Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

İkili ilişkilerde oldukça başarılısınız. Bu durum bazı Yay burçlarını yükseltirken, bazı Yay burçlarının gereğinden fazla samimiyeti sorun yaratabilir. Fazla rahat tutumlarınız işlerinizin aksamasına, değişmesine sebep olabilir. Disiplinli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Sağlığınızla ilgili sıkıntılar yavaşça çözülecek.

Hayatınızın birçok alanını kontrol etmekte zorlanıyorsunuz. Ancak söz konusu evliliğiniz olduğunda her şey yolunda gidiyor. Son zamanlarda eşinizle birbirinize çok daha fazla bağlandınız. Aşırı bir sahiplenme ve şefkat gösteriyorsunuz. Karşılığını da alıyorsunuz. Sağlığı konusunda sıkıntı yaşayan Yay burçları ise düzelmeye başlıyorlar.

Yay burcu hayatın tadını çıkartmak konusunda çok başarılısınız. Bugün iş yerinizde çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Sabit işlerinizi kolaylıkla düzenleyeceksiniz. Aşk hayatınızda yeni fırsatlar söz konusu olabilir. Bir hışımda yeni bir ilişkiye başlamaktan kaçınmalısınız.

Yay burçları içinde bulunduğumuz dönemde aşk konusunda en şanslı burçlardan bir tanesi. Evliler zaten muhteşem zamanlardan geçiyor. Bekarlar çok güzel gelişmeler içindeler. Yeni yeni fırsatlarla aşkı yeniden tatma fırsatı buluyorlar. İlişkisi olanlar evleniyorlar. Kısaca hayat bu ara Yay burçlarına güzel. E bir de geçmişte kaçırılmış fırsatların geri dönmesi var. Daha ne olsun.

Yay burçları ani bitişlere ve başlangıçlara şahitlik edebilirler. Evli Yay burçları ise harika zamanlar geçiriyorlar. Eşiniz ile olan iletişiminiz ve bağınız güçlenmiş durumda. Birlikte daha güçlü hissediyorsunuz. Bekar Yay burçları ise bir an önce dünya evine girmek üzere dürtüler hissedebilirler.

İlişkinizdeki iletişimin artması size iyi geliyor. Partneriniz ile zaman geçirmek için can atar oldunuz. Sizi çok iyi anlıyor ve destek veriyor. Birlikte eğleniyorsunuz. Daha ne olsun?! Evinizin sınırlarını belirlemenizde fayda var. Her isteyen, istediği saatte girip çıkamamalı.

Ailevi konularda biraz canınız sıkılabilir. Kimseyi incitmemeye çalışın. Siz birini incittiğinizde ve bu kişi özellikle ailenizden biri ise, aynı duygular bumerang gibi size geri dönüyor. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler oluyor ve olmaya da devam edecek.

Çevrenizdeki insanlara boşa alınganlık yapmayın. Sizsiniz duygusal olan. Hele bugün aman tanrım! Başınıza her geleni abartıp, biri bin yapma eğilimindesiniz. İlişkilerinizi önemsediğiniz kimselere mümkünse trip atmayın. Yarın olan biteni hatırlamayacaksınız bile.

Fazla alıngan bir tutum sergileyebilirsiniz. İletişim konusunda ve çevrenize karşı çok hassassınız bugün. Siz ne kadar hassassanız karşı tarafa da öyle davranmaya dikkat etmelisiniz. Bir birlikteliği, beraber olmanın verdiği güven duygusunu özlüyor ve bu duyguyu bulduğunuz alanda kalmak istiyor olabilirsiniz. Sürekli sabır göstermekten de yoruldunuz. İyi kalplisiniz, olumlu düşünüyorsunuz ama aptal asla değilsiniz.

Yay burcu değişimden kaçamazsınız. Kafanız karışmasın istiyorsunuz. Belki mantığınız tam da olması gereken yerde. Ama duygularınız değil. Başkalarında görüp yaşamak istemediklerinizle kendiniz yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınız konusunda sizleri uyarıyordum hatırlarsanız… Biraz daha rasyonel olmalısınız. İnsanları incitmeden önce, size benzer yaraları olabileceklerini aklınızda tutmalısınız.

