Terazi Burcu 2018 Yıllık Burç Yorumu

Terazi Burcu 2018 Yıllık Burç Yorumu, 2018 Yılında Terazi Burçlarını Neler Bekliyor? Bu Yıl Sizi Neler Bekliyor, Astroloji.

2018 Yılında Terazi Burçlarını Neler Bekliyor?

2018 yılına Terazi burçları şanslı bir başlangıç yapıyorlar! Özellikle maddi anlamda ciddi bir rahatlama ile yıla başlayacak olan Terazi burçları, ilk iki-üç aylık süreçte ciddi birikimler yapabilirler. Fırsatları iyi değerlendirecek ve en ufak ayrıntıyı bile gözden kaçırmayacak olan Teraziler, bu sene paranın kokusunu alabilecekler.

2018 yılında Terazi burçları için en önemli temalardan bir tanesi “seyahat etmek”. Yıl boyunca neredeyse yerinde duramayacak olan Teraziler için, yurt dışı seyahatleri sık sık gündemlerinde olacaktır. Bazı Terazi burçları ise seyahat etme durumlarını profesyonel kariyerleri haline getirebilirler. 2018 yılı, neredeyse en çok dolaştıkları yıl olarak Terazi burçlarının tarihlerine geçecektir.

Yeniden yapılanmak, ev değiştirmek, yeni eve taşınmak gündemde.

Birçok Terazi burcu 2018’de yakın çevresi, akrabaları ve kardeşleri ile alakalı problemler yaşayabilirler. Bu problemler sebebi ile yer değiştirme ihtiyacı duyabilir, taşınabilirler. Terazilerin taşınma ve kısa mesafeli yer değiştirmesini tetikleyecek diğer bir etki ise, evleri ve aileleri ile ilgili yıkım ve yeniden yapılanma süreci olacaktır. Örnek vermek gerekirse; uzun süredir oturduğunuz ev restorasyon sürecine girebilir ve sizden evinizi tahliye etmeniz istenebilir. Veya siz daire karşılığı oturduğunuz apartmanı müteahhitte verebilirsiniz.

 Terazi burçları 2018’de hayal ettikleri çalışma ortamına kavuşabilecekler.

Terazi burçları 2017 boyunca çalışma ortamları ile alakalı problemler yaşadılar. Belki iş arkadaşları, belki ast-üst ilişkileri, belki çalışma tempolarındaki yoğunluk, onları oldukça yıprattı. Ancak 2018 Nisan ayından itibaren, bahar sonuna kadar bu problemlerini çözmüş olacaklar. Terazi burçları 2018’de hayal ettikleri çalışma ortamına kavuşabilecekler.

Yazım işi ile uğraşan, mesleği ilham gerektiren Terazi burçları için de bahar ayları oldukça verimli geçecektir.

Terazi burçları için yılın en güzel zamanları yaz ayları

Terazi burçları yaz aylarını nedense her zaman severler. Bikini sezonu, tam anlamı ile güzeller güzeli Terazi burçlarının sezonudur. Yıl boyu çalışan, emek veren Terazi burçları yaz aylarında, emeklerinin karşılığı olarak hem terfi edecekler hem de sabit gelirlerini arttıracak fırsatlar yakalayacaklar. Yine bu dönemde Terazilerin kendilerinden gelen bir ışıkları olacak ve plajlarda en fazla dikkat çeken kişiler yine Terazi burçları olacaklar. Yaza kadar hala bekar kalmış Terazi burçları varsa, ki bu yıl Terazilerin bekar kalması pek mümkün gözükmese de, yazı bekar geçirmeyecekleri de kesin.

2018 yılında Terazi burçları ve sağlıkları ile ilgili etkiler

Kendilerine dikkat ettikleri sürece, sağlıkları yıl boyunca yerinde olacak olan Terazi burçları, sadece yılı kapatmaya yakın Kasım, Aralık aylarında, su ile bulaşan bir mikrobik rahatsızlığa yakalanabilirler. Zehirlenmeler ve mide sıkıntıları, Terazilerin stresle baş edemediklerinde alıştıkları bir durum haline gelmiş olsa da, metabolizmalarını sağlam tutmayı başaran Teraziler 2018’de bu problemleri de sık sık yaşamak durumunda kalmayacaklardır.

2018 yılının en şaşırtanları Teraziler!

Terazi burçları 2018’de diğer insanları en çok şaşırtan kimseler olacaklar. Her yaptıkları hareket, sürpriz niteliği taşıyacak. Her yaptıkları çokça konuşulacak. Bu sürprizlerin en büyüğü ise Terazi burçlarının marjinal bir şekilde yapacakları evlilikler olacak. Uzun süredir yalnız olan, evlenmesini aklımızdan bile geçirmediğimiz, hatta kendilerinin de aklından geçmeyen Terazi burçları, jet kararlarla dünya evlerine girebilirler. Belki çok kısa süredir tanıdıkları biri ile, belki yurt dışı tatillerinde tanışacakları biri ile, belki kendilerinden yaşça oldukça büyük biri ile aniden evlenme kararı alıp, uygulayacak olan Terazi burçlarının, yıl boyu keyifleri yerinde gözüküyor.

Hepinize mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load