Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Özellikle kariyer hayatınızda yeni adımlar atıyorsunuz. Bazı Yengeç burçları iş değişiklikleri yapıyorlar. Bazı Yengeç burçları ise terfi ediyorlar. Bazıları ise tamamen iş hayatına “Elveda” diyor olabilirler.Eksik olduğunuzu düşündüğünüz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz. Yeni kurslar ve okullar için uygun zamanlar.

Kariyer hayatınız için çok önemli bir gün olacak. Toplumdaki imajınızı sağlamlaştırmak üzere alacağınız haberler ve başarınız için başınıza gelen mucizelere inanamayacaksınız. Önemli eğitimler için adımlar atabilirsiniz. İnançlarınız derinleşebilir. Yurt dışı ile ilgili konular gündeminize gelebilir.

Duygusal anlamda derin yaralar açmadan önce, tane tane değerlendirmenizi tavsiye ederim. Olayları fazlaca büyütme ve olduğundan daha kötümser bakma eğilimindesiniz. Enerjinizi işinize akıtmak size iyi gelecektir. Basamakları çıkmak için doğru zamanlardasınız.

İnsanların sizin hakkınızda düşündüklerini fazlaca önemsemeye başladınız. Bir süredir bu imaj umurunuzda bile değildi. Şimdilerde ise en büyük gündeminiz haline geldi. Günlük rutinlerinizden sıkılmış, özgürleşme ihtiyacına girmiş olabilirsiniz. Birçok Yengeç burcu yurt dışı ve hukuki konularla uğraşıyor.

Yengeç burcu haftaya tempolu ve kararlı bir başlangıç yapıyorsunuz. Birçok Yengeç burcu bugünlerde diyete başlayabilirler. Adım adım yapmak istedikleriniz konusunda irade kazanıyorsunuz. Özellikle kariyer hayatınız konusunda yeniden bir aksiyon alacaksınız. Bir süredir durgun olan hayatınız değişecek.

Mutlusunuz. Ruhunuzu eğitiyorsunuz. En kötü durumlardan bile pozitif sonuçlar çıkarabilmeyi başaracaksınız. Kafanızın karışık olduğu hiçbir konuda adım atmamanızı öneriyorum. Özellikle bugün fiziksel değişimler için adım atmayın, karar vermeyin.

Yengeç burçlarının aşk hayatları kıpırdanmaya başlıyor. Bekar ya da birliktelikleri olsun Yengeç burçları daha flörtöz bir hal takınacaklar. İlişkilerdeki problemleri görmezden gelerek, anın tadını çıkarmaya çalışacaklar. Kariyer hayatınız konusunda ciddi etkiler altındasınız.

İş hayatınız, toplum önündeki imajınız kafanızda değer kazanıyor. Bir işe yaradığınızda kendinizi daha enerjik hissediyorsunuz. Bu dönem çevrenizden takdir görmeye ihtiyacınız var. Ancak verdiğiniz kararların arkasında duracaksanız da bu biraz zormuş gibi gözüküyor. Duygusal anlamda içinizde fırtınalar kopuyor. Siz platonik bir şeyler yaşıyor olabilir misiniz?

İş hayatınız, toplum önündeki imajınız kafanızda değer kazanıyor. Bir işe yaradığınızda kendinizi daha enerjik hissediyorsunuz. Bu dönem çevrenizden takdir görmeye ihtiyacınız var. Ancak verdiğiniz kararların arkasında duracaksanız da bu biraz zormuş gibi gözüküyor. Duygusal anlamda içinizde fırtınalar kopuyor. Siz platonik bir şeyler yaşıyor olabilir misiniz?

Bekar Yengeç burçları derin bir partner arayışı içine girebilirler. Partneri olmadığı için kendilerine acıyabilir veya suçu kendilerinde arayabilirler. Bu durum geçici ve sizin için gerçekten gereksiz. Siz Zodyak’ın en iyi bayan partnerisiniz. Birileri sizi fark etmiyorsa, sorun onlardadır. Eğer erkek bir Yengeç burcu iseniz, alınganlık ettiğiniz konulara dikkatli bakmalısınız.

