Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Kariyer hayatınız şu an ön planda. Bir şekilde fırsatları değerlendirmek zorundasınız. Böyle zamanlar nadir başınıza gelir. Talih kuşu oradayken beslemek gerekir. Değişime açıksınız. Cesaretlenin ve istediğiniz adımları atın. Maddi anlamda borçlu olduğunuz yerlere ödemelerinizi yapma fırsatı bulacaksınız.

Kariyerinizdeki parlamaları hızla hissetmeye başlayacaksınız. Bu dönem işinize dört elle sarıldınız. Her şeyi layığı ile yapmak istiyorsunuz. Aldığınız eğitimler, özellikle ilgilendiğiniz konular işe yaramaya başladı. Şimdi ektiklerinizin meyvesini toplama zamanlarınız.

Ani duygu değişimleri söz konusu olabilir. Kariyeriniz konusunda beklenmedik haberler alabilir, beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ancak bu haberler ve gelişmeler, bulunduğunuz yeri sağlamlaştırmanıza yardımcı olacaktır.

Yengeç burcu ideallerinizin peşinde koşmanız gereken zamanlardasınız. Aklınıza gelenlerin aklınızda kalması bir işe yaramayacaktır. Adım atmak zorundasınız. Arkadaşlarınızdan ve içinde bulunduğunuz organizasyonlardan destek talep edebilirsiniz.

Yengeç burçları duygusal anlamda bugünü pas geçiyorlar. Çok derin duygular hissedebilir, kendi içlerine kapanmayı tercih edebilirler. Çok dolduğunuzu, duygusal anlamda rahatlamaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız romantik bir filme gidip gözyaşlarınızı boşaltmayı deneyebilirsiniz.

Özellikle kariyer hayatınızda yeni adımlar atıyorsunuz. Bazı Yengeç burçları iş değişiklikleri yapıyorlar. Bazı Yengeç burçları ise terfi ediyorlar. Eksik olduğunuzu düşündüğünüz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz. Yeni kurslar ve okullar için uygun zamanlar.

Yengeç burcu kariyer hayatınız için çok önemli bir gün olacak. Toplumdaki imajınızı sağlamlaştırmak üzere alacağınız haberler ve başarınız için başınıza gelen mucizelere inanamayacaksınız. Önemli eğitimler için adımlar atabilirsiniz. İnançlarınız derinleşebilir.

Duygusal anlamda derin yaralar açmadan önce, tane tane değerlendirmenizi tavsiye ederim. Olayları fazlaca büyütme ve olduğundan daha kötümser bakma eğilimindesiniz. Enerjinizi işinize akıtmak size iyi gelecektir. Basamakları çıkmak için doğru zamanlardasınız.

İnsanların sizin hakkınızda düşündüklerini fazlaca önemsemeye başladınız. Bir süredir bu imaj umurunuzda bile değildi. Şimdilerde ise en büyük gündeminiz haline geldi. Günlük rutinlerinizden sıkılmış, özgürleşme ihtiyacına girmiş olabilirsiniz. Birçok Yengeç burcu yurt dışı ve hukuki konularla uğraşıyor.

Haftaya tempolu ve kararlı bir başlangıç yapıyorsunuz. Birçok Yengeç burcu bugün diyete başlayabilirler. Adım adım yapmak istedikleriniz konusunda irade kazanıyorsunuz. Özellikle kariyer hayatınız konusunda yeniden bir aksiyon alacaksınız. Bir süredir durgun olan hayatınız değişecek.

Çok mutlusunuz. Ruhunuzu eğitiyorsunuz. En kötü durumlardan bile pozitif sonuçlar çıkarabilmeyi başaracaksınız. Kafanızın karışık olduğu hiçbir konuda adım atmamanızı öneriyorum. Özellikle bugün fiziksel değişimler için adım atmayın, karar vermeyin.

Yengeç burçlarının aşk hayatları kıpırdanmaya başlıyor. Bekar ya da birliktelikleri olsun Yengeç burçları daha flörtöz bir hal takınacaklar. İlişkilerdeki problemleri görmezden gelerek, anın tadını çıkarmaya çalışacaklar. Kariyer hayatınız konusunda ciddi etkiler altındasınız.

İş hayatınız, toplum önündeki imajınız kafanızda değer kazanıyor. Bir işe yaradığınızda kendinizi daha enerjik hissediyorsunuz. Bu dönem çevrenizden takdir görmeye ihtiyacınız var.

Bekar Yengeç burçları derin bir partner arayışı içine girebilirler. Partneri olmadığı için kendilerine acıyabilir veya suçu kendilerinde arayabilirler. Bu durum geçici ve sizin için gerçekten gereksiz. Siz Zodyak’ın en iyi bayan partnerisiniz. Birileri sizi fark etmiyorsa, sorun onlardadır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Aşkı Bulabilecek Miyim? Aşk Konusunda Takıntılıların Kendilerine Sorması Gereken 5 Soru

Özellikle evli Yengeç burçlarının bu dönem ilişkilerine dikkat etmeleri gerekiyor. Çok sağlam gibi görünen tüm temeller çatırdayabilir. Düzen değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Sağlıkla ilgili problemler gündeminize gelebilir. Kariyer hayatınız konusunda zihinsel sabitlenmeler, karar noktasına gelmeler söz konusu olacaktır.

Aileniz ve kariyer hayatınız arasında kalmış, bu iki bünye arasındaki dengeleri korumakta zorlanmış veya seçim yapmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Her ne kadar evinizde, aileniz ile olan halinizden memnun olsanız da hala bir parçanız kariyer hayatınız için adım atmak istiyor. Bazı Yengeç burçlarının evliliklerinde düzen değiştirme zamanları.

