Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Kariyeriniz konusunda çok önemli bir gün yaşayacaksanız. Bugün işiniz, etiketiniz, toplum önündeki imajınızla ilgili mutlaka bir şeyler olacaktır. Her ne olursa olsun; sonuçları çok pozitif olacak. Şans sizinle beraber hareket ediyor. Fazla ukalalıktan kaçınmak gerekiyor.

Terazi burcu istediğiniz cümleleri bir türlü kuramıyor, kaş yapıyım derken göz çıkarıyorsunuz. Çevrenizi boşu boşuna incitiyorsunuz. Bu arada siz de üzülüyorsunuz. Düşünerek konuşma alışkanlığınıza geri dönmelisiniz. Bazı konularda çok dolmuş olsanız da hak etmeyen kişilere yüklenmemelisiniz.

İlişkilerde her şey çok çabuk netleşsin ve sonuca varsın istediğinizden, heyecanla kaybeden taraf hep siz oluyorsunuz. Biraz daha sakin ve esnek olmanızda fayda var. Kariyer hayatınızda gösterdiğiniz girişkenliğin yarısını ilişkilerde gösterebilseydiniz keşke. Söz konusu romantizm olunca hep daha politiksiniz. İsteklerinizi dile getirmelisiniz.

Nasıl bir imaja bürünmek istediğiniz, günlük hayatınızda nasıl bir insan olarak tanınmak istediğiniz konusunda kafanız çok karışık. Ancak son zamanlarda kendiniz olmakta zorlandığınız da bir gerçek. Özellikle yakın arkadaşlarınız ile ortak bir nokta bulamıyorsunuz artık. Herkes sanki sizden başka telden çalıyor.

Terazi burçları bugün ve önümüzdeki hafta boyunca terfi haberlerine hazırlıklı olmalılar. Eğer bir terfi olmayacaksa bile işinizle ilgili takdir kazanacağınız kesin. Bu durum hoşunuza gitmiyor değil. Kimin hoşuna gitmez ki! Ancak fazla da egolu davranmamaya özen gösterin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde Verimli Olmanın Yolu Mutlu Olmaktan Geçiyor

Kurduğunuz hayallerin gelecekteki sevdiğinizi getireceğini biliyorsunuz. Enerjimizle her şeyi çekebilecek gücümüz vardır gerçekten belki de? Denemeye değmez mi? Terazi burçlarının hayalperest oldukları ve gelecekteki hayalleri için umut taşıyacakları bir gün olacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yaydığınız Pozitif Enerji Size Neleri Çeker?

Evli Terazi burçlarının evliliklerindeki iniş-çıkışlar çevrelerindeki insanlarla olan ilişkilerinde başarısız olmalarına sebep oluyor. Her ne olursa olsun moralinizi bozmamalı ve sürprizlere açık olmalısınız. Hayatın her anı mucizelerle doludur ve siz de buna şahit olacaksınız. Hali hazırda mucizeleri karınlarında olan Terazi burçları ise dikkatlerini sürece vermeliler.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bebekten Sonra Evlilik - Doğumdan Sonra İlişkiler

Eğer kıdeminiz konusunda konuşmak gibi bir niyetiniz varsa bugünü es geçmenizi tavsiye edebilirim. Sözlerinizin yaratıcılığı ve insanları etkileme kapasitesi oldukça yüksek olsa da maalesef bu konuda şans yanınızda değil. Sunumlar, iş anlaşmaları içinse uygun bir gün. Kendinizi daha iyi ve güzel hissediyorsunuz.

Terazi burcu yükselmektesiniz. Yaptığınız iş ile olabilir, insanlar üzerinde bıraktığınız izlenimle olabilir, hayatınıza yeni dahil olacak bir bebek olabilir. Konu her ne olursa olsun hayatınızın bir temasında adım adım yükselmektesiniz. Ancak bu süreçte, insanlarla ilişkileriniz, özellikle ortaklık işleriniz çok önemli. Birilerinin sizi aşağı çekmesine izin vermemelisiniz.

