Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Düşünceleriniz büyüyor ve kuruntularınızı artıyor. Yeniye adım atabilmek için önce bilinçaltınızı temizlemeniz gerekiyor. Sürekli aynı önyargılarla hayata devam edemezsiniz. Kendinizi kısıtlanmış ve mecbur hissetmekten vazgeçin. Yeterince cesaret gösterirseniz, hiçbir şeyi zorla yapmak zorunda değilsiniz.

Arkadaşlık ilişkilerinizde dalgalanmalar söz konusu. Bazı anlamsız kırgınlıkları siz sonlandırabilirsiniz. Ne de olsa siz böyle küçük hesaplar yapmazsınız. Ancak sizin de iletişim konusunda biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü son zamanlarda hem biraz sivri dilli hem de biraz sabırsızsınız ve bu sizin hiç tarzınız değil.

Çevrenizdeki insanlara karşı güven problemi yaşıyor olabilirsiniz. Rekabet ve yarışma isteğiniz artabilir. Normalde hiç üstün olmak gibi derdinizin olmadığı temalarda kendinizi kanıtlama ihtiyacı içine girebilirsiniz. Aşk hayatındaki iniş-çıkışları sorgulama ihtiyacı duyabilirsiniz. Bazı konularda biraz daha kuralcı ve gelenekselliğe yaklaşmayı düşünüyor olabilirsiniz. 

Yay burcu kariyeriniz konusunda konfor alanı sınırlarınıza ulaştınız. Halinizden memnunsunuz aşikâr ama bir sonraki aşamaya geçmek istiyorsanız hareket etmelisiniz. Eğer pozisyon atlamak istiyorsanız şu anki motivasyonunuz yeterli olmayacaktır. Yeni iş birlikleri için adım atmayı deneyebilirsiniz.

Kariyerinizdeki gelişmeler duygusal anlamda dengelenmenizi sağlayacak. Yaptığınız işten, çıkardığınız sonuçlardan memnun ve tatmin hissedeceksiniz. Bulunduğunuz mevkide kendinizi güvende hissediyorsunuz. Çevreniz sizi yanlış anlıyor olabilir. Bu aralar kendinizi ifade etme konusunda problem yaşıyor olabilirsiniz.

Bazı Yay burçları kariyer hayatlarında pozisyon değiştirmek veya iş değiştirmek istiyor olabilirler. Daha sakin bir pozisyon için gönüllü olabilirsiniz. Aksiyonunuzu destekleyecek enerjiler mevcut. Arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ile olan ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Evli Yay burçlarının bazı iletişim problemleri söz konusu olabilir.

Kendi kendinize yarattığınız problemlerin ilişkinizi zedelemesine izin vermemelisiniz. Bazen çok hızlı tepki verip, çok hızlı isyan edebiliyorsunuz. Böyle anlarda arkadaşlarınızla zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Duygusal anlamda bazı konuları düzenlemek isterken eleştirel bir tutum sergilememeye dikkat etmelisiniz.

Hislerinizi abartılı olarak yaşayabileceğiniz bir gün olacaktır. Geleceğinizle ilgili planlar yapabilir, bazı ilgi alanlarınızla ilgili kurs ve seminerlere katılabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı görmezden gelmeyeceğiniz, iç sesinizi dinlemeye hevesli olduğunuz bir gün. Evinizle ilgili karışıklıklar konusunda arkadaşlarınıza danışabilirsiniz.

Umudunuzu çabuk kaybetmeyin. Endişelerinize de yenik düşmeyin. Hani sizin pozitivist tavrınıza ne oldu? Planladığınız gibi gerçekleşmeyecek olsa da işler mutlaka yoluna girecek. Hem kariyeriniz hem de yeni oluşturacağınız çevreniz açısından oldukça şanslısınız. Belki dış görünüşünüzde ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Değişim size enerji verebilir.

Bilmediğiniz, fikriniz olmayan her konuda korku sahibisiniz. Neyse ki siz korkularının üzerine gidenlerdesiniz. Konfor alanınızda yeterince yatırım yaptınız. Bir sonraki aşamaya geçmek için daha aktif olmalı, gerekirse risk almalısınız. Maddi anlamda biraz problem yaşayabilirsiniz.

