Astro-Taktik ; Sevgiliniz Tarafından Terk Edilmek İstemiyorsanız Bunları Yapmayın!

Astro-Taktik; Sevgiliniz Tarafından Terk Edilmek İstemiyorsanız Bunları Yapmayın! Burçların ilişkileri de etkilediğini biliyor muydunuz?

Birçok kadın, çok güzel, çok başarılı, çok seksi, çok akıllı farketmeksizin, sevgilileri ve eşleri tarafından bir anda terk edilebiliyor. Üstelik, çoğunlukla terk eden sevgili ve eşten mantıklı bir neden bile duyamadan.

Artık hepimiz burçlarımızın hayatımızı ne kadar etkilediğini biliyoruz. Erkeklerin bazı cümleleri duymaktan hiç hoşlanmadığını, bazı davranış modelleri ile karşılaştıklarında ortadan kaybolduklarını da biliyoruz. Peki hangi burcun, hangi cümleleri duymaktan hoşlanmadığını ve duyduğu an ortadan kaybolduğunu biliyor musunuz?

Yazımınızı okuyun, Astro-Taktiklerimizden faydalanın ve ; Sevgiliniz Tarafından Terk Edilmek İstemiyorsanız Bunları Yapmayın!

Terk Edilmek İstemeyenler İçin Burçlara Göre Taktikler

Koç Burcu Erkeği

İster kabul edin , ister etmeyin, Koç burcu erkeği egosantrik bir yaklaşıma sahiptir. Risk almadan, hayata kafa tutmadan yaşayamaz. Her konuda, ama her konuda cesaretini, seçimlerini, duruşunu ortaya koymak ister. Günümüzde artık sembolik de olsa, o bir savaşçıdır ve her savaşçının ona uğur getiren bir eşyası vardır. Bu erkek bazı eşyalarına takıntılı olabilir. Mesela bir gömlek veya bir sweatshirt, pir pantolon veya ayakkabı.

Koç burcu erkeği tarafından terk edilmek istemiyorsanız “Niçin o gri sweatshirtü her gün giymekte ısrar ediyorsun?” gibi bir cümle kurmayın. Israrla kullandığı eşyaları, ondan habersiz atmayın.

Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkeği, sabit bir erkektir. İlişkinin tüm aşamalarında adım atması zaman alır. Hayatın sunduğu güzellikleri görür ve bitene kadar her anın tadını çıkartmak ister. Bu yüzden arkadaşlıktan sevgililiğe adım atması bile zaman alır. Boğa burcu sabit bir burçtur ve değişime direnç gösterir.

Boğa burcu erkeği tarafından terk edilmek istemiyorsanız “Seni ailemle tanıştırmak istiyorum.” , “Biz ne yaşıyoruz?” , “Düğünümüz çok güzel olacak değil mi?” , “ Ne zaman çocuğumuz olacak?” gibi sorular sormayın. Bırakın partnerinizden gelsin bu teklifler. Aniden düzen değiştirmeye çalışmayın.

 

Terk Edilmek İstemiyorsanız

 

İkizler Burcu Erkeği

Bu burcun erkeği ile bir ilişki kurabildiyseniz zaten başarılısınız demektir. Sizde ışık var. Ancak İkizler burcu erkeği ile ilişki kurabilmek kadar onu devam ettirmek de özel yetenekler ister. Kolay sıkılan, sabrı az, özgürlüğüne düşkün İkizler erkeklerini elde etmek zor; kaybetmek çok kolaydır.

İkizler burcu erkeği tarafından terk edilmek istemiyorsanız  “Nerede kaldın? Nereye gidiyorsun? Kaçta biter? Ne zaman evde olursun? Kim var yanında?” gibi soruları asla sormayın. Gerekli görüyorsa ve size değer veriyorsa, zaten kendisi söyleyecektir. Yine İkizler burcu erkeğine, sosyal medya hesaplarına ait şifreleri sormaya kalkışmayın.

Yengeç  Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkeği duyarlı bir erkektir. Kadınlardan ilgi görmekten hoşlanır. Özellikle partnerinin kendisi ile ilgilenmesini isteyen, hatta üstüne titremesini isteyen nadir erkeklerdendir. Kimse ile kıyaslanmak istemez. Özel olmak ister.

Yengeç burcu erkeği tarafından terk edilmek istemiyorsanız  “Sen de onun gibisin.” Cümlesini kurmayın, onu eski bir partnerinizle kıyaslamayın.  Sürekli etrafınızda dolaşan başka bir erkek için  “ O benim en eski arkadaşımdır, kardeş gibi görür beni.” Gibi şeyler söylemeyin. Yengeç erkeğini istiyorsanız, diğerlerinden uzak durmalısınız.

Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkeği dominant bir erkektir. Adı üstünde ormanların kralı. Egosu yüksektir. Enerji doludur. Bu burcun erkeği ile olmak her kadına kendini iyi hissettirir. Ancak Aslan erkeği, kendinden ışıklı ve dikkat çekmekten hoşlanan bir erkektir.

Aslan burcu erkeği tarafından terk edilmek istemiyorsanız  egosunu zedeleyecek hareketler yapmaktan kaçınmalısınız. Ona bir şeyi beceremediğini  söylememelisiniz. “Çok kötü araba kullanıyorsun.” bir örnek. “Yakışıklı değilsin ama sempatiksin.” cümlesinin yanından bile geçmeyin.

