Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Partneriniz ile birlikte ilişkinize heyecan katacak bir şeyler yapmalısınız. İş yerinizde hızlı bir şekilde yükselmeye devam ediyorsunuz ve çok azimlisiniz. Bugün kendinizi enerjik ve coşkulu hissedeceksiniz.

Bugün partneriniz ile tartışmaktan kaçınmalısınız ve sakinliğinizi korumalısınız. İş yerinizde zorlandığınız zamanlarda arkadaşlarınızdan destek isteyin. Gün boyunca pozitif enerjilerle dolu olacaksınız.

Bugün kendinizi yeni bir partner adayıyla tanışmak için hazır hissetmeyeceksiniz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Sebze ve meyve tüketiminizi artırmalısınız.

Kendinize uygun bir partner adayı aramaya devam ediyorsunuz. İş yerinizde aklınıza gelen fikirleri etrafınızdaki insanlara net bir şekilde açıklamaktan çekinmeyin. Bugün karşınıza harika fırsatlar çıkacak.

Yeni bir ilişkiye başlamadan önce karşınızdaki kişiyi bütün özellikleriyle tanıdığınızdan emin olun. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız, ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Bugün yoga yapmayı deneyebilirsiniz.

Bugün yeni partner adaylarıyla tanışacaksınız ve kendinizi heyecanlı hissedeceksiniz. İş hayatınızda bazı değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve kendinize güveniyorsunuz. Günlük su tüketiminizi artırmalısınız.  

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve partneriniz ile birbirinizi çok seviyorsunuz. Yaratıcı kişiliğiniz ile iş yerinizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Enerjinizi artıracak aktivitelere yönelin.

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve partneriniz ile birbirinizi çok seviyorsunuz. Finansal olarak harika bir konumdasınız ve geleceğiniz için birikim yapmaya başladınız. Günlük su tüketiminizi artırın.

Bazen partnerinizi anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Finansal olarak harika bir konumda olduğunuz için kendinizi şanslı hissediyorsunuz. Arkadaşlarınız ve aile bireyleriniz ile birlikte zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Entelektüel kişiliğiniz ile çevrenizdeki insanları kendinize hayran bırakıyorsunuz. İş yerinizdeki sıkı çalışmalarınızın karşılığını çok yakında almaya başlayacaksınız. Geçmişinizi bir kenara bırakın ve gelecek güzel günlere odaklanın.

Partneriniz ile birbirinize karşı daha hoşgörülü olmalısınız. İş yerinizde azimli bir şekilde çalışmaya devam ediyorsunuz ve hedeflerinize odaklanmış bir durumdasınız. Aile bireyleriniz ile zaman geçireceksiniz.

Partneriniz ile olan ilişkinizdeki tüm sorunları çok yakında çözeceksiniz. Hedeflerinize odaklanmış bir durumda olduğunuz için hiçbir şeyin sizi durdurmasına izin vermezsiniz. Gün boyunca kendinizi harika hissedeceksiniz.

Yeni bir ilişkiye girmek aklınızın ucundan bile geçmiyor. İş yerinizdeki konumunuzdan çok memnunsunuz ve kendinizi yaratıcı hissediyorsunuz. Bugün meditasyon veya yoga yapmayı deneyebilirsiniz.

Partnerinizin sizi aldattığını düşünmeye başladınız. Bugün kendinizi çok yorgun hissederseniz patronunuzdan izin almaya çalışmalısınız. Önemli bir karara varmadan önce kalbinizin sesini dinlemelisiniz.

Partnerinize ve kendinize karşı dürüst olmalısınız. Bugün iş yerinizde karşınıza çok büyük bir fırsat çıkacak ve en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. İçinde bulunduğunuz duruma rağmen kendinizi iyi ve dengeli hissediyorsunuz.

Bugünün her saniyesini partneriniz ile birlikte geçirmek isteyeceksiniz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli bir akşam yemeğine çıkacaksınız.

Bugün kendinizi yeni bir partner adayıyla tanışmak için hazır hissedeceksiniz. Finansal olarak iyi bir durumdasınız ve iş yerinizde harikalar yaratıyorsunuz. Hayatta karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğu aşmaya hazırsınız.

Yakın zamanda yeni bir ilişkiye girdiyseniz, bugün kendinizi çok aşık hissedeceksiniz. Kariyer basamaklarından başarılı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Bugün etrafınızı enerjik insanlarla kuşatın.

Bugün partnerinize karşı ekstra nazik ve şefkatli olacaksınız. İş yerinizde yükselebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Kendinizi çok enerjik hissedeceksiniz ve çevrenizdeki herkese neşe saçacaksınız.

Aşk hayatınızdaki tüm sorunları çok yakında çözeceksiniz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Bugün kendinizi stresli hissederseniz meditasyon veya yoga yapmayı deneyebilirsiniz.

Kendinize ve partnerinize daha fazla zaman ayırmaya özen göstermelisiniz. Bugün iş yerinizde ortaya çok yaratıcı çalışmalar çıkaracaksınız. Geçmişinizi bir kenara bırakın ve gelecek güzel günlere odaklanın.

Bugün cilveli davranışlarınızla partnerinizin aklını başından alacaksınız. İş hayatınız ile ilgili çok önemli bir ileti alacaksınız ve mutluluktan havalara uçacaksınız. Daha sağlıklı atıştırmalıklar tüketmeye çalışın.

Yakın zamanda yeni bir ilişkiye girdiyseniz bugünü partneriniz ile birlikte geçirmek isteyeceksiniz. Kariyer planlarınızda bazı değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. Stresli ortamlardan uzak durmaya çalışın.

Her anınızı partneriniz ile birlikte geçirmek istiyorsunuz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Bugün yağlı besinler tüketmekten kaçının.

Partneriniz ile olan ilişkinizdeki tüm sorunları çok yakında çözeceksiniz. Finansal olarak iyi bir konumda olduğunuz için kendinizi rahat hissediyorsunuz. Önemli bir karar alırken kalbinizin sesini dinleyin.

Bugün eşiniz ile önemli bir konu hakkında konuşmanız gerekebilir. İş yerinizdeki herkese ne kadar çalışkan ve yaratıcı olduğunuzu göstereceksiniz. Aile bireyleriniz ve yakın arkadaşlarınız ile vakit geçireceksiniz.

Bekar veya evli olmanız fark etmeksizin bugün kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. İş yerinizde zorlandığınız zamanlarda çalışma arkadaşlarınızdan yardım istemekten çekinmeyin. Sebze ve meyve tüketiminizi artırın.

Bugün eşinize karşı ekstra nazik ve şefkatli olacaksınız. Kariyer basamaklarından başarılı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz ve kendinize güveniyorsunuz. Kendinize rahatlamak ve sakinleşmek için zaman ayırın.

Evli veya bekar olmanız fark etmeksizin bugün harika bir gün geçireceksiniz. Finansal durumunuzu riske sokacak adımlar atmaktan kaçınmalısınız. Hayatınıza eğlenceli bir aktivite eklemek isteyebilirsiniz.

Bugün eşiniz ile birlikte eğlenceli bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. İş yerinizdeki herkese tam olarak kim olduğunuzu ve neleri başarabileceğinizi göstermelisiniz. İçinde bulunduğunuz duruma rağmen kendinizi iyi ve dengeli hissediyorsunuz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();