Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün duygularınız tavan yapıyor. Bağıra çağıra anlatmak istiyorsunuz her şeyi. Hüngür hüngür ağlamak belki de. İlla negatif düşünmeyin, bunlar sevinç gözyaşları da olabilir. Mali konularda bir iki gün dikkatli olmalısınız. Evdeki hesabınız çarşıda tutmayabilir. İş yerinizde ve günlük hayatınızda rekabetçi bir tavır sergileyebilirsiniz.

Yengeç burcu evinizde kendinizi güvende ve huzurlu hissediyorsunuz. Uzun süredir bu kadar huzurlu olmamıştınız. Hayatınızın diğer temalarında ne olursa olsun, eve geldiğinizde kendinizi mutlu hissediyorsunuz. İlişkilerinizi dengelediniz. Giderek tüm anlaşmalarınız netlik kazanacak ve kendinizi eviniz dışında da huzurlu hissedeceksiniz.

Geleceğinizin maddi anlamda çok parlak olduğunu bilmelisiniz. Şu an yaptığınız tüm hesaplar ve belki de kendinizi üzdüğünüz tüm konular sonunda bertaraf olacak ve kazanan siz olacaksınız. Evde çok huzurlu ve rahatsınız. Yuvanız kabul ettiğiniz yerdeki insanlara, belki eşiniz belki aileniz çok güveniyorsunuz. Ani duygusal değişimlerin, dengenizi bozmasına izin vermemelisiniz. Bir insan bir yengeç burcunun hayatında geçen zamana rağmen yer almayı başarıyorsa, o insan sizin aidiyetinizi kazanmış demektir.

Evinizde, güvenli alanınızda keyfiniz çok yerinde. Kendinizi huzurlu hissediyorsunuz. Ne zaman dışarıya çıkıyorsunuz sanki herkes üstünüze geliyor. Aslında bu size bir işaret olmalı. Beraber çalıştığınız insanları bu hissinize göre seçebilir, yeni kuracağınız işlere bu çerçeveden bakabilirsiniz. Maddi anlamda daha düzenlisiniz.

Yengeç burcu özel hayatınızın son dönemde geçirdiği evreler ve kökten değişimler, diğer taraftan günlük hayatınızda ve iş yerinizde yaşamakta olduğunuz problemler iyice kafanızı karıştırıyor. Zihinsel anlamda oldukça yoğun bir gün geçireceksiniz. Aklınız o kadar karışık ki şu an ona güvenebilecek bir zamanda değilsiniz.

Yeni anlaşmalar yapabilir, yeni projeler içinde yer alabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların gerçek yüzünü tanıma fırsatı bulacaksınız. Hizmet sektöründe çalışan Yengeç burçlarının, işleri yoğunlaşacak. Kendiniz üzmenize sebep olan konuları, geçmiş hayal kırıklıklarınızı bir köşeye bırakın.

Maddi anlamda şanslı olduğunuzu, fırsatların sürpriz bir şekilde hayatınıza gireceğini unutmayın. Yengeç burçlarının genel anlamda bu dönemde en çok inanması gereken şey mucizeler. Kendinize güveniyor, iyi ve kötü taraflarınızı tarafsızca gözlemleyebiliyorsunuz. İçsel huzursuzluklar, anlamsız sıkılganlıklar söz konusu olabilir.

Analiz yeteneğiniz artıyor. Değiştirmek istediğiniz bazı şeyler var. Özellikle ortaklı ilişkilerde taş taş üstünde kalmayacak şekilde yıkmak yakmak, dağıtmak işleri bozmak istiyorsunuz. Biraz daha sabredin. Maddi anlamda şans yanınızda. Özellikle sahne sanatları ile ilgili konulara yönelebilirsiniz. Ekranda olmak gibi konular gündeme gelebilir.

Evren size “sürpriz” diyor başka da bir şey demiyor. Aklınızı fikrinizi her ihtimale açmalısınız. “Ne olabilir ki!” demeyin. Gözlerinizi açın. Etrafınıza iyice bakın. Evinize bolluk bereket enerjisinin akması an meselesi. Eski kumbaranızı atın. Yenisini ve daha büyüğünü alın. Gelen paralar içine sığmayacak.

