Tarot ,El Ve Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Tarot, El ve Kahve Falı Nasıl Bakılır? Fala inan falsız kalma diyenlerden misiniz? İpuçlarımızla artık siz de fal bakmayı öğrenebilirsiniz.

Günümüzde kadın erkek birçok kişi fal konusuna oldukça meraklıdır. İnsanlığın bilinmezliğe, geleceğe ve mistik güçlere olan merakı ve inancı fal konusunun asla gündemden düşmemesine sebep oluyor. Ben asla fala inanmam diyenlerden olsanız bile mutlaka bir kahve buluşmasında arkadaşlar arasında o fincanı bir kez bile olsa kapatmışlığınız vardır. Hadi itiraf edin. Bundan keyif aldınız öyle değil mi? İşte tam da bu sebepten ötürü olacak ki artık hemen hemen adım başı her kafede fal çalışır yazılarını okumanız mümkün. İnsanın geleceği bile arzusu ya da çoğu zaman terapi olarak görmesi ile kendine iyi geldiğini düşündüğünü fal bakımı doğru eller tarafından gerçekleşmez ise ciddi buhranlara sebep olabilir.  Bu nedenle sizlere Tarot, El ve Kahve Falı Nasıl Bakılır hakkında İpuçları vermek istedik.

Tarot, El ve Kahve Falı Nasıl Bakılır? İpuçları Nelerdir?

Tarot Falı Nasıl Bakılır?

Tarot falı oldukça eski bir bakım şeklidir. Deste isimleri ve kart sayıları değişiklik gösterir. Eğer kendiniz bir tarot destesi edinerek fal bakmaya başlamak istiyorsanız tavsiyemiz kartların size hediye edilmesi yönünde olacaktır. Desteği elinize aldığınız ilk andan itibaren enerjinizin kartlara geçeceğini unutmamalısınız. İşte bu sebeple kartlarınızı kimseyle paylaşmamalısınız. Tarot için nasıl fal bakılır sorusunun cevabı ise kartların olumlu ve olumsuz anlamlarını öğrenmeli desteden seçilen kartlara göre yorum yapmalısınız.

El Falı İncelikleri

El falı denildiğinde aklımıza hep Çingeneler gelir. Sokaklarda yanınıza yaklaşarak el falınıza bakmak isteyen kadınlara çoğu zaman sırt çevirmiş olsanız da içinizde uyanan merak duygusunu asla inkâr edemezsiniz. Parmaklarınızın her birinin bir anlama geldiği el falının asıl çıkış noktası avuç içindeki çizgilerde saklıdır. Fal bakmak için sol el kullanılır.

Tarot, El ve Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Muhabbetlerin Vazgeçilmezi Kahve Falı

En çok uygulanan ve daha çok tercih ettiğimiz fal çeşitleri arasında ilk sırada yer alan kahve falı hem vazgeçilmez bir keyif içeceği olduğundan hem de şekillerin büyüsünden olsa gerek hemen hemen herkesin merakını uyandırır. Kahve falında herkesin farklı bir yöntemi vardır ancak fincanın tutma yerinden saat yönünde dönmesi ile okunan şekiller hızlı bir şekilde çağrışım kurulup yorumlanmalıdır.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();