Tutkulu Sevişme İçin En Seksi Şarkılar

Tutkulu Sevişme İçin En Seksi Şarkılar , Ön Sevişmenin Olmazsa Olmazı Müzik ! Dinlemenizi Tavsiye Ettiğimiz En Seksi Şarkılar!

Müzik hayatımızın her anını kapsar. Bir şeye mi canımız sıkıldı hemen bir müzik açarız. Bir şeye mi mutlu olduk, hemen elimiz müziğe gider. Çünkü müzik tamamen bir çağrışımdır. Melodisi ya da sözleri o anki duygu dünyamıza hitap eder ya da bizi bir duygu dünyasından alıp başka bir duygu dünyasına doğru yolculuğa çıkarabilir. Tam da bu sebeple müziği hayatımızın her alanına sokarız. Hatta son zamanlarda oldukça fazla şekilde duyduğumuz yatak odamızdaki mahremiyet anımıza kadar sokmuş haldeyiz müziği. Nasıl yani diye merak edenler için söylüyoruz, sevişirken aradaki hızın ve senkronizasyonun sağlanmasında oldukça etkili bir yöntem olarak artık yatak odalarında sevişirken müzik kullanılıyor. Bu yüzden sizlere bazı seksi şarkılar önerilerimiz olacak.

Dinlemenizi Tavsiye Ettiğimiz En Seksi Şarkılar

Ön Sevişmenin Olmazsa Olmazı Müzik

Harika bir yemektesiniz. Mum ışıkları muhteşem bir sofra, harika bir ambiyans var. Bir şey eksik değil mi? Evet saymadığım bir şey var. Müzik… Ne kadar klişe olduğu düşünülse de müzik özellikle romantik ortamların olmazsa olmaz kaynağı gibidir. Sizi bir adım öteye götürebilecek ya da ortamı tamamen sonlandıracak tek şeyin müzik olduğu gerçeğini asla es geçemeyiz. Harika bir yemeğin ortasında oyun havası çalarsa kim bu yemeği bir ön sevişme olarak düşünebilir ki? Fakat daha sakin bir müzik ile başlayan ambiyans gözlerin, ellerin ve en sonunda vücutların buluşması ile harika bir ön sevişmeye dönüşebilir.

Tutkulu Sevişme İçin En Seksi Şarkılar

Ön Sevişmeyi İlerletin

Ön sevişmenin uzun bir süre alması her şeyden önce ruhunuzu doyuracaktır. Özellikle ilişkide fazlasıyla romantizm arayışı içinde olanların ön sevişme sürelerini uzun tutmaları ilişkilerine olan güvenlerini yükseltiyor. Eğer istediğin sevişme tamamen şehvetten ve tutkudan uzak, çok daha sakin ve yavaş ise ön sevişme müziğiniz sizin için doğru bir hız tercihi olabilir. Sakin bir müzik eşliğinde hem ruhunuzu hem de vücudunuzu arındırabilirsiniz.

Tutkulu Bir Sevişmenin Anahtarı; Müzik

Artık birbirinize güç savaşı içine girip sert ve tutkulu bir şekilde baştan çıkarma durumunda iseniz sizin ihtiyacınız olan şey hiç kuşkusuz ki sizi o duruma hazırlayacak seksi bir şarkı. Özellikle seksi şarkı olarak nitelendirilen şarkılarda geçen ara sesler çiftler arasında çok daha tekrarlanabilir ve sekse yönelik olarak görülmektedir. Tutkulu bir seksin yeni anahtarları olan seksi şarkıların hangileri olduğu merak ediyorsanız işte size bizim önerilerimiz. Tabii ki sadece bu şarkılar olmak zorunda değil. Sizin için seksi çağrıştıracak her şarkıyı kullanabilirsiniz.

Tutkulu Sevişme İçin En Seksi Şarkılar

  • Teoman-Duş
  • 50 Cent-Candy Shop
  • Archive-Fuck You
  • Nine Inch Nails-Closer
  • Chris Isaak-Wicked Game
  • Damien Rice- Women Like A Man
  • Donna Summer-Love To Love You Baby
  • Britney Spears-I’m A Slave For U

Bu şarkılar tamamen bizim seçtiklerimiz olup eğer siz farklı şarkıları seviyor ya da onlarla tutkuyu yakalıyorsanız o şarkılarla da devam edebilirsiniz. Ya da belki bizim seçimlerimizi de denemek isteyebilirsiniz. Karar size ait.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();