Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Yay burçlarının aşk hayatı giderek hareketleniyor. Özellikle bekar Yay burçları için romantik ilişkiler pek yakında. Kapınızı çaldı çalacaklar. Siz de bu süreçte kendinizi hazırlayabilirsiniz. Biraz kendinize ayıracağınız zamanlar ve fiziksel değişimler size iyi gelecektir. Dengeleri yeniden kurmak için uygun zamanlar olabilir.

Yay burcu bugün aşık mı oluyorsunuz? Türk filmlerindeki gibi yolda çarpışarak aşklar, sürpriz gebelik haberleri vb. konular bugün Yay burçlarını oldukça gülümsetecektir. İletişim konularındaki enteresan fikirleriniz, çevreniz ve iş arkadaşlarınız tarafından destek görecektir.

Kendi kendinize sorun yaratmak konusunda ustalaştınız. Özgüven problemleri yaşamamak için bu sorunları bertaraf etmeniz gerekiyor. Aşk hayatınızda karışıklık istiyorsanız, süper! Gerekli kaos geliyor. Hareket yanlısı değilseniz, küçük flörtlerinizi hemen ortadan kaldırmalısınız. Kaçamaklar için doğru zaman olmayabilir.

Duygusal olarak kendinizi büyütüyorsunuz. Biraz karamsar olmanıza rağmen, hedefe ilerleme konusunda daha istikrarlısınız. Çevrenizde sizi hayal kırıklığına uğratmış insanlar olabilir. Sorun değil. Suların bulanıklığına verin ve geçin. Siz hedefe kitlendikten sonra, kimse sizi yıldıramaz.

Bir şeyler hissettiğiniz insanla ilgili güzel haberler alarak haftaya başlıyorsunuz. Yeni ve hızlı gelişen ilişkilere, arkadaşlarınızın tanıştırdığı insanlarla aranızda bir şeyler olmasına hazırlıklı olun. Bakımlı gezin. Kendinizi bırakmayın. Bahar geliyor. Siz de ruhunuzun çiçeklerini bahara göre ayarlayın.

Siz kendi kendinize endişelere boğulunca hayat çözüm bulmuyor. Destek almaktan, özellikle de ailenizden destek almaktan çekinmeyin. Hepimizin problemleri oluyor. Tek başınıza savaşmak zorunda değilsiniz. Yardım isteyin. Siz dünya tatlısı bir insansınız. Kimden destek isterseniz isteyin, kimse sizi geri çevirmeyecektir.

Zihin doluluğu ve kuruntular içindesiniz. Bazen pozitif düşüncelerinizi bile o kadar büyütüyorsunuz ki; bütün gün aynı koltukta kalakalıyorsunuz. Özellikle iletişim konularına dikkat etmeniz gerekiyor. Hem yanlış anlaşılmaya hem de yanlış anlamaya oldukça müsaitsiniz.

Yay burcu zaman zaman kafanız çok karışıyor. Bilinçaltınızı çok fazla uyandırdığınız, sürekli bir uyaran gönderdiğiniz için de çok fazla rüya görüyor, düzgün uykunuzu alamıyorsunuz. Sonra sabah kalkmakta zorlanıyorsunuz. Özgüveniniz kırılmasın istiyorsanız, günlük hayattaki aksiyonlarınızı düzenlemelisiniz.

Yay burcu zaman zaman kafanız çok karışıyor. Bilinçaltınızı çok fazla uyandırdığınız, sürekli bir uyaran gönderdiğiniz için de çok fazla rüya görüyor, düzgün uykunuzu alamıyorsunuz. Sonra sabah kalkmakta zorlanıyorsunuz. Özgüveniniz kırılmasın istiyorsanız, günlük hayattaki aksiyonlarınızı düzenlemelisiniz.

Bazı arkadaşlarınıza gereksiz alınganlık gösterebilirsiniz. İnsan çok sevdiklerine, önemsediklerine kırılıyor öyle değil mi? Ancak yanlış anlama olasılığınızın yüksek olduğunu belirtmek isterim. Sadece arkadaşlarınıza alındığınız konularda değil, genel anlamda bir iletişim problemi yaşıyorsunuz.

