Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Çok şanslısınız! Şu an rüzgâr sizin arkanızdan esiyor. İletişim konusunda yaşadığınız problemler olmasa çok daha rahat ilerleyeceksiniz. Daha önce hissetmediğiniz duygular hissediyor olabilirsiniz. Bazı Terazi burçları taşınma süreci içerisindeler. Taşınmaz mülklere yatırım yapılabilir. Bugün burcunuzda gerçekleşecek Dolunay bazı süreleri tamamen kapatıp, çok daha güzel bir döneme adım atmanızı sağlayacak.

Bazı Terazi burçları yıldırım nikahı ile evleniyor veya bir anda partnerleri ile yaşama kararı alıyorlar. Terazi burçları için ikili ilişkiler önem kazanmaya devam ediyor. Diğer taraftan bazı Terazi burçları ise, bugün birçok iş ortaklığına imza atabilirler. İş hayatınızda şans sizinle beraber.

İletişim problemlerinin kaynağının kendiniz de olabileceğini hatırlamanızda fayda var. Kazalar konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Bastığınız yerlere dikkat edin. Zihniniz fazla dolu olduğunda fiziksel anlamda yavaşlıyorsunuz. Bugün iş yerinizde güzel olaylar olabilir.

Terazi burcu ikili ilişkiler sizler için önem kazandı. Günlerdir ısrarla tekrarlıyorum. Çok sert ayırımlar yapmadan karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmenizi öneriyorum. Her karşınıza çıkanla yemek yiyin demiyorum ama en azından bazı kişilere şans verin. Ummadık taş baş yarabilir.

Güneş haritalarınızın uzun süreli ilişkiler bölümünü aydınlatıyor olduğuna göre, uzun süreli birlikteliklerde gizli kalmış konular aydınlanıyor demektir. Kısa süreli ilişkilerde ise durum tam tersi. Her iki taraf da birbirini anlamamakta ısrarcı. Siz zaten son derece kararlı ve ısrarcısınız. Buzlar biraz zor eriyecek gibi.

Çevrenizdeki insanlarla resmen sürekli savaş halindesiniz. Neden böyle gerginlik yaratıyorsunuz. Neye bu kadar öfkelisiniz. Neden ortama hükmetmeye çalışıyorsunuz? Terazi burçları kendileri gibi davranmıyorlar. Sizin güzel bir tatile ihtiyacınız var. Özellikle aşk hayatınızda çok fazla hayal kırıklığı var.

Maddi anlamda daha konforlu hissediyorsunuz. Gerçekten bir konfor durumu var mı onu bilemiyoruz. Bazen gereğinden fazla rahat davranabiliyorsunuz. Özellikle evli Terazi burçlarının hayatlarında ani değişimler oluyor. İletişim konusunda bir rahatlama söz konusu.

İkili ilişkilerde devrim niteliğinde farklılıklar yaratmaktasınız. Belki tam anlamı ile aksiyon alamadınız belki ama kafanızda artık başka planlar var. Eskisi gibi olmak istemiyorsunuz. Kendi düzeninize baş kaldırasınız var. İlişkiler bazında çok beklenmedik gelişmelerin olabileceği bir Cuma sizleri bekliyor.

İkili ilişkilerde devrim niteliğinde farklılıklar yaratmaktasınız. Belki tam anlamı ile aksiyon alamadınız belki ama kafanızda artık başka planlar var. Eskisi gibi olmak istemiyorsunuz. Kendi düzeninize baş kaldırasınız var. İlişkiler bazında çok beklenmedik gelişmelerin olabileceği bir Cuma sizleri bekliyor.

Terazi burcu maddi anlamda kaygılar yaşıyorsunuz ama hiç de paranızın hesabını bilmiyorsunuz. Harcarsanız nasıl para biriktirebilirsiniz ki? Özellikle ikili ilişkiler gündemde. Bir süre daha bu gündem devam edecek. Eğer bekar bir Terazi burcu iseniz, geleceğe yönelik bir insan hayatınıza girebilir. Bazı Terazi burçlarını ise jet hızı ile evlendireceğiz.

Çok duygusalsınız. Kendinizle dertleşmek, kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Size bile fazla gelebilir bu yoğunluk. Partnerlik ilişkilerine olan ihtiyacınız bugün sınırları zorlayacaktır. Kafanız karışmasın ve korkmayın. Artık her şeyi bir arada aramak yerine, deneme yanılma yöntemine geçebilirsiniz. Hayatta neyin garantisi var ki?

