Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Düşüncelerinizin değişiyor olması sizi tedirgin etmesin. Hepimiz değişiyoruz, büyüyoruz, bazen vazgeçiyoruz tekrar çocuk oluyoruz. Sürekli sabit olamayız. Doğamıza aykırı. Korkmayın, yaşayın! Özellikle Terazi burçlarına bu dönem verebileceğim en güzel tavsiye bu. Siz de; biraz düşünmeden yaşayın!

Bazen şirazenin ayarı kaçıyor. En dengede olması gereken burç olarak en dengesiz halinize bürünebiliyorsunuz. Bugün de böyle bir gün. Ne istediğiniz konusunda en ufak bir fikriniz yok. Olukça gergin ve tedirgin hissedeceksiniz. Normalde insanları idare eden siz, idare edilmeye ihtiyaç duyacaksınız.

Gereğinden fazla dert ettiğiniz konular var. Özellikle de maddiyatla ilgili. Eğer şimdi çalıştığınız gibi çalışmaya devam ederseniz, maddiyat sizin için sorun olmayacaktır. Birçok Terazi burcu taşınıyor veya taşınmak üzere. Uzun süredir yaşadığınız yerden kopmak zorunda kalıyor olabilirsiniz.

Ayaklarınız biraz daha sağlam basınca ilişkiler konusunda da daha özgüvenli oluyorsunuz. Partnerinizden beklentileriniz giderek artıyor. Tabi ortada bir partneriniz yoksa da olmasına yönelik istekleriniz artıyor. Yeni eğitimler için adımlar atabilirsiniz. Şu an işlerin yoğunluğu ve fazlalaşan sorumluluklarınız sizi rahatsız ediyor.

Terazi burcu ikili ilişkilerinizde, özellikle partnerlik ilişkilerinizde dengeyi kuramadınız gitti. Sürekli bir çekişme halindesiniz. İpin bir ucu partnerinizde diğer ucu sizde. Eğer bu kadar değişken bir zamandaysanız belki de biraz ara vermelisiniz. Eğitimlerde ve seyahatlerde artış söz konusu olacaktır.

Bir hışımla yapacağınız hareketlerden kaçınmalısınız. Uzun seyahatler, eğlenceli yolculuklar söz konusu olabilir. Çok fazla konuyu bir arada düşünüyor, öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Fikirlerinizi ortaya koymak konusunda ısrarcı bir tutum içine girebilirsiniz. Güzel kalın. Kendinizi boşlamayın. İhtimaller perisi sizinle geziyor.

Sağlığınız konusunda ufak tefek sıkıntılarınız olabilir. Özellikle alerjiler veya çok kaçırılan yemekler rahatsız edici olabilir. Fazla suda kaldığınız için üşütebilirsiniz. Biraz daha korunaklı olmanız gereken bir gün. Eğitim hayatınız konusunda yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Bol dedikodulu, bol haberli bir gün olacak. Yabancı kişilerle veya firmalarla ortak birtakım konulara imza atabilirsiniz. Hukuki süreçlerinizden pozitif sonuçlar alabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Duygularınızın sesine pek güvenmeyin. Son zamanlarda sizi hayal kırıklığına uğrattı bu ses biliyorsunuz.

Terazi burçlarının aşk hayatları canlanıyor. Beklenmedik gelişmeler söz konusu olacak. Romantik sürprizlere hazırlıklı olun. Ya da olmayın, tadını çıkarın. İlişkilerdeki üslup konusu epeydir gündeminizde. Bu konuda biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir.  Kimseyi idare etmek zorunda değilsiniz. Sizi idare edenlerle arkadaşlık edin. Hukuki konular gündeme gelebilir.

Her sene yaza yakın Terazi burçlarının yüreği illa bir hop eder. Şimdi tekrar o dönemdesiniz. Küçük heyecanlar hayatınızı renklendirebilir. Biraz değişim size iyi gelecektir. Birçok Terazi burcu tatilin tadını çıkardı ama yetmedi. Uzaklaşma isteğiniz giderek artıyor. Yeni yerler, yeni insanlar, yeni ortamlar… Beğenilmek size iyi gelecek.

Eviniz konusunda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bugün kendinizi dinleyin. İç sesinize güvenin. O ses size gelecekten haberler verecek. Ne hissediyorsanız arkasında durun. Fırsatların arttığı sizin de değerlendirme fırsatı yakalayabileceğiniz bir gün. Güzellikle ilgili konulara zaman ayırmak için, Terazi burçlarına özel, süper bir gün.

