Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Aşk hayatınızdaki rüzgarlara, bulutlara, yağmurlara, sellere, fırtınalara hazırlıklı olun. Aşk hayatınız yok mu? O zaman kendinizi akışa bırakın. İletişimde kendinize sınırlar koymaktan da vazgeçin. Herkesi idare etmek, her mayaya göre şerbet vermek zorunda da değilsiniz. Biraz da başkaları sizi idare etsin. Sizin de mutlu olma zamanınız geldi.

Tüm duyguların çözüldüğü bir döneme giriş yapmaya başladığımıza göre artık Terazi burçlarının aşk hayatı da çözülmeye başlayabilir. Terazi burçları hiç beklemedikleri haberler alacak ve güzel bir ilişkinin başlangıcı için yol alacaklar. Evden uzaklaşmaya olan ihtiyacınız artıyor.

Terazi burçları için oldukça önemli bir gün. Belki de Terazi burçları bugün gelecekteki partnerlerinin kim olduğunu anlayacak veya buna karar verecekler. Terazi burçları için yeni bir ilişkinin çanları çalmaya başlamış olabilir. Aniden gelişecek aşklar önümüzdeki günlere damga vurabilir.

Hiç kimsenin kısıtlaması ile hareket etmiyorsunuz. Tabir-i caizse bu ara dünya umurunuzda değil. Bu zamana kadar yapmanız gerekenleri yapmış hissediyorsunuz. Dünya artık sizin için dönmeli ve evren hak ettiğinizi vermeli gibi hissediyorsunuz. Yanılmıyorsunuz. Dengeler sizin için, size yönelik değişmek üzere. Haftaya pozitif başlıyorsunuz.

Terazi burcu aşkın kapınızı çalması an meselesi. Zaten çalmış bile olabilir. Birçok flört ilişkisini bir arada yaşıyor olabilirsiniz. Evrene yaydığınız enerji çok güzel ve bu enerji karşı cins tarafından hemen fark ediliyor. Dikkatler üzerinizde olduğuna göre, sizin de kendinize daha fazla özen göstermeniz gerekiyor.

Aktif bir Cumartesi günü geçireceksiniz. Duygusal anlamda kaybettiğiniz özgüveni tekrar kazanma fırsatınız olacaktır. Gelecekteki ilişkiniz için adımlar atabilirsiniz. Sürekli haber aldığınız bir insan varsa, neden sürekli sizi aradığını veya sizinle iletişime geçtiğini bir sorgulayın isterseniz.

Hiç fark etmediğiniz bir yerde unuttuğunuz bir kaynak bugün sizi sevindirebilir. Özgüven eksikliği yaşayabilirsiniz. Biraz içe dönme ihtiyacınız olabilir. Günlük işlerinizi zorlanmadan bitiriyor hafta sonuna mesaisiz başlıyorsunuz. Akşam flörtöz bir organizasyona dahil olmak size çok iyi gelecektir.

Çok şanslı bir gündesiniz. Neye elinizi atsanız layığı ile gerçekleştiriyorsunuz. Hayat bugün size öyle çok yardım edecek ki, her şeyin nasıl hallolduğuna şaşıracaksınız. Bu şansınızı belki duygusal konular için de deneyebilirsiniz. Bir süredir yapmak istedikleriniz için cesaret kazanabilirsiniz.

Aşk hayatınız birdenbire alevlenebilir. Hiç olmadık bir yerden bir insan hop diye hayatınıza giriş yapabilir. Günlük hayatınızda hareket artıyor. İş trafiğiniz yükseldikçe siz de daha aktif olmaya başlayacaksınız. Rehavetten çıkıyorsunuz.

Karanlıkta veya muallakta kalmış konularınız olabilir. Takılmayın, zamanla her şey açığa çıkacaktır. Bugün çok neşeli ve keyiflisiniz. İlişkilerde doğru yolu bulamıyor olabilirsiniz. O da sorun değil. Çünkü yakın bir zamanda çok güzel bir insan hayatınıza girecek. Yanılabilir, sonrasında üzülebilirsiniz belki ama size çok iyi gelecek.

