Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Çok çok şanslı bir güne merhaba diyorsunuz. Bugün her şey istediğiniz gibi gidecek. Kendinizi her şeyin üstesinden gelebilecek gibi hissediyorsunuz. Geliyorsunuz da zaten. Sağlığınızla ilgili yaşadığınız problemlerin iyileşme zamanı geldi. Mayıs ayında kendinizi çok çok daha iyi hissedeceksiniz.

Terazi burçları ilişkilere karşı çok özenliler. Özellikle romantik ilişkiler anlamında özel bir zaman dilimi içerisindesiniz. Partneri olan Terazi burçları için ilişkide zirve zamanlar yaşanabilir. Birçok Terazi kadını evlenme teklifi alabilir. Bekar Teraziler ise bir ilişkiye başlamada istekliler.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir İlişki İsteyenler İçin Küçük Mutluluk Sırları

Terazi burcu haftaya bazı problemlerinize, özellikle de sağlık problemlerinize çözüm bulmuş olarak başlayacaksınız. Ruhen daha enerjik ve umutlusunuz. Yeni bir şeylere başlama dürtüsü içerisindesiniz. Kimsenin sizin sağlığınız ile oynamaya hakkı yok. Önce kendinizi düşünmelisiniz.

Terazi burçları her şeyin en mükemmelini yakalamaya çalışırken, psikolojilerine oldukça zarar verdiler. Birçok Terazi burcu sağlık problemleri ile uğraşıyor olabilirler. Ancak çözüm de yakında. Sağlığınıza kavuşacaksınız. Sadece duygusal anlamda çok zayıfladınız. Toparlanmanız gerekiyor.

Bazı Terazi burçları sağlık problemleri ile uğraşıyor olabilirler. Kendinizi yanıltmaya müsaitsiniz. Vücudunuzun ihtiyaçlarını görmezden gelmemelisiniz. Bir farklılık hissediyorsanız doktor ziyaretlerinizi aksatmamalısınız. Rutinlerinizi planlamakta zorlanıyor olabilirsiniz.

Çok şanslısınız! Şu an rüzgâr sizin arkanızdan esiyor. İletişim konusunda yaşadığınız problemler olmasa çok daha rahat ilerleyeceksiniz. Daha önce hissetmediğiniz duygular hissediyor olabilirsiniz. Bazı Terazi burçları taşınma süreci içerisindeler. Taşınmaz mülklere yatırım yapılabilir.

Bazı Terazi burçları yıldırım nikahı ile evleniyor veya bir anda partnerleri ile yaşama kararı alıyorlar. Terazi burçları için ikili ilişkiler önem kazanmaya devam ediyor. Diğer taraftan bazı Terazi burçları ise, bugün birçok iş ortaklığına imza atabilirler. İş hayatınızda şans sizinle beraber.

İletişim problemlerinin kaynağının kendiniz de olabileceğini hatırlamanızda fayda var. Kazalar konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Bastığınız yerlere dikkat edin. Zihniniz fazla dolu olduğunda fiziksel anlamda yavaşlıyorsunuz. Bugün iş yerinizde güzel olaylar olabilir.

İkili ilişkiler sizler için önem kazandı. Günlerdir ısrarla tekrarlıyorum. Çok sert ayırımlar yapmadan karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmenizi öneriyorum. Her karşınıza çıkanla yemek yiyin demiyorum ama en azından bazı kişilere şans verin. Ummadık taş baş yarabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hoşlanan Erkek Nasıl Davranır?

Terazi burcu Güneş haritalarınızın uzun süreli ilişkiler bölümünü aydınlatıyor olduğuna göre, uzun süreli birlikteliklerde gizli kalmış konular aydınlanıyor demektir. Kısa süreli ilişkilerde ise durum tam tersi. Her iki taraf da birbirini anlamamakta ısrarcı. Siz zaten son derece kararlı ve ısrarcısınız. Buzlar biraz zor eriyecek gibi.

