Yaratıcı Duvar Dekorasyonu

Yaratıcı Duvar Dekorasyonu. Kendinizin Yapabileceği Duvar Dekorasyonu Önerileri. Yaratıcı dekorasyon önerileri ile evlerinize renk katın!

Sanırım herkesin en huzurlu ortamı evidir. Özellikle evinizin içinde kendinizden kattığınız ve kendi emeğiniz ile yaptığınız yerler varsa orayı kesinlikle bir yuva haline dönüştürmüşsünüz demektir. Eğer siz de bizim gibi tek düzelikten sıkıldıysanız ve dekorasyon için yenilik peşindeyseniz size harika önerilerimiz olacak. Kuru dallardan, konserve kutularından çatallara kadar aklınıza gelebilecek her çeşit ürün ile evinizin dekorasyonunda gözle görülür mucizeler yaratmanız mümkün. Hem maliyet açısından oldukça hesaplı hem de kimsede olmayışı açısından oldukça tarz olacak olan bu el yapımı duvar dekorasyonu önerileri ile evinize gelen misafirleri şaşırtabilir, kendinize hayran bırakabilirsiniz. Sizin için ilginç dekorasyon fikirlerini tek bir yerde toplayarak size yeniliklerle dolu bir dünyanın kapılarını aralıyoruz.

Kuru Dallar İle Yapılabilecek Duvar Dekorasyonu Önerileri

Kuru dallar kimine göre atılmaya mahkûm olsa da kimileri için dekorasyonun vazgeçilmez bir parçası halini almış bile. Aynanızın etrafını kuru dallar ile sararak oldukça tarz bir aynaya sahip olabilirsiniz. Kitap ve küçük biblolarınız için ihtiyacınız olan raflara ise kuru dallar sayesinde sahip olabilirsiniz. Duvara sabitleyeceğiniz kuru dalların arasına yerleştireceğiniz tahtalar yardımı ile harika bir raf düzeneği oluşturabilirsiniz.

Yaratıcı Duvar Dekorasyonu

Çatal Artık Mutfaktan Çıkıp Salondaki Yerini Aldı

Yıllardır sadece yemek yeme aracı olarak kullandığımız çatalların dekorasyon alanındaki yerlerini görünce eminim ki siz de bizim kadar şaşıracaksınız. Çatalınızın dişlerini açarak ve sapını kıvırarak yumurtalık olmasını sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Ya da çatalınızın sapını kıvırarak düz durmasını sağlarken onu bir notluk olarak kullanabileceğinizi? Çatal ile yapabilecekleriniz bunlarla da sınırlı değil. Yaratıcı fikirler eminim şuan sizlerin de aklından geçiyordur.

Yaratıcı Duvar Dekorasyonu

Yaratıcı Duvar Dekorasyonu

Avize Yapımı İçin Malzemeleri Hazırlayın

Işıklandırma alanında vazgeçilmezlerimiz olan avizeler her zaman istediğimiz şekilde olmayabiliyor. Özellikle fiyat ve benzerlerinin bolca bulunması bakımından farklı dekorasyon önerilerini arındıran evlerde pek de tercih edilmeyen standart avizelerin yerini artık el yapımı hasır ve boncuk avizeler alacak. İstediğiniz ebatta ve renkte boncuk avize hazırlamanız artık oldukça basit. Aynı şekilde alacağınız hasırlar ile de avizenizin etrafını kapattığınızda ( isterseniz boya kullanarak renk özgürlüğü de sağlayabilirsiniz) size özel yepyeni bir avize sahibi olmuş olacaksınız.

Yaratıcı Duvar Dekorasyonu

Günümüzde her şeyin hazır yapılmışı olduğunu biliyoruz. Ama unutmayın ki hiçbir şey sizin kendi emeğiniz ile yaptığınız ürünlerin yerini tutmaz. Sevgi ile çakacağınız bir çivi bile size aitlik hissi yaşatabilir. O halde neye ihtiyacınız varsa toplayın sevdiklerinizi etrafınıza ve eviniz için yepyeni fikirler üretip uygulamaya geçin. Şimdiden kolay gelsin.

No more pages to load

No more pages to load