Tek Hareketle Göbek Eritmek Mümkün

Yediklerinize çok dikkat etmenize rağmen göbek yağlarınızdan kurtulamıyor musunuz? Artık tek hareketle göbek eritmeniz mümkün!

O son lokmayı yemeseydim diye düşünüp üzülenler için harika bir önerim var. Özellikle konu Türk kadını olduğunda göbek bölgesindeki yağlar önüne geçilemez dertlerin başında geliyor. Her türlü diyeti ve sporu denediyseniz, hatta bu da yetmezmiş gibi kendinizi o çok sevdiğiniz tatlardan mahrum bıraktıysanız ve buna rağmen göbeğiniz büyük bir azimle gövdenizin önündeki varlığını sürdürüyorsa size bir haftada  Tek Hareketle Göbek Eritmek Mümkün diyebileceğiniz bir  formül açıklıyoruz. Düzenli beslenip bu hareketi yaptığınız takdirde o inatçı göbeğinize sonsuza kadar veda etmeniz mümkün. Ünlü spor eğitmenleri tarafından önerilen bu hareketi dileyen herkes yapabilir. Eminiz karın yağları eritme yolları arasında sizin de en çok beğendiğiniz ve en kolay bulduğunuz yöntem kesinlikle bu olacaktır.

Tek Hareketle Göbek Eritmek Mümkün mü?

Kıyafetlerinizden Taşan O Kötü Görüntüye Veda Edebilirsiniz

Köşelerin bile kapatamadığı o görüntüyü size bir haftada düzgün uygulanma koşulu ile bir daha görmeyeceğinizi garanti edebileceğimiz yöntemi açıklıyoruz. Öncelikle düz bir zeminde pilates topunuzu yere koyuyorsunuz. Seçeceğiniz pilates topu mümkün olduğunca sırtınızı kavrayacak genişlikte olmalıdır. Ardından şınav pozisyonu almanız gerekiyor. Eller omuz hizasında açılarak yere dik bir şekilde konulurken, ayaklarınız ise pilates topunun üstüne konuluyor. Vücudunuzun dik şekilde durmasına özen göstermelisiniz. Baş, karın ve ayak bölgeniz paralel bir düzlem doğrultusunda uzanıyor olmalı. Yapmanız gereken tek şey bu pozisyonda mı kim olan en çok sürede durmanız.

Tek Hareketle Göbek Eritmek Mümkün

Bu Hareketi Yapmakta Zorlanacaklar İçin Alternatif Hareket De Var

Pilates topunuzun üstüne sırtınızı yerleştirerek bacalarınızı 90 derecelik bir açı ile yere koyarak mekik çekmeye başladığınızda alternatif hareketi uygulamış oluyorsunuz. Top seçiminizde dikkatli olmanızda fayda var. Onca spor ve diyet ile ilgili hüsrandan sonra artık ümidi kesenler için harika bir karın eritme yolu olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Düzenli bir uygulama sonrasında bu yöntemi tüm sevdiklerinize anlatacaksınız. Zayıflık ve güzellik asla tesadüf değildir. Sadece doğru zamanda, en doğru yöntemi uygulamak gerekir. Birisi göbek mi dedi? O da ne?

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();