Çevrenizdeki insanlarla resmen sürekli savaş halindesiniz. Neden böyle gerginlik yaratıyorsunuz. Neye bu kadar öfkelisiniz. Neden ortama hükmetmeye çalışıyorsunuz? Terazi burçları kendileri gibi davranmıyorlar. Sizin güzel bir tatile ihtiyacınız var. Özellikle aşk hayatınızda çok fazla hayal kırıklığı var.

Maddi anlamda daha konforlu hissediyorsunuz. Gerçekten bir konfor durumu var mı onu bilemiyoruz. Bazen gereğinden fazla rahat davranabiliyorsunuz. Özellikle evli Yay burçlarının hayatlarında ani değişimler oluyor. İletişim konusunda bir rahatlama söz konusu.

İkili ilişkilerde devrim niteliğinde farklılıklar yaratmaktasınız. Belki tam anlamı ile aksiyon alamadınız ama kafanızda artık başka planlar var. Eskisi gibi olmak istemiyorsunuz.

Maddi anlamda kaygılar yaşıyorsunuz ama hiç de paranızın hesabını bilmiyorsunuz. Harcarsanız nasıl para biriktirebilirsiniz ki? Özellikle ikili ilişkiler gündemde. Bir süre daha bu gündem devam edecek. Eğer bekar bir Terazi burcu iseniz, geleceğe yönelik bir insan hayatınıza girebilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Para Biriktirmek İçin Tavsiyeler

Çok duygusalsınız. Kendinizle dertleşmek, kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Size bile fazla gelebilir bu yoğunluk. Partnerlik ilişkilerine olan ihtiyacınız bugün sınırları zorlayacaktır. Kafanız karışmasın ve korkmayın. Artık her şeyi bir arada aramak yerine, deneme yanılma yöntemine geçebilirsiniz. Hayatta neyin garantisi var ki?

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bir Süre Yalnız Kalmaya İhtiyacınız Olduğunuzun 6 İşareti

İkili ilişkiler konusunda uzun süredir bazı karışıklıklar yaşıyordunuz. Ancak ani bir istekle artık hayatınızda sağlam bir ilişki arzusundasınız. Kalıcı bir ilişki için hem şanslı zamanlardasınız hem de kendiniz de buna hazırsınız. Özellikle evli Terazi burçları evliliklerinde güzel bir döneme geçiş yapacaklar.

Terazi burcu haftaya çok şanslı ve pozitif başlıyorsunuz. Kendinizi dengelenmiş hissediyorsunuz. Kısacık bir uzaklaşma veya mola, insana ne kadar iyi geliyor değil mi? İkili ilişkilerde ani gelişmeler, ayaklarınızın yere basışını sağlamlaştıracak haber söz konusu olabilir.

Kendinizi şanslı hissetmeseniz de birçok konuda, bu dönem herkesten daha şanslı olduğunuzu bilmeniz gerekiyor. Bir şeyler ters gittiyse bilin ki daha kötüsünü yaşamayasınız diye. Siz ayıklamakta güçlük çekseniz, duygularınıza kapılsanız bile, evren sizin için iyi ve kötüyü ayıklıyor.

Birlikteliklerin, ilişkilerin, özellikle romantik anlamdaki ilişkilerin önem kazandığı bir gün olacaktır. Günlük rutinlerinizde, yaptığınız basit işlerde kafanız oldukça karışık. Aslında genel anlamda hayatınızı nasıl yönlendireceğinizi bilemiyorsunuz. Sadece kendinize, zaman ayırın.

Arkadaşlıklarınızı elekten geçiriyorsunuz. Eski dostlar eskisi kadar dost olmayabilir, kızdığınız bazı kişilerinse aslında gerçek dostunuz olduğunu keşfedebilirsiniz. Evli Terazi burçları ise eşleri ile mutlu bir döneme adım atıyorlar. Ani gelişmeler, ani haberler onlara zarar veremiyor. Bekar Terazi burçları içinse şu birkaç gün sürprizlere gebe.