Yay burcu duygusal anlamda bir miktar zorlanacağınız bir gün olabilir. Bazı Yay burçları ise eşleri ile beraber olarak, karşılaşacakları zorlukları birlikte göğüsleyebilir, yüklerini azaltabilirler. Sosyal anlamda hareketli bir gün olacaktır. Ancak birlikte zaman geçirdiğiniz bazı insanlardan rahatsızlık duyabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın veya çevrenizdeki başka insanların eşinizle olan ilişkiniz konusunda sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Kafanızı karıştırıyorlar. Belki niyetleri iyi. Ama detaylarda kaybolmak isteyen kim. Sizin keyfiniz yerinde mi, siz ona bakın. Hata ararsak her zaman bir şey buluruz bunu da unutmayın.

Güzel bir haftaya başlıyorsunuz. İşleriniz yoğun ama siz de hareket etmekte zorlanmıyorsunuz. Herkesi yönetebilecek ve idare edebilecek kapasitedesiniz. Bu durum üstleriniz, yöneticileriniz veya çalışma arkadaşlarınız tarafından hemen fark ediliyor. İnsanlar sizinle beraber çalışmaktan keyif alıyorlar.

Meşguliyetlerinizi seviyorsunuz. Değer verdiğiniz konularda saatlerce çalışabilir, değer verdiğiniz insanlar için her şeyi yapabilirsiniz. Kafanızda bazı soru işaretleri var. Derin konularda derin kaygılar. Korkmayın. Şu an Zodyak’ın en güç sahibi burçlarından biri sizsiniz. Kendi gücünüzün kendinize zarar vermesine izin vermeyin.

Bazen gerçekten Zodyak’ın en pozitifi sizler oluyorsunuz. Böyle olduğunuzda da hem kendiniz çok keyifli oluyorsunuz hem de tüm çevrenizi kendi ışığınızdan faydalandırıyorsunuz. İnsanlar sizinle beraber olmak için can atıyorlar. Sosyalleşmek, arkadaşlara zaman ayırmak için güzel bir gün.

Aşk hayatınız parıl parıl parlamaya müsait. Ummadık taş baş yarar diye boşuna dememişler. Beklemediğiniz bir insandan beraberlik adına güzel bir teklif alabilirsiniz. Yüreğinizi hoplatacak heyecanlar söz konusu olabilir. Ailevi konulardaki sorunları ise fazla düşünmemeye çalışmalısınız.

Son senelerde aldığınız hayat dersleri sizi oldukça değiştirdi. Neyin ne olduğunu artık çok daha iyi biliyor ve tedirgin olmadan, korkmadan adım atıyorsunuz. Kalabalıklar içinde yer almak, yeni organizasyonlara, gruplara katılmak size çok iyi gelecek. Sadece ruhsal olarak değil, pozisyon ve titr anlamında da büyümenizi destekleyecektir.

Yay burcu eviniz ailenizle ilgili bazı aksiyonlar alabilirsiniz. Size zarar veren, inciten hiç kimseyi etrafınızda istemiyorsunuz. Çevrenizde artık sadece derin bağlar kurduğunuz insanlar kaldı. Kariyeriniz konusunda bir dengeye vardınız. Bir sonraki adım için biraz daha beklemeniz gerekebilir. Bu dönem hiçbir konuda çok hızlı karar vermemeye çalışın.

İletişim konusunda problemleriniz olabilir. Düzenleyeceğiniz organizasyonlarda bazı sıkıntılarınız olabilir. Aşk hayatınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni heyecan arayışları içinde olabilirsiniz. Eğer partneriniz yoksa bir sakıncası yok. Ancak ilişkiniz varsa dikkatli olmalı, anlık hislerinizin iyi giden ilişkinizi bozmasına izin vermemelisiniz.

Arka planda götürdüğünüz konular sebebi ile arkadaşlıklarınızı bozabilirsiniz. İş ve arkadaşlık ilişkilerinizi iyi yönetemiyorsunuz. Son zamanlarda kendiniz ile başkalarını ve hayatınız ile onların hayatını çok fazla kıyaslar oldunuz. Siz birilerine benzemek zorunda değilsiniz.

