O Kadar da Sahte Bir Dünya Değil: En Yakın Arkadaşları da Ünlü Olan Ünlüler

O Kadar da Sahte Bir Dünya Değil: En Yakın Arkadaşları da Ünlü Olan Ünlüler, Sinem Kobal - Fahriye Evcen, Mahsun Kırmızıgül - Yavuz Bingöl.

Çoğu kişi ünlüler dünyasının yalan bir dünya olduğunu düşünür. Bu dünyadaki ilişkiler hep çıkar üzerine kurulmuş gibidir. Oysa normal hayatta olduğu gibi onlar arasında da sıkı dostluklar kuranlar var:

Çağla Şıkel - Alişan

Cennet Mahallesi dizisinde başlayan dostluk, dile kolay tam 15 yıldır devam ediyor ve ikilinin arasından su sızmıyor! Yıllarca beraber ortak işler yapmaya devam ettiler ve bundan sonra da devam edecekler gibi.

Cem Yılmaz - Ozan Güven

Arkadaşları da Ünlü Olan Ünlüler

Yıllardır süren bu dostluğun meyvesi olarak sinema filmleri çıkıyor ve bu durumdan çok memnunuz! Son olarak bu iki dostun başrol olduğu Arif V 216 filmi 5 Ocak’ta vizyona giriyor, koşa koşa gidilesi!

Gülben Ergen - Nihat Odabaşı

Arkadaşları da Ünlü Olan Ünlüler

Yıllardır sarsılmadan süren dostluklardan biri de Gülben Ergen ve Nihat Odabaşı arasında. Gülben Ergen’in yeni şarkılarında da eskiden olduğu gibi klipler Nihat Odabaşı’na emanet.

Nazan Öncel - Tarkan

Arkadaşları da Ünlü Olan Ünlüler

Biri dara düşse diğeri iki eli kanda olsa bile yardımına koşar! Yıllardır süren bu dostluk sayesinde ne güzel besteler, ne güzel düetler dinledik ve dinlemeye devam ediyoruz.

Demet Şener - Ebru Şallı

Arkadaşları da Ünlü Olan Ünlüler

Podyumlardan bugünlere uzanan dostluk devam etse de bugünlerde aralarına kara kedi girmiş olabilir! İbrahim Kutluay tarafından ihanete uğrayan Demet Şener, yakın dostu Ebru Şallı’nın şu aralar evli bir adamla beraberlik yaşamasına tepki gösteriyor. E haklı!

Beren Saat - Belçim Bilgin

Arkadaşları da Ünlü Olan Ünlüler

İki oyuncu oynadıkları dizilerle kimi zaman birbirlerine rakip olsalar da gerçek hayatta sıkı fıkı birer arkadaşlar. İki Ankaralı oyuncunun dostlukları artarak devam edeceğe benziyor

Mahsun Kırmızıgül - Yavuz Bingöl

Arkadaşları da Ünlü Olan Ünlüler

Müzik kariyerlerinin başında başlayan dostluk, kariyerleri sinemaya doğdu dönen ikili için ilk günkü gücüyle devam ediyor.

Sinem Kobal - Fahriye Evcen

Arkadaşları da Ünlü Olan Ünlüler

Çok sıkı dost olan ikiliyi sürekli alışverişte görmek mümkün! Alışveriş yaparken bir yandan çevirdikleri diyalogları duymak istiyor insan ister istemez. Eee ne de olsa Türkiye’nin en yakışıklı jönleriyle evliler…

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();