Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Alacağınız tüm aksiyonlarda gün boyu şans sizden yana olacak ancak çok da hayalperest davranmamalısınız. Hareket enerjiniz biraz yavaşlayabilir. Bugün çalışmak için kendinizi çok motive hissetmeyebilirsiniz. Yine de önceden sabitlediğiniz günlük işlerinizi kolayca bitirebileceksiniz. Partnerlik konusunda çifte şanslar, arada kalmalar söz konusu olabilir.

Kafanızı karıştıran konular söz konusu olabilir. Bazı insanların samimiyetinden şüpheleniyorsunuz. İçinize sinmeyen konular ve davranışlar var. Kimse ile zorla zaman geçirmek durumunda değilsiniz. Uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz. Kendinizi korumalısınız. Herkes dostunuz değil. 

Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi önce çok kuvvetli tutuyor sonra bir anda onlardan vazgeçebiliyorsunuz. Dağ dağa küsmüş dağın haberi yok derler. Sizin son zamanlardaki durumunuz da böyle. Güzel arkadaşlıklarınızı bir anda bozmamalısınız. Uzun seyahatlerde ve eğitimler bazı problemler söz konusu olabilir.

Arkadaşlarınızla olmaktan ve kalabalıklar içinde yer almaktan mutlu olacağınız bir gün. Eğer bir planınız yoksa bile mutlaka dışarıda bir program yapın. Mesafelerle ilgili problemleri olan Yay burçları yavaş yavaş çözümleme fırsatı bulacaklar. Bu mesafeler fiziksel mesafeler olabileceği gibi bazı insanlarla olan duygusal uzaklaşmalar da olabilir.

Partnerlik ilişkilerindeki ikilemler hayat enerjinizi oldukça zorluyor. Bu dönemde fazlası ile gergin ve saldırgansınız. Bu durumu dışa vurmuyor olabilirsiniz, içinizde yaşamanız gergin olduğunuz gerçeğini değiştirmez. Bazı Yay burçlarının, önceden yapmış oldukları kaçamaklar bugün fena halde canlarının sıkılmasına sebep olabilir.

Yay burcu fazla detaycı ama hareketsizsiniz. Aklınızdakileri en mükemmel şekilde uygulamak isterken zaman kaybediyor, somut bir ürün çıkartamıyorsunuz. Güzel fikirlerinizi boşa harcamamak için hareketli olun. Kendinizi yaptığınız iş ile ortaya koymaktan asla çekinmeyin. Özellikle rezistans gösterdiğiniz konuların üzerine gitmelisiniz.

Kariyer hayatınızın üstüne gitmelisiniz. Maalesef Yay burçlarının ortaları pek yok. Ya çok çalışıyor ya hiç çalışmıyorsunuz. Gerçek potansiyelinizi kullanmak için Jüpiter’in gücünden faydalanmalı, daha çok hareket etmeli, kendinizi eğitimlerle geliştirmeli ve mutlaka daha fazla çalışmalısınız. Özellikle kendi işini yapan Yay burçlarının daha fazla emek vermesi gerekiyor.

Yoğun düşünceler içindesiniz. Bu düşünceler hayat enerjinizin sık sık değişmesine sebep oluyor. Kararsız değilsiniz sadece adım atmakta zorlanıyorsunuz. Büyümeye, kendinizi geliştirmeye çok müsaitsiniz. Fikirleriniz sadece aklınızda kalmamalı. Adım atmalı, hatta basamak çıkmalısınız.

Üretmeye, düşünmeye, yeni fikirler bulmaya müsaitsiniz. Rehavete kapılmak en kötü huyunuz. Adım attıkça büyüme potansiyeli olan şanslı insanlarsınız. Ancak tembellik yapmayı da çok seviyorsunuz. Disiplin kazanmalı, özellikle imajınızla ilgili kötü tarafları hemen toparlamalısınız.

Üretmeye, düşünmeye, yeni fikirler bulmaya müsaitsiniz. Rehavete kapılmak en kötü huyunuz. Adım attıkça büyüme potansiyeli olan şanslı insanlarsınız. Ancak tembellik yapmayı da çok seviyorsunuz. Disiplin kazanmalı, özellikle imajınızla ilgili kötü tarafları hemen toparlamalısınız.