Duygusal anlamda güç kazanacaksınız. Kendi kendinize yettiğinizi fark ediyorsunuz. Hayatta en çok korkulması ve çekinilmesi gereken kişi uzun süredir yalnızlığına alışmış ve bundan rahatsız olmayan kişidir. Sizi elde etmek de, size ulaşmak da çok zor. Bir kapıyı en azından açık bırakmalısınız.

Kariyeriniz ve toplum önündeki imajınız konusunda şanslı zamanlardan geçiyorsunuz. Yeni başlangıçlar yapmak, iş değiştirmek veya bir süredir bilinen izleniminizi değiştirmek isterseniz, adım atabilirsiniz. Halinizden çok memnun olsanız da geleceğiniz için neler yapabileceğinizi düşünmelisiniz.

Yakın çevrenizle geçmişte yaşadığınız bazı problemlerin benzerini tekrar yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda problemler söz konusu olabilir. Sözlerinizi dikkatlice seçin ve mümkünse iş dosyalarınızı yedekleyin. Genel anlamda zorlayıcı bir gün olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde İletişim Nasıl Olmalıdır?

Maddi anlamda oldukça pozitif etkiler söz konusu. Duygusal anlamda da özgüveniniz yüksek. İstediklerinizi elde etmek konusunda hırslı ve girişken olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu dönem çok çalışmak kendinize yapabileceğiniz en iyi yatırım olacaktır.

Maddi anlamda oldukça şanslı bir gündesiniz. Belki de minik bir şans oyununda bu şansı deneyebilirsiniz. Aşk hayatınız her zamanki gibi karışık. Kendinize bu konuda sınır koymayı öğrenemediniz. Hayal kurduğunuz şekilde gerçekleşmiyor maalesef dünya. Çünkü çok ütopik seçimler yapıyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Aşkı Bulabilecek Miyim? Aşk Konusunda Takıntılıların Kendilerine Sorması Gereken 5 Soru

Maddi anlamda tedirginlikleriniz varsa tek çaresi var bol bol çalışmak. O yüzden güne enerjik başlayın ve hazır terfi etme imkanınızın olduğu şu dönemlerde gözüne girmeniz gereken kişileri kaçırmayın. Çözemediğiniz birkaç problemle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Terazi burcu hiç boşuna kendinizi yiyip bitirmeyin olan bitenin sizinle hiçbir ilgisi yok. Tamamen şans. Talih kuşu geldi sizi buldu diyelim. İş hayatınızla ilgili girişimlerde bulunabilir, yeni bir pozisyon için talepte bulunabilirsiniz. Sağlığınız konusunda biraz ihmalkâr davranıyorsunuz.

Duygusal anlamda kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Dünkü endişeler yerini iç huzuruna bırakmış gözüküyor. Bazen kendinize boşuna eziyet ediyorsunuz. Başkaları için hayatınızın akışını değiştiriyorsunuz. Kendi sınırlarınız olsun ve insanlar o sınırları geçemeyeceklerini bilsinler.

Kafanız çok karışık. Duygularınızdan emin olamadığınız gibi dengeyi kurmakta da zorlanıyorsunuz. Çok fazla kuruyor, çok fazla iç sesinizi dinliyorsunuz. Dışarıda olmaya, sağlığınızla ilgili konuları fazla kafanıza takmamaya çalışmalısınız. Her şey zamanla düzelecektir.

Duygusal karanlıklardan bir önce çıkarın kendinizi. Hiç gerek yok kafanızda kurduklarınız ile kendinizi üzmenize. Yükseliştesiniz. Hem iş hayatınızda hem de hayatınızın genel tüm akışında. Durumun tadını çıkarın, gezin tozun. Sizi düşünmeyeni siz hiç düşünmeyin. Ancak sizi düşünen insanları da sürekli görmezden gelmeyin.

Düşünceleriniz değiştikçe hayatınızda değişiyor. Son zamanlarda kendinizi güvende hissetmek için çok fazla çaba harcadınız. Yeni şeyler öğrenmenin peşine düştünüz. Tatilin, hafta sonunun da çok iyi geldiğini es geçmeyelim tabi ki. Gün biraz karışık. Kafada kalanları bitirme zamanı. Tatilde/ hafta sonunda olanları işlerinizi toparladıktan sonra tartarsınız.

