Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Yengeç burcu enerjinizi saklama modundasınız. Aslında isteyerek yapmıyorsunuz. Etrafa saçacağınız enerjiniz yok. Maddi anlamda bazı sıkıntılarınız söz konusu olabilir. Bu aralar hayat sizi gerçekten de zorluyor. Yeni hobiler edinmeli, kendinizi özel hobileriniz ile iyileştirmeye çalışmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatta Para İle Satın Alamayacağınız Şeyler De Var

Yengeç burçlarının yorumlarını yazarken zorlanmaya başladım. Biraz zorlayıcı bir dönemden geçiyorsunuz sevgili Yengeç burçları. Ancak geçici olduğunu unutmayın. Olan bitenden bir ders almaya çalışmak, yaşadıklarınızın bir sebebi olduğunu bilmek size iyi gelebilir. Kariyer hayatınızda aksiyon alma zamanı.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Verimli Ve Hızlı Çalışma İçin Yapılacak Şeyler

Sağlığınıza dikkat etmiyor, kendinizi çok fazla yoruyorsunuz. Hareket enerjiniz olduğu kesin ama işler biraz zorlama olmaya başladı. Kendinize, en önemlisi de kariyer hayatınıza daha fazla özen gösterip, isteklerinizin peşinden gitmeniz gerekiyor. Çok fazla kabuğunuza çekilmiş olabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ne İstediğinizi Gerçekten Biliyor Musunuz?

Yeni bir iş teklifi alabilir, yeni bir iş için adım atabilir veya bulunduğunuz pozisyondan bir üst pozisyona yükselebilirsiniz. Özetle kariyer hayatınızda yeni aksiyonlar alabilirsiniz. Hala bir şekilde kaçasınız, yer değiştiresiniz var. Ancak günlük hayatın sorumlulukları ve sınırları istediğiniz kadar özgürleşmenize elverişli değil.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Hayatında Verimli Olmak İçin Öneriler

Çok uzun süredir ev ile ilgilenen, çalışma hayatını bırakan Yengeç burçları, tekrar çalışma kararı alabilir, bu konularda adım atabilirler. Bugün yine sizin için duygusal ve yorucu bir gün olabilir. Aile hayatınızdaki gündemler artıyor. Zamanınızın büyük bir kısmını ailenize ayırmanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Güçlü Bir Aile Bağı Yaratmanın Sırları

Hem birini sevmeye hem de kendinizin oldukça sevilmeye ihtiyacı var. Bu dönem gerçekten özel olarak ilgilenilmeye ve bakılmaya ve şefkate ihtiyacınız var. Özel zamanlardan geçiyorsunuz. Yüzünüzün biraz daha fazla gülmesi için yeni meşguliyetler bulmanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Sevgilinizin Sizi Artık Eskisi Gibi Sevmediğini Gösteren 4 İşaret

Umut kaybettiğiniz, karanlık diyebileceğiniz zamanlar. Aslında bu sizin hissiyatınız. İçe dönüp kendinizi değerlendirebileceğiniz, gerçekten ne istediğinize bakabilirsiniz. Korkmayın. Hayat şimdilik karanlık gibi gözükse de bir ay sonra elinde bir sürü alternatifle gelecek.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ne İstediğini Bilen Var Mı?

Yengeç burcu karanlığın lordu/ prensesi olma yolunda ilerliyorsunuz. Depresyon sizi adım adım içine almaya başladı. Bazen bu durumdan keyif aldığınızı düşündüğüm oluyor. Sanki kışın bu havalara bürünmeyi seviyorsunuz. Fakat fazla kapılmadan mücadeleye devam etmeniz gerekiyor. Kariyeriniz, iş hayatınız konusunda büyük gelişmeler yakalayabileceğiniz 2 seneyi böyle geçirmek istemezsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kış Depresyonundan Sizi Kurtaracak Besinler

Işığınızın karanlıkta kaldığını hissediyorsunuz. Eskisi gibi fark edilmediğinizi düşünüyorsunuz. Hepsi kısmen doğru, hepsi kısmen yanlış. Bir süredir istediğiniz enerjiyi yakalayamıyorsunuz bu doğru. Çünkü evren sizi istediğiniz kadar desteklemiyor. Kendinizi gösterecek ortam bulamadınız. Ancak hala bir yerlerde, eğer emek verirseniz karşılığını alabileceğiniz kapılar var.

