Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Maddi anlamda çok çok şanslı bir gün. İhtimalleri iyi değerlendirmelisiniz. En kötü ihtimalle bir şans oyunu oynamayı deneyebilirsiniz. Aslında bu şans daha çok duygusal konularda. Korkmayın, adım atın. Gelecek hafta birçok beklediğiniz ödeme elinize geçecektir.

Kendinizle derin savaşlar veriyor olabilirsiniz. Hem kendi halinizde çok mutlusunuz hem de aşk hayatınızdaki dalgalanmaların sebebini sorguluyorsunuz. Sebebi sizsiniz. Birine ihtiyacınızın olmadığı o kadar belli oluyor ki; çevrenizdeki insanlar size yanaşmaya korkuyor. Ayrıca herkese çok arkadaşça yaklaşıyorsunuz.

Terazi burçları değişiyor, güzelleşiyor, büyüyor. Hayatınızda köklü değişimler yapıyorsunuz. Düzen değiştiriyor, yeni kararlar alıyorsunuz. Hem maddi hem de manevi konularda kendinizi bir sonraki aşamaya taşıyacaksınız. İkili ilişkileriniz ise her zamanki gibi sürprizlerle dolu! Akışa izin verin. Her yaptığınızdan pişman olmayın.

Kendinizle ilgili derin dönüşümler yaşayabilirsiniz. Artık hayatınızda ne olması ne olmaması gerektiği konusunda bir istikrar sahibi olmak istiyorsunuz. Maddi anlamda umudunuzu kestiğiniz bazı kaynaklardan akış söz konusu olabilir. Çok değer verip, kaybettiğiniz bir eşyanızı bulabilir, uzun süredir özlediğiniz bir arkadaşınız ile buluşabilirsiniz. 

Düşüncelerinizi düzene sokmakta, dengelemekte zorlanıyorsunuz. Kafanız biraz karışık ama sebebi aslında daha güzel şeyler yapmak istemeniz. Yalap şap bir şey ortaya çıkarmak istemiyorsunuz. Her ne yapıyorsanız, en zarifi olsun istediğinizden. Maddi anlamda işler çok pozitif. Yeni yıla kadar güzel gelirler elde etme fırsatınız olacaktır.

Terazi burcu çevrenizdeki insanların getirdiği fırsatlardan yararlanmayı çok iyi başarıyorsunuz. Haftaya size faydası olmayan, sürekli sizden talepte bulunan insanları eleyerek başlıyorsunuz. Maddi anlamda bir ay kadar rahat olacaksınız. Bir şekilde mutlaka gelir akışınız olacak. Özellikle kendinizle ilgili eski konuları iş yerinizde konuşmayın.

İletişim konusunda her zaman başarılısınız. Bu gücünüzü arkadaşlarınız için kullanmayı tercih edebilirsiniz. Başkalarına yardım etmek, dostlarınızın problemlerine çözüm bulmak istiyorsunuz. Kendinizle ilgili ne istediğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Fakat şans sizden yana. Şansınıza güvenin ve kendinizden emin olana kadar elinizdeki imkanlardan vazgeçmeyin.

Eşinizle veya partnerinizle katılmanız gereken toplantılar olabilir. Gecenin veya davetin yıldızı siz olacaksınız. Gözler üzerinizde olacağına göre iyi hazırlanmayı ihmal etmemelisiniz. Birikimlerinizi sıklıkla kontrol edin. Zira bu ara hesabınızı pek biliyor gibi değilsiniz. İyi niyetinizin kurbanı olmayın. Neredeyse çevrenizdeki herkese hediyeler aldınız.

Üzerine çok konuşulacak ve çok alkış alacak bir başarınızın yansıması olarak maddi anlamda bir yatırım yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi yeniden fark etmenizi sağlayacak, egonuzu şişirecek övgüler alacaksınız. Terazi burçları için güzel bir gün olacaktır.

Kariyerinizde geldiğiniz noktadan memnunsunuz. Kendinizi bulunduğunuz noktada güvende hissediyorsunuz. Gün içindeki problemlere kulak asmazsanız her şey yolunda.  Maddi anlamda güzel haberler kapıda. Zam, prim, gibi vesilesi geçmişe dayanan ödemeleriniz olabilir. Terazi burçları güçleniyorlar.

