Ünlülerin 2017’deki En İyi Saç Modelleri

İtiraf ediyoruz ki 2017 saç modelleri konusunda oldukça etkileyiciydi. Kısacık kestirenlerden sarışın olmaya karar verenlere, ünlüler bu yıl görünüşlerini cesur ve ilham verici şekillerde değiştirdiler. Bu mükemmel değişimlerin kısa bir özeti niteliğinde ünlülerin en iyi 2017 saç modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Standartlarımız tamamıyla değişiyor!

Kate Middleton

Sade şıklığın kraliçesi Kate Middleton uzun saçlarını keserek hepimizi çok etkiledi. Evet yanlış duymadınız, düşes saçlarını omuz hizasında kestirdi. İnanılmaz bir değişiklik yarattı mı? Hayır. Hala büyüleyici mi görünüyor? Evet.

Kaia Gerber

Kaia bu sene podyum yürüyüşüyle ve Cindy Crawford’a benzerliğiyle oldukça dikkat çekti. Ayrıca annesinin 2005’teki modelini hatırlatan yeni saç modeliyle de çok ses getirdi. Hafif dalgaları ve yumuşacık kakülüyle yepyeni bir başlangıç yaptı.

Kim Kardashian West

Tam Kim Kardashian’ın beklenmedik bir olayla gündeme gelmesine alıştık derken, New York Moda Haftası’na gümüşi sarı saçlarıyla geldiğinde tekrar şok olduk. Başka bir şok edici detay ise kumral saçlarından yalnızca yedi günde bu sarı tona dönebilmesi.

Lucy Hale

Lucy Hale son moda saç kesimleri ve renkleriyle biliniyor, ama son zamanlardaki küt saçları ve çikolata tonuyla bizi kendine hayran bıraktı.

Selena Gomez

Son saç değişimiyle sarışın olmaya karar veren Gomez tüm yıl boyunca gördüğümüz en cesurca değişimken bu yaz bambaşka bir değişikliğe imza atıp saçlarını kestirerek kumral oldu.

Mila Kunis

h

Kunis’in saçları bu sene kısayken daha da kısaldı ve çok da yakıştı; ona kızmıyoruz.

Nicole Kidman

Nicole Kidman’ın yaptığı hiçbir şey kötü olamaz ve bu adeta yaşını inkar ederek omuzlarına dökülen saç modeli de bunun kanıtı.

Bella Hadid

Bu yaz Bella Hadid uzun saçları omuz hizasına kadar kestirdi – tabi biz de!

Kourtney Kardashian

Sonbaharın ilk haftalarında Kourtney Kardashian en yeni modelini Pinterest’te tanıttı: üstü kabarık dağınık saçlar.

Karlie Kloss

 

Karlie Kloss’un da kusursuz şekilde taşıyarak kanıtladığı üzere 2017’nin en iyi saç rengi platin sarısıydı.

No more pages to load

No more pages to load