Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Potansiyel gücünüzü farkına varmanız gereken zamanlardasınız. İletişim en büyük silahınız olacak. Yakın çevrenizdeki fırsatları değerlendireniz gerekiyor. Gözünüz kulağınız açık olmalı. Mümkünse sürekli tetikte beklemelisiniz. Davetli olduğunuz yerlere, es geçmeden iştirak etmeniz gerekmektedir.

Yay burcu kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Adımlar attıkça özgüveniniz sağlamlaşacak. Tam emin olamasanız da insanlara tam anlamı ile güvenemeseniz de çevrenizdeki kalabalığı arttırmanız gerekiyor. Biraz politik olmaktan ve biraz daha fazla güler yüz göstermekten kimseye zarar gelmez. Size de gelmeyecek. Geleceğiniz için yatırım yapmış olacaksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Hayat İçin Önce Kendinize Güvenin

Çevrenizi genişlettikçe ve çevrenizden destek aldıkça, kendinize olan güveniniz artacak. Şimdiden durumlar değişmeye başladı bile. Bir sınavdan geçtiğinizi fark ettiniz. Şimdi derslere çalışıp, sınavları verme vakti. Çok kısa bir süre sonra tüm bu yaşadıklarınızı neden yaşadığınızı anlayacaksınız.

Duygusal anlamda kendinizi iyi ve tatmin hissediyorsunuz. Haftaya kendinize yeni kurallar koymuş ve daha özgüvenli bir başlangıç yapacaksınız. Çevrenizde marjinal değişiklikler söz konusu olabilir ve olan biten değişimler hoşunuza gidecektir. Ailevi konular, evinizde değişmesi gereken konular da bu hafta itibari ile düzene girecektir. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması

İletişim yönünde yeni adımlar attıkça çevrenizi de genişletiyorsunuz. Şu dönem hayatınızı aydınlatmak için çevreniz ile olan diyaloglarınızı sıcak tutmanız gerekiyor. Aile içindeki konulara çözüm bulacak, içinizde yara kalmış bazı konuları İyileştirme fırsatı yakalayacaksınız. Bekar Yay burçları için aksiyon zamanı.

Derdinizi anlatmakla ilgili sıkıntılarınız var. Tüm aktifliğinize ve atılganlığınıza rağmen doğru iletişim boyutunu yakalamakta zorlanıyorsunuz. Bekar Yay burçlarının aşk hayatları canlanıyor. İlişkileri olan Yay burçlarında ise tutku yükselmesi söz konusu olacaktır. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Romantik Bir Gece İçin 10 Öneri

Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz size kendinizi huzurlu hissettiriyor. Destek gördüğünüzün bilincindesiniz. Bu yıl geçtiğimiz birkaç yıla göre daha güçlü ve daha rahatsınız. Maddi anlamda problemleriniz olabilir. Biraz daha fazla çalışarak üstesinden gelemeyeceğiniz bir durum yok. Tutulma size kendinizi garip hissettirebilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: 4 Basit Adımla Bireysel Bütçe Planlama Nasıl Yapılır

İletişimle ilgili hiçbir problem yaşamıyorsunuz. Kim yardıma ihtiyaç duysa siz oradasınız. Elinizden gelen her şeyi çevrenize sağlıyorsunuz. Bunun da hayatta bir karşılığı, ödülü olmalı. İşte o ödülü alabileceğiniz, yaptıklarınızın karşılığını katı katı alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kısa mesafeli yolculular söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Şehrin Karmaşasından Uzaklaşmak İsteyenler İçin; Çadır Tatili

Yay burcu maddi anlamda sürprizli bir gün olabilir. Uzun süredir beklediğiniz ama umudunuz kestiğiniz bir meblağ elinize geçebilir. Veya beklemediğiniz bir ön avans alabilirsiniz. Kendinizle ilgili değişiklikler yapma arzunuz olabilir. Uzun süredir devam ediyorsa bugün bir şans verebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Seksi ve Dolgun Dudaklara Kavuşmaya Hazır Mısınız?

