Terazi Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

Terazi Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey? Terazi Burcu hakkında merak ettikleriniz, burçlarla ilgili tüm detaylar!

Terazi Burcu erkeği, burçlar kuşağının en zarif, en nezaketli ve en kibar erkeğidir. O kadar naiflerdir ki; ilk etapta sanki rol yapıyorlarmış hissi verebilirler. Zamanla gerçek olduklarına inanırsınız. Bulunduğu dönem sebebi ile bu erkeklerden çok fazla dünyaya gelmez. Evliliğe çok yatkındırlar. Bir kadın bu durumu hemen sezinleyebilir. Ancak yine de Terazi erkeğini yönetmek önemlidir. Biraz tavsiyeye ihtiyacınız varsa, işte Terazi burcu erkeği ile buluşmadan önce bilmeniz gereken 7 şey!

Terazi Burcu Erkeği İle Randevunuz mu Var?

1.Terazi burcu erkeği şık ve bakımlı kadınlardan hoşlanır!

Her erkek bakımlı kadınlardan hoşlanır diye düşünebilirsiniz. Ancak Terazi erkeğinden bahsediyorsak, sıradan bir bakımdan bahsetmiyoruz. Terazi erkeği abartıdan hoşlanır. Estetik kavramı onun için çok önemlidir. Dilediğiniz kadar abartabilir, takıp takıştırabilirsiniz. Üst üste takılmış kolyeler, daracık kalem etekler, topuklu ayakkabılar Terazi erkeğine fazla gelmez, aksine hoşuna gider. Kendisi için hazırlanılmış hissayatı gururunu okşar. Ancak burada abartıdan bahsederken, kesinlikle marjinallikten bahsetmiyoruz. Örneğin pembe renkli saçlar, hippi kıyafetleri, rengarenk tüylü kostümler vb. gibi onun için estetikten çok uzaktır.

Terazi Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

2.Terazi burcu erkeği etraftaki erkeklerin dikkatini çeken kadınları sever.

Kulağa garipçe gelebilir. Ancak Terazi burcu erkeği, yanında taşıdığı bayanın etraftaki diğer erkekler tarafından beğenildiğini farkederse gururu okşanır. Hatta bir garson veya herhangi bir erkek onun yanında size komplimanda bulunursa, kendisini özel hisseder. Tabi ki bu durumların belli sınırları vardır. Yine de eğer buluşma akşamı görünüşünüzle ortamda dikkat çekebilirseniz, bu erkeğe bir adım daha yaklaşmışsınız demektir. Şık olmanın yanında çekici olmayı da deneyebilirsiniz. Vücudunuzun güvendiğiniz bir bölgesinden bir dekolte verebilirsiniz.

3.Terazi burcu erkeği sanatla uğraşan, yaratıcı kadınlardan hoşlanır.

Yemek siparişini verdiniz. Başladınız muhabbete. Terazi burcu erkeğinin, en son pişirdiğiniz yemekten, son aldığınız kıyafetten ya da en trend mekanlardan bahsetmeniz pek de ilgisini çekmeyecektir. Aynı şekilde gelecek hayallerinizden bahsemenizin de faydası olmayacaktır. Anlattıklarınız sanatsal olmalıdır. Bir şekilde cümlelerinizde ilham verecek bir taraf olmalıdır. Örneğin lisede resim yarışmasına katılıp bir derece elde ettiyseniz, bunu anlatabilirsiniz. Eğer bir enstrüman çalıyorsanız, heykel yapıyorsanız, kitap yazıyorsanız, ebru yapıyorsanız, tasarım atölyeniz varsa vb. Herhangi bir noktadan sanata değiyorsanız, paylaşmalısınız. Çok hoşuna gidecektir. Yine yakın zamanda gittiğiniz bir resim sergisi veya aldığınız güzel bir müzik albümü dikkatini çekecektir.

Terazi Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

Bırakın kendisini anlatsın!

4.Terazi burcu erkeğinin en az sizin kadar kendisini anlatmasına izin verin.

Kendinizden bahsettiniz. Eğer dikkatini çekebildiyseniz, siz cümlelerinizi bitirene kadar sizi dikkatlice ve hayranlıkla dinledi. Şimdi sıra onda. Bu erkek hayatında her konuda dengeye önem verir. Aldığı kadar verir ve verdiği kadar alır. Aşırı talepkar ve ben merkezci değildir. Dolayısı ile ortalama sizin anlattığınız kadar kendisini anlatmak ister. Sık sık sözünün kesilmesinden hoşlanmaz. Anlattıklarını dinlerken etkilendiğinizi belli ederseniz ruhunu okşarsınız.

5.Terazi burcu erkeğinin dış görüntüsüne dikkat edin, detayları fark edin.

Terazi burcu erkeği, tıpkı partnerinin dış görüntüsüne önem verdiği gibi kendi dış görüntüsüne de oldukça önem verir. Lüks ve kıymetli parçalardan hoşlanır. Öyle değilmiş gibi davransalar da genellikle marka takıntıları vardır. Diğer insanların fark edeceği parçaları kullanmayı severler. Sadece ayakkabı ve genel kıyafetlerde değil, aksesuarlarda da çok seçicidirler. Genelde kol düğmesi kullanan erkeklerdir. Bu kadar emek verdikleri bir konuda pof-poflanmak, bekledikleri ilgiyi almak isterler. Ayakkabılarının, kol düğmelerinin veya dikkat çeken herhangi bir aksesuarlarının ne kadar şık ve estetik olduğunu söylemeniz onu çok mutlu edecektir. Karşındaki insanın, yani sizin, estetikten anladığınıza emin olacaktır.

Terazi Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

6.Terazi burcu erkeğinin tembelliklerine abartı tepkiler vermeyin.

Her şey yolunda gitti ve ilk buluşmanın sonuna geldiniz. Terazi burcu erkeği biraz tembeldir. İlişkide üzerine düşen görevleri yapmaktan pek hoşlanmayabilir. İlişki anlayışı standartlara uymaz. Kadın erkek eşitliğine son derece inanır. Sizi bir birey olarak gördüyse ve takdirini kazandıysanız, sizi evinize bırakma teklifinde bulunmayacaktır. Bu sizin için kaba bir davranış olsa bile, eğer onu kazanmak istiyorsanız rahatsız olduğunuzu belli etmemelisiniz. Ne kadar harika bir akşam geçirdiğinizi söyledikten sonra veda edebilirsiniz.

7.Terazi burcu erkeğinin ilgisini sıcak tutun.

İlk buluşmayı başarı ile atlattınız ve ilişkiye dair ilk adımlar atılmaya başlandı. Terazi erkeğinin ilgisi çabuk dağılır. Güzel olan her şeyi sevdiği gibi, güzel olan her kadından da kolaylıkla etkilenebilir. Bu sebeple onu daima yönetmeniz, ilişkinizi sıcak tutmanız gerekecektir. Dikkatinin dağılmasına izin vermemeli, daima en güzelin siz olduğunu hissettirmelisiniz. Bu da ciddi bir mesai ve bakım gerektirecektir. Her zaman zerafetli ve gösterişli olmanız gerekecektir. Ona pahalı hediyeler alabilir, sanatsal aktivitelere götürebilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();