Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Aşk hayatınızdaki rüzgarlara, bulutlara, yağmurlara, sellere, fırtınalara hazırlıklı olun. Aşk hayatınız yok mu? O zaman kendinizi akışa bırakın. İletişimde kendinize sınırlar koymaktan da vazgeçin. Herkesi idare etmek, her mayaya göre şerbet vermek zorunda da değilsiniz. Biraz da başkaları sizi idare etsin. Sizin de mutlu olma zamanınız geldi.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Belki De İhtiyacın Olan Biraz Bencil Olmak

Tüm duyguların çözüldüğü bir döneme giriş yapmaya başladığımıza göre artık Terazi burçlarının aşk hayatı da çözülmeye başlayabilir. Terazi burçları hiç beklemedikleri haberler alacak ve güzel bir ilişkinin başlangıcı için yol alacaklar. Evden uzaklaşmaya olan ihtiyacınız artıyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Aşkı Bulabilecek Miyim? Aşk Konusunda Takıntılıların Kendilerine Sorması Gereken 5 Soru

20 Şubat Terazi burçları için oldukça önemli bir gün. Belki de Terazi burçları bugün gelecekteki partnerlerinin kim olduğunu anlayacak veya buna karar verecekler. Terazi burçları için yeni bir ilişkinin çanları çalmaya başlamış olabilir. Aniden gelişecek aşklar önümüzdeki günlere damga vurabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Çift Olmanın Yolu Bakın Nelerden Geçiyor

Terazi burcu hiç kimsenin kısıtlaması ile hareket etmiyorsunuz. Tabir-i caizse bu ara dünya umurunuzda değil. Bu zamana kadar yapmanız gerekenleri yapmış hissediyorsunuz. Dünya artık sizin için dönmeli ve evren hak ettiğinizi vermeli gibi hissediyorsunuz. Yanılmıyorsunuz. Dengeler sizin için, size yönelik değişmek üzere. Haftaya pozitif başlıyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Haftaya Bomba Gibi Bir Başlangıç Yapmanızı Sağlayacak 7 Öneri

Terazi burcu aşkın kapınızı çalması an meselesi. Zaten çalmış bile olabilir. Birçok flört ilişkisini bir arada yaşıyor olabilirsiniz. Evrene yaydığınız enerji çok güzel ve bu enerji karşı cins tarafından hemen fark ediliyor. Dikkatler üzerinizde olduğuna göre, sizin de kendinize daha fazla özen göstermeniz gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Erkeklerin Kadınlarda En Çok Etkilendiği Özellikler

Aktif bir Cumartesi günü geçireceksiniz. Duygusal anlamda kaybettiğiniz özgüveni tekrar kazanma fırsatınız olacaktır. Gelecekteki ilişkiniz için adımlar atabilirsiniz. Sürekli haber aldığınız bir insan varsa, neden sürekli sizi aradığını veya sizinle iletişime geçtiğini bir sorgulayın isterseniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Karşınızdaki Erkek Sizden Gerçekten Hoşlanıyor Mu?

Aşk hayatınızla ilgili hem beklenmedik değişimler hem de bir türlü anlam veremediğiniz durumlar söz konusu olabilir. Maddi anlamda çok şanslısınız. Hareket edebilecek zamanlar. Rehavete kapılmayın. Adım atın ve çok kazanacağınızı bilin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkilerin Baş Düşmanı ''Güven Sorunu''

Aşk hayatınızda oluşabilecek sürpriz gelişmeler var. Aslında hayattan fazlası ile keyif aldığınız bir dönemdesiniz. Fakat ufak problemlere de hemen baş kaldırabilecek bir haliniz de yok değil. Eğer dengeleri iyi koruyabilirseniz, herkesi arkadaşınız görmekten vazgeçebilirseniz aşkı kısa zamanda yakalayabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Karşı Cins İle Yakın Arkadaş Olunur Mu?

Aşk hayatınızda hala bir hareketlenme olmadıysa, siz hiç hareket etmiyorsunuz demektir. Kendinize yeni fırsat alanları yaratmanız gerekiyor. Yeni hobiler, kurslar, sosyalleşecek ortamlar. Hep aynı yerde durmaktan kaçınmalısınız. Aşk kapınızı çalmak istiyor. Lütfen kendinize kapılar yaratın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Şimdi Aşk Zamanı

