Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Yeniden doğmak, küllerinden doğmak gibi temalar Yengeç burçlarının ana temaları. Bu durum duygusal ihtiyaçlarınızla ilgili olabileceği gibi fiziksel olarak bazı Yengeç burçlarını da anne/baba yapacaktır. Yengeç burçlarının doğum yapma oranlarında bugün artış söz konusu. Güzel şeyler, emek ister, unutmayın.

Sevgilinize karşı derin bağlılığınızın yanında derin şüpheleriniz de olabilir. Nedense güven problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Ancak her şeye rağmen kendinizi en güvende hissettiğiniz yer onun yanı. Daha pozitif olmaya çalışmalısınız. Kuruntularınız yüzünden kimseyi kaybetmek istemezsiniz. İş yeriniz, çalışma durumunuzla ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

Yengeç burcu aşırı duygusalsınız. Sevdiğiniz insanları kırmayın. Geri dönülemez değişimlere sebep olabilirsiniz. Kendinize karşı da aşırı yıpratıcısınız. Kendinizi de en az çevrenizdekiler kadar hırpalıyorsunuz. Güzel bir habere ihtiyacınız var. O da gelecektir. Ancak o gelene kadar, umarım, siz tüm sevdiklerinizi kendinizden uzaklaştırmamış olursunuz.

Sadece uyum gösterme halinde isteklerinizi elde etmeniz mümkün değil. Gün boyu aksiyon almakta zorlanacaksınız. Maddi anlamda kazanç elde etme konusunda şansınız var. Gelecek parlak. Sadece sizin o geleceğe varma konusunda hareket enerjiniz düşük. Günlük hayattaki sınavları vermek konusunda pek de başarılı değilsiniz. Mücadele gerekiyorsa, etmelisiniz. 

Güzel anlaşmalara imza atabilirsiniz. İletişim konusundaki işleriniz hız kazanacaktır. Anneniz veya ailenizdeki başka bir hanımla ilgili bazı problemler söz konusu olabilir. Başta korkabilirsiniz ama işler yoluna girecektir. Yakın çevrenizde pozitif gelişmeler olacaktır.

Sizi mutlu edecek haberler alacaksınız. Aldığınız haberler hem duygusal anlamda daha iyi hissetmenizi hem de bazı problemlerinizi düzene sokmanızı sağlayacaktır. Bu hafta çalışıp emeğinizin karşılığını alabileceğiniz bir hafta olacaktır. Maddi anlamda da rahatlayacaksınız. Duygusal olarak istediklerinizi elde etme konusunda ısrarcısınız.

Çevrenizde bir süredir vakit ayıramadığınız insanlara zaman ayırmak istiyorsunuz. Yakın ilişkileri düzenlemek konusunda isteklisiniz. Evinizde huzurlu ve güvendesiniz. Aşk hayatınız giderek derinleşiyor. Hem mutlu hem bağlı hem de iletişimsel olarak çok başarılı bir ilişki içindesiniz. Eğer bekar bir Yengeç burcu iseniz, aşk hayatınızın hareketlenecektir.

Yengeçler hesap kitap işlerine başladılar. Ya elinize para geçti ve borçlarınızı düzenleme fırsatı yakaladınız ya da durumlarınızı değerlendiriyorsunuz. Hayat sürprizlerle dolu. En umudunuzu kaybettiğiniz anda bir parmak şaklaması kadar bir sürede değişebilir her şey. Çok güzel bir ilişki yakalamış olabilirsiniz. Kimsenin bu ilişkiyi bozmasına izin vermeyin.

Kendinizi ve yeteneklerinizi ispatlayabilecek potansiyeldesiniz. Yavaş yavaş politik olmayı, hemen ayak dirememeyi öğreneceksiniz. Kariyeriniz konusunda çok yaratıcı girişimleriniz olabilir. Biraz cesaret dışında ihtiyacınız olan bir şey yok. Oturduğunuz yerden gelir elde edebileceğiniz fırsatlar söz konusu olabilir. 

Yengeç burcu kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Talep etmekten rahatsız olmayın. Hakkınız olanı almak konusunda problemler yaşıyorsunuz. Bu durumu düzeltmek elinizde. Kendi kendinizi yaralamayın. Politik bir şekilde durumları kendi hayrınıza çevirebilirsiniz. Ne gemileri yakın ne de olmuyor diye köşeye çekilin.

