Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Enerjinizi saklama dönemindesiniz. Aslında isteyerek yapmıyorsunuz. Etrafa saçacağınız enerjiniz yok. Maddi anlamda bazı sıkıntılarınız söz konusu olabilir. Bu aralar hayat sizi gerçekten de zorluyor. Yeni hobiler edinmeli, kendinizi özel hobileriniz ile iyileştirmeye çalışmalısınız.

Yengeç burçlarının yorumlarını yazarken zorlanmaya başladım. Biraz zorlayıcı bir dönemden geçiyorsunuz sevgili Yengeç burçları. Ancak geçici olduğunu unutmayın. Olan bitenden bir ders almaya çalışmak, yaşadıklarınızın bir sebebi olduğunu bilmek size iyi gelebilir. Kariyer hayatınızda aksiyon alma zamanı.

Yengeç burcu sağlığınıza dikkat etmiyor, kendinizi çok fazla yoruyorsunuz. Hareket enerjiniz olduğu kesin ama işler biraz zorlama olmaya başladı. Kendinize, en önemlisi de kariyer hayatınıza daha fazla özen gösterip, isteklerinizin peşinden gitmeniz gerekiyor. Çok fazla kabuğunuza çekilmiş olabilirsiniz.

Yeni bir iş teklifi alabilir, yeni bir iş için adım atabilir veya bulunduğunuz pozisyondan bir üst pozisyona yükselebilirsiniz. Özetle kariyer hayatınızda yeni aksiyonlar alabilirsiniz. Hala bir şekilde kaçasınız, yer değiştiresiniz var. Ancak günlük hayatın sorumlulukları ve sınırları istediğiniz kadar özgürleşmenize elverişli değil.

Çok uzun süredir ev ile ilgilenen, çalışma hayatını bırakan Yengeç burçları, tekrar çalışma kararı alabilir, bu konularda adım atabilirler. Bugün yine sizin için duygusal ve yorucu bir gün olabilir. Aile hayatınızdaki gündemler artıyor. Zamanınızın büyük bir kısmını ailenize ayırmanız gerekiyor.

Hem birini sevmeye hem de kendinizin oldukça sevilmeye ihtiyacı var. Bu dönem gerçekten özel olarak ilgilenilmeye ve bakılmaya ve şefkate ihtiyacınız var. Özel zamanlardan geçiyorsunuz. Yüzünüzün biraz daha fazla gülmesi için yeni meşguliyetler bulmanız gerekiyor.

Kendinizi iyi hissetmiyorsunuz. Bunu birkaç gündür tekrarlıyorum. Birçok Yengeç burcu hayatlarındaki düzen değişikliğinin sebep olduğu veya günlük rutinlerindeki sürekliliğin sebep olduğu sıkı-yönetimden memnun değiller. Tüm duygusal dürtülerinize rağmen bir değişime ihtiyacınız olduğu kesin. Biraz uzaklaşmanız gerekiyor.

Yengeç burcu kendinizi iyi hissetmiyorsunuz. Birkaç gün daha böyle devam edecektir. Mutsuz olmanı gereken hiçbir konu olmayabilir. Biraz modunuz düşük diyelim. Günlük hayatta bazı zorlanmalarınız, rutinlerinizde değiştirmek istediğiniz konular olabilir. Kendinize yeni hobiler bulabilirsiniz.

Mutsuz olmanız gereken konular vardır veya yoktur; fakat siz çok fazla içinize döndünüz. Kendinizi hem farklı hem de biraz depresif hissediyorsunuz. Günlük hayatta karşılaştığınız bazı rutin zorluklar veya rutin hareketler sizi sıkmaya başladı. Hayatı daha eğlenceli kılacak aktiviteler edinmelisiniz. Aşırı alıngan tutumuz bazen çevrenizi yoruyor.

Bugün bir tatlısınız, bir tatlısınız. İçinizde fırtınalar kopuyor ama hiç belli etmiyorsunuz. Tatil için hala güzel zamanlar. Değerlendirebiliyorsanız partneriniz ile küçük bir kaçamak yapabilirsiniz. İş değiştirmek isteyen Yengeç burçları için uygun zamanlar.

