkuları ise çok eskilere dayanır. Zaman geçtikçe ve moda trendleri değiştikçe çantaların boyutları, şekilleri değişiyor. Çanta üretimi için kullanılan kumaşlar da değişime uğruyor ama esas aksesuar olan çantanın önemi asla değişmiyor. Peki, kadınları adeta büyüsü ile sarıp sarmalayan ürünlerin başında gelen çantaların seçimi hususunda dikkat edilmesi gereken konular neler? Yeni sezondaki en İkonik çantalar hangileri ? Bizim gibi çanta hayranlarıysanız bu yazımız tam size göre.

Çantanızın kıyafetiniz ve tarzınızla uyumlu olması oldukça önemli. Özellikle renk açısından kıyafetinizi tamamlayan özellikte olması gerekiyor. Çantanızın kumaşının ayakkabılarınız ile uyumlu olması şıklık yarışınızda bir adım öne geçmenize olanak tanıyacaktır. En ikonik çantalar için tüm modelleri sizin için araştırıp sıraladık. Bu ikonik çantalar arasından kendinize en uyumlu modeli seçmek ise size kalıyor.

İkonik Çantalar

Dikdörtgen Formlu İkonik Çantalar

Genel olarak iş kadınlarının tercih ettiği dikdörtgen formlu çantalar, içlerinin genişliği ile kullanıcıları için oldukça avantaj sağlayan ürünlerin başında geliyor. Dikdörtgen çantaları daha sofistike bir duruş tercih edenler seçiyor. İş toplantıları ve iş seyahatleri için özellikle en çok tercih edilen modellerin başında bu tarz çantalar geliyor.

Yeni Sezondaki En İkonik Çantalar

Özellikle deri kumaşlar tercih edildiğinde topuklu ayakkabı kombinlerinde oldukça geniş yer tutan dikdörtgen çanta modellerinden henüz edinmediyseniz en yakın zamanda dolabınızda onlara yer açmanızı tavsiye ederim.

Yeni Sezondaki En İkonik Çantalar

Kese Çanta Modelleri

İlkbahar aylarından itibaren reyonlarda yerini hızla fazlalaştıran ve ikonik çantalar modasında yerini alan kese çanta modelleri kullanıcıların oldukça büyük ilgisi ile karşılaşmış durumda. Hem şık hem de spor tarza sahip bayanların oldukça rağbet gösterdiği kese çantalar, hem renk hem de desen tercihlerindeki çeşitlilik ile bayanların dolabındaki ağırlıklarını sürdürmeye devam ediyorlar. İster sırta isterseniz de omzunuza takabileceğiniz ağzı büzgülü kese çantalar ile hem yürüyüşlerinizi hem de günlük rutininizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Sezondaki En İkonik Çantalar

Yuvarlak Formlu Çantalar- En İkonik Çantalar Arasında

Kadınların rahatlığından ötürü asla vazgeçemedikleri çanta modellerinin başına yer alan yuvarlak çanta modelleri ile istediğiniz şıklığı kolayca elde edebilirsiniz. Daha spor bir görünüme sahip olmaları açısından dikkat çeken yuvarlak formlu çantalar, günlük hareketliliğinizde size eşlik eden en önemli aksesuarınız olacak.

Yeni Sezondaki En İkonik Çantalar

Her tür kumaş ve renk tercihinde üretilmeye devam eden yuvarlak formlu çantalar ile gündelik hayatınızı çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Özellikle benim gibi çantasında istediği her ürüne ulaşma kolaylığı yakalamak isteyen kadınlar için en doğru tercih hiç kuşkusuz ki yuvarlak formlu çanta modelleri olacaktır.

Portföy Çanta Modelleri

Geçmiş zamanlarda sadece gece şıklığı ile hayatımızda yer tutan portföy çanta modelleri artık gündelik hayatta da pratik oluşu sebebiyle oldukça kullanılan ürünler arasında yerini alıyor.

Yeni Sezondaki En İkonik Çantalar

Hem spor ayakkabı hem de topuklu ayakkabılar ile kullanılma rahatlığı sağlayan portföy çantalar, bu yıl öne çıkan en ikonik çantalar arasında. Üreticilerin ebat ve kumaş tercihlerindeki çeşitlilik sebebiyle de her zamankinden çok daha fazla sevilmekte ve alınmakta. Tercihiniz ne olursa olsun, tarzınıza uygun ve yenilik kokan çantalar bulmanız hiç de zor değil.

No more pages to load

No more pages to load