Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Maddi konularda ne istediğinize karar vereceksiniz. Kaynak kıtlığınızı dönüştürmek için adımlar atacak, günü çalışarak geçireceksiniz. Spekülatif haberler kulağınıza çalınabilir. Her duyduğunuza inanmamalısınız. İnansanız bile aldığınız duyumlara göre hareket etmeden önce bir kere daha düşünmelisiniz.

Aşkın ayaklarınızı yerden kesmesi ile yine benliğinizi kaybettiniz. Bu aşk bazı Yay burçları için gerçek aşkken, bazı Yay burçları için hamile kalmak anlamına gelebilir. Duygusal anlamda köklenmek için neden arıyorsunuz. Kardeşlerinizden destek görebilirsiniz. İkili ilişkilerde sözlü ve yazılı iletişim trafiği artıyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kız Kardeşiniz Yoksa Kız Arkadaşlarınız Var

Sevdiğiniz kişi, romantik anlamda etkileşimde olduğunuz kişi ile alakalı uzak bir yerden de olsa güzel haberler alacaksınız. Aldığınız haberler sadece sizi şaşırtmayacak aynı zamanda heyecanlandıracak. Uzun süreden sonra tekrar kendinizi flörtöz bir halde bulabilirsiniz.

Alacağınız güzel haberler bir nebze de olsun hayatta mücadele ettiğiniz konularda rahatlamanızı sağlayacaklar. Son günlerde eskisi gibi motive değilsiniz. Hayat enerjiniz düşük. Günlük temponuzu biraz hafifletip, yarım gün dinlenip yarın gün sosyalleşmeyi deneyebilirsiniz.

Ailevi problemler gündeminize gelebilir. Bazen olması gerekenden fazla talepleriniz kendi kendinizi yaralamanıza sebep oluyor. Boş yere kendinizi incitiyorsunuz. Genel anlamda güzel işler yapıyor ve karşılığını da alıyorsunuz.

Değer verdiğiniz bazı şeyler ellerinizden kayıp gidiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Pozitif anlamda ise başkalarından fazlaca değer görebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın ortaya çıkacağı bir dönem. Kimin gerçekten kötü veya iyi olduğu konusunda yanılmış olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Yay burcu genel anlamda zorlandığınızı siz de farkındasınız. Sanki hayatınız akmıyor. Tıkandığınız noktalara bir süre daha çözüm bulamayabilirsiniz. Ortaklıklar yapmak ve başkalarının kaynakları ile fikirlerinizi buluşturmak için doğru zamanlar olabilir. Sürekli aynı şeyleri yapmak sizi sıkar. Yaratıcılığınızı kullanmalısınız.

Gün içinde alacağınız haberler pek hoşunuza gitmeyebilir. Spekülatif olma ihtimalleri yüksek olsa da canınızı sıkmaya yetecektir. Enerjiniz düşük ve hiç çalışmak istemiyorsunuz. En düşük enerjiniz ile bile, yaptığınız işi güzel yapma isteğiniz sizi parlatacak. Dinlenmeniz gerekiyor.

Haftaya zorlu bir başlangıç yapıyorsunuz. Alma verme dengeleriniz iyice bozuldu. Dengeyi ilk siz bozdunuz. İnsanlara vaat ettiğinizi vermezseniz, insanlardan da karşılığını alamazsınız. Tersi şekilde, sürekli karşılık beklemeden vermeniz de size gelecek bolluk enerjisini bozar. Bir süre sonra karşıdan hiçbir şey görememeye başlarsınız. İlişkilerde, özellikle uzun süreli ilişkilerde ve evliliklerde şanslısınız ama kendiniz için de çalışmanız gerekiyor.

Maddi anlamda tüm birikimlerinizi yok edecek olabilirsiniz. Uzun süredir sağlamlaştırmak istediğiniz her şeyi, yolculuklar seyahatler veya abartı harcamalarınız sebebi ile kaybetmiş olabilirsiniz. Yeniden yapılandırmak zor olacaktır. Sosyalliği azaltmanızın zamanı geldi.

