Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Yeni bir ilişkiye girdiyseniz, bugünü partneriniz ile birlikte geçirmek isteyeceksiniz. İş yerinizdeki yorucu tempodan dolayı kendinize yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz. Spor yapmaya başlamanızda fayda var.

Bugün eşinize romantik bir sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. İş yerinizdeki herkese sahip olduğunuz yetenekleri göstermenizin zamanı geldi. Negatif enerjilerden kurtulmaya çalışın ve etrafınızı enerjik insanlarla kuşatın.

Yeni bir ilişkiye girdiyseniz, bugünü partneriniz ile birlikte geçirmek isteyeceksiniz. İş yerinizde daha üretken olmaya çalışmalısınız. Hayatın yorucu temposundan dolayı aile bireylerinize yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz.

Yeni bir partner adayıyla tanışmadan önce kendinizi çok heyecanlı hissediyorsunuz. İş yerinizde azimli bir şekilde ilerlemeye devam ediyorsunuz ve patronunuzun gözüne girmeyi başardınız. Spor yapmaya başlamanızda fayda var.

Partneriniz ile olan ilişkinize heyecan katacak aktivitelere yönelmelisiniz. Finansal olarak harika bir konumda olduğunuz için kendinizi rahat hissediyorsunuz. Sağlığınız için uyku saatlerinizde bazı değişiklikler yapın.

Partneriniz ile birbirinize karşı daha açık olmalısınız. Finansal durumunuzu düzeltebilmeyi başardığınız için kendinizi rahat hissediyorsunuz. Pozitif enerjinizi artıracak aktivitelere yönelmelisiniz.

Partneriniz ile olan ilişkinize renk katacak bir şeyler yapmalısınız. İş yerinizdeki yoğun çalışma temposundan dolayı kendinize zaman ayıramıyorsunuz. Sağlığınız için sebze ve meyve tüketiminizi artırmalısınız.

Bugün eşiniz ile önemli bir konu hakkında konuşacaksınız. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile birlikte daha fazla zaman geçirmeye özen göstermelisiniz. Geçmişinizi bir kenara bırakın ve bulunduğunuz ana odaklanın.

Aşk hayatınızda olan her şeyi akışına bırakmalısınız. İş yerinizdeki konumunuzdan memnun değilsiniz ve birtakım değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Bugün kendinizi rahatlatmaya odaklanın ve keyifli aktivitelere yönelin.

Kendinize uygun olan bir partner adayı seçmekte zorlanıyorsunuz. Yeni bir iş arayışındaysanız, bugün karşınıza çok ilginç bir teklif çıkabilir. Hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve kendinizi huzurlu hissediyorsunuz.

Evli bir yaysanız, bugün eşiniz ile birlikte romantik anlar geçireceksiniz. İş yerinizdeki sıkı çalışmalarınızın karşılığını almaya başladınız. En yakın arkadaşlarınız ile birlikte keyifli bir tatile çıkmak isteyeceksiniz.

Duygusal olarak kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissediyorsunuz. İş yerinizde çok yaratıcı olacaksınız ve çevrenizdeki insanlara ilham vereceksiniz. Kendinize dinlenmek ve sakinleşmek için zaman ayırın.

Bugün eşiniz ile birlikte güzel şeyleri kutlama havasında olacaksınız. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Sağlığınız için günlük su tüketiminizi artırmalısınız.

Çok yakında karşınıza düşlerinizdeki gibi bir partner adayı çıkacak. İş yerinizde bazen kendinizi çok stresli ve baskı altında hissediyorsunuz. Fiziksel ve zihinsel sağlığınız için düzenli olarak spor yapmaya başlamalısınız.

Sevgiliniz ile birlikte çok romantik ve ateşli bir gece geçireceksiniz. İş arkadaşlarınız ile birlikte daha fazla zaman geçirmeye özen göstermelisiniz. Kendinizi yalnız hissettiğiniz zamanlarda aile bireylerinizden destek alın.

Partnerinizin size gerçekleri söylemediğini düşünüyorsunuz. Bugün kendinizi çok yaratıcı hissedeceksiniz ve çevrenizdeki insanlara ilham vereceksiniz. Günlük su tüketiminizi artırmaya çalışmalısınız.

Bugün partneriniz ile birlikte sıradan ve sakin bir gün geçireceksiniz. İş hayatınız hakkında çok önemli bir ileti alacaksınız ve mutluluktan havalara uçacaksınız. Bağışıklık sisteminizi güçlendirecek besinler tüketin.

Partneriniz ile olan ilişkinize daha fazla zaman ayırmaya özen göstermelisiniz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız, ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz.  

Aşk hayatınız hakkında önemli bir karara varmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olmalısınız. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile birlikte daha fazla zaman geçirmeye çalışın. Ani duygu değişimlerinden kaçının.

İletişim ve dürüstlük her ilişkinin anahtarıdır. Doğası gereği çok çalışkan ve stratejik bir insansınız. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm besinleri ve vitaminleri aldığınızdan emin olun. Kendinizi yorgun hissederseniz erkenden uyumaya çalışın.

Kendinize uygun bir partner adayı bulacaksınız ve çok mutlu olacaksınız. İş hayatınız hakkında bazı değişiklikler yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Sağlığınız için uyku programınızda bazı değişiklikler yapmalısınız.

Bugün eşiniz ile kavga etmekten kaçının ve sakinliğinizi koruyun. Yeni bir iş arayışındaysanız, karşınıza çok büyük fırsatlar çıkabilir. Fiziksel sağlığınız için daha sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya başlamalısınız.

Partneriniz ile birlikte ilişkinizin geleceği hakkında konuşacaksınız. İş yerinizdeki herkesin enerjisini yükseltiyorsunuz ve motivasyonunuz çok yüksek. Daha sağlıklı atıştırmalıklar tüketmeye özen gösterin.

Partneriniz ile aranızda iletişim sorunları var. İş yerinizdeki sıkı çalışmalarınızın karşılığı olarak çok yakında terfi alabilirsiniz. Bugün kendinizi yalnız hissederseniz en yakın arkadaşlarınızdan destek isteyin.

Bugün partneriniz ile kavga etmekten kaçının. İş yerinizde ortaya harika çalışmalar çıkarıyorsunuz ve çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Meditasyon yaparak kendinizi daha merkezlenmiş hissedebilirsiniz.

Partneriniz ile olan ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. İş yerinizdeki sıkı çalışmalarınızın karşılığını almaya başladınız ve finansal olarak harika bir konumdasınız. Eğlenceli bir tatile çıkmak isteyeceksiniz.

Bugün partnerinize özel bir hediye almak isteyebilirsiniz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Zihinsel sağlığınıza daha fazla önem göstermelisiniz.

Her geçen gün partneriniz ile birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. Yeni bir iş arayışındaysanız bugün karşınıza harika fırsatlar çıkabilir. Duygusal olarak her şey kontrolünüz altında ve kendinizi iyi hissediyorsunuz.

Bugün partnerinize çok özel bir hediye almak isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan birinin yardımınıza ihtiyacı olabilir. Fiziksel ve zihinsel sağlığınıza daha fazla önem göstermeye başlamalısınız.

Bugün eşiniz ile birlikte heyecan verici aktivitelere yöneleceksiniz. İş hayatınızda yükselebilmek istiyorsanız, kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz. Hayatınızda olan her şeyi kafanıza takmamaya çalışın.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();