İçsel yolculuğunuzun sosyalleşmekten daha fazla zaman aldığı bir dönemden geçiyorsunuz. Artık kendinizi bir adım daha fazla düşünüyorsunuz ki; bu sizin için oldukça iyi bir gelişme. Vermekten, alma verme dengesini kurmaktan hiçbir zaman yorulmazsınız ama sizin de bazen sadece kendinizi düşündüğünüz zamanlar olmalı. En azından sadece kendinizi önceliklendirdiğiniz zamanlar.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Belki De İhtiyacın Olan Biraz Bencil Olmak

Terazi burcu haftaya hırslı bir başlangıç yapıyorsunuz. Aksiyon gücünüz giderek artıyor. Son zamanlarda oldukça hareketlisiniz. Bu hareket iş hayatınıza da yansıyor. Aşk hayatınız konusunda kafanız karışmış olabilir veya bir sebepten umutsuzluk besliyor olabilirsiniz. Evren sizi şaşırtacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Eski Sevgilinizle Yeniden Görüşmeye Karar Vermeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Terazi burçlarını bol aksiyonlu ve eğlenceli bir hafta sonu bekliyor. Şans yanınızda olacak. Beklenmedik biri ile tanışabilir, beklenmedik şekilde mutluluklar yaşayabilirsiniz. Sürpriz gelişmeler Pazar gününe damga vuracaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hafta Sonu Kaçamağı Yapabileceğiniz Yerler

Terazi burçlarını bol aksiyonlu ve eğlenceli bir hafta sonu bekliyor. Şans yanınızda olacak. Özellikle arkadaşlarınız ile çok eğlenecek, aldığınız ve verdiğiniz destekten mutlu olacaksınız. Dost meclisleri bazen sizi romantik ilişkilerden daha fazla besliyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kız Kardeşiniz Yoksa Kız Arkadaşlarınız Var

Maddi anlamda ihtiyaçlarınız arttığı gibi daha fazla kazanma isteğini de artıyor. Bu yıl sizin için akarken doldurma zamanı. Eğer hala akmıyorsa aksiyon almıyorsunuz demektir. Evde oturup veya konfor alanınızda bekleyip paranın size gelmesini ümit etmeyin. Daha önce de belirtmiştim; bu yıl ne kadar ekmek o kadar köfte demek. Çalışmaktan kaçmayın ve yılın en çok kazananları olun.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Para Biriktirmek İçin Tavsiyeler

Maddi anlamda çok çok şanslısınız. Bu şansınızı kullanmanın bir yolunu bulmalısınız. Değer verdiğiniz konulara, hangi konularda yetenekli olduğunuz düşüncesine odaklanabilirsiniz. Para bir şekilde akışınızda var. Dolayısıyla sizin de bu akışa geçmeniz gerekiyor. Aşk hayatınız da bir o kadar sürprizli ve hareketli olacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkinizin Duygusal IQ’sunu Yükseltmenizin 7 Etkili Yolu

Maddi anlamdaki ihtiyaçlarınız artıyor. Çok fazla şeye aynı anda sahip olmak isteyebilirsiniz. Manevi değerlerinize karşı alıngan olabileceğiniz bir gün. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz hiçbir insana veya şeye karşı eleştiri kabul edemeyeceksiniz. Yakın çevrenizle ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: 5 Adımda Para Harcamadan Dolabınızı Yenileyin

Duygusal anlamda kendinizi fazla yoruyorsunuz. Bazı şeyleri artık geçmişte bırakıp, unutmanız gerekiyor. Zamanında öyle yapmanız gerektiği için öyle yapmıştınız. Kabul verip hayatınıza devam etmelisiniz. Aşk hayatınız büyük sürprizlere gebe. Biliyorum hiçbir beklentiniz yok ama hayat işte!

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yeniden Sevmek İçin Hazır Mıyım?

 

Terazi burcu haftaya biraz gergin ve aklınız dolu bir şekilde başlıyorsunuz. Enerjiniz düşük değil, her şeyi yapabilecek gücünüz var. Sadece aklınız dolu ve kendinizi farklı hissediyorsunuz. Aşk hayatınızda geleceğe yönelik gelişmeler söz konusu olabilir. Bu kısımda da bazı konularda biraz şüpheleriniz var. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Haftaya Bomba Gibi Bir Başlangıç Yapmanızı Sağlayacak 7 Öneri

Özellikle yakın çevrenizle olan konuşmalar ve diyaloglar ön planda olacaktır. Üst üste tartıştığınız veya sürekli konuşulan konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Maddi anlamda birtakım problemler ve gelişmeler söz konusu olabilir. Bu Pazar günü çok haraketlisiniz. Tüm gün dolaşabilir, kapı kapı gezebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Şehrin Karmaşasından Uzaklaşmak İsteyenler İçin; Çadır Tatili

