Yemek ,Eğlence ve Atmosfer İsteyenlerin Adresi '360 İstanbul'

Yemek ,Eğlence ve Atmosfer İsteyenlerin Adresi '360', Muhteşem Bir Hafta Sonu Sizleri Bekliyor , Eğlence, Yemek ve Daha Fazlası Kadin.com'da.

Bu hafta sizleri uzun süredir varlığını sürdüren gündüzleri şahane bir restaurant, hafta sonları ise gecenin ilerleyen saatlerine doğru çılgınlar gibi eğleneceğiniz bir club'a dönen 360 ile tanıştıracağız.Önce keyifli bir akşam yemeği yemek istiyor ardından da kendinizi müziğin ritmine bırakmak istiyorsanız o zaman 360’a merhaba deyin.2005 yılından bu yana misafirlerini ağırlayan 360 konuklarını adeta evinde gibi hissettiriyor.

Muhteşem Bir Hafta Sonu Sizleri Bekliyor

İstanbul'un 19. yüzyıl'dan kalma tarihi apartmanı olan Mısır Apartmanının çatı katında yer alan, birçok ödül sahibi mekan; nefes kesici 360 derece bir İstanbul manzarasını sizlere sunuyor. Dünya ve Türk mutfağının yer aldığı mekan, konuklarına öğle ve akşam yemeği yanında ayrıcalıklı bir şarap koleksiyonu da sunuyor.Profesyonel ekibi ile müşterilerini ağırlayan 360; eğlence severler için yabancı Dj ve ünlü isimleri de beraberinde konuk ediyor.

İşte 360‘ın 4 Elementi

YEMEK       :   Taze ve kaliteli malzemelerden oluşan yaratıcı bir yemek ve içki menüsü.

Yemekten Eğlenceye Muhteşem Bir Hafta Sonu İçin '360'

Farkı Tatlı Lezzetleri ile damağınızda unutulmayan tatlar bırakacak.

Yemekten Eğlenceye Muhteşem Bir Hafta Sonu İçin '360'

Yemekten Eğlenceye Muhteşem Bir Hafta Sonu İçin '360'

EĞLENCE   :   Farklı ve heyecan verici bir eğlence programı.

Yemekten Eğlenceye Muhteşem Bir Hafta Sonu İçin '360'

AMBİYANS:   Konforlu ve sıra dışı bir tasarım ile keyifli bir ortam.

360

ATMOSFER:  Panoramik İstanbul manzarası eşliğinde keyifli bir yemek yeme imkanı.

Yemekten Eğlenceye Muhteşem Bir Hafta Sonu İçin '360'

Özel Etkinlik Ve Toplantılar İçin  '360'

360 Ayrıca özel etkinliklerden , düğünlere iş toplantılarından doğum günlerine kadar tüm etkinliklerinizi istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyor.20 kişiden 500 kişiye varan hayalinizdeki programları gerçekleştirmek için sizleri bekliyor.

Biz kadin.com olarak bu hafta hem yemek yemekten keyif alan  hemde mekan değiştirmeyi sevmeyen eğlence tutkunlarını tek bir yerde buluşturduk .Dileriz beğenirsiniz.Şimdiden İyi Eğlenceler.