Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Terazi burcu şanslı olduğunuz bir gün geçireceksiniz. En sıkıştığınız anda sanki hızır yetişir gibi birileri imdadınıza koşacak. Belki bir şeyleri tıkı tıkına yetiştirmek zorunda kalacaksınız ama hiçbir şey de eksik kalmayacak. Sizde bu dil, insanlara hitap etme gücü ve güler yüz olduktan sonra açamayacağınız kapı, yapamayacağınız iş yok. Doğum günlerinizi kutlamaya başladık!

Kendi kendinize kalmak isteyebilirsiniz. Bugün sizin için sosyalleşmeye uygun bir gün değil. Kolay sıkılıyor, kolay yoruluyorsunuz. Haftanın yükü kendini hissettirmeye başladı. Terazi burçları bu dönemde iş yerlerinde ve günlük rutinlerinde hassas ve yorulmaya müsait olduklarından hafta sonlarını dinlenerek değerlendirmek isteyebilirler.

Kendinizle ilgili kuruntularınız var. Bazen kendinizden çok memnunsunuz. Ancak bazen de dünyanın en çirkini ya da kusurlusu sizmişsiniz gibi kuruntu yapıyorsunuz. Şu an dikkat etmeniz gereken tek konu kilonuz. Yoksa bir Terazi burcu olarak sizin çirkin olmanız veya beğenilmemeniz mümkün değil. 

Özellikle Terazi burçlarının göz önünde olduğu bir gün olacaktır. Kendinizle ilgili abartılı kararlar almaktan ve uygulamaktan uzak durmalısınız. Her duygunuzu üst perdeden yaşamaya müsaitsiniz. Şanslısınız. Gizli kalmış bazı konuları öğrenebilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşadığınız karışıklıklar ve süregelen belirsizlikler sizi yoruyor.

İletişim konusunda yaşadığınız sıkıntılar, ulaşılmaz halleriniz, tüm güzelliğinizin önüne geçiyor. Değişen çevreniz, yakın ilişkide olduğunuz insanları rahatsız ediyor. Bugün iş yerinde işlerinize odaklanmakta oldukça güçlük çekebilirsiniz. Önünüzü görmekte zorlanıyorsunuz.  Bugün hayatın anlamını sorgulayabilir, derin hayallere dalabilirsiniz.

Uzun süredir biriktirdikleriniz bilinçaltı seviyenizden yüzeye doğru hareket etmeye başladı. Karışık rüyalar, dalgınlıklar, zihin yorgunlukları, kararsızlıklar söz konusu olabilir. Bugün ve bundan sonraki birkaç günü biraz daha sakin geçirmeye çalışın. Çok fazla bedeninizi yormayın.

Arkadaşlarınıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Özellikle birlikte organizasyonlar düzenlediğiniz veya birlikte iş yaptığınız kişilerle çok fazla samimi olmak istemeyebilirsiniz. Ancak tam tersini yapabilmek size daha fazla faydalı olacaktır. Yeni iş imkanları yakalayabilirsiniz. Fırsatları değerlendirmek konusunda biraz daha atak olmalısınız.

Terazi burcu düzenlemeniz gereken konular var. Haftaya özellikle arkadaşlıklarınızı sorgulayarak başlayabilirsiniz. Sizin gösterdiğiniz özeni göstermeyen kişilere karşı tepkilisiniz. Bu konularda politik olamıyorsunuz. Çok sevdiğiniz insanlara karşı zaafınız var. Aşk hayatınız parçalı bulutlu. Her an yağmurlar yağabilir.

Yeni bir şeyler üretmek, insanlara faydalı olacak işler üretmek, hizmet sektörüne katılmak gibi istekleriniz olabilir. Birçok Terazi burcu yeni evlerinin tadını çıkartıyor, diğer bir kısımsa yeni eve çıkma ihtiyacı içinde olabilirler. Tamamen düzen değiştirme, taşınma, aileden uzaklaşma, aile yanından ayrılma gibi temalar söz konusu olabilir. Yaşınız ne olursa olsun, olgunlaşma dönemine giriş yapıyorsunuz.