Maddi anlamda sürprizlerle dolu bir gün. Paranın nereden geldiğine inanamayacaksınız. Yastık altı, unutulmuş, ceplerinizde kalmış paralarla karşılaşabilirsiniz. Yolda önünüze bakmayı da ihmal etmeyin. Çevreniz konusunda da şansınız yaver gidecek. Gelişen çevreniz de kaynaklarınızın artmasına katkıda bulunuyor.

Maddi konularda duygusal davranmamalısınız. Söz konusu iş hayatı ve ihtiyaçlarınız olduğunda daha sert bir tutum sergileyebilirsiniz. Sonuçta her ne yapıyorsanız o konuda emek harcıyorsunuz ve hak ettiğiniz değeri de görmelisiniz. Evli Yay burçları için güzel zamanlar.

Tüm sırlar gün yüzüne çıkıyor. Uzun süredir belli etmediğiniz ne kadar duygunuz varsa, bir anda ortaya dökebilirsiniz. Her ne kadar mutlu gözüküyorduysanız da olan biteni hep içinize atıyordunuz. Şov sona erdi. Şimdi gerçeklerle yüzleşme zamanı. “Bana olmaz” demiştiniz belki. Her şey insan için.

Bazen eşiniz tüm hayatınızı mahvediyormuş gibi hissediyorsunuz. Bu sizlere zaman zaman olur. Yay burcu olarak kısıtlanmaktan hiç hoşlanmadığınız için, en ufak bir kural bile tadınızı kaçırmaya yetiyor. Sert bir tavır göstermenize gerek yok. Karşılaştıklarınız her ilişkide olan şeyler. Bekar Yaylar içinse durum bambaşka.

Duygusal anlamda kendinizi ya çok tamamlanmış ya da çok eksik hissetme eğilimindesiniz. Bireysel haritalarınıza göre değişiklik gösterecek olsa da genel anlamda Yay burçları her konuyu gereğinden şiddetli yaşıyorlar. Aşk hayatınızda minik kıpırtılar söz konusu olabilir.

Her şeyi olduğundan daha fazla büyütmeye eğilimlisiniz. Bugün çok konuşmak yerine çok çalışmayı tercih etmelisiniz. Aldığınız haberlere de fazla intiba etmeyin. Siz istediğiniz gibi yaşamaya ve istediğiniz adımları atmaya devam edin.

Yay burcu her şey yolundaymış gibi gözükmek sizi sıkıyor artık. Kalbinizin kırıldığı ve evinizde doğru gitmeyen durumlar var. Deşifre edin ve herkes kendi sorumluluğuna düşeni gerçekleştirsin. Maddi anlamda dönüşebileceğiniz bir zaman. Günlük, anlık fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

Arkadaşlarınızın özel hayatınıza çok fazla dahil olmasına izin veriyor veya siz insanların özeline çok fazla dahil oluyor, müdahale ediyor olabilirsiniz. Her iki durumda da sınırlarınızı belirlemek önemli. Bu sınırsızlık, sizin partnerinizle olan ilişkinize veya başkalarının ilişkilerine zarar verebilir. Pozitif bir insansınız ama aptal değilsiniz. Bunu zaman zaman hissettirmeniz gerekiyor.

Kalabalıklar içerisinde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Son derece içsel bir gün. Kendinizle yüzleşmek, kendinize ait bazı problemlere zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Gün içinde trafiğiniz yüksek olacaktır ama siz sabit enerjinizle her şeyin üstesinden başarı ile gelebileceksiniz.

Bir kısım Yay burçları evleniyorlar. Diğer bir kısım da ayrılıyor veya boşanıyorlar. Yay burçlarının dikkat etmesi gerekense her iki koşulda da dikkatli olmak. Bu etki gökyüzünün baskısı ile oluyorsa sonradan pişman olabilirler. Ancak gökyüzü destek oluyor, rüzgârı arkadan esiriyorsa daha hızlı çözüm bulabilirler.

