Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Arkadaşlıklarınız konusunda çok şanslısınız. Ne yapsanız sizi destekleyecek insanlar var. Belki az insan var hayatınızda ama öz oldukları da kesin. Her koşulda yanınızda olan bu insanları kırmamaya özen göstermelisiniz. İş hayatınızda ve günlük rutinlerinizde bazı aksilikler söz konusu olabilir. Önemli değil. Hayatınız çok şanslı değişimlere açık.

Yengeç burcu kafanızdaki tüm konuları yerli yerine oturtacaksınız. Doğum günlerinizi kutlamaya başlamamıza az kaldı. Tabi ki bu dönemde gökyüzü en çok sizi destekleyecek. Sürücü koltuğundan biraz kalkıp, yan koltuğa oturup, dinlenme fırsatı bulacaksınız. Derin nefes alacak, “ohh” diyecek zamanlar yaklaşıyor.

Fazla uysal bir dönemdesiniz. Her ne kadar Mars’ın burcunuzdaki hareketi ile aksiyon ihtiyacınız artmış olsa da henüz harekete geçememiş olabilirsiniz. Aklınız karışık. Birçok düşünce bir anda kafanızdan geçip gidiyor. Fikirleriniz sürekli değişiyor. Doğum günlerinizi kutlamaya başlamamız ile beraber bu durum da değişecektir. Az kaldı ;)

Attığınız adımların arkasını doldurduğunuzda kariyeriniz ile ilgili hiçbir sorun yaşamıyorsunuz. Disiplinli çalışın ve somut ürünler ortaya çıkarın. Bu şekilde geleceğiniz için daha iyi yatırımlar yapmış olacaksınız. Gün boyu kırgın, kırık, hasta olma halinde hissedebilirsiniz. Sağlam duracaksınız diye inat edip, kendinizi gereğinden fazla yormayın.

Kariyer hayatınız konusunda fazla atılgan davranıyor olabilirsiniz. Şanslı olduğunuz, güzel gelişmeler deneyimleyebileceğiniz bir dönem olmasına rağmen aceleci tavrınız bazı konularda sıkıntı yaşamanıza sebep olabilir. Daha sakin, daha tutarlı ilerlemeyi tercih etmelisiniz. İsteklerinizi dile getirirken de heyecanlı olun ama talepkâr olmayın.

Yengeç burcu pratik fikirleriniz ile günü kurtarmayı başaracaksınız. Maddi anlamda bazı sıkıntılarınız olabilir ama geçici olduğunu biliyorsunuz. Sonuçta masraflarınızı biraz arttırdınız. Özellikle dış görünüşünüze son zamanlarda çok fazla kaynak ayırıyorsunuz. Ama ne yalan söyleyeyim güzel oldunuz.

Kalıplaşmış düşüncelerinizin değişmeye başladığı bir dönemdesiniz. İnsanlara karşı daha yumuşak daha düşüncelisiniz. Kolay kolay empati yapamadığınız konularda bile daha anlayışlısınız. İşlerinden memnun olmayan Yengeç burçları ani kararlar ile işlerini değiştirebilirler.

Duygusal anlamda yorucu bir gün. Gün içinde beklentilerinizi doğru şekilde karşılayamayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamakta zorlanabilirsiniz. Sanki Cuma değil de Pazartesi gibi hissedebilirsiniz. Maddi anlamda güç kazanmak istiyorsanız iş hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız şart gözüküyor.

Yengeç burcu pek de üzerinde durulmaması gereken konulara fazlaca kafanızı takacak olabilirsiniz. Günün genelinde inişli çıkışlı duygular içinde olacaksınız. Maddi konular biraz zorlayabilir. İş hayatınızda daha sakin olmaya çalışmalısınız. Zira gizli düşmanlarınız söz konusu. Bazı şeyler zaten geride kalacak. Geleceğinizde olmayacak insanların hayatınızda etkisi olmasına izin vermeyin.

İlişkinizde daha özgür olmak istediğiniz bir zamandan geçiyorsunuz. Normalde her şeyi beraber yapmak isterdiniz şimdi ise tam tersi. Günlük hayatınızdaki disiplininiz sayesinde kariyer hayatınızda istediğiniz hamleleri yapabileceksiniz. Dedikodudan uzak durmalısınız. Kabul edelim; bazen dünyanın en tatlı insanısınız. Ancak bazen gemileri çok keskin yakabiliyorsunuz.

