Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugünden itibaren yavaş yavaş, uzun süredir yaşadığınız sıkıntılı günlerin ve kara bulutların dağılmaya başladığını fark edeceksiniz. Sorunları ve bu sorunlardan almanız gereken dersleri tespit ettiniz. Önünüzde yapılandırılmayı bekleyen bir gelecek var. Artık daha dikkatlisiniz.

İçiniz kıpır kıpır. Herhalde bu hafta kendisini çok daha iyi hisseden nadir burçlardansınız. İş yerinizde çok fazla mesuliyet almak zorunda kalmış olabilirsiniz. Birden fazla işle meşgul oluyor da olabilirsiniz. Ancak günlük rutinlerinizin içinde kendinizi daha sağlam ve güvende hissediyorsunuz. Çalışmak bu dönemde sizi besliyor.

Yay burcu duygularınız ateşleniyor. Bekar veya ilişkisi olsun fark etmeksizin Yay burçlarının flört etme istekleri artıyor. Sevgi alma ve verme ihtiyacınız artıyor. Bu sebeple daha fazla talepkar olabilir, sizi doyurmayan ilişkinizi bitirme noktasına getirebilirsiniz.

Keyfiniz biraz daha yerinizde. Birçok Yay burcu sabretme konusunda zorlanıyor olabilir. O kadar uzun süredir sabrettiğiniz konular var ki; aynı konularla yeniden karşılaştığınızda ister istemez tepki veriyorsunuz. Biraz daha sabır demiyorum. Bu kadar uzun süredir tekrar eden konularınız varsa; kesip atma zamanınız gelmiş demektir.

Yay burçları da bu haftaya şanslı başlayanlardan. Erken kalkan yol alır sevgili Yay burçları. Artık çalışmadığınızda bir sonuç alamayacağınızı öğrenmiş olmanız gerekiyor. Çevrenizdeki insanları algılamakta zorlanıyorsunuz. Bu aralar onlar da sizi algılamakta zorlanıyorlar. Basit ve net bir tutum içinde olmaya çalışın. Tatilde çalışmak mı, demeyin. Hayaller, düşünceler de bir adımdır.

Yay burçlarının duygusal anlamda boşlukları var. Bu boşlukları evinizde, konfor alanınızda gidermeye çalışıyor olabilirsiniz. Ancak maalesef çözüm olmayacaktır. Özellikle bekar Yay burçlarının mutlaka sosyalleşmesi ve enerjilerini tazelemesi gerekiyor. Endişeleri bir kenara bırakmalısınız.

İletişim yolu ile yapacağınız tüm anlaşmalardan bugünlük kaçınmalısınız. Kredi kartlarınız ile yapacağınız harcamalara dikkat. Romantik anlamda güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Ummadığınız insanlardan ummadığınız teklifler alabilirsiniz.

Yay burçlarının aşk hayatı giderek hareketleniyor. Özellikle bekar Yay burçları için romantik ilişkiler pek yakında. Kapınızı çaldı çalacaklar. Siz de bu süreçte kendinizi hazırlayabilirsiniz. Biraz kendinize ayıracağınız zamanlar ve fiziksel değişimler size iyi gelecektir.

Bugün aşık mı oluyorsunuz? Türk filmlerindeki gibi yolda çarpışarak aşklar, sürpriz gebelik haberleri vb. konular bugün Yay burçlarını oldukça gülümsetecektir. İletişim konularındaki enteresan fikirleriniz, çevreniz ve iş arkadaşlarınız tarafından destek görecektir

Yay burcu kendi kendinize sorun yaratmak konusunda ustalaştınız. Özgüven problemleri yaşamamak için bu sorunları bertaraf etmeniz gerekiyor. Aşk hayatınızda karışıklık istiyorsanız, süper! Gerekli kaos geliyor. Hareket yanlısı değilseniz, küçük flörtlerinizi hemen ortadan kaldırmalısınız. Kaçamaklar için doğru zaman olmayabilir.

