Ünlü Yıldızlardan Kilo Verme Yöntemleri

Ünlü Yıldızlardan Kilo Verme Yöntemleri ! Ünlü yıldızlar formlarını nasıl koruyor? Sağlık ve güzel kalmanın formülleri yazımızın devamında.

Her kadın hayatının belirli bir döneminde kilo verme mücadelesine girişir. Kimi zaman hamilelik kiloları, kimi zaman da fazla kaçırılan yemekler diyete girmeyi mecbur kılar. Bu dönemde kadınlar ünlü yıldızların kilo verme yöntemleri konusunu oldukça fazla merak ederler. Çünkü ekranlarda görülen ünlü kadınlar da hamile kalmakta, kilo almakta ve sonrasında hızlı bir şekilde kilolarından kurtulmaktadırlar. Ünlü yıldızların kilo verme yöntemleri bu kadar merak edildiği için gazetelerde, dergilerde ve internette bu konuda çok sayıda bilgi bulmak mümkün hale gelmektedir. Biz de bu yazımızda sizin için ünlü yıldızlardan kilo verme yöntemleri konusunda bir derleme yaptık.

Ünlü Yıldızlardan Kilo Verme Tüyoları

Ünlü yıldızlar da dönem dönem kilo alıp verirler. Yaptıkları iş gereği sürekli ekranlarda olmaları gerektiği için kilo alma konusunda dikkatli olmaları gerekir. Bununla birlikte konserlerinde ya da defilelerinde kusursuz görünmeleri gerektiği için de aldıkları kiloları daha hızlı kaybetmeleri gerekebilir.

Dünya çapında milyonlarca kadının ve erkeğin hayran olduğu Beyonce kilo alıp verme konusunda pek çok kadına ışık tutacak bazı tüyolara sahip. Ünlü yıldız bir çocuk annesi olmasına rağmen eski formuna kavuşmasında bazı özel yöntemler kullanıyor. Doğumdan sonra makarnayı bırakan Beyonce kırmızı etin yerine de bol miktarda balık koymuş. Kahvaltılarında yumurta beyazından yapılmış omlet yemeyi tercih eden Beyonce, öğlen yemeklerinde de balık ve sebze tüketiyor. Eskiden çok su içmeyen Beyonce şimdi ise günde 3 litre su içiyor. Bu yöntemlerle hızlı bir şekilde doğum kilolarından kurtulan Beyonce şimdilerde oldukça git ve sağlıklı görünüyor.

Ünlü Yıldızlardan Kilo Verme Yöntemleri

Hızlı kilo alıp vermesi ile ünlü olan Mariah Carey protein, yağsız yemekler ve sebze yiyor.

Ünlü Yıldızlardan Kilo Verme Yöntemleri

Ünlü yıldız sadece en sevdiği yemeklerin tadına bakarak kendini şımartıyor. Yılların eskitemediği güzel manken Cindy Crawford karbonhidratları mümkün olduğunca tüketmemeye çalışıyor. Ünlü manken her öğünde protein almaya gayret gösteriyor ve proteinin yanında da sebze ve salata tüketiyor. Tüm bu ünlü yıldızların kilo verme yöntemleri arasında ise günlük düzenli olarak yapılan egzersiz programları yer alıyor.

Ünlü Yıldızların Hızlı Kilo Verme Yöntemleri

Ünlü yıldızlardan kilo verme yöntemleri arasında bir de acil durum planları var. Her kadının çok kısa bir sürede hiç beklemediği bir etkinliğe katılması gerekebilir. Bu dönemde de beğenilen elbisenin içine girebilmek için hızlı kilo kaybı olması lazım olur. Hızlı kilo vermek sağlıklı bir yöntem olmasa da acil durumlarda kullanılan birkaç örnek verilebilir.

Victoria’s Secret meleği Adriana Lima muhteşem fiziğini düzenli spor ve sağlıklı beslenme ile koruyor. Buna rağmen ünlü manken defileden önceki 9 gün boyunca sadece protein içecekleri içerek hızla inceliyor.

Ünlü Yıldızlardan Kilo Verme Yöntemleri

Ünlü oyuncu Anne Hathaway ise normal şartlarda diyet yapmıyor, ancak gala ya da çekim öncesinde 2 gün boyunca sadece sıvı tüketiyor ve bu şekilde hızla inceliyor.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();