Kariyer hayatınızda gerçekleşebilecek ani değişimler günlük rutinlerinizi zorlayabilir. İş temponuz artabilir. Yine aynı şekilde başka konular günlük rutinlerinizi değiştirmiş olabilir. Her elinizi attığınız işten her zamanki kolaylıkla sıyrılamıyor olabilirsiniz. İletişim gücünüzün artması yeni fırsatları da beraberinde getirecek. Çevreniz genişliyor.

Evliliklerde oldukça kritik bir gün. Uzun süreli ilişkileri olan ve evli Yengeç burçlarının çok dikkatli ve hassas olması gereken bir gün. Pire için yorgan yanabilir, ummadık cümleler, kelimeler her şeyin bitişine sebep olabilir. Derdinizi anlatacaksanız da tatlı tatlı yapmaya çalışmalısınız.

İstikrarlı davranışlarınız sayesinde istediklerinizi kolaylıkla elde ediyorsunuz. Son zamanlarda oldukça azimlisiniz. Rutin davranışlarınız hayatınızın en önemli parçası haline geldi. Spor yapmak, rejim yapmak veya resim yapmak, hayatınızın merkezi oldu. Hobilerinizi işe dönüştürebilirsiniz.

Kalbinizden geçeni hemen uygulayabiliyorsunuz. Bazı istekleriniz sizi acıtacak bile olsa, sağlam bir duruş sergileyebiliyorsunuz. Mesafe koyduğunuz insanların sizi incitmesine izin vermeyin. Neden mesafe koyduğunuzu da aklınızdan çıkartmayın. Enerjiniz düşük olduğu için dinlenmeyi tercih edebilirsiniz.

Çalışıyorsanız çok mutlu olacaksınız. İşlerin yoğunluğu bir yana, müşterilerinizden ve üstlerinizden alacağınız olumlu dönüşler sizi rahatlatacak. Özellikle kariyeriniz konusunda çok daha yaratıcı ve pozitif bir dönemdesiniz. Geleceğinizi planlamadan önce şu anda elinizde olan imkanları göz önünde bulundurmalısınız.

Yengeç burcu kurduğunuz hayaller ilişkinizin içinde gerçeklik buluyor veya kurduğunuz hayallere uygun bir aday hayatınıza giriş yapıyor olabilir. Sağlıkla ilgili bazı eski sorunlar yeniden hortlayabilir. Bekar Yengeç burçlarını evlendirmeyi planlıyorum. Aslında gökyüzü planlar yapmaya başladı, ne dersiniz?

Yengeç burçları için doğum enerjisinin yüksek olduğu bir gün. Fiziksel olarak doğumlar söz konusu olabileceği gibi, hayata dair yeni başlangıçlar, yeni doğacak fikirler de söz konusu olabilir. Daha güzel sonuçlar almanızda iradenizin payı büyük. Bir süre daha sıkıntılar yaşayacak olsanız da, içinde bulunduğunuz sistem size fayda sağlayacaktır.

Yengeç burçlarını neredeyse zorla tatile çıkardık. Evde olmak, kendi kişisel ihtiyaçları ile ilgilenmek, yuvalarını düzenlemek istiyorlar. Zaman zaman size böyle istekler geliyor. Sizden haber bekleyen insanlar var. Onları ihmal etmemelisiniz.

Ailenizle ilgili, evinizle ilgili konular dengeye girince siz de daha huzurlu oluyorsunuz. Haftaya biraz yorgun başlamış olabilirsiniz. Malum 7/24 spor yapıyorsunuz, bedenin dinlenmeye ihtiyacı bundan. Kariyeriniz bir anda başka bir yöne doğru gitmeye başlayabilir. Kendinize ve sürece zaman tanımanız gerekiyor. Olması gereken, olması gerektiği zamanda olacak.

Uzun süredir çok disiplinlisiniz. Günlük hayatınızdaki her konuyu bu disiplin sayesinde rahatlıkla halledebiliyorsunuz. Ancak bazı konularda bu disiplin sebebi ile kendinizi fazla zorluyorsunuz. Bazı Yengeç burçları spor konusunda abartıya kaçmış olabilirler. Arkadaşlarınıza zaman ayırmalısınız.