BUNU BDA GÖRMELİSİNİZ: İlişkilerde Aşıkken Yapılan Hatalar

Duygusal olarak kendinizi büyütüyorsunuz. Biraz karamsar olmanıza rağmen, hedefe ilerleme konusunda daha istikrarlısınız. Çevrenizde sizi hayal kırıklığına uğratmış insanlar olabilir. Sorun değil. Suların bulanıklığına verin ve geçin. Siz hedefe kitlendikten sonra, kimse sizi yıldıramaz.

Bir şeyler hissettiğiniz insanla ilgili güzel haberler alarak haftaya başlıyorsunuz. Yeni ve hızlı gelişen ilişkilere, arkadaşlarınızın tanıştırdığı insanlarla aranızda bir şeyler olmasına hazırlıklı olun. Bakımlı gezin. Kendinizi bırakmayın. Bahar geliyor. Siz de ruhunuzun çiçeklerini bahara göre ayarlayın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlk Buluşma İçin Öneriler

Siz kendi kendinize endişelere boğulunca hayat çözüm bulmuyor. Destek almaktan, özellikle de ailenizden destek almaktan çekinmeyin. Hepimizin problemleri oluyor. Tek başınıza savaşmak zorunda değilsiniz. Yardım isteyin. Siz dünya tatlısı bir insansınız. Kimden destek isterseniz isteyin, kimse sizi geri çevirmeyecektir.

Zihin doluluğu ve kuruntular içindesiniz. Bazen pozitif düşüncelerinizi bile o kadar büyütüyorsunuz ki; bütün gün aynı koltukta kalakalıyorsunuz. Özellikle iletişim konularına dikkat etmeniz gerekiyor. Hem yanlış anlaşılmaya hem de yanlış anlamaya oldukça müsaitsiniz.

Zaman zaman kafanız çok karışıyor. Bilinçaltınızı çok fazla uyandırdığınız için de çok fazla rüya görüyor, düzgün uykunuzu alamıyorsunuz. Sonra da sabah kalkmakta zorlanıyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Gördüğünüz Kötü Rüyaların Bir Çok Nedeni Olabilir

Bazı arkadaşlarınıza gereksiz alınganlık gösterebilirsiniz. İnsan çok sevdiklerine, önemsediklerine kırılıyor öyle değil mi? Ancak yanlış anlama olasılığınızın yüksek olduğunu belirtmek isterim. Sadece arkadaşlarınıza alındığınız konularda değil, genel anlamda bir iletişim problemi yaşıyorsunuz.

Arkadaşlıklarınız büyük önem kazanıyor. Derin dostluklarınızı kimse için bozmamalısınız. Bir dönem hayatın getirdikleri sebebi ile gereksiz hırçınlıklar yaptınız. Artık arkada bıraktıklarınızı toparlama zamanınız geldi. Bir Yay burcu asla kötü niyetli olamaz. Belki bencildiniz. Bencil olmak zorundaydınız. Şimdi eski arkadaşlıkları geri kazanma zamanı.

Arkadaşlıklarınız çok önem kazandı. Sizin yanınızda olduklarınızda kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Herkesle güzel dengeler kuruyorsunuz. Egolarınızı kenarda bırakmak size çok iyi geldi. Eski arkadaşlıkları yeniden yapılandırmayı deneyin. Partnerinizden de destek isteyin.

Haftaya kariyer hayatınız açısında güzel bir başlangıç yapıyorsunuz. Güzel gelişmeler olabilir. Kendinizi daha iyi ve bir şeyleri yoluna koymuş hissedebilirsiniz. Özellikle bekar Yay burçlarını çok güzel gelişmeler bekliyor. Bugün olmasa yarın. Yarın olmasa baharda kesin.

Yay burcu insanların sizi yaptığınız işlerle fark etmesini istiyorsunuz ancak maalesef yeterince çok çalışmıyorsunuz. Pazar gününden Pazartesi planlayan bir hale gelmediğiniz sürece şimdilik olduğunuz yerde kalmaya devam edeceksiniz. Eğer kendiniz için çalışmıyorsanız bari ailenizin yanında olun.