Düşünce tarzınızı değiştirmek size çok iyi geldi. Aksiyon almaya layık bulmadığınız hiçbir insan için, artık tepki bile vermiyorsunuz. Onlar orada kendi sığlıkları ile yaşamaya devam ediyorlar. İş hayatınızda ve günlük işlerinizde kendi kendinizi baltalıyorsunuz. Zamanlama ve düzen problemleriniz olabilir.

Geleceğinizi yönlendirmek, özellikle bir ev almak veya yeni bir eve çıkmak konusunda çok daha istikrarlısınız. Düşünceleriniz netleşti diyebiliriz. Birçok Terazinin yeni bir yuva kurma, var olanı yıkma veya yeni bir eve taşınma konularında gündemleri olduğundan bir süredir bahsediyorum ve bu etki bir süre daha devam edecek.

Terazi burcu yaptığınız işlerle fark edildiniz ve bunu en çok siz hak ettiniz. Uzun süredir çok fazla çalışıyorsunuz ve dinlenmek en çok sizin hakkınız. Babanızın veya ailenizdeki dominant erkek figürlerinin desteğini göreceksiniz. Konu ne olursa olsun desteklenmek size çok iyi gelecek.

Etrafınızdaki herkesin, özellikle karşı cinsin ilgisini üzerinizde toplamanız an meselesi. Onlar istediği için değil, artık siz bir şekilde fark edilmek istediğiniz için fark edileceksiniz. Toplum önündeki imajınızı sağlamlaştırıyorsunuz. Herkesle özel olarak ilgilenebilecek enerjiniz var.

Değişen ama aynı zamanda sizi kısıtlayan düşünceleriniz ile savaşmak zorunda kalıyorsunuz. Yeni bir şeyler yapmak, belki küçük seyahatlere çıkmak istiyorsunuz ama aynı zamanda da içgüdüsel bir bağlılığınız var olduğunuz yere karşı. Etrafın, yakın çevrenizin söylediklerine kulak asmayın. Değişin.

Düşüncelerinizin değişiyor olması sizi tedirgin etmesin. Hepimiz değişiyoruz, büyüyoruz, bazen vazgeçiyoruz tekrar çocuk oluyoruz. Sürekli sabit olamayız. Doğamıza aykırı. Korkmayın, yaşayın! Özellikle Terazi burçlarına bu dönem verebileceğim en güzel tavsiye bu. Siz de biraz düşünmeden yaşayın!

Bazen şirazenin ayarı kaçıyor. En dengede olması gereken burç olarak en dengesiz halinize bürünebiliyorsunuz. Bugün de böyle bir gün. Ne istediğiniz konusunda en ufak bir fikriniz yok. Oldukça gergin ve tedirgin hissedeceksiniz. Hiper-aktivite söz konusu olabilir.

Gereğinden fazla dert ettiğiniz konular var. Özellikle de maddiyatla ilgili. Eğer şimdi çalıştığınız gibi çalışmaya devam ederseniz, maddiyat sizin için sorun olmayacaktır. Birçok Terazi burcu taşınıyor veya taşınmak üzere. Uzun süredir yaşadığınız yerden kopmak zorunda kalıyor olabilirsiniz.

Ayaklarınız biraz daha sağlam basınca ilişkiler konusunda da daha özgüvenli oluyorsunuz. Partnerinizden beklentileriniz giderek artıyor. Tabi ortada bir partneriniz yoksa da olmasına yönelik istekleriniz artıyor. Yeni eğitimler için adımlar atabilirsiniz. Şu an iş değiştirme ihtimaliniz bile sizi rahatsız ediyor.

Terazi burcu ikili ilişkilerinizde, özellikle partnerlik ilişkilerinizde dengeyi kuramadınız gitti. Sürekli bir çekişme halindesiniz. İpin bir ucu partnerinizde diğer ucu sizde. Eğer bu kadar değişken bir zamandaysanız belki de biraz ara vermelisiniz. Eğitimlerde ve seyahatlerde artış söz konusu olacaktır. Daha yeni döndünüz tatilden ama yenisi planlamakta da gecikmiyorsunuz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load