Terazi burcu haftaya hırslı bir başlangıç yapıyorsunuz. Aksiyon gücünüz giderek artıyor. Son zamanlarda oldukça hareketlisiniz. Bu hareket iş hayatınıza da yansıyor. Aşk hayatınız konusunda kafanız karışmış olabilir veya bir sebepten umutsuzluk besliyor olabilirsiniz. Evren sizi şaşırtacaktır.

Terazi burçlarını bol aksiyonlu ve eğlenceli bir hafta sonu bekliyor. Şans yanınızda olacak. Beklenmedik biri ile tanışabilir, beklenmedik şekilde mutluluklar yaşayabilirsiniz. Sürpriz gelişmeler Pazar gününe damga vuracaktır.

Terazi burçlarını bol aksiyonlu ve eğlenceli bir hafta sonu bekliyor. Şans yanınızda olacak. Özellikle arkadaşlarınız ile çok eğlenecek, aldığınız ve verdiğiniz destekten mutlu olacaksınız. Dost meclisleri bazen sizi romantik ilişkilerden daha fazla besliyor.

Terazi burçları günün, ama özellikle gecenin yıldızı olacaklar. Pırıltıları yüksek. Hisleri kuvvetli ve ortada olmak onları rahatsız etmeyecek. Herkes bir şekilde sizi fark edecek. Dikkatlerin üzerinizde olmasının tadını çıkarın çünkü enerjiniz ile siz bunu hak ediyorsunuz.

Uzaklaşmak istiyorsunuz. Bir şekilde kendinize dışarıdan bakmaya ve belki biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Sürekli çevrenizi, arkadaşlarınızı ve iş yerindekileri idare etmek, düzeni ve ahengi korumaya çalışmak sizi yoruyor, yıpratıyor olabilir. Haklısınız. Yine de bu dönemi çalışmakla geçirmek geleceğiniz için önemli olacaktır.

Biri bugün gelse ve tüm sorumluluklarınızı sizin yerinize yapsa ne kadar güzel olurdu değil mi? Evdeki gündemler yoğunluk ve enteresanlık kazandıkça sizin de mücadele gücünüz azalıyor. Önce ev konusunu çözmelisiniz. Gerekirse bir süre yuva dediğiniz yeri değiştirmelisiniz. Hiçbir şey imkansız değildir, bunu unutmamalısınız.

Nasıl gözüktüğünüzü bazen gereğinden fazla ciddiye alıyorsunuz. İmaj yıllarla oluşturulan bir şey. Bir günde kimse sizin etiketinizi silemeyeceği gibi, bir günde de kimse baştan yaratamaz. Endişe etmeyin. Siz her zaman yaptığınız gibi özenle çalışmaya devam edin. Elbet hakkınızı alacaksınız. Ailevi problemleri de fazla büyütmemeye çalışın.

Terazi burçları haftaya biraz gergin ve akılları dolu bir şekilde başlayabilirler. Enerjiniz düşük değil, her şeyi yapabilecek gücünüz var. Sadece aklınız dolu ve kendinizi farklı hissediyorsunuz. Aşk hayatınızda geleceğe yönelik gelişmeler söz konusu olabilir. Bu kısımda da bazı konularda biraz şüpheleriniz var. 

Özellikle yakın çevrenizle olan konuşmalar ve diyaloglar ön planda olacaktır. Üst üste tartıştığınız veya sürekli konuşulan konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Maddi anlamda birtakım problemler ve gelişmeler söz konusu olabilir. Bu Pazar günü çok haraketlisiniz. Tüm gün dolaşabilir, kapı kapı gezebilirsiniz.

İkili ilişkilerde kendinizi güvende hissettiğinizde genel olarak da kendinizi daha güvende ve sakin hissediyorsunuz. Dünyevi tüm olayları ilişkiler üzerinden yönetiyorsunuz. Yanlış bir yaklaşım değil ancak ara sıra yalnız kalmayı, kendinizi de dinlemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Aileniz ile güzel vakit geçirebilirsiniz.

Bir yanınız ciddi bir ilişki istiyor, diğer yanınız “aman böyle güzel, uğraşma” diyor. İkili ilişkilerdeki duygularınız bugün sık sık değişiyor. Çalışma hayatınızın temposu arttı. Siz de daha istekli ve hırslı bir hale geçiş yaptınız. Partnerlik ilişkilerinde ne seçim yapmaya müsaitsiniz ne de aşk hayatınızı doğru bir şekilde yorumlamaya. Özellikle aldanmalara dikkat etmeniz gerekiyor.

