Ten Uyuşmazlığı Nasıl Çözülür?

Ten Uyuşmazlığı Nasıl Çözülür? Ten Uyuşmazlığı Ne demek? Ten Uyuşmazlığı Nasıl Anlaşılır?Ten Uyuşmazlığı Nasıl Geçer?

Uyum sağladığımız biri ile ilişki sürdürmemiz çok daha kolay olur. Bazen bu uyum ruhsal olur bazen kafa anlamında olur. Bazense tensel olur. Hem kafanızın uyuştuğu hem de teninizin uyuştuğu biriyle güzel bir birliktelik yaşamanız ise kaçınılmazdır. Ancak hayatınızdaki kişiyle tensel bir uyum yakalamakta sıkıntı çekiyorsanız bu o kişiyle olan sosyal ilişkinizi de olumsuz yönde etkileyecektir. Hatta ileri boyutlarda kendi çevrenizle de sıkıntılı ve stresli dönemler yaşamaya başlayabilirsiniz. En iyisi bu ten uyuşmazlığı sorununu çözmektir. Peki, tensel uyum nasıl sağlanır?

Ten Uyuşmazlığı Tam Olarak Ne demek?

Ten uyumuna sahip olmak demek aynı anda orgazm olmak demek değildir. Eğer siz de ten uyumu kavramını böyle düşünüyorsanız hemen yanıldığınızı belirtmeliyiz. Kadınların orgazm olması çoğu zaman zor olur. Bu durumun sebebi yeterli cinsel deneyime sahip olmamalarından kaynaklanmaktadır. Kesinlikle ten uyumu olmaması ile karıştırılmamalıdır.

Ten Uyuşmazlığı Nasıl Çözülür?

Seks hayatınız rutin bir şekilde ilerliyorsa birbirinizi ilk tanıdığınız anlarda hissettiğiniz heyecan artık kaybolur ve artık tenlerinizin uyuşmadığını düşünebilirsiniz. Ancak birbirinize yapacağınız ufak sürprizler ve ilgili davranışlar ile bu rutinliğin üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Çoğu ilişki bu monotonluğa kendini kaptırmış ancak farkında olunmayan psikolojik durumlar yüzünden bitmektedir. Eğer karşınızdaki insana karşı duygusal ve özel bir bağ besliyorsanız eski tutkunuzu bulmamanız için hiçbir sebep yoktur.

Farklı Şeyler Deneyin

Uzun zamandır bir birlikteliğiniz varsa seks hayatınızı renklendirmek için karşınızdaki insanla rahat bir şekilde konuşabilmekten çekinmemeniz gerekir. Eğer bu konuda onun sizi anlayacağından şüphe ediyorsanız ve her anlattığınızda negatif bir tepki alıyorsanız siz sadece ten olarak değil kafa olarak da pek uyumlu sayılmazsınız. Birkaç denemeden sonra kendinizi bu ilişkiyi devam ettirmek için çok zorlamamanızı öneririz.

Ten Uyuşmazlığı Nasıl Çözülür?

Ancak karşınızdaki kişi sizi dinliyor ve en azından sizi anlamaya çalışıyorsa gerçekten uyumunuz var demektir. Yaşadığınız bu ten uyuşmazlığı sıkıntısını da beraber yeni pozisyonlar veya seks oyunları deneyerek aşabilirsiniz.

Cinsel birlikteliğiniz dışında da karşınızdaki kişiyle sürekli tartışmalar, küslükler yaşıyorsanız bunun yatağınıza taşınması da oldukça muhtemeldir. Daha sabırlı ve anlayışlı davranmaya çalışın. Konuşarak ve iletişim kurarak değer verdiğiniz insanla harika bir birliktelik yaşama fırsatına her zaman ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();