Karar vermekte güçlük çektiğiniz durumlar söz konusu olabilir. Duygusal olarak biraz karanlık bir gün diyebilirim. Sosyalleşmek iyi gelmez. Güvendiğiniz insanlarla konfor alanınızda zaman geçirmek daha iyi gelecektir. Romantik anlamdaki seçimlerde yanılgıya düşebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bir Süre Yalnız Kalmaya İhtiyacınız Olduğunuzun 6 İşareti

İçinizde temel taşı olmuş bazı kurallarınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi, ailenizi, evinizi, yaşam alanınızı değiştirmek istiyorsunuz. Standartlarınızdan çok sıkıldınız. Beklediğiniz değişim aşk hayatınızdan gelecek. Aklınızla âşık olmaya hazır olun.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Şimdi Aşk Zamanı

Yakın çevrenizle ilgili sıkıntılarınızı çözümlemek adına adım atacaksınız. İşe yarayan ve yaramayan olarak yapacağınız ayrımlarda, size faydası olmayan her şeyi hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz. Maddi anlamda eliniz çok kuvvetli. Akarken doldurmanız gerekiyor. İş hayatınızdaki bulanıklık sizi etkilemesin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatınızdan Çıkarmanız Gereken 7 Karakter Çeşidi

Kariyerinizle ilgili istekleriniz artış gösteriyor. Artık yaptığınız işin “en”i olmak istiyorsunuz. Sadece istemekle olmaz. Bunun için iletişimle ilgili bariyerlerinizi yumuşatmanız gerekiyor. Herkese eşit mesafede olmak her zaman işe yaramayacaktır. Maddi anlamda eliniz güçleniyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlaka Okumanız Gereken 7 Kişisel Gelişim Kitabı

Geleceğe dair bazı korkular gündeme gelebilir. Özellikle duygusal anlamda emin olamayabilirsiniz. Zaten aşk hayatınız uzun süredir sürekli parçalı bulutlu. Bu konuda doğru karar vermekte zorlanıyorsunuz. Hatta o kadar akışa bıraktınız ki; uğraşmıyorsunuz bile. Maddi anlamda pozitif gelişmeler olacak.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Doğru Erkekle Mi Birliktesiniz?

Terazi burcu işleriniz ve kaynak artışınız hız kazanacak. Kendinizi çok daha iyi, pozitif ve en önemlisi umut dolu hissedeceksiniz. Elde etmek istediğiniz ihtiyaçlarınız konusunda daha rahat çalışabilecek, mücadele edebileceksiniz. Yakın çevrenizin baskısı rahatsız edebilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yaydığınız Pozitif Enerji Size Neleri Çeker?

Maddi anlamda şansınız giderek artıyor. Önümüzdeki bir ayı bu anlamda iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Aileniz, evinizle ilgili konularda arada kaldığınız karar veremediğiniz konular olabilir. Gündemleriniz bir şekilde aileniz ve eviniz üzerinden şekillenebilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Güçlü Bir Aile Bağı Yaratmanın Sırları

Aileniz evinizle ilgili hafta boyu devam eden bazı problemleri veya gündemleri bugün sonuçlandırma fırsatı yakalayacaksınız. Maddi anlamdaki planlarınız hız kazanabilir. Ancak bu hız aynı süratle harcamalarınıza da yansıyabilir. Bütçe kontrolünüz elinizde olsun. Ay sonu geldi, fazla açılmayın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Güçlü Bir Aile Bağı Yaratmanın Sırları

Ailenizle ilgili bazı kayıp haberleri sizi gün boyu mutsuz edebilir. Kendinizi güvensiz hissedebilir, korkularınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Hayatınızda dalgalanmalar var. Maddi anlamda ise kendini güçlü hissediyorsunuz. Evinizle ilgili konuları çözümlemeden kariyerinize odaklanamayabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Burçlar ve Korkuları

Eşinize olan güvenizi pekiştirebilirsiniz. Yine iş ortaklarınızla aranızda olan güven ilişkisini tazeleyebileceğiniz bir gün. Ailevi konular, evinizle, yuvanızla ilgili konular, topraklanmak veya çiftçilikle ilgili bazı konular gündeminize gelecektir. Ev değiştirmek, yer değiştirmek söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin

Maddi anlamda derinleşmek istiyorsunuz. Birikim yapmak, daha çok paranızın olmasını istemek, risk almaya meyilli olmak bu etkinin sonuçları olarak karşınıza çıkabilir. Ailenizle ilgili konularda değişimler var. Yine ev değiştirmek veya evinizle ilgili değişim arzusu hissetmek bu dönemde mümkün.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Para Biriktirmek İçin Tavsiyeler


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.