Vakko Patisserie Petit Four Palmarina Bodrum’da

Vakko Patisserie Petit Four Palmarina Bodrum’da, Keyifli Bir Mola İçin, Yaza Özel Hafif Lezzetler, Palmarina ‘da Kalbinizi Çalacak Bir Deneyim.

Zarif Fransız pastacılığının ve lezzetli atıştırmalıkların Vakko şıklığı ile buluştuğu Vakko Patisserie Petit Four, eşsiz tatları ile Palmarina Bodrum’da sizleri haute couture bir lezzet deneyimine davet ediyor.

Palmarina ‘da Kalbinizi Çalacak Bir Deneyim

Palmarina

Leziz pastaları ile yaz ruhuna enerji ve keyif katacak Vakko Patisserie Petit Four’un özel reçeteleri, Fransa’da gastronomi alanında verilen ve tüm dünyada mükemmellik göstergesi olarak kabul edilen “Meilleur Ouvrier de France Patissier” (MOF) unvanının sahibi Philippe Chatelain danışmanlığında, Pasta Şefi Ghislain Gaille tarafından hazırlanıyor.

Keyifli Bir Mola İçin

Tatlılarının yanı sıra günün farklı saatleri için özenle hazırlanmış salatalar, croque monsieur, club sandviçleri, paniniler ve atıştırmalık aperatiflerle de farklı bir deneyim yaşatacak . Vakko Pattiserie Petit Four Bodrum Palmarina’ da keyifli molaların adresi olacak.

5 farklı ülkeden toplanan kahve çekirdeklerinin harmanlanmasından oluşan kahveleri oldukça başarılı. İtalya’da kavrulan ve İtalya’da butik bir kahve dükkanı sahibi olan deneyimli Barista Steve Salomoni’nin son dokunuşuyla damaklarda unutulmaz bir aromaya dönüşen Vakko Coffee Atelier de Vakko Patisserie Petit Four Bodrum Palmarina ’da benzersiz lezzetlere eşlik edecek.

Yaza Özel Hafif Lezzetler

Palmarina

Vakko PattisseriePetitFour menüsünden yaz ayları için seçilen hafif ve çok lezzetli seçenekleri denemeyi unutmayın. CaffeLatte (kahveli pasta) , EclairAuxFramboises (Frambuazlı ekler) ve VanilleExotique Sphere (Egzotik pasta) yaz aylarında tercih edebileceğiniz hafif, özel lezzetler arasında yer alıyor.

Kahveli kreme ve sütlü çikolatalı bisküvinin lezzetli birlikteliği CafeLatte. Eklerin en hafif halinin frambuazla buluştuğu EclairAuxFramboises ve vanilyalı krema ve egzotik meyvelerin benzersiz buluşması VanilleExotique Sphere Vakko PattiseriePetitFourPalmarina Bodrum’da…