Eğitimle ilgili konulara ağırlık vermeniz gerekiyor. Eksik kaldığınızı hissettiğiniz konular eğer özgüven problemlerine sebep oluyorsa, bir an önce adım atıp başlamanız gerekiyor. İletişimle ilgili sıkıntılarınız var. İnsanlar kendi kendilerine sizi anlayamazlar. Kimsenin içine sizin ona ihtiyacınız olduğu doğmuyor.

Hiçbir eşik acısız geçilmez. Her dönüşüm insanlardan bir bedel alır. Bunu hepimiz biliyoruz. Bu sebeple ne kadar acı çekiyorsanız ve işler ne kadar zorsa, bilin ki sizi güzel bir bahar, güzel bir yaz bekliyor. Uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu aralar biraz zor olabilir. Ama gelecek için planlamasınız yapabilirsiniz. Size iyi gelecektir.

Sizin için duygusal anlamda haftanın en zorlayıcı günü olabilir. Bir şekilde negatif tarafınız ağar basacak bugün. Alacağınız haberler bir miktar ayaklarınızın tekrar dünyaya basmasını sağlayacak olsa da, genel anlamda kendinizle savaşmakla meşgul olacaksınız.

Yay burcu hareket kabiliyetiniz artıyor. İşiniz konusunda daha fazla çaba göstermeye başlayacaksınız. Ruhsal anlamda sizin için zorlu bir gün olabilir. Keyfiniz pek yerinde olmayabilir. İçinizde kalmayı, kabuğunuzda yaşamayı tercih edebilirsiniz. Ailenize zaman ayırmaya çalışın. Sizinle zaman geçirmek istiyorlar.

Bazen çok rahat davranıyorsunuz. İşler birikiyor ama siz umursamıyorsunuz. Hem başarılı olmak istiyorsunuz hem de çok fazla sorumluluk almak istemiyorsunuz. Dünyada en az zengin Jüpiter’e rağmen sizin burcunuzdan çıkıyormuş. Bunu bir düşünün. Bu şekilde ancak bir ileri bir geri gidersiniz.

Hayat enerjiniz giderek artıyor. Mutlu olacaksınız. Siz zaten pozitifsiniz. Şimdi gerçekten mutlu olma zamanlarınız. Beklenmedik güzel sürprizler ile karşılaşacaksınız. Kendinizi disiplin altına aldınız. Böyle olunca problem yok. Hem işlerinizi yoluna koyabilir hem de hayattan daha fazla keyif alabilirsiniz.

Güzel şeylerin emekle elde edildiğini unutmayın. Kendinize vakit ayırmak, miskin miskin oturmak değil. Kuaföre gidin, alışveriş yapın, masaj yaptırın. Miskin ama yine de anlamlı vakit geçirebilirsiniz. Yaza bir şey kalmadı. Hazır iradeniz yerinde iken, spora başlayın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yaz Diyeti İle Forma Kavuşun

Yay burcu çok mutlusunuz. Sebebini bilmediğiniz bir şekilde güne güzel başlıyorsunuz. Kendinize zaman ayırıyorsunuz, arkadaşlarınıza zaman ayırıyorsunuz, ailenize zaman ayırıyorsunuz. Bugün tembellik yok. Bugün bol bol hareket var.

İsteklerinizi uygulatmak ve isteklerinizi uygulamak konusunda oldukça hırslısınız bugün. Adım atmak için başarılı bir gün. Beklettiğiniz aksiyonları bugün alabilirsiniz. Evinizi seviyorsunuz ve evinizde mutlusunuz. Ayaklarınız sürekli eve gitmek istiyor. Ancak çalışmak da zorundasınız.

Eleştirilere açıkmış gibi gözüküyorsunuz ama size doğru yolu işaret eden herkesten de rahatsız oluyorsunuz. Biri size kilo aldığınızı söylüyorsa sizin iyiliğiniz için söylüyordur. Herhangi bir konuda yanlış yolda olduğunuzu söyleyen insanlardan değil, sürekli yüzünüze gülen insanlardan korkun.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.