İlişkiniz, özellikle uzun süreli olanlar ve evlilikler Yay burçları için önem kazanıyor. Bazı Yay burçları bu önemi ve ihtiyacı, ortaklı işlerinde de gözlemleyebilirler. İletişimle ilgili problemler yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Kısa mesafeli ama deniz aşırı yolculuklarda yine bazı sıkıntılar söz konusu olabilir.

Yay burcu kalabalık zamanlara giriş yaptınız. Yeni organizasyonlar içine girebilir, hali hazırda yer aldığınız gruplarda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Partnerlik konularında arada kalmalar söz konusu olabilir. Bazı Yay burçlarının kalbi ikiye bölünebilir. Fazla hayalperest olmaktan ve ütopik projelerden kaçınmalısınız.

İş yerinizde bazı karışıklıklar söz konusu olabilir. Duygusal anlamda tercih yapmakta zorlanabilirsiniz. Bekar Yay burçlarının aşk hayatlarında sürpriz gelişmeler olabilir. Hayat enerjinizin değiştiğiniz, bakış açınızın genişlediğini fark edeceksiniz. Yeni şeyler öğrenmek konusunda heveslisiniz. Yeni bir kursa veya eğitime başlamak için uygun zamanlar.

Ayaklarınız yere sağlam basıyor. Günlük rutinlerinizi yerine getirirken zorlamıyorsunuz. Duygusal anlamda kararlı bir çizgide ilerliyorsunuz. Haftaya dinlenmiş ve iş odaklı başlıyorsunuz. Düzenlemeniz gereken konular var. Belki bugün ofisinizde bir masa temizliği yapabilirsiniz. Çalışkan Yay burçları kazanmaya devam ederken, rehavete kapılan Yay burçları maalesef daha aşağı hızla ivmelenecekler.

Günü güzel yaşayacak ve Pazar’ın tadını fazlası ile çıkartacaksınız. Yürüyüşler, doğa gezileri, açık havada zaman geçirmek size çok iyi gelecektir. Düşündüklerinizi hayatınıza çektiğinizi unutmayın. İyi düşünün ki iyi şeyler gerçekleşsin. İnsanların dikkati üzerinizde bunu bilerek bazı davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. 

Aşk hayatınızdaki anlık değişimler hayatınızın dengesini bozuyor. Birçok Yay burcu ilişkileri ile ilgili “ohh” deme fırsatını hala bulamadı. Sürekli bir mücadele içerisindesiniz. Kafanızdaki problemleri çok büyütüyorsunuz. Sizi acıtan ve sinirlendiren insanlardan uzak durmalısınız.

Evinizde dinlenmeyi, hatta evde aklınızın takıldığı birikmiş konuları halletmeyi çok isterdiniz ama maalesef çalışıyorsunuz. Ancak bugün ev partileri için oldukça uygun bir gün. Arkadaşlarınızı davet edebilir, yumuşak bir Cuma günü yaşayabilirsiniz. Böyle bir organizasyon daha fazla yorulmamanızı sağlayabilir. 

Hayatınızın kontrolünü elinize almakta zorlanıyorsunuz. Çoğu zaman hisleriniz bile sık sık değişiyor. Düşünceleriniz, inançlarınız, farkındalıklarınız hızlı bir şekilde yol alıyor. Geçen bir yılda çok fazla konuyu yeniden değerlendirme fırsatı buldunuz ve Merkür gerilemesi süreçleri de size oldukça yardımcı oldu. Şimdi fırsat buldukça yenileri uygulama zamanı.

Yay burcu son zamanlarda biraz fazla gaf yapıyor, sır tutmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Aslında iyi niyetlisiniz. İnsanlar için iyi ve doğru olduğuna inandığınız şeyler yapıyorsunuz ama günün sonunda sır tutamamış oluyorsunuz. Arkadaşlarınız size kırılmadan önlem almalısınız. Hukuki konularda düzenlemeler yapmanız gerekebilir.

