Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Düşüncelerinizde ve kalbinizde açılmış yaraları yavaş yavaş tamir ediyorsunuz. Bunu da tek başına yapmıyorsunuz. Hayat sizi zorlamış olsa da aynı şekilde destek vermesini de biliyor. Bir insandan güç alıyorsunuz; muhtemelen eşiniz veya partneriniz. Böyle destek aldığınızda kıskaçlarınızı devre dışı bırakıyorsunuz. Bırakmıyorsanız, derhal bırakın.

Duygusal çıkışlarınızı göstermek için iş yeriniz en son yer olmalı. Haftaya çok öfkeli, aceleci ve tavizsiz bir başlangıç yapıyorsunuz. Sükunetinizi korumaya çalışmanız kendi faydanıza olacaktır. Maddi anlamda pozitif gelişmeler söz konusu olabilir. Kendi isteklerinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir gün olacak.

Biraz uzaklaşmak duygusal anlamda heyecanlarınızın artmasını sağladı. Normalde evde olmayı çok sevdiğinizi biliyorum. Ancak nadir de olsa başka yerleri de eviniz gibi benimseyebiliyorsunuz. Biri size alışkanlık kazandırabiliyor veya alışkanlık haline getirebiliyorsanız ondan çok hoşlanıyorsunuz demektir.

Bir yanınız kalk gidelim, diğer yanınız dur oturalım diyor. Çok hızlı sonuca varmak istemekten vazgeçin. Bazı şeyler cesaret, bazı şeylerse emek ister. Şu an arzuladığınız konular önce cesaret sonra da bolca emek istiyor. Karşılığını alır mıyım diye sormayın. Ne kadar ekmek o kadar köfte. 

Kendinizi değiştirmek istiyorsanız odak noktanızı değiştirmeniz gerekiyor. Sürekli elinizde olmayana ulaşmak yerine, daha yumuşak ve size karşı nazik insanları hayatınıza sokmayı denemelisiniz. Hava grubundan bir kadını ailenize katmak isteyebilirsiniz. Öfkenize yenik düştüğünüzü fark ediyor olabilirsiniz.

Yengeç burcu maddi konularda sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Yüklü bir maddi akışınız olabilir. Özellikle ticaretle uğraşan Yengeç burçları için oldukça verimli bir gün olacaktır. Kendinizle ilgili fiziksel olarak yapmak istediğiniz değişiklikler için adım atabilirsiniz.

Fiziksel anlamda güçlü ama duygusal anlamda zorlayıcı bir gün olabilir. Hislerinizi belli etmemek konusunda ısrarcı, herkese karşı soğuk ve mesafeli bir tutum içerisine girebilirsiniz. Kendi içinizde yaptığınız konuşmalar ve kendinize verdiğiniz mesaj egonuzu okşuyor. Ancak dışarıdan hiç de kendi gördüğünüz gibi gözükmüyorsunuz. Benden uyarması.

Sizden beklenmeyeni yapmak istediğiniz bir gün. İnsanları özellikle sürekli sizden beklenti içinde olan insanları şaşırtmak istiyorsunuz. Düşünceleriniz hayatınızı şekillendirirken, bir miktar kurallarınızın dışına çıkmak size çok iyi gelebilir. Kendinizi keşfetme sürecindesiniz. Çevrenizden gelen eleştirileri kaile almalısınız.

İkili ilişkilerde şansınızın yanında olduğu, Merkür’ün de Aslan burcuna ilerlediği şu zamanlarda kendinizi ifade etmek istediğiniz her konuda başarılı olacaksınız. Yeni ve beklenmedik anlaşmalara imza atabilirsiniz. Sahip olduklarınız için savaşabilecek zamanlardasınız. Ancak savaşırken kalp kırmamaya dikkat etmelisiniz.

Ufacık bir söz bir ilişkiyi bitirebilir bazen. Duygusal patlamaların uzun ilişkileri yerle bir edebileceği bir gün. Dikkatli olmalı, sadece dönüştürmek istediğiniz konularda güç gösterisi yapmalısınız. Aksi halde elinizdekini de kaybedebilirsiniz. Bu aralar gereğinden fazla gergin, gereğinden fazla duygusalsınız. Çok mantıklı insanların etrafınızdan uzaklaşmasına sebep olabilirsiniz.