Fırsat kapılarınızın açık olduğu bir gün. Tüm tatil planları, hafta sonu dinamiklerine rağmen, eğer kariyeriniz için belli konularda adım atmak üzere şansınız var ise, bugünü mutlaka değerlendirmelisiniz. İnsanların gözündeki imajınız sağlamlaşıyor. Herkes bir şekilde emeklerinize saygı duyuyor. Aşk hayatınız giderek canlanıyor.

Sonunda kariyeriniz konusundaki pürüzlere bir son veriyorsunuz. İşleri daha planlı ve analitik bir düzlemde yapmak sizi rahatlatacak. Tabi sizin disiplininiz yanında şansınızın da büyük etkisi olacak. İletişiminizin kuvvetli olduğu, rahat bir gün geçireceksiniz.

Yay burçları bayramı kafalarında bitirdi, şimdiden yazı planlamaya başladılar. Tatil hazırlıkları, fiyat karşılaştırmaları, yer seçimleri bugünün ana konusu olabilir. Uzaklaşmak istiyorsunuz. Yoğun bir kış sezonu geçirdiğiniz ve çok çalıştığınız için de tatili sonuna kadar hak ettiniz. Maddi konulara gelince, oradan da iyi haberler alacaksınız.

Yay burcu iyi analiz ediyor, doğru kararlar veriyorsunuz. Son zamanlarda rehavet dışında bir kusurunuz kalmadı. Onun da üstesinden gelmek için hareket enerjinizi geri kazanmanız gerekiyor. Sizin için spor en iyi seçenek. Ancak salonlara, hele bu mevsimde kendinizi kapayamayacağınızı biliyorum. Gezilere katılabilirsiniz.

Dava süreçleri olan Yay burçları, mahkeme salonlarından yüzleri gülerek ayrılacaklar. Konu her ne olursa olsun, enerjiniz yerine gelecek. Birden fazla alanda başarıya ulaşabilecek potansiyeldesiniz. İş hayatınızda dengeleri korumayı başarıyorsunuz.

Haftaya biraz telaşlı başlayabilirsiniz. Bazı değerli eşyalarınızı kaybedebilir, bir yerlerde unutabilirsiniz. Eğer yorumları erken saatlerde okuyorsanız, tüm gün için önleminizi alabilirsiniz. Değerli eşyalarınızı yanınızdan ayırmamaya çalışın. Kaybettiklerinizi de geri kazanacaksınız. Gün içinde hep güzel haberler alacaksınız.

İkili ilişkiler ve özellikle romantik anlamdaki ilişkiler hayatınızın gündemine yerleşiyor. İyi ya da kötü fark etmeksizin, sürekli ilişkilerden bahsetmek, ilişkilerle ilgili konularla uğraşmak durumunda kalıyorsunuz. Hareketli bir Pazar sizleri bekliyor. Her şeye rağmen iç huzurunuzu kimsenin bozmasına izin vermiyorsunuz.

İlişkiler konusunda yeni adımlar atıyor olabilirsiniz. Birtakım ayrılıklar ve sorunlar söz konusu. Her ne kadar siz kendinizi bir ilişkinin, özellikle alıştığınız bir ilişkinin içerisinde konforlu hissediyor da olsanız, sorunlarınızı görmezden gelerek ancak bir süre daha devam edebilirsiniz. Gerekirse savaşmalı, tartışmalı ama işleri yoluna koymalısınız.

Eşinizle kavga etme potansiyelinizin yüksek olduğu bir gün. Kendiniz o kadar gerginsiniz ki; sinirinizi en yakınınızdan çıkarıyorsunuz. Kimsenin kalbini boşuna kırmayın. İş hayatınızda her ne oluyorsa perde arkasında sizin iyiliğiniz için oluyor. Yaratıcı enerjinizi boşa savurmayın.

Sezgilerinize güvenmeniz gerekiyor. Duygularınızın ve aklınızın birlikte hareket ettiği bir gün olacaktır. Yeni Ay’ın enerjisi işlerinizi rahatlıkla halletmenizi sağlayacaktır. Sağlığınıza dikkat etmeli, stres unsurlarından olabildiğince uzak durmalısınız. Evinize, ailenize ait kurallara saygı duymalısınız.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load