Yengeçler giderek sağlamlaşıyorlar. Özellikle evinizi, ailenizi ilgilendiren konularda o kadar derinleşecek ve netleşeceksiniz ki; bu güven ve derinlik hayatınızın tüm temalarını etkileyecek. Kariyerinizle ilgili beklediğiniz konularda, önünüze sürekli bir taş koyuluyor olması sizi yoruyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için bir süre daha beklemeniz gerekiyor.

Kendinizi güvende hissettiğiniz, evinizde mutlu olacağınız bir gün. Bazı Yengeç burçları yazı bazıları ise kışı çok severler. Kışı sevenlerdenseniz keyifli bir gün olacaktır. Sizin kış ritüelleriniz vardır. Kalın pijama, pelüş battaniye, film ve sahlep. Bugün ritüellerinizi gerçekleştirmeniz için uygun bir gün olacaktır.

Duygusal anlamda kafanız karışık. Geçmiş ve gelecek dengesini iyi kurmanız gerekiyor. Hafızanız çok kuvvetli, hiçbir şeyi unutmuyorsunuz, tamam. Ama önemli olan hafızanızda sakladıklarınızdan ders alıp gelecekte başka şekilde suret bulmasını sağlamak. Plan yaparken neyin sizi daha yüksek bir mertebeye taşıyacağını dikkate alın.

Çok hareketli ve sosyal bir gün. Değişik bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Uzun süredir yapmadığınız bir program yapabilirsiniz. Çevrenizde insan olmasına, kalabalıklara ihtiyaç duyuyorsunuz. Evinizle ilgili çok güzel değişiklikler yaptınız veya yapacaksınız. Eşinizden sır saklamak için kötü bir dönem.

Ayın evrelerinden en çok etkilenen burçlardan biri de sizlersiniz. Ancak her şeye rağmen kendinizi gayet iyi hissediyorsunuz. Genel halinizin aksine evden dışarıda olmak, sosyalleşmek ve dolaşmak istiyorsunuz. Masaj yaptırmak, cilt bakımı yaptırmak gibi rahatlatıcı ve konforlu aktiviteler size çok iyi gelecektir.

Kariyer hayatınızda güzel gelişmeler olacaktır. Ayaklarınızın bir miktar daha yere bastığını fark edeceksiniz. Yengeç burçlarının birkaç senedir sürekli iş ve yer değiştirme isteği var. Bu istek devam ediyor olabilir. Değişiklik arzusu içindesiniz. İlişkinizde sakladığınız veya sizden saklanan sırlar varsa ortaya dökülebilir.

Yengeç burcu kariyer hayatınızla ilgili beklenmedik bir durum sizi sevindirebilir. Hem çok hareketli hem de çok isteklisiniz. Beklediğiniz haberleri yeterince beklediniz. Şimdi mutluluk zamanı. Doğmasını beklediğiniz bir çocuk gibi beklediğiniz tüm konularda güzel değişimler yaşayacaksınız.

Çok fazla fikir değiştiriyorsunuz. İsteklerinize ulaşmak istiyorsanız istikrarlı ve azimli olmalısınız. Alternatif yaratmak elinizde. Var olan ahenginizi kaybetmemek için hareketsiz kalmayın. Günlük hayatınızdaki zorlanmalar kariyer hedeflerinizi değiştirmenize sebep olabilir. Maddi anlamda ailenizdeki insanlar tarafından destekleneceksiniz.

Kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak, sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştıracak haberler alabilirsiniz. Şansınıza fazla güvenmeyin. Yapabildiğiniz kadarını yapmaya ve disiplinle çalışmaya devam etmelisiniz. Aileniz, evinizdeki bir kadından güç alacak, hayatınızı dengelemesi konusunda destek göreceksiniz.

Çok fazla hayal kuruyorsunuz. Bir sürü idealiniz de birikti. Yapmak istediklerinize ulaşamadıkça kendi kendinizi baltalıyorsunuz. Daha sakin olun. Ani çıkışlardan kaçının. Politik davranın. Çözüme ulaşana kadar gülümseyin. Ancak siz bir Yengeç burcusunuz. Size yapılan iyileri de kötüleri de unutmayın. Zamanı gelince masaya çıkarırsınız.