Biriktirmiş olduğunuz ev işlerinizi yapma fırsatı yakalayacaksınız. Belki dünyanın en güzel Cumartesi gününü değerlendirme şekli bu değil ama aklınızdakileri bitirmiş olmak günün sonunda size çok iyi gelecek. Sorumluluklarınızı aksatmak sizi rahatsız edebiliyor. Biraz daha güçlü olmaya çalışmalısınız.

Haftanın son çalışma günü olmasına rağmen, iş yerinizde ve günlük rutinlerinizde oldukça zorlanabilirsiniz. Sakin ve disiplinli olarak atlatamayacağınız hiçbir durum yok. Maddi anlamda zorlanmalar söz konusu olabilir. Kendinizi önceliklendirmelisiniz.

Yengeç burcu duygusal tutumlarınızın aklınızı karıştırmasına izin vermeyin. Düşünceleriniz ne kadar esnek olursa olsun, sizin de vazgeçemeyeceğiniz kurallarınız olmalı. Herkese göre şekil almaktan ve sürekli uyum sağlamaktan kaçınmalısınız.

Derinlemesine hayatın tadını çıkartıyorsunuz. Gün özellikle bazı kuşkularınızı alevlendirebilir. Ancak hemen karar vermeyin. Gemileri yakma işlerini Temmuz ayından sonrasına bırakın. Bu ay doğum günlerinizin ve odak olmanın tadını çıkartın.

Bekar Yengeç burçları için aşkın kapıyı çaldığı bir gün olabilir. Bazı Yengeç burçları için doğum günleri ve yıldönümleri aynı tarihi taşıyacak gibi gözüküyor. Kötü hisleriniz varsa hemen yerine iyileri koyun. Hayatınızın bu döneminde asla kötüye yer yok. Fazla negatif enerji, negatif olayları çağırır. Bunu unutmamalısınız.

Hislerinize güvenmeniz gereken bir gün. Bugün konu ne olursa olsun hisleriniz sizi asla yanıltmayacaktır. Özellikle evrenin sizin için çalıştığı bu dönemlerde inisiyatif kullanmaktan kaçınmanıza gerek yok. Emin adımlarla istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. 

Yengeç burcu kendiniz için bir şeyler yapmak, yeni adımlar atmak, yeni girişimlerde bulunmak istiyorsanız çok uygun zamanlardan geçtiğinizi bilmelisiniz. Şu an evren tam gaz arkanızda. Günlük rutinlerde aksaklıklar, sağlıkla ilgili problemler söz konusu olabilir. Hukuki konulara dikkat etmek gerekiyor.

Sizin için zorlayıcı bir gün olabilir. Çevreniz tarafından fazla eleştirel bir tutum altında kalabilirsiniz. Eleştirilere açıksınız ama Dolunay sonrası bu kadarı biraz fazla gelebilir. Siz de kendinizi ifade etmeye çalışmalısınız. Öfkelenmeden kendinizi ifade etmeyi başarabilirseniz, günün geri kalanı güzel geçecektir.

Evinizi şenlendirecek güzel haberler alabilirsiniz. Maddi anlamda eski birikimleri kullanmak durumunda kalabilirsiniz. Hissettikleriniz üzerinden yargılara varmayın. Herkesin dinleyin ve duyduklarınızı değerlendirdikten sonra hareket edin. Aileniz genişleyebilir veya refah seviyesinde artış olabilir.

Yengeç burcu doğum günlerinizi kutlamaya başlamamız ile beraber, kendinizi daha iyi ve huzurlu hissediyorsunuz. Şu an gökyüzünden Güneş ve Merkür’ün burcunuzda hareket ediyor olması, çevredeki enerjinin size benzer bir halde olmasına sebep oluyor. Bu dönemde istemekten, dilemekten asla vazgeçmeyin. Bol bol yazın. İsteklerinizi somutlaştırmanın ilk adımlarını atın.