İnsanlar sizinle gurur duysun, takdir etsin, başarılarınızdan bahsetsin istiyorsanız ortada bir başarınız olmalı. Bunun için de çok çalışmalı, kendiniz için yeni adımlar atmalısınız. Sırtınızı koltuğa dayayıp evrenin en lezzetli tepsiyi kucağınıza koymasını bekleyemezsiniz.

Epey dengesizleşiyorsunuz. Özellikle duygusal anlamda bu kadar yükselmenize gerek yok. Dünya etrafınızda dönmüyor. Bir an önce, son zamanlarda tavan yapan ego problemlerinize çözüm bulmanız gerekiyor. Siz böyle biri değilsiniz. Eski pozitif halinize geri dönmelisiniz.

Birkaç gündür zorlanıyorsunuz. Bu hafta Yay burçlarını sınavlardan geçirmiş olabilir. Yorgun, hareket kabiliyetinizin daha az ve isteksiz olduğunuz bir hafta oldu. Dinlenmek size çok iyi geleciktir. Tatil için fırsat yaratamayacak Yay burçlarının ise hobilerini arttırmaları gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hobilerin En Zevklisi Ahşap Boyama İle Evimizi Güzelleştiriyoruz

Yay burcu çok fazla konuyu bir arada düşünüyorsunuz. Zihninizde özgür ama fiziksel anlamda kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Uygulama konusunda eksikleriniz var. Son zamanlarda adım atma ve üretken olma konularında pek başarılı değilsiniz. Mümkünse kesintisiz bir tatil ile yenilenin. Zaten tatile çıkmış gibi yaşıyorsunuz.

Sizin dünyanızda her zaman her şey güzeldir. Polyanna’yı oynamaya da müsaitsinizdir. Fakat kafanız karıştı mı, aramızdaki en suratsız kişi olabiliyorsunuz. Hemen bırakmayın kendinizi. Biraz zaman tanıyın. Yarın yeni bir gün. Belki bambaşka şeyler olacak. Güzel işler yapın, gerisi gelecektir.

Bazı arkadaşlarınıza gıcık olmaya başlamış olabilir misiniz? Sebebi nedendir bilinmez. Siz kolay kolay kimseye gıcık olmazsınız ama bir şeyler birikmiş olmalı. İletişim konusunda problemler yaşıyor olabilirsiniz. Özellikle daimî iletişimde olduğunuz insanlara ulaşmakta gün boyu zorluk yaşayabilirsiniz.

Karar almakta zorlanıyorsunuz. Bugün önemli adımlar atmamaya, sözlerinize dikkat etmeye çalışın. Kimseyi boşa kırıp yaralamayın. Siz iyisiniz. Başkaları da olsun. Siz Zodyak’ın en pozitif burçlarından birisiniz. Kötü düşünceler size hiç yakışmıyor.

Bugün alacağınız haberler sizi biraz üzebilir. Duygusal olarak yeni kararlar almanıza sebep olabilir. Siz var olanı sağlamlaştırmak isterken gelecek haberler sizi korkutabilir. Haklısınız. Başkaları yaşıyorsa siz de yaşayabilirsiniz. Hiçbir şeyin garantisi yok. Ama olmayan bir şey için üzülmeye de gerek yok.

Bekar birçok Yay burcunu evlendirdiğimiz bir dönemden geçiyoruz. Evli olan Yay burçları ise partnerleri ile olumlu bir dönemden geçiyorlar. Bekar Yay burçlarının hayatları ise sürekli değişiyor. Çevrenizdeki insanların samimiyetlerini anlamakta güçlük çekiyor olabilirsiniz. Sınırlarınızı korumayı bildikten sonra kimse size zarar veremez. Ayrıca derin aşklar var! Acı çekmeden atlatmaya dikkat.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Aşk Acısı Nasıl Diner?

Bir hışımla sarıldınız işinize. Biriken ne kadar konu varsa topladınız. Yetmiyor bir de çevrenizde hala motive olamamış insanları motive ediyorsunuz. Bravo! Çok çalışkan bir dönemdesiniz ama biraz da değişikliğe ihtiyacınız var. Yeni bir kan, yeni bir iş, yeni bir çalışan her zaman iyi gelir.

