Merak Edilen Ünlülerin Güzellik Sırları Nelerdir?

Ünlülerin Güzellik Sırları! Ünlüler güzelliklerini hangi doğal yöntemlere borçlular? Ciltlerinin kusursuz olmasının asıl sebepleri nelerdir?

Kadınların en zayıf noktası hiç şüphesiz ki bakımlı bir cilt. Çünkü eğer kendiliğinden ışıldayan bir cilde sahipseniz çok fazla strese girmeden, çok para harcamadan hem güzel hem de bakımlı görünmeniz mümkün. O spot ışıkları altında göz kamaştıran ünlülere kim hayran değil ki… Saçları, giyim tarzları ve saçtıkları ışıklar ile herkesin gözdesi haline gelen ünlülerin de elbet güzellik sırları mevcut. Özellikle cilt bakımı konusunda oldukça titiz olan ünlülerin hepsi farklı bakım yöntemleri ile hem ciltlerini hem de vücutlarını taze bir görünümde tutma gayretini sürdürüyor. Sizler için ünlülerin güzellik sırlarını araştırdık. Bu sırlar arasından eminiz ki sizin de uygulamak istediğiniz yöntemler olacaktır.

Güzellik Sırları Hakkında

Cilt Bakım Önerileri

Hücre yenileyici özellik taşıyan kantaron yağı son dönemlerde ünlülerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda cilt yenileyici özelliğe de sahip olan kantaron yağı ile bakımlı ve canlı bir cilde sahip olmanız mümkün. Ölü hücrelerden arınmak için soğuk bir duş almak oldukça faydalı olacaktır. Maden suyunun cildi nemlendirme özelliğini artık hepimiz biliyoruz. Maden suyu ile mümkünse sabahları yüzünüzü yıkadığınız takdirde çok daha parlak bir cilde sahip olduğunuzu göreceksiniz. Ünlülerin de doğal bakım ürünlerinden vazgeçemediğini fark etmişsinizdir. Özellikle cilt sıkılaştırıcı ve temizleyici bir özelliğe sahip olan gülsuyu ile yatmadan önce bir pamuk yardımı ile yüzünüzü sildiğinizde gözeneklerinizin çok daha temizlenmiş olduğunu hissedeceksiniz.

Ünlülerin Güzellik Sırları

Bütün bunların yanı sıra ne kadar yorgun olsanız da ya da eve ne kadar geç gelmiş olsanız da makyajınızı temizlemeden asla yatmayın. Cildinizi örten makyaj tabakası, cildinizin nefes almasını engelleyeceği için hem cildinizin erken yaşlanmasına hem de erken kırışmasına sebep olacaktır.

Güneş Işınlarından Korunun

Cildin çabuk yaşlanmasında etkisi bilenen güneş ışınlarına olabildiğince az maruz kalmak cildin yaşlanma sürecini yavaşlatacaktır. Birçok ünlünün yaz aylarında hala beyaza yakın bir cilt tonu ile gezmesin sebebi kesinlikle yaşlanmayı en aza indirmek istemesinden kaynaklanıyor.

Spor Şart

Güzel bir yüz kadar zinde bir vücudun da önemli olduğu günümüzde günlük stresten uzaklaşmak ve hücre yenilenmesini, kan dolaşımını hızlandırmak için düzenli spor yapmak oldukça önemli. Ünlülerin güzellik sırları içinde haftada en az 3 kez yapılan spor yer alıyor. Bununla hem bedensel hem de ruhsal açıdan ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilirsiniz.

Adriana Lima

Nemlendirici olarak Hindistan cevizini kırarak suyunu yüzüne yedirmeyi tercih ediyor.

Naomi Campbell

Ilık süt banyosu yapan Naomi, her banyoda bacaklarını kahve ile ovarak selülit oluşumunu engelliyor.

Ünlülerin Güzellik Sırları

Madonna

Makyajını yaban mersini özü bir tonik ile temizleyen Madonna, spordan asla vazgeçemeyenlerden.

Ünlülerin Güzellik Sırları

Miranda Kerr

Banyo yaparken suyuna limon karıştırdığını belirten Miranda Kerr, böylelikle vücudunun daha iyi temizlendiğini ve metabolizmasının çok daha iyi çalıştığını dile getiriyor.

Ünlülerin Güzellik Sırları

İhtiyacınız olan bakımı sağlayarak sizler de ünlülerin ışığına sahip olabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load