Hayallerinizin peşinden gitmek için çok uygun bir zaman ve gün. Maddi anlamda çok güzel haberler sizi bekliyor. Aşk hayatınızda eskiden hoşlandığınız bir insandan veya eski sevgilinizden beklenmedik bir hareket görebilirsiniz. Günlük rutinlerinizde karışıklıklar yaşayabilirsiniz.

Hem iş hayatınız hem de gelecek hayalleriniz konusunda alternatifleriniz artıyor. İsteklerinizi sıralamak, arar vermekte zorlanıyor olsanız da işler yolunda gözüküyor. Evren sizi güçlendiriyor. Şans sizinle beraber. Özellikle maddi anlamda güzel haberler alabilirsiniz. Bir liranız bin lira olursa şaşırmayın.

Terazi burcu aksiyon almakta zorlanabilirsiniz. Adım atmak istiyor ama ne tarafa gitmeniz gerektiğinden emin olamıyorsunuz. O muydu bu muydu derken bütün günü yemeyin. Bir tanesinden başlayın. Emin olmasanız bile en azından aklınızdan bir iş daha eksilir. Beklentilerinizi yükseltmeyin. Gökyüzü Terazi burçlarını bu konuda uyarıyor.

İç sesinizi dinleyip, kendinize vakit ayırmaya çalışın. Tamamen sessiz bir an yaratın kendinize. Saatlere gerek yok. Bir kahve molası kadar bile olsa kendinizle baş başa kalın ve sorun “ben gerçekten ne istiyorum?” diye. Cevaplar kulağınıza fısıldanacaktır. Kendinizi önemseyin.

Eşinizle, partnerinizle veya hoşlandığınız kişi ile zaman geçirmeye çalışın. Flört etmek, sevgi alışverişinde olmak size çok iyi gelecek. Uzun süredir gerçek manada bu konulara zaman ayırmıyorsunuz. Siz de adım atabilirsiniz. Beklentinizi çok yüksek tutmadığınız sürece hayal kırıklığına uğramayacaksınızdır. Anın tadını çıkartmaya çalışın. Siz fark etmeseniz de gökyüzünden gelen ışık sizi çok güzelleştirdi.

İkili ilişkilerde, uzun partnerlik ilişkilerinde ve evliliklerde bazı beklenmedik problemler olabilir. Bu problemler iletişimdeki aksamalardan kaynaklanıyor. Kendinizi doğru ifade ettiğiniz konusunda emin olmalısınız. Teraziler ekran karşısında diyebiliriz. Dikkatler üzerinizde.

İş yoğunluğunuz fazla. Gün boyu hareket halinde olacaksınız. İşlerinizi bir an önce bitirmek istiyorsunuz ama planlamalardaki sarkmalar buna izin vermeyebilir. Terazi burçları günü mesaide tamamlayabilirler. Maddi anlamda beklediğiniz bazı haberleri alma fırsatı yakalayacaksınız. Terazi burçları kimseye belli etmeden bir üst pozisyona aday oldular bile.

Kendinize iş hayatınız ve günlük rutinlerinizle ilgili hep aynı sinyali verirseniz sonunda verdiğiniz sinyal gerçek olur. İşe gidiyorsunuz ama sadece bedenen. Bulunduğunuz çalışma ortamından veya alışkanlıklarınızdan sıkılmış olabilirsiniz. Sakin karar vermeli ve planlı hareket etmelisiniz. Gereksiz riskler almamalısınız.

Romantik anlamdaki gelişmeler yüzünüze yansıyor. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz. Terazi burçları cinsel anlamda daha istekli ve ihtiraslı olabilirler. Ani ilişki başlangıçları ve ani bitişler söz konusu olabilir. Maddi anlamda güzel gelişmeler olabilir. Elinize yüklü bir miktarda para geçebilir.

Terazi burcu duygularınızdan emin olamıyorsunuz ama duygusallık yaşamaktan da vazgeçmiyorsunuz. Romantik anlamda hayatınızdaki etkileşimler artabilir. Hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Pozitif anlamda bir etki olarak herkes sizi işaret ediyor. Ancak bu kadar işaret edilirken yaptığınız ufacık bir hata da işaret ediliyor olacaktır. Sırlarınızı korumalısınız.

