Yeni Sezon Trend Çantalar

Yeni Sezon Trend Çantalar Nelerdir? 2016-2017 sonbahar/kış sezonunda hep karşılaşacağımız çanta modelleri, son trendler hangileri?

Her kadının olmazsa olmazı çantalarıdır. Kadınların çanta merakı asla bitmez. Ne kadar çantamız olursa olsun, yeni sezon trend çanatalar hep en değerlilerimiz olur ve onları gördüğümüz zaman hemen satın almak isteriz. Bu hiç bitmek bilmeyen bir tutkudur. Bir kadın ne kadar mükemmel giyinirse giyinsin ilk dikkati her zaman çantası çeker. Kadınların kullandıkları çantaya bakarak onlar hakkında pek çok ipucu yakalayabilirsiniz.Peki Yeni Sezon Trend Çantalar hakkında son bilgilere sahip misiniz?

2016-2017 çanta modelleri bomba gibi geliyor. Yeni sezon trend çantalar çeşit çeşit renklerde, eğlenceli şekillerde ve klasik modellere dokunulmuş modern çizgilerle sizi bekliyor.

Nasıl bir planınız veya tarzınız olursa olsun, bayılacağınız modelleri sizin için seçtik ve derledik.

Yeni Sezon Trend Çantalar için 7 Öneri

Püsküllü Çantalar

Püsküllü  çantalar Yeni Sezon Trend Çantalar içerisinde en eğlenceli modellerden biri. Parlak püsküllerden tutun süet püsküllere kadar her çeşit var. Yeni sezonda sokakta renk renk püsküllü çanta görmeye hazır olun. Festival tadında olan bu çantalar herkesin beğenisini kazanmış durumda.

Yeni Sezon Trend Çantalar

Çember Çantalar

Yeni sezon trend çantalarda bu sezonun eğlenceli şekillerinden biri de çember çantalar. Yeni silüette olan bu çantalar hem ihtiyacınızı karşılıyor hemde cool görünmenizi sağlıyor.

Zincir Detaylı Çantalar

Bu zincir detaylı çantalar görende dokunma isteği uyandırıyor. Hem şık hemde cool olan bu zincir detaylı çantalar bu sezonun çok konuşulacak modellerinden biri. Bence sizinde cool kızlar akımına uymanızın zamanı geldi.

Yeni Sezon Trend Çantalar

Mini Çantalar

Mini çantalar, geleneksel modellere uygulanan modern dokunuşun vücut bulmuş hali diyebiliriz. Eskiden kullandığımız omuz çantaları artık daha küçük, modern ve ince. Artık her yere rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Grafik Çantalar

Sıradan olan herşey yeni sezon trend çantalarda tasarımlar olarak önümüze geliyor… Güneşlenen ananastan, gülümseyen suratlara, utangaç maymunlardan,ağlayan ayıcıklara kadar herşey var. Bu çantalar sizin oyun ruhunuzu ortaya çıkaracak. Başka hiçbir çanta bu kadar kişisel olamaz.

Yeni Sezon Trend Çantalar

Akıllı Telefonlara Özel Çantalar

Eğer sizde saatlerce telefonunu çantasında arayıp bulamayanlardansanız bu çantalar tam size göre. Bu çantayı kullandığınızda telefonunuzun yerinde duracağına emin olabilirsiniz. Sadece telefonunuzu çantaya yerleştiriyorsunuz. Sadece bu kadar.

Omuz Çantası

Omuz çantası her kadının dolabında mutlaka bulunan bir çeşittir. İş yerinden hafta sonu gezmesine kadar heryere kullanılabillir. Her sezon tercih edilen bu çantalara bu sezon yeni boyutlar geliyor.

Yeni Sezon Trend Çantalar

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();