Terazi burcu ailevi konularda ipler kopma noktasına gelmiş veya bugünlerde gelecek olabilir. Rotanızı iyi belirlemeniz gerekiyor. Hazırlık yapmalısınız ki; sonra beklenmedik bir şekilde ortada kalmayasınız. Günlük rutinlerinizi aksatıyor, iş yerinizdeki işlerinizi biriktiriyor olabilirsiniz. Biraz daha dikkatli olmalısınız, özen göstermelisiniz.

Kısa yolculuklara çıkıyor, yeni eğitimlere katılıyor olabilirsiniz. Keyfiniz yerinizde. Partneriniz ile olan iletişiminiz daha iyi bir noktaya geldi. Her ne kadar sınırları korumakta zorlanıyor olsanız da, bugün bu konuda fazla sıkıntı yaşamayacaksınız. Eğer bekar bir Terazi burcu iseniz aşk hayatınızdaki bulanıklık, yerini hayallere bırakmak üzere.

Eşinize, partnerinize karşı daha ılımansınız. Bugün bazı konuları konuşup halledebilirsiniz. Ne olursa olsun ani çıkışlardan kaçınmalısınız. Söz konusu eşiniz olduğunda da, insanlara gösterdiğiniz ılıman tavrı gösterebilmeyi başarabilmelisiniz. Bir yazlık veya başka bir ilden bir mülk alabilirsiniz.

Sevdiğiniz insanlarla iletişim kurmakta zorlanıyorsunuz. Yakın çevrenizden uzaklaşma ihtiyacı içindesiniz. Artık aynı insanlarla vakit geçirmek istemiyorsunuz. Biraz değişiklik yapmak size de iyi gelecek. Bunun için yeni insanlar tanıyabileceğiniz etkinliklere ve kurslara katılmayı deneyebilirsiniz.

Maddi anlamda hem pozitife hem de negatife doğru çekilmeye çok müsaitsiniz. Elinizdeki kaynakları korumaya çalışın. Risk gerektiren işler kaçının. Emin olduğunuz yatırımlardan da kaçınmayın. İkili ilişkilerde güzel ve beklenmedik gelişmeler söz konusu olacaktır.

Öz değeriniz konusunda problemler yaşıyor olabilirsiniz. Değer verdiğiniz konularda çok hassaslaşabiliyorsunuz. Belli etmemek için harcadığınız çaba ile beraber daha da fazla yaralanıyorsunuz. Günlük hayatınızda bazı sorunlar söz konusu olabilir. Özellikle ayaklarınızla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Çok dolaşmaktan da olabilir tabii. J

Terazi burcu uzun süredir sizi kandırdığını bildiğiniz ama bir türlü yüzleşmeyi tercih etmediğiniz kimselerle bugün tersi şekilde yüzleşmeyi tercih edebilirsiniz. İzlediğiniz yol ile, kendi kendine itiraf etmesini sağlayabilirsiniz. Burada önemli olan, en değerli sizsiniz ve bu bilinçte ısrar etmelisiniz. Önümüzdeki 1-2 yıl içinde bekar Terazi burçlarını da evlendireyim diyorum; ne dersiniz?

Derin duygular içerisindesiniz ve haftaya kendinizle yüzleşerek başlıyorsunuz. Son zamanlardaki hatta son bir yıldır en büyük probleminiz iletişim. Her şeyi gönlünüzdeki, aklınızdaki gibi anlamak, politik ilişkilerinizi sonlandırmamak istiyorsunuz ama bu politika, artık size zarar veriyor. Siz ne istiyorsunuz? Artık dilinizden sadece sizin istekleriniz dökülsün. Sizi seven böyle de sevsin!

Terazi burcu kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Tamamlanmış ve ahenk içerisinde. Bazen kimseye ihtiyacınız yokmuş gibi geliyor. Aslında var. Artık birçok Terazi burcunun hayatlarında bir insana, bir omuza ihtiyaçları var. Sizi önemseyen insanlara şans verin. Onlar sizden sonra da hayatlarına devam ediyorlar. Siz ise bazı insanlar için zamanı durdurdunuz!

