Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Eşiniz ile birlikte çok tutkulu ve romantik bir gün geçireceksiniz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz ve çok çalışıyorsunuz. Özgüveninizi artırmalısınız ve ruh halinizi yükseltmelisiniz.

Partneriniz ile olan ilişkinizdeki tüm sorunları çok yakında çözeceksiniz. Finansal olarak iyi bir durumda olmasanız bile moralinizi bozmamalısınız. Yakın arkadaşlarınız ile birlikte zaman geçireceksiniz.

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissediyorsunuz. Finansal olarak iyi bir konumdasınız ve iş yerinizde kendinizi çok yaratıcı hissediyorsunuz. Kendinize dinlenmek ve sakinleşmek için zaman ayırın.

Yeni bir ilişkiye girmeden önce kendinizi duygusal olarak hazır hissettiğinizden emin olmalısınız. İş yerinizde karşınıza çok güzel bir fırsat çıkacak ve en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Değer verdiğiniz insanlarla vakit geçireceksiniz.

Geçmiş ilişkilerinizde yaşadığınız olumsuzlukları bir kenara bırakın ve gelecek güzel günlere odaklanın. İş yerinizde azimli ve hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyorsunuz. Kendinize daha fazla zaman ayırmalısınız.

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissediyorsunuz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız, ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Sağlığınıza daha fazla önem göstermelisiniz.

Hayatın yorucu temposundan dolayı partneriniz ile birbirinize yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz. İş yerinizdeki arkadaşlarınıza yardımcı olacaksınız. Ani duygu değişimlerinden kaçınmaya özen göstermelisiniz.

Bugün partnerinize karşı ekstra şefkatli ve nazik olacaksınız. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız planlı hareket etmeniz gerekiyor. Egzersiz yapmaya ve daha sağlıklı beslenmeye başlamalısınız.

Bugün yeni partner adaylarıyla tanışacaksınız ve kafanız karışacak. İş yerinizde karşınıza harika bir fırsat çıkacak ve en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Kendinize ve çevrenizdeki insanlara karşı dürüst olun.

Partneriniz ile birlikte romantik bir gece geçirmek isteyeceksiniz. İş yerinizde başarılarınızı kıskanan bazı insanlar olduğu için dikkatli olmanızda fayda var. Sağlığınız için egzersiz yapmaya başlamalısınız.

Eşiniz ile birlikte çok eğlenceli bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde ortaya çıkardığınız çalışmalar ile patronunuzun gözüne girmeyi başardınız. Zihinsel ve fiziksel sağlığınız için egzersiz yapmaya başlamanızda fayda var.

Partnerinize olan aşkınızı daha sık dile getirmeye özen gösterin. İş hayatınızda yükselebilmek istiyorsanız, kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz. Şekerli ve yağlı yiyeceklerden uzak durmalısınız.

Partnerinizin zorlu zamanlarında da yanında olmaya özen göstermelisiniz. İş yerinizde her şey yolunda gidiyor ve finansal olarak harika bir konumdasınız. Fiziksel ve zihinsel sağlığınız için egzersiz yapmaya başlamanızda fayda var.

Partneriniz ile olan ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. İş hayatınız ile ilgili çok önemli bir ileti alacaksınız ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Aile bireylerinizden birinin yardımınıza ve desteğinize ihtiyacı olabilir.

Yeni bir ilişkiye girdiyseniz bugünün her saniyesini partneriniz ile birlikte geçirmek isteyeceksiniz. Kariyer basamaklarından başarılı ve hızlı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda destek istemekten çekinmeyin.

Partneriniz ile olan ilişkinizdeki tüm sorunları çok yakında çözeceksiniz. İş arkadaşlarınız ile birlikte daha fazla zaman geçirmeye özen göstermelisiniz. Kendinizi daha merkezlenmiş hissetmek istiyorsanız, meditasyon yapmayı deneyebilirsiniz.

Bugün eşiniz ile birlikte eğlenceli aktivitelere yöneleceksiniz. Kariyer planlarınızda bazı değişiklikler yapmayı düşünüyorsunuz ve kendinize güveniyorsunuz. Hayal kırıklığı hissinin sizi yıkmasına izin vermeyin.

Eşiniz ile birlikte çok keyifli ve özel bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde kendinizi çok üretken hissedeceksiniz ve ortaya harika çalışmalar çıkaracaksınız. Spor yapmak, fiziksel sağlığınız için çok önemlidir.

Eşiniz ile birlikte baş başa romantik bir tatile çıkacaksınız. Finansal olarak iyi bir durumda olduğunuz için kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Fiziksel sağlığınız için egzersiz yapmaya başlamanızda fayda var.

Önemsiz konular yüzünden partneriniz ile tartışmaktan kaçınmalısınız. İş yerinizde kendinizi biraz stresli ve yorgun hissedebilirsiniz. Bugün olumlu duygularla dolu olacaksınız ve çevrenizdeki insanlara neşe saçacaksınız.

Partneriniz ile birbirinize karşı daha anlayışlı olmalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde karşınıza fazladan para kazanma fırsatı çıkabilir. Meditasyon yaparak kendinizi daha dengelenmiş hissedebilirsiniz.

Bugün özel bir kişiyle tanışacaksınız ve kendinizi heyecanlı hissedeceksiniz. Pahalı bir şeye yatırım yapmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olmalısınız. Zihinsel sağlığınıza daha fazla önem göstermelisiniz.

Partneriniz ile birbirinize sırılsıklam aşıksınız. Gelecekte finansal sıkıntılar çekmek istemiyorsanız, şimdiden birikim yapmaya başlamalısınız. Sağlığınız için uyku programınızda bazı değişiklikler yapmalısınız.

Uzun süreli bir ilişkinin içindeyseniz bugün partneriniz ile birlikte önemli bir konu hakkında konuşacaksınız. Pahalı şeylere yatırım yapmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olmalısınız. Bugün kalbinizin sesini dinleyin.

Eşiniz ile birlikte romantizm ve tutku dolu bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde daha yaratıcı olmaya özen göstermelisiniz. Bugün size birçok yeni ve heyecan verici fırsat getirecek. Kendinizi enerjik ve her türlü zorluğa göğüs germeye hazır hissedeceksiniz.

Keskin zekanız ile çevrenizdeki insanları kendinize hayran bırakıyorsunuz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Aile bireylerinizden birinin yardımınıza ihtiyacı olabilir.

Bugün partneriniz ile birlikte ateşli bir gece geçirmek isteyeceksiniz. Kariyer basamaklarından başarılı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Hayatınızdaki stres seviyesini minimuma indirmeye çalışmalısınız.

Güzel kalbiniz ile karşınıza çıkan partner adaylarını büyülüyorsunuz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız, ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Bugün tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

Eşinize karşı daha açık ve net olmaya çalışmalısınız. İş hayatınızda karşınıza engeller çıksa bile azimli ve güçlü bir şekilde ilerlemeye devam etmelisiniz. Stresli ortamlardan kaçınmaya özen göstermelisiniz.

Partneriniz ile aranızda uzun mesafeler varsa bugün birbirinizi çok özleyeceksiniz. Kariyer basamaklarından başarılı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Meditasyon yaparak negatif enerjilerden kurtulabilirsiniz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();