Yeni Akım Yok Gibi Duran Makyaj

Yeni Akım Yok Gibi Duran Makyaj, Yok Gibi Duran Doğal Makyaj Nasıl Yapılır? Makyaj ,Doğal Makyaj Ve Daha Fazlası Kadin.com 'da.

Bildiğiniz ve kullandığınız tüm o ağır makyaj trendlerini bir çöpe atın. 2017 yılının en gözde makyaj hareketi yok gibi duran makyajlar yüzüne güvenen kadınları çoktan sarmış durumda. Eğer cildinizle ciddi bir sorun yoksa ve yoğun kapatıcılar kullanmaktan hoşlanmıyorsanız bu yaz sizin zamanınız olabilir. Ciltte varlığı ve yokluğu belli olmayan ama aynı zamanda cildinizde ciddi bir parlaklık ve canlılık hissi uyandıran yok gibi duran makyajlar bu senenin en gözde trendi.

Çok değil geçtiğimiz sene dumanlı göz makyajı ortalığı kasıp kavururken bu sene sadece tek bir rimel hareketi ile sokağa çıkmaya hazır hale gelebilirsiniz. Ağır makyajlardan ya da detaydan hoşlanan biriyseniz muhtemelen bu makyaj akımı sizin pek hoşunuza gitmeyecektir. Fakat ister sevin ister sevmeyin bu yaz hemen hemen herkesi bu makyaj akımında görmeniz mümkün olacak.

Yok Gibi Duran Doğal Makyaj Nasıl Yapılır?

Makyajınızın gün boyunca tazeliğini koruması ve silinmemesi için mutlaka makyaja başlamadan önce baz kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kusursuz ten görünümünü hedefleyen bu makyajda en önemli nokta makyajın gün içinde ciltte sabit bir şekilde kalması olacaktır. Eğer makyaj bazınızı sürdüyseniz birkaç dakika cildinizin bu bazı emmesini beklemelisiniz. Sonrasında ise yok makyaja devam edebilirsiniz.

2016 yılının en gözde makyaj trendi olan ıslak bitişli ten makyajları bu sene de yok makyajlarda kullanılıyor. Cildin mat görüntüsünün kullanılmadığı makyajlarda özellikle gündüz saatlerde kullanım için fondöten yerine BB ya da CC krem kullanarak ıslak ve canlı bir cilt görüntüsü elde edebilirsiniz.

Yeni Akım Yok Gibi Duran Makyaj,

Bronzer kullanımının bu makyaj trendine yakışmadığını söyleyen olursa oldukça yanlış bir düşünce içine girmiş olur. Aksine doğal duan bir makyajın bronz ışıltılar ile hareketlenmesi oldukça tarz bir dokunuş. Elmacık kemiğine, çene uçlarına ve alın çizgisine ufak dokunuşlar ile sürülmesi gereken bronzer ile plajdan gelmiş, güneşin teni okşaması gibi bir görüntü elde edilebilir.

Son zamanların en ışıltılı hareketi olan strobing aydınlatıcı ile cildinizi olduğundan çok daha genç bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Aydınlatıcınızı, kaş kemiğine, elmacık kemiklerinin üstüne, burnunuza ve dudak üstlerinize uygulayarak çok daha ışıltılı ve canlı bir görünüm ile makyajınızı öne çıkartabilirsiniz.

BUNUDA GÖRMELİSİNİZ :https://kadin.com/makyajda-aydinlatici-highlighter-etkisi

Göz makyajı bu makyajdaki en önemli bölümü oluşturuyor. Gözlerinize sadece rimel sürerek bu makyajı sonlandırmalısınız. Göz kapağınıza ise renkli faz bazı sürerek renk farkını ortadan kaldırmanız mümkün olabilir.

Yeni Akım Yok Gibi Duran Makyaj,

Ve gelelim son adım olan dudaklara… Bu denli yok makyajın üzerine elbette kırmız ya da bordo tonlarında rujları asla kullanmamalısınız. Yok makyajların en temel özelliği cildin tüm alanlarında belirsiz olmalarıdır. Makyajınızın son adımında nude rujunuzu sürerek istediğiniz sonucu elde etmiş olacaksınız. Hem sıcak havalar da gelmişken ağır ve akan makyajların ortadan kalkmış olması sizce de muhteşem bir ferahlık değil mi?

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();