Özellikle evli Yengeç burçlarının bu dönem ilişkilerine dikkat etmeleri gerekiyor. Çok sağlam gibi görünen tüm temeller çatırdayabilir. Düzen değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Sağlıkla ilgili problemler gündeminize gelebilir. Kariyer hayatınız konusunda zihinsel sabitlenmeler, karar noktasına gelmeler söz konusu olacaktır. Bazen işlerin sadece sizin mızmızlığınız yüzünden kötü gittiğini de kabul etmeniz gerekiyor.

Aileniz ve kariyer hayatınız arasında kalmış, bu iki bünye arasındaki dengeleri korumakta zorlanmış veya seçim yapmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Her ne kadar evinizde, aileniz ile olan halinizden memnun olsanız da hala bir parçanız kariyer hayatınız için adım atmak istiyor. Bazı Yengeç burçlarının evliliklerinde düzen değiştirme zamanları.

Son 2 yıldır çok yoruldunuz. İşler, özellikle sağlık ve günlük rutinler anlamında çok yoruldunuz. Şimdi kalan tortuları temizleme ve yeniden disiplin kazanıp, sıfırdan düzen kurma zamanı. Bu yılın yarısından itibaren ciddi düzen değiştireceksiniz. Öncesinde kendinizi psikolojik olarak hazırlamanızda fayda olacaktır.

İletişim kurarak bazı sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Naif olduğunuzda herkes için çok dinlenesi bir insansınız. İçinizdeki gölge tarafları törpülemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Sürekli beklenti içine girip, kırılıp, sonra insanları suçlayamazsınız. Siz ne veriyorsunuz? Siz nasıl bir çaba harcıyorsunuz? Beklentiniz kadar verici misiniz?

Yengeç burcu maddi anlamda düzenlemeniz gereken durumlar olduğunu biliyorsunuz. Çok fazla dertlenmek yerine, bir liste yapmak sizi kısa yoldan kurtarabilir. İnsanlar tarafından takdir edilmek, fark edilmek istediğiniz bir gündesiniz. Bunun için önce kendinizi takdir etmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Günlük rutinlerinizin içinde kısılıp kaldığınızı hissediyor olabilirsiniz. Öğrenmeniz gereken bazı olaylar var. Maddi anlamda düzenlemeniz gereken konular var. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Yengeç burçlarında hiç geçmeyen bir keşfetme ve yeniye açılma arzusu var. Geleceğe en azından bir tatil planı yapabilirsiniz.

Maddi anlamdaki ihtiyaçlarınızın, madde dünyayı ilgilendiren duygusal temalarınızın dorukta yaşanacağı bir gün olacaktır. Kendinize çok fazla güveniyorsunuz. Siz boş yere kendinize güvenmezsiniz. Demek ki bugün üstesinden gelemeyeceğiniz konu yok.

İşler yavaş yavaş yoluna girmeye başladı. Özel anlamda kariyer hayatınızı inceleme altına aldınız. Artık belki de gerçekten ne istediğinizi biliyorsunuzdur. Alacağınız haberler hoşunuza gidecek. Ayaklarınız daha sağlam yere basacak. Arkadaşlıklarda sakin olmakta fayda var.

Kendinizi daha tamamlanmış ve huzurlu hissediyorsunuz. Bulunduğunuz halden memnun olmasanız bile bugün bir Polyannasınız. Her halinizden her hareketinizden ve olan bitenden memnun kalacaksınız. Uzaklaşmak ve biraz değişik aktiviteler içinde olmak size iyi gelecektir.

Siz haftaya genelde zor adım atıyorsunuz. İlk başta alışmanız zor oluyor. Ancak sonra hemen açılıyorsunuz. Bu hafta yine zorlayıcı olabilir. Ancak işler yolunda. Bazı haberler sizi kendinize getirecek. Kendinizi geliştirme halinizden memnunsunuz. Düzen değiştirecek olmaktan memnunsunuz. Kayıplara da fazla takılmayın. Yerine yenisini koyacaksınız.

Ev hayatınızdan çok memnunsunuz. Evinizde olmayı, evinizi düzenlemeyi pek seviyorsunuz. Ancak özellikle kafanızın karışık ve düşüncelerinizin bulanık olduğu şu dönemlerde işlerinize odaklanmanız faydalı olacaktır. İradeniz çok sağlam. Rahatlıkla yaza hazırlanabilirsiniz.