Arkadaşlıklarınız büyük önem kazanıyor. Derin dostluklarınızı kimse için bozmamalısınız. Bir dönem hayatın getirdikleri sebebi ile gereksiz hırçınlıklar yaptınız. Artık arkada bıraktıklarınızı toparlama zamanınız geldi. Bir Yay burcu asla kötü niyetli olamaz. Belki bencildiniz. Bencil olmak zorundaydınız. Şimdi eski arkadaşlıkları geri kazanma zamanı.

Arkadaşlıklarınız çok önem kazandı. Sizin yanınızda olduklarınızda kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Herkesle güzel dengeler kuruyorsunuz. Egolarınızı kenarda bırakmak size çok iyi geldi. Eski arkadaşlıkları yeniden yapılandırmayı deneyin. Partnerinizden de destek isteyin. Size destek olmuyorsa bir sorun var demektir. Çünkü siz ona her zaman destek oldunuz. Bazen pembe gözlüklerinizi indirmeniz gerekiyor.

Haftaya kariyer hayatınız açısında güzel bir başlangıç yapıyorsunuz. Güzel gelişmeler olabilir. Kendinizi daha iyi ve bir şeyleri yoluna koymuş hissedebilirsiniz. Özellikle bekar Yay burçlarını çok güzel gelişmeler bekliyor. Bugün olmasa yarın. Yarın olmasa bahar bitmeden kesin.

Yay burcu insanların sizi yaptığınız işlerle fark etmesini istiyorsunuz ancak maalesef yeterince çok çalışmıyorsunuz. Pazar gününden Pazartesi planlayan bir hale gelmediğiniz sürece şimdilik olduğunuz yerde kalmaya devam edeceksiniz. Eğer kendiniz için çalışmıyorsanız bari ailenizin yanında olun.

Eğitimle ilgili konulara ağırlık vermeniz gerekiyor. Eksik kaldığınızı hissettiğiniz konular eğer özgüven problemlerine sebep oluyorsa, bir an önce adım atıp başlamanız gerekiyor. İletişimle ilgili sıkıntılarınız var. İnsanlar kendi kendilerine sizi anlayamazlar. Kimsenin içine sizin ona ihtiyacınız olduğu doğmuyor. Yardım isteyin. Sizden herkes istiyor.

Hiçbir eşik acısız geçilmez. Her dönüşüm insanlardan bir bedel alır. Bunu hepimiz biliyoruz. Bu sebeple ne kadar acı çekiyorsanız ve işler ne kadar zorsa, bilin ki sizi güzel bir bahar, güzel bir yaz bekliyor. Uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu aralar biraz zor olabilir. Ama gelecek için planlamasınız yapabilirsiniz. Size iyi gelecektir.

Sizin için duygusal anlamda haftanın en zorlayıcı günü olabilir. Bir şekilde negatif tarafınız ağar basacak bugün. Alacağınız haberler bir miktar ayaklarınızın tekrar dünyaya basmasını sağlayacak olsa da, genel anlamda kendinizle savaşmakla meşgul olacaksınız. Etrafa sorsak dünyanın en tatlı insanısınız. En büyük zararınız kendinize.

Hareket kabiliyetiniz artıyor. İşiniz konusunda daha fazla çaba göstermeye başlayacaksınız. Ruhsal anlamda sizin için zorlu bir gün olabilir. Keyfiniz pek yerinde olmayabilir. İçinizde kalmayı, kabuğunuzda yaşamayı tercih edebilirsiniz. Ailenize zaman ayırmaya çalışın. Sizinle zaman geçirmek istiyorlar.

Bazen çok rahat davranıyorsunuz. İşler birikiyor ama siz umursamıyorsunuz. Hem başarılı olmak istiyorsunuz hem de çok fazla sorumluluk almak istemiyorsunuz. Bu şekilde ancak bir ileri bir geri gidersiniz. Özellikle bekar Yay burçları hayatlarına yeni birini almaya başlayabilirler.

Yay burcu hayat enerjiniz giderek artıyor. Mutlu olacaksınız. Siz zaten pozitifsiniz. Şimdi gerçekten mutlu olma zamanlarınız. Beklenmedik güzel sürprizler ile karşılaşacaksınız. Kendinizi disiplin altına aldınız. Böyle olunca problem yok. Hem işlerinizi yoluna koyabilir hem de hayattan daha fazla keyif alabilirsiniz.

