Yay Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

Yay Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey. Yay burcu erkeklerinin özellikleri nelerdir? Burçlara göre karakter analizleri yazımızın devamında.

Yay burcu erkeği, belki de Zodyak’ın en kolay elde edilen erkeğidir. Upps! Maalesef Yay erkekleri çok saçma olmadıkça her yeni şeyi denemek isteyeceklerinden, onları buluşma için ikna etmek hiç zor olmayacaktır. Ancak önemli olan Yay burcu erkeğini elde tutabilmektir. Çünkü bu erkek çok neşeli ve etkileyicidir ve bir başka insanın da onu etkilemeye çalışması an meselesidir.

Bu enerji ve neşe dolu erkek sizi etkilediyse ve bir sonraki buluşmayı cebinize koymak istiyorsanız Yay burcu erkeği ile buluşmadan önce bilmeniz gereken 7 şey!

Yay Burcu Erkeği İle Randevunuz mu Var?

1.Yay burcu erkeği neşeli kadınlardan hoşlanır!

Yay burcu erkeği ile buluşmadan önce, başınıza ne gelmiş olursa olsun, yüzünüze gülücüğünüzü takmış olmanız gerekir. Bu erkek somurtan, sürekli hasta olan, sürekli söylenen ve depresif enerji yayan kadınlardan hoşlanmaz. Melankolinin yanından köşesinden geçmez. Buluşmaya gelirken kaza bile yapmış olsanız, bunu olabilecek en pozitif şekilde aktarmalısınız. Biraz Polyannacılıktan kimseye zarar gelmez.

Yay Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

 

2.Yay burcu erkeği yeni mekanlar keşfetmeyi ve tarafsız buluşma noktalarını sever.

Sizinle ilk buluşmayı bir arkadaşının partisinde yapmayı tercih edebilir. Yay burcu erkeği sosyal bir erkektir. Çevresinde daima arkadaşları vardır. İçinde aksiyon ve macera bulunan programları sever. Sizinle özel bir buluşma ayarlamaktansa, hali hazırda gideceği bir yere sizi de davet etmeyi tercih edecektir. Tam tersi olarak da, siz de onu bir partiye davet etseniz, baş başa buluşmaya tercih edecektir.

Yay Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

Yine de eğer baş başa bir organizasyon söz konusu ise, mekan tercihinizi sorduğunda onu hiç gitmediği bir mekan ile şaşırtırsanız, sizi tanıma isteği artacaktır.

3.Yay burcu erkeğinin kalbine giden yol midesinden geçer.

Buluşmanın hangi bölümünde olursanız olun, yemek için sabırsızlandığınızı göstermeniz hoşuna gidecektir. Yay erkeği oldukça iştahlıdır ve partnerinin de iştahlı olması hoşuna gidecektir. Güzel yemek yapabiliyorsanız ve bu detaydan bahsederseniz de, bir adım daha ilerlemiş olursunuz.

Mekan seçimi size kaldıysa, hem daha önce gitmediği hem de çok lezzetli yemekleri olan bir yer tercih ederseniz gece boyunca size gülümseyecektir.

4.Yay burcu erkeği seyehat etmeyi sever.

Yay burcu erkeği, gezmekten, yeni yerler keşfetmekten hoşlanır. Özellikle yurt dışı seyehatlerine bayılır. Konuşacak hiçbir şey bulamadığınızda veya her zaman, yaptığınız gezilerden bahsetmek altın değerindedir. Ona gittiğiniz gördüğünüz yerleri, oralarda yediğiniz yemekleri ballandıra ballandıra anlatabilirsiniz. Hem sizi hayranlıkla izleyecektir, hem de heyecanına engel olamayıp “ben şu sıra şuraya gitmek istiyorum, sen ne dersin?” demekten geri kalmayacaktır.

5.Yay burcu erkeği özgür ruhları sever.

Yay burcu erkeği, kuralları olan kısıtlanmış ruhlardan hoşlanmaz. Kafasına eseni yapan kadınlardan hoşlanır. Maalesef terazinin kantarını doğru ayarlayamadığı için Zodyak’ın en fazla aldatılan erkeklerinden biridir. Ancak yine de ilk buluşmada bu bilgi bulunmaz bir silahtır. Ona sabah 7’de kalkıp spora gidip oradan masaja ve sonra işe, iş çıkışı tekrar spora gittiğinizden bahsetmeniz, komandoculuk oynamak gibi gelecektir. Kafanıza göre yaşadığınızın altını çizmeniz daha etkileyici olacaktır.

6.Yay burcu erkeği için rahat ve renkli kıyafetleri tercih etmelisiniz.

Konsept ne olursa olsun, siyah ve çok koyu renkli kıyafetlerden uzak durun. Yay erkekleri rahat, genelde üzerlerine biraz daha bol gelen kıyafetleri tercih ederler. Sizin de benzer seçimler yapmanız ona kendisini rahat hissettirecektir. Hayatının hiçbir bölümünde kısıtlanmaktan hoşlanmayan bu erkek, kıyafet konusunda da kurallara göre hareket etmek istemez.

Yay Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

 

7.Yay burcu erkeği ya çok hareket eder ya da hiç etmez.

Yemeğin sonuna geldiğinizde, “eve kadar yürüyelim mi?” gibi hırpalayıcı sorular sormayın. Yay erkekleri spor yapabilirler, seyehat edebilirler, merak ettikleri bir şeyi keşfetmek için saatlerce dolanabilirler ancak boş boş yürümek istemezler. Hatta mutfaktan bir gereç almaya bile üşenirler. Bir Yay erkeğini, sabah TV veya oyun konsolu karşısına bırakıp akşam aynı noktadan gelip alabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();