Kendi kabuğunuzda yaşamaktan biraz sıkılmış olabilirsiniz. Kendinize yer açmak ve biraz da olsa gündemde olmak istiyorsunuz. Belki arkadaşlarınızla olmayı tercih etmelisiniz. Yalnızlık veya sadece partnerle yaşamak size o kadar da iyi gelmiyor. O kadar çok kapıyı suratlara çarptınız ki; geri dönüp çalacak kapınız çok azaldı.

Yengeç burcu kariyer hayatınızla ilgili konularda sizi mutlu edecek gelişmeler söz konusu olacaktır. Beklemediğiniz haberler, beklemediğiniz gelişmeler size kendinizi daha iyi hissettirecek. Enerjiniz ve çalışma isteğiniz artacak. Zorunluluklar kalktığında daha sıcak bir insan oluyorsunuz.

İşlerinizi düzenleyebildiğinizde, takdir edildiğinizde ve toplum önündeki imajınızı güçlendirebildiğinizde kendinizi daha güvende ve huzurlu hissediyorsunuz. Bugün yapacağınız tartışmalar sizi duygusal anlamda daha iyi hissettirebilir. Kendinize güveniniz gelecek. Başınıza gelenler için sürekli başkalarını suçlamaktan vazgeçin. Kendi yanlış seçimlerinizin sonuçlarını da yaşıyor olabilirsiniz.

Eşinizden elde ettiğiniz kaynaklar konusunda kendinizi eskisi kadar rahat hissetmiyorsunuz. Durum belki de pek hayal ettiğiniz gibi olmadı. Artık sizin de çalışmanızın, belki de daha çok kazanç elde edecek bir işe geçmenizin vakti gelmiştir. Nasıl ilerleyeceksiniz bilmiyorum. Fakat artık kendi hayatınızı kendinizin garantiye alması gerekiyor.

Kafanızdaki soru işaretleri giderek aydınlanıyor. Her geçen gün ne istediğinizi ve ne istemediğinizi daha iyi anlıyorsunuz. Bir sürü plan yaptınız yakın süreçte. Daha da yapmaya devam ediyorsunuz. Kariyeriniz ile alakalı bazı beklenmedik haberler alabilirsiniz. Sürprizler sizi sevindirebilir de, hayal kırıklığına uğratabilir de.

Haftaya dünün kaçamak hali ile başlıyorsunuz. Köşenize çekilmeniz bugün de sürecek galiba. Kendinizi dinliyorsunuz. Belki de çok dinlediniz, kendinizle kendinizden kaçıyorsunuz. Kim bilir. Ancak kariyer hayatınızla alakalı aksiyon almak niyetindesiniz. Belki iş değiştirmek veya tamamen yön değiştirmek.

Sizin bazen içinize kapanmalarınız vardır. Belki uzun uzun uyur, belki tek başınıza müzik dinler, kimse ile konuşmak istemezsiniz. İşte bu Pazar da öyle bir gün. Kendinize ayırmak istediğiniz, köşenize çekilmek istediğiniz bir gün. Pazar da böyle isteklere göre bir gün değil mi zaten. Ancak eskilere dönme isteğiniz olabilir. Telefona sarılmadan önce kapıları aralık bıraktığınıza emin olun. Bazılarının kalbini fazla kırmış olabilirsiniz.

Yengeç burcu bugün kendinizi biraz tedirgin hissedebilirsiniz. Alışık olmadığınız duygular yaşayabilirsiniz. Bir yanınız sorumluluklarınız ve alışkanlıklarınız ile donanmışken diğer taraftan özgür olmak ve her şeyi bırakıp gitmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda sürekli kendinizi, bazılarında ise sürekli karşı tarafı suçlamaktan vazgeçmelisiniz.

Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve art arda alacağınız teklifler hayatınızı değiştirebilir. Aşk hayatınızda evliliğe giden bir sürece girebilirsiniz. Her Yengeç burcu için değil tabi ki. Derin aşklar yaşayan veya derin aşkı arayan Yengeç burçları kendilerini biliyorlar. Maddi düzenlemeler önemli. Yine ipin ucu kaçtı.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load