Hafta sonu ile beraber iç huzursuzluklarınız bir nebze olsun son buluyor. Biraz daha pozitif ve rahatsınız. İşler tam anlamı ile istediğiniz gibi gitmiyor olabilir. Ancak işiniz ile ilgili konuları mesai saatlerinde bırakmayı öğrenmelisiniz. Kimse çok daha fazla sorun ettiğiniz için size madalya vermeyecek. Tatil başladı. Keyfinize bakın artık.

Bir süredir kafanız çok karışık biliyorsunuz. Bugün tüm o karışıklıklarınıza çözüm bulabileceksiniz. Kendinize zaman ayırabilirsiniz. Belki etik olmayan şekilde bazı konuları halledeceksiniz ama günün sonunda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Terazi burçlarının sağlıkları konusunda çok dikkatli olması gerekiyor. Moral bozukluğu size hiç iyi gelmiyor!

Arkadaşlıklarınızı gözden geçiriyorsunuz. Kim iyi kim kötü, kim gerçek dost kim değiş karar verme zamanı. Siz zaten herkesle iyi geçinebiliyorsunuz. Önemli olan size nasıl davranıldığı. Geçmişteki küçük sahtekarlıklar da gün yüzüne çıkıyor. Belki üzüleceksiniz ama arkanızdan çevrilenleri öğrenmeniz size iyi gelecek. Boşuna dememişler arkadaşlıklar tatilde belli olur diye…

Aldığınız haberlere fazla güvenmemelisiniz. Çevreniz ve ortam biraz spekülatif olabilir. Kendi kararlarınız her zaman duyup da değerlendireceklerinizden daha sağlam ve doğru olacaktır. Disiplin gerektiren konularda başarılısınız. Arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz.

İlişkilerdeki çabanız, iletişim konularındaki problemlerin çözülmesini sağlayacak. İniş-çıkışlı devam eden, uzun süredir dalgalanan uzun süreli ilişkiler bir nebze olsun nefes alacak. Kariyeriniz konusunda dikkat çekici gelişmeler söz konusu olabilir. Uzun mesafeli yolculuklarda ve ticaretlerde biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor.

Terazi burcu iş hayatında öne çıkmak için fazla dikkat çekmeye çalışıyor olabilirsiniz. Biraz daha sakin olun. Çalışmalarınız siz üst üste göstermeye çalışmasanız da insanların dikkatini çekiyor. Bu şekilde biraz itici oluyor olabilirsiniz. Kabul görme ihtiyacınızın fazla olduğu bir Pazartesi olacaktır.

Terazi burcu kendinizi ifade etmek istiyorsunuz. İnsanlarla zaman geçirmek ve insanların sizi fark etmesini istiyorsunuz. Yetenekleriniz ve yaptıklarınızla, hatta başarılarınızla anılmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Ancak buna rağmen kendi kendinize disiplin de uygulayamadığınız bir dönemdesiniz. İşlerinizin zamanlamasını tutturamazsanız, isteklerinize ulaşmanız zor olacaktır.

Son zamanlarda gittiğiniz bazı yerleri özlüyor olabilirsiniz. Evinizin neresi olduğu konusunda soru işaretleriniz olabilir. Sizler için yerleştiğiniz yer, kaldığınız ev ve size ait olan her şey çok değerlidir. Bu değerlerinizi sorguluyor olabilirsiniz. Yer değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Yeni bir alanı eviniz yapmak istiyor olabilirsiniz. Biraz değişiklik, ev içinde veya takıldığınız ortamlarda, size çok iyi gelecektir.

Cuma gününe en düşük enerji ile giren burçlardan bir tanesi de sizsiniz. Düşüncelerinizin içinde boğulmuş vaziyettesiniz. En kötüsünü düşünme eğilimindesiniz. İlişkinizdeki problemler de bu hale gelmenize sebep olmuş olabilir. Güzel şeyler yaşamak için, güzel şeyler olacağına inanmalısınız. Bu da gol olmadı, duygusunu bir köşeye kaldırmanızın zamanı geldi.

Uzun süreli ilişkiler ve evliliklerde iletişim problemleri yaşıyorsunuz. Sorun sizden kaynaklanıyor. Kendi düşüncelerinizi karşı tarafa empoze etme konusunda ısrarcısınız. Partnerinizin de kendisine ait fikirlerine saygı duymanız gerekiyor. Anlık inatlarınız yüzünden ilişkinize zarar vermeyin.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load