Yeni bir şeyler üretmek, insanlara faydalı olacak işler üretmek, hizmet sektörüne katılmak gibi istekleriniz olabilir. Birçok Terazi burcu yeni evlerinin tadını çıkartıyor, diğer bir kısımsa yeni eve çıkma ihtiyacı içinde olabilirler. Tamamen düzen değiştirme, taşınma, aileden uzaklaşma, aile yanından ayrılma gibi temalar söz konusu olabilir. Yaşınız ne olursa olsun, olgunlaşma dönemine giriş yapıyorsunuz.

Tatil, dinlenmek size çok iyi gelmişti ancak artık bitti. İşinize kendinizi daha fazla vermeli ve yeni fikirler üretmeye başlamalısınız. Masraflarınız arttı biliyorsunuz. Bu sebeple daha fazla çalışmalı ve zam dönemi gelmeden kendinizi hafızalara kazımalısınız. Hep aynı insanlarla beraber olmamalısınız. Yeni insanlara zaman ayırın.

Duygusal anlamda arada kaldığınız konular söz konusu olabilir. Arkadaşlıklarınızda bazı problemler var. Özellikle sizin giderek güçleniyor olmanız bazı insanları rahatsız ediyor. Çevrenizde yavaş yavaş otorite konumuna gelmeye başladınız. Ailevi konularda değişim ve dönüşümler olacaktır.

Hayat tüm ihtimalleri tükettiğinizi düşündüğünüz anda sürprizlerini yapar. Bu temayı hissedeceksiniz. Her şey sona erdi dediğiniz noktalarda evrenin enerjisini, kuvvetini ve yardımını hissedeceksiniz. Kendinizi sıkışmış veya köşeye kısılmış hissediyor olabilirsiniz ama gerçekler bambaşka. At gözlüklerinizi acilen çıkartmanız gerekiyor.

Terazi burcu duygusal anlamda zorlayıcı, dönüştürücü, uzun süredir sabitlediğiniz bazı düzenleri bozucu bir gün olabilir. Kendinize olan güveninizi yitirdiğinizi hissedebilirsiniz. Mümkün olduğunca kalabalıklar içinde yer almaya, yeni organizasyonlara katılmaya ve durumu görmezden gelmeye çalışmalısınız. Çürük pirinçleri ayıklayın gitsin. Korkmayın bu kadar!

Negatif konulara daha fazla odaklanmaya müsait olduğunuz bir gün. Bazen hayat üstünüze geliyormuş gibi hissedebiliyorsunuz. Normalde daha pozitif insanlarsınızdır. Ancak bugün sağlıkla ilgili problemler sizi yorgun düşürebilir. Arkadaşlarınızla olmak size iyi gelecektir.

Özellikle evli Terazi burçlarının çok dikkatli olmaları gerekiyor. Anlamsız tartışmalardan, ego savaşlarından kaçınmanız gerekiyor. İlişkiyi yönlendiren kişi olmak yerine kabul eden olmayı denemeniz gereken bir gün. Pire için yorgan yakmaya müsaitsiniz. Pamuk ipliğine bağlı ilişkiler içinse kopma noktası gelmiş bulunuyor.

Genel anlamda ataksınız. Gün içinde biriken işlerinizi tamamlamak için yeterli enerjiyi bulabileceksiniz. Ani çıkışlarınız olabilir. Psikolojik anlamda hızlı parlamaya müsaitsiniz. Fazla beklenti içerisinde olduğunuzda kendi kendinize zarar veriyorsunuz. Eğer birinden bir şey istiyorsanız sadece istemeniz yetmez. Dile getirmelisiniz.

İş yerinizde, iş hayatınızda veya günlük genel düzeninizde önceden yaşadığınız bazı sorunlar tekrar gündeminize gelebilir. Fazla duygusal davranabilir, dengeyi korumakta zorlanabilirsiniz. Olur olmadık duygu taşmaları söz konusu olabilir. Mümkünse günü toplantılarla doldurup, genel şirket havasından uzak durmaya çalışmalısınız.

Günlük işlerinizde dikkatli olmalısınız. Dalgınlıklar, kafa karışıklıkları ve moral bozuklukları istemediğiniz hatalar yapmanıza sebep olabilir. Genel anlamda yılın şanslı burçlarından olmanıza rağmen bu şansınızı değerlendirmekte zorlanıyorsunuz. Arkadaşlarınızla geçirdiğiniz zaman, sosyal aktiviteler değer kazanıyor.

