Lezzet Düşkünlerinin Yeni Adresi ” Avlu Yeniköy ”

Lezzet Düşkünlerinin Yeni Adresi ” Avlu Yeniköy ” , Avlu Yeniköy '' de Gün Boyu Sizi Heyecanlandıran Lezzetler!

Yeniköy sahil yolunun kadim çınar ağaçları altında yer alan “ Avlu Yeniköy ” Casual Fine Dining konseptine uygun mekan tasarımı ve menüsünde yer alan lezzetli yemekleri ile adından söz ettiriyor.

avlu yenikoy 4

Avlu Yeniköy’ün menüsünde yer alan tüm lezzetler, Avlu’nun usta şefleri tarafından özenle seçilerek bir araya getirdiği günlük ve taze ürünlerden oluşuyor.

avlu yenikoy 1

Menüde öne çıkan lezzetler arasında başlangıçlardan Hindistan Cevizi Sütü ile marine edilmiş “Tom Kha Gai Çorbası” yer alıyor. Ve sonrasında duyulduğunda tadında merak uyandıran “Baklava Hamurunda Ördek” yer alıyor. Ana yemekte ise 48 saatte “Sous Vide” (buhar banyosu) ile  pişirilip, füme patlıcan kreması ve özel soslarla hazırlanan “48 Saatte Kuzu Küreği” ile “Etüve Vapeur" tekniği ile pişirilen “Melisa Buharında Levrek”,  tatlılarda da glaze edilerek hazırlanan dağ yemişleri ile servis edilen “Lemon & Lemon” yer alıyor.

avlu yenikoy 2

'' Avlu Yeniköy '' de Gün Boyu Sizi Heyecanlandıran Lezzetler!

Gün boyu yemek zevkinizi heyecanlandıran Avlu Yeniköy, farklı damak tatlarına hitap ediyor.

avlu yenikoy 3

Pazar sabahının vazgeçilmezi  kahvaltıyı da yöresel, taze ve doğal lezzetleriyle misafirlerine sunuyor.

avlu yenikoy 5

Kalp ve vücut sağlığını dost edinen kahvaltı seçenekleri tadılmaya değer nitelikte. Bodrum ve Antakya gibi birçok yöreyi kahvaltı tabağında buluşturan lezzetleri Avlu Yeniköy’ün kahvaltı menüsünü oluşturuyor.

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();