Kendinizi kısıtlamadan, bir programa zorunlu katılmadan tercihlerinize kendiniz karar verebiliyor olmanız çok hoşunuza gidiyor. Artık eviniz özgürlük alanınız. Bugün iyice dinlenebilirsiniz. Gelecek haftanın ne kadar yoğun olacağını biliyorsunuz. Mistik konulara ilgi duyabilirsiniz.

Evinizle ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Zaten son zamanlarda sizin karakterinize uymayan bir şekilde zamanınızın çoğunu evinizde geçirmek istiyorsunuz. Kendinizi evinizde daha özgür hissediyorsunuz. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. İpin ucu kaçıyor olabilir.

Kendinizi duygusal anlamda iyi ve güvende hissediyorsunuz. İş yerinizde, günlük rutinlerinizde hatalar yapıyor, olmayan bir şeyi çok fazla büyütüyorsunuz. Çevrenizi yanlış anlamaya müsaitsiniz. O sebeple biraz daha sakin olmayı tercih edebilirsiniz. Çok şanslısınız. Kendi kendinizi dönüştürüp hayatınızı daha iyi bir noktaya taşıyacaksınız.

Öfkenizi kontrol edemeyeceksiniz. Terazi burçları için zorlu bir gün olabilir. Duygusal patlamalardan kaçınmanız gerekse de başarılı olmakta zorlanabilirsiniz. Sahilde olmak, su ile temasta olmak size iyi gelebilir. Akşam bir tuz banyosu veya deniz kenarına ziyaret günün tüm gerginliğini alabilir. 

Çevrenizde olan bitenler sizi biraz yıprattı. İlişkilerdeki ahenk sizin için çok önemli ama bazen elinizde olmayan durumlar da söz konusu olabiliyor. Genel anlamda Terazi burçları güç kazanıyorlar. Kendinizi hem daha iyi tanıyacağınız hem de daha derin duygular yaşayacağınız bir dönemdesiniz.

Konuşma ihtiyacınızın fazla olduğu bir gün. Her ne kadar kendinizi ifade etmekte istekli olsanız da iletişim konusunda problemler yaşayabilirsiniz. Gün boyu çalışmalarınızı kaydetmenizde, e-postalarınızı göndermeden iki kere kontrol etmenizde fayda var. Kendinizle ilgili yeni özellikler ve yetenekler keşfedebilirsiniz.

Terazi burcu maddi anlamda daha umutlusunuz. Çalışmak ve hareket etmek size iyi geliyor. Kendinize güveniyorsunuz. Yaptığınız işler takdir ve beğeni kazanıyor. Sadece iş ortamınızda olan bitene fazla takılıyorsunuz. Kendi kendinize zarar vereceğiniz çıkışlardan ve alınganlıklardan kaçınmalısınız. Bir de teslim tarihleri. İşlerinizin teslim tarihleri konusunda daha hassas olmalısınız.

Maddiyata olan ihtiyacınızın arttığını hissedebilirsiniz. Gerekli gelire sahip değilseniz özgüven eksiklikleriniz, sosyalleşmekten kaçınma gibi durumlarınız söz konusu olabilir. Gerekli gelire sahipseniz ama hala gelir sorunu yaşıyorsanız; giderlerinizi kontrol etmeniz gerekiyor demektir. Aşk hayatınızda hareketlenme olabilmesi için platonik ilişkilerden uzak durmalı ve sizden beklentisi olan insanlara şans vermelisiniz.

Maddi anlamda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Fazla sorumluluk aldığınız için durum böyle olabilir. Zamana bırakın ve harcamalarınızı kısıtlayın. İhtiyacınız dışı harcamalardan uzak durun. Kesinlikle bu çok önemli. Kendinizle ilgili düzenlemek istediğiniz konulara ve özellikle kendinize zaman ayırabilirsiniz. Ayırmaya da çalışmalısınız.

Kendinize ait daha önce keşfetmediğiniz özellikleri keşfedebilir, yeni hobiler edinebilirsiniz. Herkes sizi parmakla gösteriyor. Emeklerinizin karşılığını almaya başladınız. Bazı Terazi burçları ani evlilik veya ortaklık kararları alabilirler. Bu anlamda hata yapmaya müsaitsiniz. Mümkün olduğunca süreci yavaş ilerletmeniz gerekiyor.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load