Partnerlik ilişkileri, eş ilen olan ilişkiler ve ortaklıklar bugün önem kazanıyor. Duygusal anlamda hayat veya iş ortağınızdan destek görmeye ihtiyacınız var. Son zamanlarda eşiniz sizin ağacınız, temeliniz gibi oldu. O olmasa sanki yıkılacakmış gibisiniz. Bir an önce toparlanmanız gerekiyor. Çünkü tek başına iki kişilik duygusal yük taşımak onu da zorlayabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkilerinizde Minnettarlığınızı Göstermek Düşündüğünüzden Çok Daha Önemli

Yengeç burçları zorlu bir dönemden geçiyorlar ve haftaya da bu dönemin etkisi ile biraz daha negatif başlıyorlar. Geleceği görmekte zorlanıyorsunuz. Birçok konu karanlıkta kaldı. Hem aksiyon almak istiyor hem de kendinizi gereksiz yere frenliyorsunuz. İş yoğunluğunuzdan zaman bulabilirseniz veya günlük rutinlerinizde belki söylediklerimi düşünürsünüz.

Moralinizi düzeltmenin bir yolunu bulmanız gerekiyor bu bir. İkincisi sizin kadar koruyan kollayan bir insanın bir an önce bu bencillikten kurtulması gerekiyor bu da iki. Canınız yanınca hırçınlaşıyorsunuz biliyorum. Yine de keskin sirke ancak küpüne zarar verecektir. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kerevizin Sinirler Üzerindeki Mucizevi Etkisi

Maddi anlamda geçmiş karmanız yakanızı bırakmıyor. Yani geçmiş borçlarınız sevgili Yengeç burçları. Bir an önce tüm borçlarınızı kapatmalı ve yeni aya temiz başlamalısınız. Çok fazla planınız var. Yapmak istediklerinizi sadece düşünmek yetmez. Belli bir planlama listesi oluşturmanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Planlı Yaşamak Bize Neler Kazandırır?

Muhteşem bir gün! Tüm beklenmedik olaylara rağmen hem yaşam enerjiniz çok fazla hem de hayata dair umutlar besliyorsunuz. Heyecanlı, ilişkilerdeki duygularınızın öne çıkacağı bir gün. Bekar Yengeç burçları bu sene aşktan yana oldukça şanslılar.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir İlişki İsteyenler İçin Küçük Mutluluk Sırları

Yengeç burcu duygusal anlamda daha derinleşirken, hayatta daha derin manalar aramaya başlıyorsunuz. Sanki keşfedilecek çok yolunuz ve yönünüz var. Uzak mesafeli yolculuklara çıkabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Sağanak yağışlar, rötarlar yapacağınız yolculuklarda aksiliklere sebep olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Paris Sokaklarını Keşfedin!

Duygusal anlamda zorlayıcı bir gün. Sevgilinize, partnerinize olan ihtiyacınız çok artabilir. Bir şekilde ona olan hislerinizi en yüksek perdeden yaşayabilirsiniz. Eğer bazı şeyleri kaybetmeyi göze alabilirseniz maddi anlamda yükselişe geçeceksiniz. Aslında yolunuz eninde sonunda yükselişe gidecek ama bazı Yengeç burçları için bu durum daha uzun zamana yayılabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkilerinizde Minnettarlığınızı Göstermek Düşündüğünüzden Çok Daha Önemli

Geleceğiniz, inançlarınız, istekleriniz konusunda kafanız karışmış olabilir. Yengeçlerin bazılarını rüya gibi tatiller beklediği gibi bazılarınız da bolca kafa karışıklığı ve yanlış seçim bekliyor. Kendi kendinizi bitirmemek için akıştan çok zihne odaklanmalısınız. Nerede ve nasıl mutlu olduğunuza çok dikkat etmelisiniz.

Günlük hayat sizi zorlamaya başladı. Rutinlerinizden sıkılmış, kendinizi baskı altında veya özgürlüğünüz kısıtlanmış gibi hissediyor olabilirsiniz. Devam etmek veya yeniye açılmak konusunda ikilemleriniz olabilir. Yengeç burçlarına, kısa süreli de olsa tatil öneriyorum. Mümkünse her zaman gittiğiniz yerlerden farklı bir yer olsun.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Şehrin Karmaşasından Uzaklaşmak İsteyenler İçin; Çadır Tatili

Normalde Yengeç burçları ilişkileri ile beslenen, evinde olmayı seven, üç beş sayılı insanla rahat rahat mutlu olabilen insanlardır. Ancak bugün ve bu dönem sosyalleşmek, olduğunuz hayatın dışında bir hayata doğru yönelmek istiyorsunuz. Siz her konuyu başlatabilecek insanlarsınız. Yanınıza sabit tutumlu bir arkadaşınızı alın ve ne yapmak istiyorsanız, başlayın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kadın Arkadaşlıkları Erkeklerden Daha Mı Güçlü Dersiniz?