Kendinizi aktif ve üretici iken çok iyi hissediyorsunuz. Özellikle yeni projeler varken çalışmak size çok iyi geliyor. Eskisi gibi değilsiniz. Arkadaşlarınız arasında daha fazla öne çıkmak, fark edilmek ve zaman zaman lider olmak istiyorsunuz. İletişim tonunuza dikkat etmelisiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Daha Üretken Olmanın Yolları

İş hayatınızda parlayan yıldız olmak için çaba gösteriyorsunuz. Son zamanlarda yeterince öne çıkmayı başardınız. Herkes bir şekilde sizi fark ediyor. Ancak bu konuda çok da baskın olup çevrenizi rahatsız etmeyin. Zaman zaman çalışma arkadaşlarınıza da, kendilerini ortaya çıkarmaları için zemin hazırlayın, fırsat tanıyın.

İş hayatınızdaki bazı problemlere bugün itibari ile çözüm bulabilirsiniz. Siz işler iyi olduğunda, maddi karşılığı olmasa da, kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Kariyer hayatınızı önceliklendirmeye başladınız. Bunun da en kısa zamanda karşılığını alacaksınız.

Terazi burcu haftaya bir miktar duygusal başlayabilirsiniz. Özellikle elde etmek isteyip elde edemediğiniz konular sizi hüzünlendirebilir. Ama bu durumların sizin başarınız veya başarısızlığınız ile alakası yok. Bunu anlamanız lazım. Hayatta bazen bazı şeyler, siz ne yaparsanız yapın olmazlar, gerçekleşmezler.

Eski arkadaşlıklarınız yeniye açılma enerjinizi düşürüyorlar. Sizin artık bambaşka ortamlarda bambaşka insanlarla olmanız gerekiyor. Kalıplaşmış düzeniniz her manada kısmetinizi kapatıyor. Yeniye yer açmalı, sürekli bulunduğunuz ortamları değiştirmelisiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde Başlayan Ebedi Dostlukların En Önemli 7 Sırrı

İkili ilişkileri olan ve evli Terazi burçları için romantik anlamda güzel v eğlenceli bir gün olacak. Ancak günlük hayatın kendi temalarında hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Geçmişi sağlam, eski arkadaşlarınızı kırmamalısınız. Çok şanslı bir gündesiniz.

Bazen sadece kendinizi düşünüyorsunuz. Bu sizin gibi sürekli başkaları ile iletişimini düzgün tutmaya çalışan biri için iyi bir şey. Ancak son dönemde fazla bencilleşmiş olabilirsiniz. Bir kısmı doğru bir kısmı ise oldukça yanlış. Üç günlük insanlar için eski dostlarınızı kırmayın.

Çok şanslısınız. Fakat şansınızı tepiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremiyorsunuz. Bazı insanları küçümseyerek hata yapıyorsunuz. Herkes bir şansı hak eder. Bazı kimselerin potansiyeli hemen belli olmaz. Arkadaşlarınızı kırıyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kadın Arkadaşlıkları Erkeklerden Daha Mı Güçlü Dersiniz?

Kendinizi bir ilişki içerisinde çok daha rahat hissediyorsunuz. İlişkiniz yoksa bile, kendinizi konfor alanınızda hissettiğiniz bir karşı cinsin yanınızda olması hoşunuza gidiyor. Evli Terazi burçları için bugün biraz yorucu olabilir. Bekar Terazi burçları ise arayışta olacaklar.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Siz Hala Ruh Eşinizi Bulamadınız Mı?

Yepyeni başlangıçlar sizleri bekliyor. Hayat trafiğiniz o kadar yoğunlaşacak ki, siz de inanamayacaksınız. Kendinize olan güveniniz de artıyor. Işığınızı tazeleyecek, hayal kırıklıklarınızı cebinize dolduracak ve yola devam edeceksiniz. Çok enerji dolu ve kendinizi iyi hissettiğiniz bir gün olacak.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Hayat İçin Önce Kendinize Güvenin


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.