Çevrenize karşı alıngan olabileceğiniz bir gün. Yeni kararlar aldınız ve enerjiniz yükseldi. Duygusal anlamda git-gel yaşamanız dışında aslında her şey yolunda. Hareket kabiliyetinizi arttırmalı, rehavete kapılmadan düşündüklerinizi hayata geçirmelisiniz.

İletişimde olduğunuz insanlar hayatınızla ilgili kararlarınızın değişmesine sebep olabilir. Size ilham verebilecek insanlarla tanışacaksınız. Çevreniz, arkadaşlarınız, sosyal gruplarda tanıştığınız insanlar sizin için önemli olacaklar. Dışarıda daha fazla zaman geçirmelisiniz.

Gelir kaynaklarınızı arttırmak için bazı yenilikçi kararlar alabilirsiniz. Gün içinde aklınıza gelen fikirleri mutlaka değerlendirmelisiniz. Gelecekte neyin değer bulacağı ile alakalı öngörü sahibi olmaya çok müsaitsiniz. İç sesinizi mutlaka dinlemeniz gerekiyor.

Maddi anlamda pozitif gelişmeler söz konusu olabilir. Fark etmediğiniz bir gelir kapısı elde edebilirsiniz. Biriktirdiğiniz ama unuttuğunu bir paranız olduğunu fark edebilirsiniz. Bazı sorunlarınızı yastık altı etmeyi başardınız. Aldığınız kararlar ile yeni adımlar atmalısınız.

Etrafınızda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Belki gözlerinizi yeterince açmıyorsunuz. Jet hızı ile gelişen, jet hızı ile bitecek ilişkilere karşı da uyanık olmalısınız. İyi gözlem yapmanız gereken bir zamandasınız. Anlık duygularınız ile büyük adımlar atmamalısınız.

Yay burcu tatillerinin en fazla tadını çıkaran sizler oldunuz ve bir çoğunuz devam ediyor. Yurtdışı seyahatleri, uzun mesafeli yolculuklar söz konusu olabilir. Hızlıca aldığınız kararlar hayatınızın seyrini pozitif bir şekilde değiştirecektir. Aklınıza geleni uygulamaktan, adım atmaktan geri kalmamalısınız.

Kendinizi ilgilendiren konularda duygusal anlamda geliştiğinizi fark edebilirsiniz. Yeni kararlar, yeni başlayacak haftadaki başarınızı etkileyecektir. Yeni fikirlerinizi değerlendirmekten, onlara anlam yüklemekten çekinmemelisiniz. Deniz aşırı yolculuklarda bazı problemler yaşanabilir.

Birçok Yay burcu tatillerini uzattı. Uzun süredir yaşadığınız bazı sorunlar ve taşıdığınız bazı yüklerin ardından bu uzun tatil size çok iyi gelecektir. Özellikle hareket enerjiniz çok yüksek. Yeni sporlar deneyebilir, macera dolu aktiviteler içinde yer alabilirsiniz.

Haftaya kafanız biraz karışmış bir şekilde başlayacaksınız. Bazı problemler var. Çözemediğiniz konular var. Aslında bir şekilde düşünceli olmakta haklısınız ancak kocaman bir tatilden döndüğünüzü veya hala tatilde olduğunuzu unutmamalısınız. Tazelenip dinlenip daha sonra problemleri çözümlemek için adım atabilirsiniz. 

Macera dolu bir tatilin sonuna geldiniz. Enerjiniz çok yüksek. Sakatlıklara karşı daha dikkatli olmalısınız. Hukuki bazı konular gündeminize gelebilir. Bazı arkadaşlıklarınızdan rahatsız olabilirsiniz. Hem sosyal olmak hem de sadece istediğiniz kişilerle olmak biraz zor olabilir. Büyük gruplarda bir iki insana takılıp günü mahvetmeyin.

Birçok Yay burcu tatilin tadını çıkartıyor. Tatili en iyi değerlendirecek kişiler Yay burçları olacaktır. Uzun mesafeli seyahatler, birden fazla destinasyon söz konusu olabilir. Sosyal anlamda, yeni insanlarla tanışma anlamında da tatil size faydalı olacaktır. Bekar Yay burçları tatilden bekar dönmeyebilirler.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load