Hareket gücünüzün azaldığınızı hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Özellikle kadın hastalıkları konusunda sıkıntılarınız varsa asla ihmal etmeyin. Motivasyonunuzun düşük olduğu bugün, rutin işlerinizi bitirmeye çalışmanız daha doğru olacaktır. Belki işlerinizle ilgili değişim zamanınız gelmiş olabilir.

Birçok Yay burcu evlilikle ilgili konularda pozitif etkiler altındalar. Bazıları iyi giden evliliklerinin tadını çıkarırken, bazıları evliliğe adım atıyorlar. Uzun süreli ilişkiler de yine aynı etkilerin altında. Bekar Yay burçları içinse beklenmedik başlangıçlar söz konusu olabilir.

Bazen başkalarının başına gelen şeylerin bizim başımıza asla gelmeyeceğini sanırız ve yanılırız. Kaybettiniz. Bana asla olmaz dediğiniz gerçeklerle yüzleşme vaktiniz geldi. Dün çok güzeldi bugün nasıl böyle oldu diye de düşünürseniz; hayat böyle bir şey. Empatisi en gelişkin, en pozitif burç olmanıza rağmen, sizin de kötüyü abarttığınız zamanlar olabiliyor.

İlişkilerdeki yakınlıklar, partneriniz ile birbirinize olan sahiplenişiniz, beraberken tek olduğunuzu, ben sen değil biz olduğunuzu hissetmeniz size iyi geliyor. Siz sınırları aşmadıkça yuvanızda problemler olmayacaktır. Bir süre huzurun tadını çıkaracaksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkilerde Mutluluğun Sırrı

İlişkileri olan Yay burçları için evlilik, bekar Yay burçları içinse bir partner ile tamamlanıp tekrar sevgiyi tatma vakti. Bayram tatili sizin için çok keyifli geçecek. Uzun süredir tatmadığınız duyguları tadacak, kendinizi partneriniz ile güvende ve huzurlu hissedeceksiniz.

İkili ilişkilerde oldukça başarılısınız. Bu durum bazı Yay burçlarını yükseltirken, bazı Yay burçlarının gereğinden fazla samimiyeti sorun yaratabilir. Fazla rahat tutumlarınız işlerinizin aksamasına, değişmesine sebep olabilir. Disiplinli olmanız gereken bir dönemdesiniz.

Hayatınızın birçok alanını kontrol etmekte zorlanıyorsunuz. Ancak söz konusu evliliğiniz olduğunda her şey yolunda gidiyor. Son zamanlarda eşinizle birbirinize çok daha fazla bağlandınız. Aşırı bir sahiplenme ve şefkat gösteriyorsunuz. Karşılığını da alıyorsunuz. Sağlığı konusunda sıkıntı yaşayan Yay burçları ise düzelmeye başlıyorlar.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yeni Evliler İçin Mutlu ve Huzurlu Bir Yaşamın Anahtarı

Yay burcu hayatın tadını çıkartmak konusunda çok başarılısınız. Bugün iş yerinizde çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Sabit işlerinizi kolaylıkla düzenleyeceksiniz. Aşk hayatınızda yeni fırsatlar söz konusu olabilir. Bir hışımda yeni bir ilişkiye başlamaktan kaçınmalısınız.

Yay burçları içinde bulunduğumuz dönemde aşk konusunda en şanslı burçlardan bir tanesi. Evliler zaten muhteşem zamanlardan geçiyor. Bekarlar çok güzel gelişmeler içindeler. Yeni yeni fırsatlarla aşkı yeniden tatma fırsatı buluyorlar. İlişkisi olanlar evleniyorlar. Kısaca hayat bu ara Yay burçlarına güzel.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Şimdi Aşk Zamanı

Yay burçları ani bitişlere ve başlangıçlara şahitlik edebilirler. Evli Yay burçları ise harika zamanlar geçiriyorlar. Eşiniz ile olan iletişiminiz ve bağınız güçlenmiş durumda. Birlikte daha güçlü hissediyorsunuz. Bekar Yay burçları ise bir an önce dünya evine girmek üzere dürtüler hissedebilirler. Fakat Yayların taktıkları pembe gözlüklere dikkat etmeleri gerekiyor.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load