Yeni Saç Trendi; Farklı Ombre Saç Renkleri

Yeni Saç Trendi Ombre Saç Renkleri? Ombre Saç nedir? Son moda saç renkleri hangileridir? Saç trendleriyle ilgili merak ettikleriniz!

Ombre Saç Renkleri

Doğallığın hayatımızın her alanında öne çıktığı gerçeğini asla inkar edemeyiz. Hal böyle olunca da saç telimizden tırnağımıza kadar her alanda doğal olana geri dönüş yaşamak istiyoruz. Uzun süredir boya ve röfleden dolayı yıpranmış saçlarınıza dokunmadınız mı? Kendinizde bir yenilik görmek mi istiyorsanız? O halde saç rengi trendleri arasında herkesin itina ile takip edip uyguladığı ombre saç renkleri ve modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Bir süredir boya değmeyen saçınızda hem gözle görülür bir değişikliklik olacak hem de sürekli boya yenileme işlemiyle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Yeni saç rengi trendleri içindeki en yaygın olan ombre ile en doğru tercihi yapmış olacaksınız.

Yeni Saç Trendi İle Yenilenin

Doğal Saç Renginizi Bozmadan Kendinize Yenilik Katın

Ombre işlemi, doğal saç rengini hala bir şekilde koruyanlar için uçlara doğru tonlama yapılarak saçın boyanması ile yapılıyor. Böylelikle hem saçınızın sağlıklı uzamasına imkân vermiş oluyorsunuz hem de dip boya işlemi olmadığı için her ay kuaföre gitmek zorunda kalmıyorsunuz. Böylelikle kuaförlerde geçirilen uzun sürelere ve ücretlere de veda ediyorsunuz.

Eğer doğal saç renginizden çok daha açık tonlarsa bir ombre düşünüyorsanız dilerseniz kendi saç renginizi de bir kaç ton açtırabilirsiniz. Kendi saçlarımda uyguladığım ve kesinlikle çok memnun kaldığım ombre işlemi ile hem çok doğal hem de çok tarz bir görünüm elde ettim.

Yeni Saç Trendi Ombre Saç Renkleri

Ombre Renkleri Neler?

İlk olarak açık renk saçlarda uygulanmaya başlanan ombre daha sonra koyu renkli bayanların da bu boyama şekline oldukça ilgi göstermesi sebebiyle koyu renkli saçlarda da uygulanmaya başlandı. Küllü sarı, kızıl, bakır, karamel renkleri ile gerçekleşen ombre saçlar memnun kalınmadığı takdirde uçların kendi saç rengine boyatılması ile birlikte eski haline döndürülebiliyor. Bu boyama şekli saç derinize değmeyeceği için en az hasar ile kimyasala maruz kalmadan istenilen sonuca ulaşılmış olunuyor. Size de sadece saçlarınızı savunup yürümek kalıyor. Sadece ombre modeller için değil bir kadını ilgilendiren tüm konuların detaylıca ve uzmanlar tarafından ele alındığı sitemizde bütün sırlar artık parmaklarınızın ucunda. Sitemizi inceleyerek ihtiyacınız olan tüm bilgilere rahatlıkla ve zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();