Evren size “sürpriz” diyor başka da bir şey demiyor. Aklınızı fikrinizi her ihtimale açmalısınız. “Ne olabilir ki!” demeyin. Gözlerinizi açın. Etrafınıza iyice bakın. Evinize bolluk bereket enerjisinin akması an meselesi. Eski kumbaranızı atın. Yenisini ve daha büyüğünü alın. Gelen paralar içine sığmayacak.

Yengeç burcu kararsızlıklarınız sebebi ile adımlarınızı geciktiriyor olabilirsiniz. Özellikle maddi kazanç sağlayacağınız teklifleri kaçırmadan değerlendirmelisiniz. Ne kadar fazlasını hayal eder ve onun için çabalarsanız o kadarını elde edebileceksiniz. Evren kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmeniz için arka planda çalışıyor.

Duygusal boşluklarınız olabilir. Birçok Yengeç burcu bugün güvenlik alanlarının bozulduğunu hissedebilirler. İçinize kapanmak en yanlış tercih olacaktır. Güvendiğiniz insanlardan fikir alın. Özellikle sevgilinizin desteği size çok iyi gelecek. Güçlü bir insanla beraber olduğunuzu bir kez daha anlayacaksınız.

Arkadaşlarınızla ilgili içinize sinmeyen durumlar oluşabilir. Hem sosyalleşmek, organizasyonlara katılmak istiyor hem de bir süredir güveninizi kaybeden insanlarla beraber olmak istemiyorsunuz. Sürpriz kazançlara çok açık olduğunuz bir zaman diliminden geçiyorsunuz. Şans oyunları denenebilir. “Asla olmaz” dediğiniz kaynak kapıları denenebilir.

İş hayatınız ani gelişmeler ile şekillenmeye çok müsait. Sürekli gündem değişiyor olabilir. Her işi değerlendirmeli, hiçbir seçenek için naz yapmamalısınız. Para kazanmak konusunda hırslanmış olabilirsiniz. Artık daha tutumlusunuz. Birikim yapabileceğiniz zamanlar başlıyor. Belli organizasyonlar içerisinde kendinizi daha güvende hissediyorsunuz.

Kendinize olan güveniniz geri geldi. Yeni hafta için heyecanlı ve inançlısınız. Şans yanınızda. Negatif düşünceler ile fırsatları kaçırmayın. Pozitif olun ve disiplinle çalışın. Gerisi gelecektir. Günlük hayattaki sıkıntılara, ufak tefek problemlere de çok fazla takılmayın. Her şeyi kendinize görev edinmekten vazgeçin.

Her istediğinizi yapabilecek gücünüz var. Günlük hayattaki ufak tefek konulara fazla kafanızı takıyor, bazen küçük sorunları büyük meseleler haline getiriyorsunuz. Ailenizi büyütebilir, evinizle ilgili güzel değişiklikler yapabilirsiniz. İlişkinizin, evliliklerin gücünü hissedeceksiniz.

Maddi anlamda bir süredir devam eden sorunlu süreçleri yeniden yapılandırma ve dengeleme fırsatı yakalayacaksınız. Doğru kişilerle doğru adımları atabilecek durumdasınız. Size ödenmesi gereken, ancak ertelenen alacaklarınızı piyasadan toplayabilirsiniz. Önceden hak ettiğiniz bir değeri yeni görmeye başlıyorsunuz.

Yengeç burcu ani dürtüler hissediyorsunuz. Bir an yeni bir şeye başlamak istiyor, hareket etmek istiyor, sonra hızlıca vazgeçiyorsunuz. Düşünceleriniz duygularınız sık sık değişiyor. İlişkinizin yıkılmasını istemiyorsanız iletişim konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız. Maymun iştahlı olmayın. Elinizdeki fırsatları mutlaka değerlendirin.

Yengeç burçları için zorlu bir gün olabilir. Duygusal anlamda zayıfsınız. Kolayca moraliniz bozulabilir. Kısa soluklu ama hızlı projeler size iyi gelirler sağlayacaktır. Yine iş değişiklikleri, pozisyon değişiklikleri maddi anlamda yararınıza olacaktır. Alacaklarınızı tahsil edebileceğiniz bir gün.

Duygusal anlamda iç dengeleriniz değişebilir. Kalbinizden geçirdikleriniz ile gerçekliğin aynı olmaması hayal kırıklıklarına neden olabilir. Hayalleriniz suya düşmüş gibi hissetmemelisiniz. Eşiniz özgüven problemlerinizi yenmenize yardımcı olacak. Her şey daha yeni başlıyor. Güzel günler çok yakında!