Terk Edilmek İstemiyorsanız

 

Başak Burcu Erkeği

Başak erkeği sürekli analiz eden bir erkektir. Onun algı kanalları asla kapanmaz. İnsanların artılarını görmekte zorlanabilir ancak eksiklerini anında farkeder. Partner seçiminde çok hassastır. Uzun bir inceleme sürecinden sonra adım atar. Risk almaz, partnerinin kendisine evet diyeceğinden emin olana kadar bekler.

Bu kadar garantici olan Başak burcu erkeği tarafından terk edilmek istemiyorsanız  asla yalan söylemeyin. Tatlı yalandır, üzülmesin diye söylemedimlerden de vazgeçin. Ayrıca onu da yalan söylemekle itham etmeyin. Emin olmadığınız hiçbir konuda onu suçlamayın.

Terazi Burcu Erkeği

Terazi burcu erkeği flörtöz bir erkektir ve yalnızlıktan hiç hoşlanmaz. Etrafında çok fazla kadın vardır. Uyum ve dengenin peşindedir. Huzuru kaçarsa kendi de kolayca kaçabilir. Yumuşak başlıdır ve uzlaşmaya çalışmayı, sesli bir şekilde kavga etmeye tercih eder.

Terazi burcu erkeği tarafından terk edilmek istemiyorsanız yüksek sesli tartışmalardan, argo kelimelerden ve hakaretlerden uzak durmalısınız. Üzerine sadece “erkek” olduğu için fazladan sorumluluklar yüklememelisiniz çünkü bu erkek eşitliğe inanır.

Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu erkeği, Zodyak’ta en çok korkulan erkeklerden biridir. Akrep erkeği çok kıskançtır. Sevdiği kadına derinlemesine bağlanır ve onu kimse ile paylaşamaz. Sevdiği kadına verdiği ilgiyi geri alamadığında hırçınlaşır. Ayrıca cinsellik bu erkek için çok önemlidir.

Akrep burcu erkeği tarafından terk edilmek istemiyorsanız sizinle daha fazla ilgilensin diye onu kıskandırmaya çalışmayın. Yanında diğer erkek arkadaşlarınızla çok samimi olmayın. Başta kıskanabilir ancak size güvenemeyeceğini hissederse vazgeçer. Cinsel konularda eleştirmeyin.

Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkeği arkadaşlarına çok düşkündür. Sosyaldir ve özgürlüğüne değer verir. Partnerini ne kadar severse sevsin kendine özel zamanlar ayırmak ister. Spor yapmayı sever. Bir çok spor dalı ile ilgilidir.

Yay burcu erkeği tarafından terk edilmek istemiyorsanız “Maç ne zaman bitecek?” “Ofsayt ne demek?” “Şu kumandayı verebilir misin, dizim başlayacak birazda.” Gibi cümleler kurmamalısınız. Arkadaşlarına ayırdığı zamanlarda, sizinle beraber olması için baskı yapmamalısınız.

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak burcu erkeği kontrolü seven, sorumluluk sahibi ve çalışkan bir erkektir. Genelde mükemmel olmaya çalışır. Kolayca empati yapamaz ve mükemmeli arar. Hata yaptığınızı hemen farkeder ve hatalara karşı pek hoşgörülü değildir.

Oğlak burcu erkeği tarafından terk edilmek istemiyorsanız “ Giyecek hiçbir şeyim yok!” gibi basit şeyler söylemeyin. Hedefleriniz olsun. Onun için kariyerinizden vazgeçebileceğinizi asla söylemeyin. Hata yaparsanız da gözüne sokmayın ve hemen özür dileyin.

Terk Edilmek İstemiyorsanız

 

Kova Burcu Erkeği

Kova burcu erkeği burçlar kuşağının en özgürlüğüne düşkün erkeğidir. Genelde çok geç evlenirler. Duygularını fazla paylaşmaktan hoşlanmadıkları gibi, duygularını fazla dinlemedikleri için bir bayana karşı yoğun duygular hissetmeleri oldukça zaman alır. Sıkıştrılmaktan hiç hoşlanmazlar. Her şeyi doğru bildiklerini sanabilirler.

Kova burcu erkeği tarafından terk edilmek istemiyorsanız ona haksız olduğunu ya da söylediğinin yanlış olduğunu söylemeyin. Tartışıni hemen kabullenmeyin gerekirse ama bunu sık sık tekrarlamayın. “ Facebook’ta niye ilişki durumun hâlâ bekar?”  gibi sorular asla ama asla sormayın.

Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeği romantik intibasına rağmen oldukça çapkın ve şeytan tüylü bir erkektir. İstediği kadını kolayca elde edebilir. Her zaman çevresinde çok kadın vardır. Kadınları sever ve onlara hitap etmeyi bilir. Kolay kırılabilir. Özgüveni kolay sarsılabilir. Sınırları hiç sevmez. İstediği an istediği yerde olmak, hayata akmak ister.

Balık burcu erkeği tarafından terk edilmek istemiyorsanız ona sınırlar koymaya çalışmamalısınız. “Eve şu saatte geleceksin.” Gibi hem buyurgan hem de kuralcı cümleler kurmamalısınız. Egosuna zarar verirseniz, hayallerinde yaşattığı kadına kaçacaktır. Fiziksel olarak bir rakibiniz olmayabilebilir. O kendi kendine de yeterince mutludur.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();