İkili ilişkiler konusunda uzun süredir bazı karışıklıklar yaşıyordunuz. Ancak ani bir istekle artık hayatınızda sağlam bir ilişki arzusundasınız. Kalıcı bir ilişki için hem şanslı zamanlardasınız hem de kendiniz de buna hazırsınız. Özellikle evli Terazi burçları evliliklerinde güzel bir döneme geçiş yapacaklar.

Haftaya çok şanslı ve pozitif başlıyorsunuz. Kendinizi dengelenmiş hissediyorsunuz. Kısacık bir uzaklaşma veya mola, insana ne kadar iyi geliyor değil mi? İkili ilişkilerde ani gelişmeler, ayaklarınızın yere basışını sağlamlaştıracak haber söz konusu olabilir.

Kendinizi şanslı hissetmeseniz de birçok konuda, bu dönem herkesten daha şanslı olduğunuzu bilmeniz gerekiyor. Bir şeyler ters gittiyse bilin ki daha kötüsünü yaşamayasınız diye. Siz ayıklamakta güçlük çekseniz, duygularınıza kapılsanız bile, evren sizin için iyi ve kötüyü ayıklıyor. “Ne zaman gelecek bu iyi?” derseniz de; siz kaybettiklerinizi düşünmeyi bıraktığınız ilk anda.

Birlikteliklerin, ilişkilerin, özellikle romantik anlamdaki ilişkilerin önem kazandığı bir gün olacaktır. Günlük rutinlerinizde, yaptığınız basit işlerde kafanız oldukça karışık. Aslında genel anlamda hayatınızı nasıl yönlendireceğinizi bilemiyorsunuz. Kalbinizde istekleriniz var ama dünyaya açılan pencereniz kapalı. Kapıyı açın. O gelmese bile başkası gelir.

Terazi burcu arkadaşlıklarını elekten geçiriyor. Evli Terazi burçları ise eşleri ile mutlu bir döneme adım atıyorlar. Ani gelişmeler, ani haberler onlara zarar veremiyor. Bekar Terazi burçları içinse şu birkaç gün sürprizlere gebe. “Amaaan ne sürpriz olabilir ki?” duyar gibiyim. Hayat sizden sürprizlerini esirgenmiyor. Siz sadece takıldığınız konulara odaklanıyorsunuz.

Kendinizi aktif ve üretici iken çok iyi hissediyorsunuz. Özellikle yeni projeler varken çalışmak size çok iyi geliyor. Eskisi gibi değilsiniz. Arkadaşlarınız arasında daha fazla öne çıkmak, fark edilmek ve zaman zaman lider olmak istiyorsunuz. Lider olmak için sizden önceki lideri de peşinizden sürüklemeniz gerekir.

İş hayatınızda parlayan yıldız olmak için çaba gösteriyorsunuz. Son zamanlarda yeterince öne çıkmayı başardınız. Herkes bir şekilde sizi fark ediyor. Ancak bu konuda çok da baskın olup çevrenizi rahatsız etmeyin. Zaman zaman çalışma arkadaşlarınıza da, kendilerini ortaya çıkarmaları için zemin hazırlayın, fırsat tanıyın. Gönül işlerine hiç girmiyorum, o konuda çok şanslısınız ama ruhunuz başka bir yerde olduğu için bedeniniz etrafı göremiyor.

İş hayatınızdaki bazı problemlere bugün itibari ile çözüm bulabilirsiniz. Siz işler iyi olduğunda, maddi karşılığı olmasa da, kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Kariyer hayatınızı önceliklendirmek zorunda kalıyorsunuz. Bunun da en kısa zamanda karşılığını alacaksınız.

Haftaya bir miktar duygusal başlayabilirsiniz. Özellikle elde etmek isteyip elde edemediğiniz konular sizi hüzünlendirebilir. Ama bu durumların sizin başarınız veya başarısızlığınız ile alakası yok. Bunu anlamanız lazım. Hayatta bazen bazı şeyler, siz ne yaparsanız yapın olmazlar, gerçekleşmezler. Artık gerçekleşmesine de ihtiyacınız kalmayacak. Tatlı Venüs, size tatlı bir bahar aşkı getirecek.