Yay burcu işleriniz yolunda. İletişim gücünüz yerinde. İnsanlar sizin pozitif enerjinizi çok seviyorlar. Herkesi dinliyor ve yardımcı oluyorsunuz. Bu sebeple de bir derdi olan hemen size geliyor. O kadar sorun içerisinde aslında kendinizin ne kadar iyi durumda olduğunu fark edeceksiniz.

Kendinize çok güveniyorsunuz. Özellikle kariyer hayatınızda olan gelişmeler sizi yüreklendiriyor. Ancak biliyorsunuz her şeyin fazlası zarar. Egonuzu kontrol etmeyi öğrenmezseniz tepe taklak olabilirsiniz.  Kontrollü güç en değerlisi. Arkadaşlıklarınızı sorguluyorsunuz. Duyduklarınız hoşunuza gitmeyebilir.

Maddi anlamda kuvvetlendiğinizi hissedebilirsiniz. Kazançlarınızı hızla harcamadığınız sürece bu olumlu gelişmeler devam edecektir. İhtiyaçlarınızın, hobilerinizin ve isteklerinizin sık sık değiştiği bir dönemdesiniz. Sosyal çevreniz içten içe sizden çekiniyor. Artık kimsenin kalbinizi kırmasına izin vermiyorsunuz.

Gümbür gümbür geldiğinizi, istekleriniz için savaştığınızı gösteriyorsunuz. Her ne kadar başarınız için hırsınızın faydası olacak olsa da, son dönemdeki gergin haliniz çevrenizi bir miktar korkutuyor. Çevrenizdekiler sizi eleştirmeye çekiniyorlar. Yaptığınız bazı kapı arkası sohbetler birlikte çalıştığınız insanları kırıyor olabilir.

Yay burcu adım adım yükseliyorsunuz. Her ne kadar korkularınız olsa da olmasını istedikleriniz için savaşacak güçtesiniz. Fırsatları değerlendiren, kariyeri için sürekli politik olmayı başaran Yay burçları uzun süredir gösterdikleri sabrın karşılığını mutlaka alacaklar. Özellikle sanat, reklam, aşk, ilişkiler, moda ile ilgili işlerle uğraşan Yay burçları yükselişte.

Aşk hayatınızdaki tutarsızlık ve iniş-çıkışların duygusal anlamda sizi zorladığı bir gün olacaktır. Çok fazla kendinizi suçlamamalısınız. Her konuda haklı olmayabilirsiniz. Ancak kendinize de en az karşı tarafa yaptığınız kadar empati yapmalısınız. Sürekli bir başkasını mutlu etmek veya sürekli başkaları tarafından mutlu görülmek üzere numara yaparak yaşayamazsınız.

Kariyeriniz konusunda güzel adımlar atıyorsunuz. Bazı Yay burçları kendi işlerini kurmak üzere tekstil, moda, sanat, kuyum konularında adımlar atabilirler. İkili ilişkilerde sınırlarınızı korumakta zorlanıyor olabilirsiniz. Özellikle en yakınlarınızın sınır ihlali altındasınız. Yeni arkadaşlar edinebilir, yeni çevrelere dahil olabilirsiniz.

Düne göre biraz daha sakinsiniz. Kafanıza taktığınız bazı konular olabilir. Kalbiniz kırılmış veya incinmiş olabilirsiniz. Kafanızda kurmak yerine dile getirmek daha kısa sürede çözüme ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Panik problemleri olan Yay burçları içinse zor bir gün olabilir. Maddi konularda hızlanmalar olacaktır.

Bir Cumartesi klasiği olarak Yay burçlarının yine bir sürü planları var. Sosyalleşmekten asla geri kalmıyorsunuz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size çok iyi geliyor. Kariyerinizdeki pozitif gelişmeler de keyfinizi yerine getiriyor. Aşk hayatınıza dikkat etmelisiniz. Yay burçları anlık heveslere kapılmaya çok müsaitler.

Yakın arkadaşlarınız hakkında bilmediğiniz konular gün yüzüne çıkabilir. Bazı konuların bu kadar uzun süre sizden saklanmış olması canınızı sıkabilir. Kariyeriniz konusunda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Hak ettiğinizi alamadığınızı düşünüyorsanız, talep etmek için uygun bir gün olacaktır.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load