Doğum günlerinizi kutlamaya başladığımız, sizin mevsiminizi yaşamaya başladığımız bu dönem, her şey daha bir güzelleşmişken, bu enerjinin mimarları olarak sizin de hayatınız daha güzelleşecek. Zaten siz de işlerin, hayatınızın daha bir yoluna girmeye başladığını fark etmeye başladınız. Keskin davranışlardan kaçının. Keskin sirke her zaman küpüne zarar verir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yaşamı Güzelleştiren Öğütler

Hem maddi hem de manevi anlamda oldukça güçlenmiş bir vaziyettesiniz. Geçmişe ait tüm konuları maziye gömdünüz ve yeni bir yaşam için adım atıyorsunuz. Herhalde günün en şanslı burcu sizlersiniz. Kazançlarınız ve kaynak kapılarınızı elde edilmesi konusunda daha disiplinlisiniz. 

Kendinizi göstermek, fark edilmek istediğiniz bir gün. Özellikle fark edilmeye çalışmasanız da kolayca fark edildiğiniz, dikkatleri üzerinizde topladığınız bir gün olacaktır. Çevrenizi rahatlıkla genişletebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bazı insanlar arasında köprü görevi görebilirsiniz.

Yengeç burcu kendinizi düşünmek için zaman ayıramamıştınız nicedir. Sorumluluklar, hayatın günlük rutindeki getirdikleri, iş güç derken zaman akıp geçiyordu. Şimdi sadece kendinizi düşünme zamanı. Özellikle sadece sizinle ilgili konularda değiştirmek istedikleriniz varsa adım atabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Belki De İhtiyacın Olan Biraz Bencil Olmak

Doğum günlerinizi kutlamaya başladık ve evren şu an aldığınız her aksiyonu destekliyor. Siz ne yapmak isterseniz, neyin gerçekleşmesini isterseniz gökyüzü de size onu sunacaktır. Genel anlamda enerjiniz azalmış, istekleriniz tükenmiş gibi hissedebilirsiniz ama bu durum tamamen geçici.

BUNU DA ÖRMELİSİNİZ: Yaydığınız Pozitif Enerji Size Neleri Çeker?

Arkadaşlıklarınız konusunda çok şanslısınız. Ne yapsanız sizi destekleyecek insanlar var. Belki az insan var hayatınızda ama öz oldukları da kesin. Her koşulda yanınızda olan bu insanları kırmamaya özen göstermelisiniz. İş hayatınızda ve günlük rutinlerinizde bazı aksilikler söz konusu olabilir.

Yengeç burcu kafanızdaki tüm konuları yerli yerine oturtacaksınız. Doğum günlerinizi kutlamaya başlıyoruz ve tabii ki bu dönemde gökyüzü en çok sizi destekleyecek. Sürücü koltuğundan biraz kalkıp, yan koltuğa oturup, dinlenme fırsatı bulacaksınız.

Fazla uysal bir dönemdesiniz. Her ne kadar aksiyon ihtiyacınız artmış olsa da henüz harekete geçememiş olabilirsiniz. Aklınız karışık. Birçok düşünce bir anda kafanızdan geçip gidiyor. Fikirleriniz sürekli değişiyor. Doğum günlerinizi kutlamaya başlamamız ile beraber bu durum da değişecektir.

Attığınız adımların arkasını doldurduğunuzda kariyeriniz ile ilgili hiçbir sorun yaşamıyorsunuz. Disiplinli çalışın ve somut ürünler ortaya çıkarın. Bu şekilde geleceğiniz için daha iyi yatırımlar yapmış olacaksınız. Gün boyu kırgın, kırık, hasta olma halinde hissedebilirsiniz. Fazla yorulmayın.

Kariyer hayatınız konusunda fazla atılgan davranıyor olabilirsiniz. Şanslı olduğunuz, güzel gelişmeler deneyimleyebileceğiniz bir dönem olmasına rağmen aceleci tavrınız bazı konularda sıkıntı yaşamanıza sebep olabilir. Daha sakin, daha tutarlı ilerlemeyi tercih etmelisiniz. İsteklerinizi dile getirirken de heyecanlı olun ama talepkâr olmayın.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load