Bazı konuları akışa bırakmalı bazıları içinse emek ve zaman harcamalısınız. Bu iki temadaki farklı konuları birbiri ile karıştırmamalısınız. Sevdiğiniz insana kaliteli zaman ayırmanız çok önemli. Ona ne hissettiğinizi, aklınızdan neler geçtiğini açıkça söyleyebilirsiniz. Bu sizi uzaklaştırmaz, bilakis yakınlaştırır.

Ailenizle ilgili miras konuları söz konusu olabilir. Beklenmedik kaynaklardan evinize maddi bir akış söz konusu olabilir. Çok fazla kuruntu yapıyor ama çok fazla hareket etmiyorsunuz. Fırsatlar her zaman ayağınıza gelmez. Enerjinizi yüksek seviyede tutmalı ve çevrenizin bu düşük enerjinizden fazla etkilenmemesini sağlamalısınız.

İkili ilişkilerinizde marjinal değişiklikler yapmak istiyorsunuz. İçinizde bir his sürekli sizi beraber olduğunuz kişi ile olmaya itiyor, onu görmediğinizde yeterince özgür olmadığınızı hissediyor olabilirsiniz. Kendinizi sevgiliniz, partneriniz, eşiniz ile güvende hissediyorsunuz. Geçmişe dönme arzusu söz konusu olabilir. Gün boyu değişik haberler alabilirsiniz.

Yengeç burcu duygusal olarak birine bağlanmaya veya çok derinleştiğiniz, kangren olmuş ilişkinizden kopmaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Sevdiğiniz kişi ile olan ilişkide bir dönüşüm arzusu içindesiniz. Bazı Yengeç burçları için bu durum evlenmek, evlenmek için adım atmak olabileceği gibi, bazı Yengeç burçları için çocuk sahibi olmak anlamına gelebilir.

Genel anlamda hareketli ve yoğun bir gün olabilir. Birden fazla işi çözümleyebilirsiniz. Yükselme ve fark edilme isteğiniz devam ediyor. Yengeç burçları yer değiştirme, taşınma veya genel düzenlerini dengeleme yolunda adım atma sürecinde olabilirler. Eviniz, aileniz, sevdikleriniz konusunda özel hassasiyetleriniz olacaktır.

Duygusal anlamda zorlu bir gün olabilir. İş yerinizde ve günlük rutinlerinizde kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Ne kadar çabuk işlerinizi toparlar evinize giderseniz o kadar kolay atlatırsınız. Evde olmak size çok iyi geliyor. Sevdiğiniz kişi ile her şeyinizi paylaşabilirsiniz.

İş hayatınız ve günlük rutinleriniz konusunda umut dolusunuz. Kendinizi hem iyi hem de işe yarar hissediyorsunuz. Evinize, ailenize olan bağlılığınızın arttığını hissediyorsunuz. Çok fazla hareket etme ihtiyacı içindesiniz. İşlerinizi, ilişkilerinizi düzene koymak konusunda ısrarcısınız. Uzun mesafeli yolculuklarda veya hukuki konularda bazı problemler yaşanabilir.

Kesinlikle hayatınızda bir değişime ihtiyacınız var. Bu değişim hafta sonu bir kursa yazılmak gibi değil, daha majör bir değişim olmalı. Yeni bir iş, yeni bir aşk veya yeni bir ev gibi. İdeallerinizi yeniden sorgulamanız ve sabitlerinizde biraz yenileme yapmanız gerekiyor.

Çok derin duygular, özlemler hissediyor olabilirsiniz. Yengeç burçlarının genel ilişkileri iyi gidiyor. Gittikçe daha derin paylaşımlar içerisinde olduğunuzu fark edeceksiniz. Genel rutinlerde sorunlar yaşıyor olsanız da bütün resme bakıldığında hayatınız güzel gidiyor. Yeni iş anlaşmaları yapabilir, yeni haftaya yeni sözleşmeler ile başlayabilirsiniz.

Özellikle eviniz ve ailenizle ilgili çok şanslı bir dönemdesiniz. Bazı Yengeç burçları için bu durum yatırım yapmak, daha güzel bir yere taşınmak anlamına gelebilir. Gizli kalmış veya aileye ait kaynaklardan gelir elde etmek anlamına gelebilir. Kısa bir zaman önce de aynı temaları deneyimlemiş olabilirsiniz. Hayaller suya düşmesin diye planlı olarak ilerlemeniz ve çalışmanız gerekiyor.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load