Güzel şeylerin emekle elde edildiğini unutmayın. Kendinize vakit ayırmak, miskin miskin oturmak değil. Kuaföre gidin, alışveriş yapın, masaj yaptırın. Miskin ama yine de anlamlı vakit geçirebilirsiniz. Yaza bir şey kalmadı. Hazır iradeniz yerinde iken, spora başlayın.

Yay burcu çok mutlusunuz. Sebebini bilmediğiniz bir şekilde güne güzel başlıyorsunuz. Kendinize zaman ayırıyorsunuz, arkadaşlarınıza zaman ayırıyorsunuz, ailenize zaman ayırıyorsunuz. Bugün tembellik yok. Bugün bol bol hareket var.

İsteklerinizi uygulatmak ve isteklerinizi uygulamak konusunda oldukça hırslısınız. Adım atmak için başarılı bir gün. Beklettiğiniz aksiyonları bugün alabilirsiniz. Evinizi seviyorsunuz ve evinizde mutlusunuz. Ayaklarınız sürekli eve gitmek istiyor. Ancak çalışmak da zorundasınız.

Eleştirilere açıkmış gibi gözüküyorsunuz ama size doğru yolu işaret eden herkesten de rahatsız oluyorsunuz. Biri size kilo aldığınızı söylüyorsa sizin iyiliğiniz için söylüyordur. Herhangi bir konuda yanlış yolda olduğunuzu söyleyen insanlardan değil, sürekli yüzünüze gülen insanlardan korkun. Kilo demişken; Jüpiter burcunuzda şans, talih, bolluk getirdiği kadar rehavet ve kilo getirebilir.

Oldukça keyiflisiniz. İşler bugün istediğinizden de yolunda gidecek. Eviniz ve ailenizle ilgili bazı konularda yanlış anlaşılmalar veya hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Ancak olaylar çok büyümeden fark edilecek ve gereken yapılacaktır. Genel olarak kalbinizin sesinin mucizevi bir şekilde karşınıza çıkanları belirleyeceği bir gün olabilir.

Çalışmalarınızın karşılığını evinizde alacaksınız. Yuvanıza huzurlu dönmek gibisi yok. Hayatınıza verdiğiniz emeğin karşılığını bir bir alacaksınız. Emek yoksa eve geri dönüşler hep anlamsız olacaktır. Temponuz giderek yükseliyor veya düşüyor. Ortası yok. Ayaklarınız daha sağlam yere basıyor.

Bugün evde olmak istemiyorsunuz. Koşar adım işinize gitmiş olabilirsiniz. İçinizden çalışmak geliyor. Birçok güzel fikriniz var hemen uygulamak istiyorsunuz. Haftaya şanslı bir başlangıç yapacaksınız. Güzel ve beklenmedik haberler gününüzü şenlendirecek. İşiniz ile alakalı çok marjinal değişimler söz konusu olabilir. Başka bir yöne eğilebilir, yeni bir departmana geçiş yapabilirsiniz.

Yay burcu kendinizle ilgili konuları sağlamlaştırabileceğiniz bir gündesiniz. Kendiniz için çabalamanız kadar doğal bir şey yok. Söz konusu benlikse, cansa herkesten önemlidir. Kendinizi yargılamayın. Siz nasıl keyif alıyorsanız öyle devam edin. Tabi ki sorumluluklarınızı aksatmadan.

Son zamanlarda ev enerjisini çok fazla sever oldunuz. Sizin ateşli olmanız gerekiyor. Enerjinizi başkaları ile paylaşmanız gerekiyor. Sizin pozitif enerjinize ihtiyacımız var. Hadi, ihtiyacı olduğunu bildiğiniz arkadaşlarınızla beraber olun. Onlarla iyi vakit geçirin. Son zamanlardaki manipülatif tavırlarınızdan da vazgeçin. Siz değilsiniz.

Özellikle ailenizin desteğini aldığınız şu günlerde birlikte güzel olabilmek hoşunuza gidiyor. Şans zaten burcunuzda ilerliyor. Bunu biliyorsunuz. Ancak bugün şansınıza şans katabilirsiniz. Herkesin gözü üzerinizde olabilir. Siz evrenden, Allah’tan, inandığınız ne varsa ondan istemekten vazgeçmeyin. O da size vermekten vazgeçmeyecek.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load