Yengeç burçları zorlu bir dönemden geçiyorlar ve haftaya da bu dönemin etkisi ile biraz daha negatif başlıyorlar. Geleceği görmekte zorlanıyorsunuz. Birçok konu karanlıkta kaldı. Hem aksiyon almak istiyor hem de kendinizi gereksiz yere frenliyorsunuz. İş yoğunluğunuzdan zaman bulabilirseniz veya günlük rutinlerinizden, belki söylediklerimi düşünürsünüz.

Moralinizi düzeltmenin bir yolunu bulmanız gerekiyor bu bir. İkincisi sizin kadar koruyan kollayan bir insanın bir an önce bu bencillikten kurtulması gerekiyor bu da iki. Canınız yanınca hırçınlaşıyorsunuz biliyorum. Yine de keskin sirke ancak küpüne zarar verecektir. 

Maddi anlamda geçmiş karmanız yakanızı bırakmıyor. Yani geçmiş borçlarınız sevgili Yengeç burçları. Bir an önce tüm borçlarınızı kapatmalı ve yeni aya temiz başlamalısınız. Çok fazla planınız var. Yapmak istediklerinizi sadece düşünmek yetmez. Belli bir planlama listesi oluşturmanız gerekiyor. Bu arada bazı organizasyonlardan kaçınmak değil, ayı iyi planlamanız önemli.

Yengeç burcu maddi anlamda yükselme isteğiniz giderek artıyor. Evet belki de gerçekten daha fazla kaynağa ihtiyacınız vardır çünkü harcamalarınızı çok zamandan beri yönetemediniz. Eviniz ve aileniz ile alakalı düzeni geri kazanacaksınız. Biraz tatlı dilli olmak kimseye zarar vermez. İş hayatınızda ve günlük rutininizde bazı sıkıntılar olabilir, enerjinizi pozitif bir şeylerle dağıtmaya çalışın.

Yengeç burçları bir miktar zor bir gün geçirecek diyebilirim. Aslında zor değil ama belki karışık. Beklenmedik olaylar üst üste gelebilir. Hazırlıksız yakalandığınızı hissedebilirsiniz. Sağlık konusunda zorlanmalar, hızlı yayılan enfeksiyonlar gündeme gelebilir.

Hem kendi içinizde çok duygusal olduğunuz hem de dış dünyadan duygularınızı saklayamadığınız bir gündesiniz. Özellikle ikili ilişkilerde bazı şeyler çok üst üste gelmiş olabilir. Beklemediğiniz bazı durumlarla karşılaşmış olabilirsiniz. İnandıklarınızı savunmak için sert kavgalar içine girmiş olabilirsiniz. Biraz sakinleşmeye ve kendinizi düşünmeye çalışın. 

Çevrenize bir kol boyu mesafe koyma politikanız bazı insanlar tarafından yeterince sevilmemenize sebep olabilir. Enerjinizi biraz daha doğru yansıtmanız gerekiyor. Aslında ne kadar eğlenceli insanlar olduğunuzu öğrenmelerine izin verin. Ön yargı oluşturmak hoşunuza gitmemeli. İlişkilerdeki iletişim yönü farklılaşacaktır.

Günlük hayat sizi zorlamaya başladı. Rutinlerinizden sıkılmış, kendinizi baskı altında veya özgürlüğünüz kısıtlanmış gibi hissediyor olabilirsiniz. Devam etmek veya yeniye açılmak konusunda ikilemleriniz olabilir. Daha önce de önermiştim, tüm Yengeç burçlarına, kısa süreli de olsa tatil öneriyorum. Mümkünse her zaman gittiğiniz yerlerden farklı bir yer olsun.

Normalde Yengeç burçları ilişkileri ile beslenen, evinde olmayı seven, üç beş sayılı insanla rahat rahat mutlu olabilen insanlardır. Ancak bugün ve bu dönem sosyalleşmek, olduğunuz hayatın dışında bir hayata doğru yönelmek istiyorsunuz. Siz her konuyu başlatabilecek insanlarsınız. Yanınıza sabit tutumlu bir arkadaşınızı alın ve ne yapmak istiyorsanız, başlayın.

Yengeç burcu inandığınız doğrular için mücadele etme vaktiniz geldi. İçinize kapanıp, kabuğunuzda kalmanızın artık bir faydası olmayacaktır. Evren sizi savaşmaya zorluyor. Cumartesi için enerjiniz oldukça düşük. Kendinizi olduğunuzdan daha farklı hissediyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızla beraber olmak size iyi gelebilir.