Maddi anlamda ihtiyaçlarınız artış gösteriyor. Kendinizi hem daha güçlü hem de zaman zaman daha yetersiz hissediyorsunuz. Ya hep ya hiç tavrınız, özellikle son zamanlarda, madde ve maddenin getirdiği güç üzerinden dönüyor. Biraz hesap kitap yapma, elle tutulur, gözle görülür konulara yatırım yapma zamanınız gelmiş olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Para Biriktirmek İçin Tavsiyeler

Hafta sonu yaptığınız ölçüp biçmelerden sonra, haftaya güzel bir başlangıç yapıyorsunuz. Artık kime ne hissettiğinizi biliyorsunuz. Özellikle çalışma ortamınızdaki insanları yeterince gözlemleme fırsatı yakaladınız. Maddi kapıları tekrar açmak, küllerinizden doğmak için uygun zamanlardasınız. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Haftaya Bomba Gibi Bir Başlangıç Yapmanızı Sağlayacak 7 Öneri

Sizin moralinizi bozan, drama sürükleyen ne kadar konu veya kimse varsa uzağında durmaya çalışmalısınız. Belli ki bugün olan bitenden etkilenmeye fazlaca meyillisiniz. Kaçmaya çalışmayın. Fark etmeye çalışın. Sizi bu kadar empati yapmaya zorlayan konular neler. Bazen her şeyi halledeyim derken atıl kalıyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatınızdan Çıkarmanız Gereken 7 Karakter Çeşidi

Şansınıza güvenin ama asla zorlamayın. Sadece şanla ilerleyemezsiniz. Çevrenizi fazlası ile daralttınız. Hep aynı insanlar ile berabersiniz. Oysa sizin hayatın her noktasında genişlemeye ve büyümeye ihtiyacınız var. Çevrenizi kullanın. Kötü bir niyetle değil. Ancak hali hazırda insanların sizi faydalandırmak istediği konularda daha aktif olun.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evinize Şans Getirecek Semboller

İkili ilişkiler, özellikle akraba, dost, komşu ilişkileri hayal kırıklığına uğratabilir. Beklentilerinizin altında kalan ilişkileri bir kalemde silmeyi tercih edebilirsiniz. Kimseden sözünüzü esirgemiyorsunuz. Buna da herkes katlanamıyor. Bırakın katlanamayanlar doğal seleksiyonla uzaklaşsınlar hayatınızdan.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatınızdan Çıkarmanız Gereken 7 Karakter Çeşidi

Maddi anlamda beklenmedik giderler söz konusu olabilir. Tamamen aklınızdan çıkmış ödemeleriniz ansızın kapınızı çalabilir. Gelir gider dengesi konusunda daha dikkatli olmanız gerekiyor. İletişim gücünüz artıyor ve çevrenizdeki insan sayısı da bununla beraber artış gösteriyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Parayla Aranızın İyi Olmadığının Belirtileri

Yay burcu arkadaşlarınızdan beklentilerinize cevap alıyorsunuz. Hem onlara ihtiyacınız var, hem de onların size ihtiyacı. Güzel bir frekans yakaladınız. Aşk hayatınız sürekli dalgalanıyor. Bu da doğal olarak sizi yoruyor. Her ne kadar pozitif kalsanız, işler yolundaymış gibi davransanız da, içten içe siz de bir problem olduğunu fark ediyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kız Kardeşiniz Yoksa Kız Arkadaşlarınız Var

Maddi anlamda beklenmedik haberler alabilirsiniz. Bu haberler pozitif de olabilir negatif de. Bazı konuları, değer yargılarınızı yeniden yapılandırmanız gerekiyor. Hayrınız için bazı şeyleri sonlandırmanız da gerebilir. Mantıklı kararlar almakta zorlanıyor olabilirsiniz. İnat etmeyin; çevrenize de danışın.

Evdeki gerilimli havayı iş yerinize de yansıtmamanız gerekiyor. İş yerinde ayakları yere sağlam basan, ne yaptığını bilen bir intibaınız var. Aman yıkılmasın. Maddi anlamda sürpriz gelişmeler olabilir. Bunu daha önce de söylemiştim. Bu dönem böyle bir etki var. Bir süre daha beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BUNU DA ÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde Verimli Olmanın Yolu Mutlu Olmaktan Geçiyor

Maddi anlamda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Pazar Pazar nereden olsun demeyin. Belki yarın olur. İhtimallere açık olun. Aile içindeki gerilim tırmanıyor. Ev ortamında çok gergin ve agresifsiniz. Bu durum, bugüne ait bir durum değil. Neden böyle öfkeli olduğunuzu anlamlandırmanız gerekiyor.