Enteresan kazançlar elde edebileceğiniz, kumar, şans oyunları, borsa, faiz, başkalarının kaynakları gibi konulardan para kazanabileceğiniz bir gün. Çevrenizi çok iyi gözlemleyip, neler yaptıklarından feyz alabilirsiniz. Aşk hayatınız çok güzel ve hareketli. Halinizden romantik anlamda çok memnunsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkinizin Duygusal IQ’sunu Yükseltmenizin 7 Etkili Yolu

Maddi anlamda gelir gider dengenizi düzenlemek için uygun bir gün. Ortaklarınızın, eşinizin veya olması muhtemel işvereninizin sayesinde alacağınız destek, yaşadığınız temel sıkıntıların çözülmesini sağlayacak. Hayatınızda beklenmedik kayıpların söz konusu olabileceği bir dönemdesiniz. Zorlanıyorsanız, bilin ki normal. Ama aynı zamanda da geçici.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatta Her Şeyin Başı Sabır

Yengeç burcu maddi anlamda ihtiyaçlarınız artabilir. Para kazanma isteğiniz daha yüksek noktalara taşınabilir. Bu istek kariyerinizle ilgili değişimleri beraberinde getirebilir. Hızlı hareket edecek, hızlı karar vereceksiniz. Yoğun bir çalışma dönemine gireceksiniz. Fakat karşılığını da alacaksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Burçlara Göre İş Hayatı

Eşinizin desteği veya ortağınızın desteği ile daha önce hayatınızda kalkışmadığınız bir işe kalkışabilirsiniz. Yeterli çalışma ve açık bir kafa ile her şey çok güzel olacak merak etmeyin. Yeni bir ortaklık için, evlilikle ilgili süreçler için de uygun zamanlar. Ancak evliliği Ay tutulmasından sonraya bırakmak gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarı İçin Burcunuza Kulak Verin

Hayal kırıklıkları sizi daha da içinize kapanmaya itebilir. O kabuğun altından çıkıp bir an önce hareket etmeniz gerekiyor. Bir şeyi başlatana kadar içinizde yaşıyorsunuz. İmkân verilince koşabileceğinizi göstermek yerine kendi imkanınızı kendinizin yaratması gerekiyor. Uzun süredir zorlandığınız bir konuda şans yakalayabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Hikayeler ''Vay Be'' Dedirtiyor

Rüzgâr sizin tarafınızdan esiyor. 29 Ocak’ta evrenin enerjisi sizinkine yakın olacağı için kendinizi daha güvende ve rahat hissedeceksiniz. Aslında çok şanslısınız. Özellikle aşk hayatınızda ve hayatınızdan tat alma konusunda iyi bir noktadasınız. Fakat iş hayatınızdaki, günlük rutinlerinizdeki zorlanmalar sizi yorabiliyor. İş anlamında da şanslı bir gün.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Aşk Testi İle İlişkinizi Değerlendirin

Kafanız karışmış olabilir. Duygusal anlamda veya belirli tercihlerde arada kaldığınız konular olabilir. Yengeç burçlarının mutlaka eşleri ve ortaklı işleri ile alakalı düzenlemesi gereken konular var. Hem bu konularda değişime çok açıksınız hem de riskli süreçlerden geçiyorsunuz. İş, aşk ve ortaklı ilişkiler hayatınızın merkezinde.

Gelişen beklenmedik olaylar kafanızın karışmasına sebep olabilir. Bazı konularda kararsızlıklarınız olacaktır. Acele etmenize gerek yok. Su akar yolunu bulur. Kendinize yatırım yapmanız gerekiyor. Kapanan yollara inat daha fazla emek harcamanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Verimli Ve Hızlı Çalışma İçin Yapılacak Şeyler

Duygusal anlamdaki bağlılığınız devam etmesine rağmen bir anda flörtöz bir havaya girebilirsiniz. İlgi görmek ve ilgi göstermek isteyebilirsiniz. Bu hercai halinizin ilişkinizi yıpratmasına izin vermeyin. İnançlarınız konusunda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Çok çalışmanın prim yapacağı zamanlardan geçiyorsunuz. Yengeçler sağlığına özen göstermeli.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kışla Nasıl Başa Çıkarız?

Yengeç burcu kariyerinizle ilgili kendinizi daha güvende hissedeceğiniz bir gün. Geleceğiniz veya bulunduğunuz konumdan memnunsunuz. Yeni ortaklıklar kurabilir, önceki ortaklıklarınıza son verebilirsiniz. İş hayatında ve günlük rutinlerde zorlanıyorsanız daha fazla çalışmanız gerekiyordur.

Kariyerinizde bir dakika bile kayba sabrınız yok. Hedef ne ise bir an önce yol almak istiyorsunuz. Evli Yengeçler için değişim ve özgürleşme zamanı. Bu dönemde partnerinizi kısıtlamaktan uzak durun. Uzun süredir bekar olan veya ilişkide olup bir sonraki aşamaya geçmeyi bekleyen Yengeçler içinse sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evliliğiniz İçin Hayat Kurtaran 10 Önemli İpucu


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.