Sosyal bir gün geçireceksiniz. Daha fazla insanla vakit geçirmek istiyorsunuz. Neredeyse çevrenizdeki herkesle çok iyi anlaşır hale geldiniz. Son dönemlerde eski içinize kapanıklığınız kalmadı. Bazı hatalarınız ile yüzleşmek zorunda kaldınız. Ailenizin desteğini alacağınız derin konular söz konusu olabilir. Arkadaşlıklar önem kazanıyor.

Küslüklere son verme vakti geldi. Siz bir adım atamasanız bile, küs olduğunuz kişi bugünlerde size bir adım atacaktır. Belki de kısa bir süre önce atmıştır. İletişim problemlerinin çözülmüş olması akşam saatlerine doğru sizi de mutlu edecektir. Birçok insan için tatile başlama zamanı. Siz de bir an önce işlerinizi bitirmek ve sosyal çevreniz ile buluşmak istiyorsunuz.

Yengeç burcu nakit akışınızı düzenleyeceğiniz bir gün. Ödenmesi gereken ödemeler yapılacak ve alınması gereken alacaklar tahsis edilecek. Aya çok şanslı başlayacaksınız. Ona göre bitirmeniz gereken işleri, arkanızda bırakmayınç Çevrenizin desteği arkanızda, işleriniz yolunda ve enerjiniz de doğal olarak yerinde.

Maddi anlamda oldukça pozitif bir gün yaşayacaksınız. Almakta zorluk çektiğiniz ödemeleriniz bugün tarafınıza ödenebilir. Çok çalışmak her zaman çok gelir getirmez. Ancak bu dönem, tüm çalışmalarınızın karşılığını alabileceksiniz. Bunun için çok çalışmaya devam edin. Pişman olmayacaksınız.

Özgüven patlaması yaşıyorsunuz. Artık kendinizden çok eminsiniz. İnsanlar bütün gün sizi pof-poflayabilirler. Özellikle kariyeriniz konusunda, takip ettiğiniz dürtüleriniz sizi iyi bir noktaya getiriyor. Daha atak, daha heveslisiniz. Kafanız karışmasın. Eğer bir şeyi istiyorsanız, o şeyi almanız gerekiyordur. Mars burcunuzda destek görüntüde. Beklediğiniz işleriniz hız kazanacaktır.

Kendi kendinize kalmak istediğiniz bir gün olacaktır. Maddi anlamda şanslı etkiler altındasınız. Ne istediğiniz konusunda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Yüzünüze gülen herkesin dost olmadığını bilmelisiniz.

İnsanların size özendiği, sizi taklit etmek istediği bir döneme adım atıyorsunuz. Kış boyunca fiziksel görüntünüz için oldukça çaba sarf ettiniz ve şimdi karşılığını alıyorsunuz. Daha fazla sorumluluk sahibi olduğunuz bir döneme giriş yaptınız. Bu sebeple aklınız biraz dolu olabilir.

Kafanız çok karışık olmasına rağmen oldukça şanslı bir gündesiniz. Hayat, evren, yaradan ne derseniz deyin, sizin arada kaldıklarınızı sizin yerinize tamamlayacak. Ailenizin yanında, evinizde geçireceğiniz her dakikadan keyif alacaksınız. Sorumluluk almak, kendiniz için bir şeyler yapmak hoşunuza gidecek.

İşinizdeki aksaklıklar sizi iş değiştirmeye karar verene kadar sürükleyebilir. Bir değişim ihtiyacı içindesiniz. Belki biraz dürtüsel. İsteklerinizin ve ideallerinizin peşinden gitmek istiyorsunuz. Deneme-yanılma yapmaktan çekinmeyin. Şans sizinle beraber. Alacağınız teklifleri değerlendirin.

Yengeç burcu hayal kırıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Bugün bazı konular pek de istediğiniz gibi gitmeyecek olabilir. Disiplinli çalışmalarınızın karşılığını, maddi olarak ve özgüven boyutunda elde edeceksiniz. Birçok Yengeç burcu etiketlerini, toplum önündeki imajlarını değiştirecek aksiyonlar alıyorlar.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load