Kariyerinizler ilgili bazı düzenlemeler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. İmajınız hakkında bazı sorunlarınız var. Maddi anlamda ve değer verdiğiniz diğer dünyevi konularda ani değişimler söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda şanslısınız. Fakat bu şans aynı zamanda hızla başlayan ve hızla sonlanan ilişkilere de sebep oluyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Aşkı Bulabilecek Miyim? Aşk Konusunda Takıntılıların Kendilerine Sorması Gereken 5 Soru

Geleceğinizle ilgili karar vermekte zorlanabilirsiniz. Sorun ne olursa olsun doğruya ulaşacaksınız. Kendinize zaman tanıyın. Duygusal filtreniz gereğinden seçici olmaya başlamış olabilir. Maddi anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Bu konuda evren sizi destekliyor olacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Çekim Yasası İle Parayı Hayatımıza Çekmenin Yolları

Maddi anlamda sürprizlerle dolusunuz. Her an her yerden bir fırsat çıkabilir. Özgüven geliştirmek, yeni bir şeyler denemek, yeni fikirler geliştirmek için bu dönemi değerlendirebilirsiniz. Uzaklaşma ihtiyacı hissedebilirsiniz. İlişkilerinizi güçlendirmeniz gerekiyor. Sürekli şüphelerle yaşayamazsınız. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Hayat İçin Önce Kendinize Güvenin

Yay burcu maddi anlamda yeni ve beklenmedik fırsatlar söz konusu olacaktır. Siz her zaman şanslısınız. Bugün kendinizi eksik veya şanssız hissetmeniz sadece gökyüzünün size yaptığı bir oyun. İçe döndüğünüz süreçlerden çıkardığınız sonuçları unutmayın. Mutlaka adım atın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evinize Şans Getirecek Semboller

Maddi anlamda pozitif etkiler altındasınız. Hayatınızda neye değer verdiğinizi sorgulayabilir, bu konuda bambaşka ve yepyeni kararlar verebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki bulanıklıklar evliliğinizi etkileyebilir. İlişkiler konusunda daha dikkatli olmanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evlilik Terapisi İle Sorunlarınıza Çözüm Bulun

Partnerlik ilişkilerinde kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Eşinizin desteğini alacaksınız. Onun korumasına, şefkatine ve ilgisine ihtiyaç duyacaksınız. Maddi anlamda enteresan bir dönem. Dalgalanmalar olsa da pozitif anlamda birçok fırsat da beraberinde geliyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkilerinizde Minnettarlığınızı Göstermek Düşündüğünüzden Çok Daha Önemli

Para, kaynak ve değer verdiğiniz konularda duygusal anlamda çelişkiler yaşayabilirsiniz. Özellikle maddi anlamda hayatınızda değişik gelişmeler söz konusu olabilir. Hem bu anlamda önlem almanız, hem de fırsatlara karşı tetikte beklemeniz gerekecektir.

Günlük rutinlerinize zaman ayırdığınız, kendinizi meşgulken daha mutlu hissettiğiniz bir gün olacaktır. Maddi anlamda sürprizlerle dolu bir döneme giriş yaptınız. Kendi iradenizin elinizde olduğu, hayatın akışına değil, kendi kararlarınıza göre hareket ettiğiniz bir gün. İletişim sorunlarına, ani çıkışlara dikkat etmek gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarı İçin Burcunuza Kulak Verin

Kariyer hayatınız ve iş hayatınızdaki sağlamlaşma, güven duygusu, maddi anlamda da kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Maddi anlamdaki konular hayatınızın gündemine yerleşebilir. Hayatta değer verdiğiniz konular üzerinden gelişmeler yaşayabilirsiniz. Pozitif sürprizler sizi bekliyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı İnsanların Sırları

Partnerinizle olan güven ilişkinizi tazeleyeceğiniz veya bu konuda deneyimler yaşayacağınız bir gün. Ona güvenmek istiyorsunuz, belki de herkesten çok güveniyorsunuz ama bu konularda kendinizi daha da sağlama almak istiyorsunuz. Maddi anlamda hem çok şanslısınız hem de beklenmedik birçok gelişmeye açıksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkilerin Baş Düşmanı ''Güven Sorunu''

Yay burcu aşk hayatınızda değişiklik ihtiyacı duyabilirsiniz. Yaratıcı enerjinizin fazlalığı, hayatınızdan keyif almakta zorlanmanıza veya yeni maceralar içine girmenize neden olabilir. Çok hızlı başlayan ama bir solukta biten ilişkiler yine Yay burçlarının gündeminde.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Çift Olmanın Yolu Bakın Nelerden Geçiyor


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.