Yaz Gelinleri İçin Duvak Modelleri

Yaz Gelinleri İçin Duvak Modelleri, Boncuklu Duvaklar, Vintage Duvak Modelleri, Geleneksel Dantel Duvaklar, Yaz Esintisini Hissedeceğiniz Duvak Modelleri.

Düğün planlamasına başlamadan önce, ilk olarak o gece nasıl görünmek istediğinize karar vermeniz gerekir. Klasik ve geleneksel mi olmak istiyorsunuz? Yoksa sportif mi? Eğer bir düğünün güzel geçmesini istiyorsanız önce gelini iyi hissettirmeniz gerekmektedir. Her ne kadar düğün hazırlıkları aylar öncesinden başlamış olsa da, tüm gelinler düğüne günler kala herşeyin tamamlanmış olmasını ister. Yeni evin yerleştirilmesi, davetiyeler, düğün pastası, düğün mekanı ve hatta gelinlik derken düğünün en önemli parçası olan Duvak bazen geri planda kalabiliyor.  Biz de sizler için düğünün en önemli ve bir o kadar da geleneksel aksesuarı olan Duvak Modellerini araştırdık.

Yaz Esintisini Hissedeceğiniz Duvak Modelleri

Düğününüze Renk Katın: Renkli Duvaklar

Gelinlik denildiği zaman herkesin gözünün önüne ilk olarak beyaz renk ve duruluk gelir. Ancak biraz marjinal olmanın kimseye bir zararı dokunmaz diye düşünüyoruz. Mavi, yeşil, pembe… Yaz mevsiminin pastel renklerini harmanlayarak ortaya mükemmel bir düğün konsepti çıkartabilirsiniz. Beyaz gelinliğinizi biraz canlandırmak ve eğlenceli kişiliğinizi ortaya çıkarmak için farklı renklerde tül duvaklar tercih edebilirsiniz. Ancak bu tarz duvaklar biraz hareketli olduğu için saçlarınızı daha sade gösterecek bir topuz modeli yaptırmanız daha uygun olacaktır.

Geleneksel Dantel Duvaklar

Çoğumuzun annesi ve hatta anneannesi gelin duvağından bahsederken özellikle dantel olduğunun altını çizer. Bunun en önemli sebebi ise o zamanlarda dantelin oldukça lüks bir kumaş çeşidi olmasıydı. Dantel kumaşlar artık eskiye nazaran daha az tercih edilse de bazılarımız hala geleneksellikten vazgeçemiyoruz. Siz de düğününüzün geleneklerinize uygun bir biçimde olmasını istiyorsanız dantel duvaklara bakabilirsiniz.

Vintage Duvak Modelleri

Vintage, artık bir yaşam stili olarak tanımlanabilir. Eğer uzun ve ihtişamlı duvaklardan hoşlanmıyorsanız, gelinliğinize uyumlu olması şartı ile Vintage duvakları tercih edebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bir püf nokta bulunuyor. Vintage duvaklardan tercih ediyorsanız saç ve makyajınızı da ona uydurmanız gerekir. Örneğin, eski zamanlardan esinlenilmiş  bir göz kalemi, cesur kaşlar, buğulu gözler ve yumuşakça yapılmış örgülü bir yarım topuz… Evet artık damadı büyülemeye hazırsınız!

Duru Güzelliğinizi Ortaya Çıkarın: Sade Tül Duvak Modelleri

Yaz Gelinleri İçin Duvak Modelleri

Duvağınızı tutması için kabarık bir saç modeline ihtiyacınızın olduğunu da kim söyledi? Gevşek bir saç stili, kafanızın arkasına sıkışacak bir tarak için geniş bir alan sağlar. Deniz kenarında, kumların üstünde bir düğün hayal ediyorsanız, bu saç stilini de hayallerinize katmalısınız. Bırakın insanlar sadece sizin duru güzelliğinize ve sadeliğinize baksın.

Boncuklu Duvaklar

Resmi bir ilişki planlamıyor musunuz? O zaman resmi olmayan bir gelinlik seçmeniz çok normal. Ancak bırakın da bu sade elbisenizi boncuklu ve taşlı duvaklar ile biraz resmi hale getirelim. İster renkli taşlar ile renklendirin, isterseniz de inci işlemeler ile şık bir hale getirin. Tercih size ve elbetteki gelinliğinizin modeline kalmış! Ancak şunu da unutmayın ki o gün sizin gününüz. Dilediğinizi giyer, dilediğinizi takarsınız. Abartmaktan korkmayın. Önemli olan sizin o gelinlik ve aksesuarlar içerisinde kendinizi nasıl hissettiğinizdir.

Duygularınızı Duvağınız İle Anlatın: Desenli Duvak Modelleri

Desenli Duvaklar, bu senenin gelin moda haftasının en gözde parçalarından biriydi. Angelina Jolie’nin pastel boyalardan yapılmış duvağına özenerek siz de istediğiniz desenleri yaptırabilirsiniz. Kır düğününü tercih ediyorsanız duvağınızın üstüne ince çizgiler ile yapılmış yaprak desenleri uygulayabilirsiniz. Bu şekilde en minimal gelinlikler bile renkli ve modern parçalara dönüşebilir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();