Fazla duygusalsınız. Tüm gün bedeniniz iş yerinizde kalbiniz ve ruhunuz başka bir noktada seyredebilir. Alıngansınız. Her söylenen sözü fazla ciddiye alıyorsunuz. Akşam bir aşk filmi seyretmek dolan enerjinizin boşalmasını sağlayabilir. Kendinize özel bir zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz.

Terazi burcu aşk hayatınızda beklemediğiniz gelişmeler söz konusu olacaktır. Beklemediğiniz şekilde geleceğinizi beraber geçireceğiniz kişi ile tanışabilirsiniz. Günlük hayatınızı zorlaştıracak alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Uyku alışkanlığınız fazla geniş bir zamana yayıldı. Zamanlamalarda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Ailevi konularda marjinal kararlar alabilirsiniz. Artık daha özgür olmak ve bir yuvanın içinde tıkılıp kalmak istemiyorsunuz. Yine bu durum yaşadığınız ev ile alakalı olabilir. Evinizde bir takım marjinal değişiklikler yapmak istiyor olabilirsiniz. Geleceğe odaklanmakta zorlanıyorsunuz.

Terazi burçları evlerini özlemiş olabilirler. Çok şanslısınız. Her anlamda kendinizi dengede hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla güzel zamanlar geçirmenin ve sosyalleşmenin tadını çıkarıyorsunuz. Aşk hayatınız hala bulanıklığını sürdürüyor. Geleceğe yönelik şaşırtıcı gelişmeler söz konusu olabilir.

Duygusal anlamda, duyduğunuz her şeyi abartmaya meyillisiniz. Her söylenene inanmamanız gerektiği gibi, fazlaca alınganlık da göstermemelisiniz. Kendinize güvendiğiniz sürece kimin ne söylediğinin sizin için bir önemi olmamalı. Günlük rutinlerinizde ve sağlığınızda ufak tefek problemler söz konusu olabilir.

İstediğiniz bağlantıları kuramamış ve bu sebeple içiniz içinizi yiyor olabilir. Maddi anlamda ipin ucunu kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. Özellikle temeli duygusal olan alışverişlerden kaçınmanız gerekiyor. İhtiyacınız olmayan alışverişler yapmanız gelecek ay problemler yaşamanıza sebep olabilir.

Çok fazla şey söylemek isteyip aynı zamanda içinizde saklamak zorunda kalabilirsiniz. Çevreniz, yakın akrabalarınız, evcil hayvanlarınızla ilgili bazı problemler söz konusu olabilir. Endişe etmemelisiniz. En kötü sonuç bile sizin yararınıza olacaktır. Aşk hayatınızda hayal kırıklığına uğramamak için, arkadaşlarınızı değil iç sesinizi dinlemelisiniz.

Kariyer hayatınızdaki güzel gelişmeler maddi anlamda pozitif etkiler yaratabilir. Bu durum sizi çok mutlu edecek, kaygılarınızı azaltacak ve motivasyonunuzu arttıracaktır. İnsanlar sizi takdir ediyorlar. Yaptıklarınız birçok insana ilham veriyor. Çevrenize karşı biraz daha ılıman olmayı denemelisiniz.

Terazi burcu hiç aklınıza gelmeyecek bir yerden unuttuğunuz bir para bulabilirsiniz. Maddi anlamda endişelerinizin olduğu bir gün olabilir. Günlük rutinlerinizdeki aksaklıklara çözüm üretebileceğiniz bir gün olacaktır. Gelecekle ilgili adımlarınızda hayat sizi destekliyor.

Terazi burcu duygusal anlamda içe kapanık bir gün yaşayabilirsiniz. Bazen kendinizi dengelemek için buna da ihtiyacınız var. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili bazı karışıklıklar söz konusu olabilir. Çıtayı çok yüksek tutuyorsunuz. Fazla kural koyuyorsunuz. Biraz daha serbest ve rahat olmayı denemelisiniz.

Sosyal aktiviteler, yeni organizasyonlar ön plana çıkıyor. Çok eski arkadaşlarınızla olmak istemeyebilirsiniz. Yeni insanlar tanıma ve yeni insanlarla vakit geçirme ihtiyacındasınız. Çok uzun süredir hayatınızda hep sabit insanlar var. Bu durum sizi bir miktar sıkmış olabilir.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load