İlişkilerin dengesi sürekli değişiyor. Bu ara biraz yıkma eğilimi gösterdiğiniz için sonradan pişman olabilirsiniz. Dengeli hareket etmenizde fayda var. Partneriniz ile bir tatil yapabilirsiniz. Eğitim, kurs, seminer, yurt dışı ile akalı konular sık sık gündeminize gelebilir. Hukuki konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor.

Özgürlüğünüze aşırı düşkün bir hale geldiniz. Etrafınızdan herhangi birinin size müdahale etmesine dayanamıyorsunuz. İlişkilerdeki enerjiyi, dönüşüm enerjisini pozitif kullanmaya çalışmalısınız. Yoksa birçok ayrılma kararı alan Yengeç burcundan biri olursunuz.

Yengeç burçları iyice kendilerini eğitime ve meraka bıraktılar. Neredeyse hayatınızın en özgür zamanlarını, en özgür kalmak istediğiniz zamanlarınızı yaşıyorsunuz. Kimse size karışsın istemediğiniz gibi kendi kurallarınızı da koymaya başladınız. Hukuki konularda gündemleriniz olabilir.

Hayata dair, geleceğinize dair çok fazla konuyu bir arada düşündüğünüz bir zamandasınız. Gerçek bir sorgulama döneminden geçtiğinizi söylemek pek de yanlış olmaz. Ancak bu sorgulama süresince maalesef çok da mantıklı davranamadığınızı belirtmekte fayda var. Gerçekleri duygusal bir pencereden değerlendiriyor olabilirsiniz.

Haftaya oldukça aktif başlıyorsunuz. Ulaşım, yurt dışı, seyahatler, dini konular, yeni eğitimler, hukuksal konular gündeminize gelebilir. Düşüncelerinizi derinleştirebilir, kendinize yeni bir perspektif açabilirsiniz. Kendinizi biraz huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. İnsan içine karışmaktan çekinip, rahatsız olabilirsiniz. Bugün size en iyi gelecek aktivitelerden bir tanesi yeni bir kitaba başlamak olacaktır.

Yengeç burcu para kaybetmek veya zararlı çıkmak istemiyorsanız bu dönem risk alacağınız tüm aksiyonlardan uzak durun. Başkalarının parasını yönetmeye kalkmayın. Mümkünse kimseye tavsiyede bile bulunmayın. Etrafınızdaki insanlara iyi bakın. Gizli düşmanlarınız var. Ayırması belki güç olabilir çünkü bazıları çok eski dost bildikleriniz.

Eşiniz ve sevgilisiniz konusunda çok hassassınız. Bu dönem hem çok fazla beraber olmak istemiyor, çok derin paylaşımlarda bulunmak istemiyorsunuz hem de sizinle ilgilenmediğinde ya da ilgilenemediğinde sınırları tekrar hatırlatıyorsunuz. Biraz özgür olmak, başkaları ile beraber olmak, aslında size de çok iyi gelecektir. Belki kadın kadına, belki erkek erkeğe bir tatil planlayabilirsiniz. 

Kendiniz ile alakalı yeniden keşfedeceğiniz, aslında ilgi duyduğunuz ama ilgilenme fırsatı bulamadığınız o kadar çok konu var ki. Şimdi tüm kişisel meraklarınıza zaman ayırma fırsatı bulacak, hayata olan bakışınızın, hayat felsefenizin değiştiğini fark edeceksiniz. Hukuki konularda birtakım gelişmeler söz konusu olabilir.

Yengeç burcu düşüncelerinizi ifade etmekten korkmayın. Fakat düşünceleri ifade ederken sınırları da aşmayın. Herkesin fikrine de saygı duyun. Günlük hayatta birtakım sıkıntılarınız söz konusu olabilir. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınız olabilir. İletişim kurmaktan derdinizi ifade etmekten de çekinmeyin. İçinize kapanıp kapanıp toplu patlamalar yapmayın.

Yengeç burçları ilişki karmaşasının altından kalkmakta zorlanıyorlar. Birçok Yengeç burcunun hem günlük hayatı idare etmek hem de partnerlerini idare etmekle ilgili sıkıntıları var. Hayat hep bu şekilde akacak değil. Elbet değişecek. Sizin de bu dönemde sabır göstermeniz gerekiyor, tabii ; partnerinizi kaybetmek istemiyorsanız.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load