Eski arkadaşlıklarınız yeniye açılma enerjinizi düşürüyorlar. Sizin artık bambaşka ortamlarda bambaşka insanlarla olmanız gerekiyor. Kalıplaşmış düzeniniz her manada kısmetinizi kapatıyor. Yeniye yer açmalı, sürekli bulunduğunuz ortamları değiştirmelisiniz. Sizinle yeni yerler keşfedecek birine ihtiyacınız var.

İkili ilişkileri olan ve evli Terazi burçları için romantik anlamda güzel ve eğlenceli bir gün olacak. Ancak günlük hayatın kendi temalarında hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Beklediğiniz, almak istediğiniz ama alamadığınız haberler sizi üzebilir. Venüs Balık burcuna ve sizin aşk evinize ilerledi. Sınırlarınızı zorlayacaktır.

Bazen sadece kendinizi düşünüyorsunuz. Bu sizin gibi sürekli başkaları ile iletişimini düzgün tutmaya çalışan biri için iyi bir şey. Ancak son dönemde fazla bencilleşmiş olabilirsiniz. Bir kısmı doğru bir kısmı ise oldukça yanlış. Üç günlük insanlar için eski dostlarınızı kırmayın. Yeni insanlarla tanışacaksınız bu bir. Flört edeceksiniz bu iki. Evrenin emri bu; karşı gelemezsiniz.

Terazi burcu çok şanslısınız. Fakat şansınızı tepiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremiyorsunuz. Bazı insanları küçümseyerek hata yapıyorsunuz. Herkes bir şansı hak eder. Bazı kimselerin potansiyeli hemen belli olmaz. Bazen uğraşmamak için şans vermeden kapıları kapatıyorsunuz. Bazen de boş yere kilometreler kat ediyorsunuz.

Kendinizi bir ilişki içerisinde çok daha rahat hissediyorsunuz. İlişkiniz yoksa bile, kendinizi konfor alanınızda hissettiğiniz bir karşı cinsin yanınızda olması hoşunuza gidiyor. Evli Terazi burçları için bugün biraz yorucu olabilir. Bekar Terazi burçları ise arayışta olacaklar. Hep birini prens/prenses yapıyorsunuz. Bırakın bir kere de sizi prens/prenses yapan biri ile deneyin. Ummadık taş baş yarar.

Yepyeni başlangıçlar sizleri bekliyor. Hayat trafiğiniz o kadar yoğunlaşacak ki, siz de inanamayacaksınız. Kendinize olan güveniniz de artıyor. Işığınızı tazeleyecek, hayal kırıklıklarınızı cebinize dolduracak ve yola devam edeceksiniz. Çok enerji dolu ve kendinizi iyi hissettiğiniz bir gün olacak.

Haftaya biraz karışık ama enerjik ve yoğun bir gündemle başlıyorsunuz. İş yerinizdeki sorunlara çözüm bulabilecek güçtesiniz bugün. Her türlü sorun ile mücadele edebilirsiniz. O kaçak halinizden eser yok. Haftaya gayet taze başladınız. Geçtiğimiz haftalarda gelen özgüven bombaları da işe yaradı tabii.

Çok keyif alacağınız hareketli bir Pazar günü sizleri bekliyor. Bir kere çok güzelsiniz. Siz fark etseniz de etmesiniz de insanları sizi ve güzel enerjinizi fark ediyorlar. Romantik konularda biraz hayal kırıklığına uğramış, kendi kendinizi kandırmış olabilirsiniz. Olmasını istediğinizi hedeften çıkartın. O size eninde sonunda gelecek. Bu arada elinizdeki fırsatlarla ilgilenebilirsiniz.

Terazi burçlarının en iyi yaptıkları işlerden bir tanesi çöpçatanlıktır. Bu hafta sonu sizi böyle bir iş bekliyor. Çöpçatanlık deyince illa romantik ilişkiler aklınıza gelmesin. İki küs kişiyi barıştırmak olabilir, insanları bir araya getirecek organizasyonlar olabilir, yeni ortaklıklar için vesile olmak olabilir. Bir seçenek daha var; o da kendi gönlünüzü yapmak.

Terazi burcu özellikle romantik ilişkilerde beklemediğiniz garip çıkışlarınız olabilir. Yine size karşı da beklenmedik hareketler içerisinde bulunanlar olabilir. Genel kafa karışıklığınız en çok ikili ilişkilerde vuruyor sizi. Herkese akıl verirken şahanesiniz de iş kendi söküğünüze gelince ilgili ata sözünün altını çiziyorsunuz. İsteyen değil, istenen olduğunuz yerlere doğru gidin.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load