Son 1-2 yıldır çok disiplinlisiniz. Kafanıza koyduğunuz her şeyi yapıyorsunuz. Bugün yine o yıldızlı disiplinli günlerinizden biri olacak. Kariyer hayatınız ile alakalı ani gelişmeler olabilir. Bankadaki veya döviz olarak bekleyen kaynaklarınıza dikkat edip, takip edin.

İletişim kurarak bazı sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Naif olduğunuzda herkes için çok dinlenesi bir insansınız. İçinizdeki gölge tarafları törpülemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Kafanız karışık olabilir. Özellikle iş hayatınızla ilgili bazı konuları sorguluyor olabilirsiniz.

Maddi anlamda düzenlemeniz gereken durumlar olduğunu biliyorsunuz. Çok fazla dertlenmek yerine, bir liste yapmak sizi kısa yoldan kurtarabilir. İnsanlar tarafından takdir edilmek, fark edilmek istediğiniz bir gündesiniz. Sizi seven insanları kırmayın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: 4 Basit Adımla Bireysel Bütçe Planlama Nasıl Yapılır?

Günlük rutinlerinizin içinde kısılıp kaldığınızı hissediyor olabilirsiniz. Öğrenmeniz gereken bazı olaylar var. Maddi anlamda düzenlemeniz gereken konular var. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Yengeç burçlarında hiç geçmeyen bir keşfetme ve yeniye açılma arzusu var. Geleceğe en azından bir tatil planı yapabilirsiniz.

Yengeç burcu maddi anlamdaki ihtiyaçlarınızın, madde dünyayı ilgilendiren duygusal temalarınızın dorukta yaşanacağı bir gün olacaktır. Kendinize çok fazla güveniyorsunuz. Siz boş yere kendinize güvenmezsiniz. Demek ki bugün üstesinden gelemeyeceğiniz konu yok.

İşler yavaş yavaş yoluna girmeye başladı. Özel anlamda kariyer hayatınızı inceleme altına aldınız. Artık belki de gerçekten ne istediğinizi biliyorsunuzdur. Alacağınız haberler hoşunuza gidecek. Ayaklarınız daha sağlam yere basacak. Arkadaşlıklarda sakin olmakta fayda var.

Kendinizi daha tamamlanmış ve huzurlu hissediyorsunuz. Bulunduğunuz halden memnun olmasanız bile bugün bir Polyannasınız. Her halinizden her hareketinizden ve olan bitenden memnun kalacaksınız. Uzaklaşmak ve biraz değişik aktiviteler içinde olmak size iyi gelecektir.

Siz haftaya genelde zor adım atıyorsunuz. İlk başta alışmanız zor oluyor. Ancak sonra hemen açılıyorsunuz. Bu hafta yine zorlayıcı olabilir. Ancak işler yolunda. Bazı haberler sizi kendinize getirecek. Kendinizi geliştirme halinizden memnunsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Haftaya Bomba Gibi Bir Başlangıç Yapmanızı Sağlayacak 7 Öneri

Ev hayatınızdan çok memnunsunuz. Evinizde olmayı, evinizi düzenlemeyi pek seviyorsunuz. Ancak özellikle kafanızın karışık ve düşüncelerinizin bulanık olduğu şu dönemlerde işlerinize odaklanmanız faydalı olacaktır. İradeniz çok sağlam. Rahatlıkla yaza hazırlanabilirsiniz.

Kendi kabuğunuzda yaşamaktan biraz sıkılmış olabilirsiniz. Kendinize yer açmak ve biraz da olsa gündemde olmak istiyorsunuz. Belki arkadaşlarınızla olmayı tercih etmelisiniz. Yalnızlık veya sadece partnerle yaşamak size o kadar da iyi gelmiyor.

Kariyer hayatınızla ilgili konularda sizi mutlu edecek gelişmeler söz konusu olacaktır. Beklemediğiniz haberler, beklemediğiniz gelişmeler size kendinizi daha iyi hissettirecek. Enerjiniz ve çalışma isteğiniz artacak.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hafta Sonları Uyunan Uyku Hafta Boyunca Daha Enerjik Olmanızı Sağlar Mı?

Yengeç burcu işlerinizi düzenleyebildiğinizde, takdir edildiğinizde ve toplum önündeki imajınızı güçlendirebildiğinizde kendinizi daha güvende ve huzurlu hissediyorsunuz. Bugün yapacağınız tartışmalar sizi duygusal anlamda daha iyi hissettirebilir. Kendinize güveniniz gelecek.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Hayat İçin Önce Kendinize Güvenin

Eşinizden elde ettiğiniz kaynaklar konusunda kendinizi eskisi kadar rahat hissetmiyorsunuz. Durum belki de pek hayal ettiğiniz gibi olmadı. Artık sizin de çalışmanızın, belki de daha çok kazanç elde edecek bir işe geçmenizin vakti gelmiştir. Görüşmelerinizin sonuçlarını alabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mülakat Ve İş Toplantıları İçin Stil Tüyoları

Kafanızdaki soru işaretleri giderek aydınlanıyor. Her geçen gün ne istediğinizi ve ne istemediğinizi daha iyi anlıyorsunuz. Bir sürü plan yaptınız yakın süreçte. Daha da yapmaya devam ediyorsunuz. Kariyeriniz ile alakalı bazı beklenmedik haberler alabilirsiniz. Sürprizler sizi sevindirebilir de, hayal kırıklığına uğratabilir de.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.