Tül Etek Modası

Tül Etek Modası! Prenseslik Artık Tül Etek Sayesinde Hayal Değil . Tül etekle kombin yaparak siz de son trende ayak uydurabilirsiniz.

Artık prensesler sokaklarda geziyor. Yoksa bize inanmıyor musunuz? O halde şöyle bir dışarı bakıp o muhteşem tül ve tütü etekleri ile gezenleri gördükten sonra bize hak verin olur mu? Sizin için prenses olmanın ilk şartı olan tül etek modasını araştırdık. Nedir, ne değildir, ne ile kombin edilir sorusunun cevaplarını bu yazıda rahatça bulabileceksiniz.

Prenseslik Artık Tül Etek Sayesinde Hayal Değil

Eski zamanlarda balerinlerin etekleri hepimizin aklını başından almıştır. O zamanlar bu denli sosyal aktivite olmadığı için  de, kız çocukları balerinlerin saç topuzuna ve özellikle de o muhteşem tütü eteklerine fazlasıyla özeniyordu.

Tül Etek ModasıYıllar sonra o çok özendiğimiz etekleri önce mağaza vitrinlerinde daha sonra küçük kız çocuklarının gündelik yaşamlarında görmeye başladık. Tam keşke büyükler için de bu moda gelse derken mağaza vitrinleri tül eteklerle dolup taştı. Üstelik rengarenk olan bu tül etekleri giymek için özellikle bir tarza sahip olmanıza hiç gerek yok.

Altına şık bir topuklu ayakkabı giyerek şık bir tarza bürünebilirsiniz. Ya da altında sade bir babet ile günlük ve spor kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. Daha da önemlisi mevcut sonbahar ayları için tül eteğinizin altına giyeceğiniz bir bot ile hem asi hem de oldukça güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

 

Tarzınız ne olursa olsun sizin de dolabınıza zevkle ekleyebileceğiniz tütü etekler ile hem modadan geri kalmamış hem de kendi tarzınızı bu prenses eteklerle bütünleştirmiş olacaksınız.

Kombin Yaparken Dikkat Etmelisiniz

Eskiden olsa tül eteklerimizi giyer üzerine alakasız bir bluz giyip harika göründüğümüze inandırılabilirdik. Oysa şimdi durum çok farklı.

Evet, içimizde asla ölmeyecek olan bir kız çocuğu var ama görünüşümüzden bu anlaşılmadığı için siz iyisi mi bu iki ruh halini harmanlayın. Böylelikle ortaya muhteşem bir karışım çıkartın.

Küçük yaşlarda canlı renkler harika dursa da hem yaşımız için hem de tül eteğe biraz daha ağırlık ve şıklık katmak için pastel tonların tercih edilmesi oldukça yerinde bir karar olacaktır. Özellikle midi boy tül eteklerin altına giyebileceğiniz her tarz ayakkabı sebebi ile bu boy tül eteklerin seçilmesi çok daha uygun olabilir.

Tül Etek Modası

Tül eteğinizi nasıl giymek istediğinizi kendiniz seçebilirsiniz. İster bot ister babet ya da spor ayakkabınız ile günlük kullanım için rahatça tercih edebilirsiniz.

Tül Eteklerin Üzerine Neler Giyilebilir?

Gömlek ile kombinlenmesi mümkün olan tül etekler aynı zamanda salaş ve baskılı tişörtler ile de günlük kullanım için uygundur. Tül etekler ile en çok kullanılan ürün ise hiç kuşkusuz ki bootieler.Tül Etek ModasıUzun, kısa ya da midi boylardan hangisini tercih ederseniz edin, bu moda sona ermeden herkes prenses olmanın keyfini doya doya yaşamalı. Ya bir sonraki tül etek modası geldiğinde bizim torunlarımız olursa ve biz o tül etekleri giyemezsek? Haydi, o zaman alışveriş zamanı.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();