Partnerinizden hem maddi hem de manevi anlamda destek göreceğiniz bir zamandasınız. Eğer bu kişi partneriniz değilse bile, sizden yaşça büyük bir karşı cinsiniz olacaktır. Yeni projeleriniz, yatırım yapmak istediğiniz konular söz konusu olabilir. Hazır hem desteğiniz hem de yapabilecek enerjiniz varken fırsatları değerlendirin.

Terazi burcu günlük hayatın temposu giderek artıyor. Evrendeki büyümeden en çok etkilenen burçlardan bir tanesi de siz olacaksınız. Önümüzdeki 2-3 hafta hiç durmadan hareket edecek, enerjinize siz bile inanamayacaksınız. Yakın çevrenize karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

Günlük hayatınızdaki temponun ciddi şekilde arttığını fark edeceksiniz. Sadece temponuz artmıyor tabi ki. Sizin hareket kabiliyetiniz de artacak. Bir süredir devam eden “Kolumu bile kaldırmak istemiyorum.”larınız sona eriyor. Bazı arkadaşlıklar kendisini yeni aşklara dönüştürebilir. Doğru bir ifade ile; dostum arkadaşım dediğiniz bir kimse ile sevgili olabilirsiniz.

Size ne oldu böyle? Haftaya çok duygusal başlıyorsunuz. Her an her yerde ağlayabilir, en ufak bir duygusallığa dayanamayıp gözleri yaşartabilirsiniz. Biraz sinirleriniz yıprandı. Artık âşık olmaya birini sevmeye ve sevdiğiniz kişi tarafından şefkat görmeye ihtiyacınız var. Tüm benliğiniz bir başkası ile bütün olmak istiyor.

İnsanlara özellikle size yakın olan insanlara bir adım uzak durasınız bugün de devam ediyor. Aslında hem kendinizi size yakın olan insanlarla daha mutlu ve rahat hissediyorsunuz hem de bir şekilde onlara mesafe koymak istiyorsunuz. Garip bir denklem. Siz de biraz değişiyorsunuz. Verdiğiniz tepkiler aldığınız aksiyonlar değişiyor.

Hafta sonu evde olmayı tercih eden bir burç değilsinizdir. Ancak bu hafta sonu evde olmayı, insanlardan bir miktar uzak durmayı tercih edebilirsiniz. Pek fazla yakınlaşmayı, iletişim kurmayı tercih etmeyebilirsiniz. Gergin ya da değişik hissedebilirsiniz. Ayaklarınızı uzatın, dinlenmenin ve kendinizle kalmanın tadını çıkarın.

27 Ocak’ta hayatınızda çok güzel gelişmeler olacak! Hayat mutlaka sizi bir şekilde güldürecektir. Özellikle iş yerinizde veya günlük hayatınızda hoşunuza gidecek şeyler olabilir. Aşk hayatınız konusunda her zamanki gibi bulanıklıklar var. Arada derede kaldığınız konular var. Her şeye rağmen iyileştirebileceğiniz duygularınız da var.

Terazi burcu hala çok şanslısınız. Kendinizi ortaya koymak için oldukça uygun bir gündesiniz. Çok fazla haberleşmek, telefon trafiğinde kalmak durumunda kalabilirsiniz. Zihniniz oldukça dolu olacaktır. Yapılacaklar listeniz kabarık. Tek tek gerçekleştirecek güce sahipsiniz. Ailenizi ilgilen konularda pozitif gelişmeler söz konusu olacaktır.

Terazi burçları kariyer basamaklarını bir bir tırmanırken, hayatlarının akışında üşenmeden aksiyon alırken, evren de boş durmuyor tabi ki! Yeni maddi kapılar ile Terazi burçlarını kendi yöntemi ile ödüllendiriyor. Maddi anlamda da kişisel anlamda da çok şanslı bir gündesiniz. Aşk hayatınız ile ilgili kararlar almayın, yanılırsınız.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load