Yay burcu bir kadından mı hoşlanıyorsunuz veya kendinizi daha iyi tanımak istiyorsunuz? Cinsellik ile ilgili limitleriniz neler, burcunuz sizi bu konuda nasıl yönlendiriyor siz de merak ediyorsanız yay burcu kadını cinsel hayatına dair yazdığımız bu yazıyı inceleyebilirsiniz.

Cinsellik ve yay burcu kadını denildi mi bir durmak gerekir, çünkü yay burcu kadınları bu konuda dur durak bilmezler. Cinsel yaşamları oldukça aktiftir. Yay burcu kadınını çok kolay bir şekilde havaya sokabilirsiniz. Kolay uyarılabilir olması basit bir kadın olduğu anlamına gelmez tabii ki de.Ancak duygusal olarak biraz daha ketum olduğu için cinselliği yaşama konusunda kendisini daha özgür tutar. Çoğu yay kadını için cinsel ilişki hayatın gün içerisinde getirdiği zorluklardan bir kaçış noktasıdır. Yaşadıkları stresi cinsellikle azaltmaya çalışırlar.

Yay Burcu Kadını Cinsellikte Rahatlığı Sever

Yay kadınları kolay uyarılabilir demiştik. Ancak yay burcu kadınları bile neden bu kadar kolay uyarıldıklarını bilemezler. İçgüdüsel olarak cinselliğe karşı bir haz duyarlar. Sosyal anlamda oldukça dışa dönük oldukları için partnerleriyle önceki deneyimlerini paylaşmaktan çekinmezler. Bu dürüstlükleri partnerleri kıskanç bir karaktere sahipse sonradan başlarına dert açabilir. Fiziksel olarak değişik deneyimler yaşamaya açık bir burç ve açık sözlü olduğu için pek çok erkek Yay burcu kadınını kaldıramaz.

Yay Burcu Kadını Ve Cinsellik

Eril yaşanılan bir toplumda bir erkek kadının onun yaptığı cinsel özgürlüğe sahip olmasını kolay kolay kendisine yediremez. Ancak yay burcu kadını da bu tür erkeklerle pek zaman harcayacak bir kadın değildir. Eğer cinsellik onun için yeterliyse ona ayak uyduramayan erkeklerle uğraşmak yerine kendini mutlu edecek tek gecelik ilişkiler yaşamaya daha müsait bir hale gelir.

Yay burcu kadınları aslında temel olarak hayatlarının aşkını aramaktadırlar. Hayatlarındaki bir erkeğin en ufak rahatsız edici hareketi yay kadınlarını o erkekten vazgeçirebilir. Onları uğraştıran erkeklerin peşinden koşmaktansa onların yanında olan ve temas edebildiği erkekleri sevmeye daha meyillidir. Dürüst oluşu, sıcakkanlı davranması gibi davranışları ile erkeklerin başta oldukça ilgisini çekmektedir. Ancak bu davranışları sonradan erkekler için sadakatsiz imajı çizmesine sebep olur ve ilişkilerinde sıkıntı çıkabilir. Unutmayın yay kadınları, mutlaka sizi anlayacak sığ görüşlerinden kurtulmuş bir insan bulacaksınız.