Çok fazla konuşma ve dedikodu canınızı sıkmış olabilir. Gereksiz konuşmalardan hoşlanmıyorsunuz. Kuru kalabalıkta zaman geçirmektense yalnız kalmayı tercih ediyorsunuz. Özgürlüğünüz kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz. Geçmiş ilişkiler aşk hayatınızda problemler yaşamanıza sebep olabilir.

Özellikle partnerli ilişkilerinizde, ortaklıklarda veya evliliklerde marjinal kararlar alabilir, hissetmediğiniz bazı duygular içinde olabilirsiniz. Bir değişim ve dönüşüm yaşıyorsunuz. Birçok Yengeç burcu adım adım evlenecek, birçok Yengeç burcu da adım adım evliliklerini sonlandıracaktır. Gelecekle ilgili endişeleriniz son buluyor.

Evlenmek, ortaklık oluşturmak için dürtüleriniz olabilir. Duygularınızın yoğunluğu ciddi kararlar almanıza sebep olabilir. Bu dönemde kuracağınız tüm ilişkiler oldukça değerli. İmajınızla ilgili konularda hassas davranmalı, sürekli değişkenlik göstermemelisiniz. Dışarıdaki etiketiniz kazançlarınızı etkileyecek.

Ailenizin geleceği ile ilgili konularda güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük rutinlerinizde bazı sıkılmalar, sıkılganlıklar söz konusu olabilir. Bazı problemleri gereğinden fazla büyütüyor olabilirsiniz. Biraz uzaktan bakmak daha fazla umut beslemenize ve daha güzel hayaller kurmanıza yardımcı olacaktır.

Kariyer hayatınızda gerçekleşecek olan sürpriz gelişmeler maddi anlamda parlamanıza yardımcı olacak. Kendinize güveniniz tam. Almanız gereken haberler biraz gecikmiş olabilir. Sabırlı olup, tatilin tadını çıkartmalısınız. Yengeç burçları giderek güzelleşiyorlar. Hisleriniz, aşk hayatınıza dair duygularınız giderek artıyor.

Yengeç burcu günlük işlerinizin aksadığını, neşenizin kaçtığını düşünebilirsiniz. Aksine hayat size ısrarla bazı durumları işaret ediyor. Her gelişen olaydan ders almalı ve yolunuza devam etmelisiniz. Hayatınıza girecek insanların, hali hazırda duygularınızın olduğu insanların hayatınızı değiştireceğinden emin olabilirsiniz.

Belli mesafeler, daha önce çevrenizin oluşturduğu bazı kırgınlıklar, sevdiğiniz insan sayesinde çözülüyor. Duygusal anlamda etkilendiğiniz bir insan veya çocuklarınız, hayatınızda yara aldığınızı düşündüğünüz noktaları yavaşça iyileştirecek. Tek eksiğiniz planlama ve disiplin. Şansınız devam ederken işlerinize asılmalısınız.

Partneriniz veya flört halinde olduğunuz kişi ile alakalı bazı şüpheleriniz olabilir. Siz bir şeyler hissederken daha kuruntulu olanlardansınız. Ancak kuruntularınız boşa. Herkes birbirinin aynısı değil. Karşınızdaki insanı geçmişte insanlar sebebi ile yargılamamalısınız. Uzun süredir hissetmediğiniz kadar huzurlu hissedebileceğiniz biri var hayatınızda. Biraz sakinleşin.

Yengeç burcu şimdi sahne sizin. Merkür sizi parlatmak için elinden geleni yapacak. Siz de bu kadar parlarken boş durmamalı, isteklerinizin peşine düşmelisiniz. Etrafınızda size destek olabilecek büyük güçler var. Bırakın sizi büyütsünler. Ancak rehavete kapılmamalısınız ve bu güçlerin arkasına saklanmamalısınız.

Eviniz, ailenizle ilgili konuların belli bir ahenk içinde olması, dengelerin kurulması sizi mutlu ediyor. Bir takım kafa karışıklıklarınız, iç bulanıklıklarınız olabilir ancak genel anlamda keyfiniz yerinde. Özgüven problemlerinizi çözümlediniz. Kendinizi daha güzel hissediyorsunuz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load