Tao Sevişme Sanatı Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Tao Sevişme Sanatı Hakkında Bilmek İstedikleriniz, Taocu Sevişme Yöntemleri, Doğru Nefes Alma Yöntemi Ve Daha Fazlası kadin.com'da

Tao sevişme sanatı çok uzun seneler önce Eski Çin kültüründen doğmuştur. Çiftlerin beraberliklerinin uyumlu olarak devam edebilmesi için yatak odalarında da hiçbir sorun yaşamamaları gerekmektedir. Çiftler birbirlerini yeterince tatmin edemediklerinde, bu durum ister istemez sosyal ilişkilerine de yansımaktadır. Aslında kolayca çözüme ulaştırılabilecek durumlar hangi çözüm yolları uygulanacağı bilinmediğinden ilişkiyi çıkmaza sokabilmektedir. Çözülmekte sıkıntı çekilen sorunlardan en önemlileri erken boşalma ve orgazm olamamadır. Tao sevişme sanatı ile bu sorunları aşabilme imkânınız bulunuyor.

Tao Sevişme Sanatı  Anlayışı

Yüzyıllardır uygulanan ve incelenen Taocu sevişme sanatı boşalma ve orgazm durumlarını birbirinden ayrı olarak inceler. Cinsel ilişki öğretilerinin incelendiği Tao, Batı’daki cinsellik ve erotizm anlayışından çok daha farklı bir anlayıştadır.

Tao Sevişme Sanatı Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Kadın ve erkek bedeni yapıları gereği belli farklılıklara sahiptir. Bedeninizi tanıyarak seviştiğinizde daha uyumlu bir seks hayatına ulaşabilirsiniz. Tao da bedeninizi tanımanız için öğretilerde bulunuyor. Uzun bir cinsel ilişki sırasında birden fazla orgazm yaşamak istiyorsanız bunu Tao sevişme sanatının inceliklerini öğrenerek yapabilirsiniz. Önemli olan kendinizi ve bedeninizi arzularınıza göre disipline edebilmektir. Özellikle erkekler kendi bedenlerini kontrol altına alabildiklerinde boşalma süresini de istedikleri kadar uzatabiliyorlar. Ayrıca Tao sevişme sanatı özellikle belirtiyor ki boşalma yaşanmasa bile orgazm olmanız mümkün.

Taocu sevişmede önemli olan zaten boşalmak değil. Hem kendi bedeninizi hem de partnerinizin bedenini hissetmek asıl olandır. Bir çeşit cinsel meditasyon gibi düşünebilirsiniz taocu sevişmeyi, çünkü cinsellik bir sükûnet içinde yaşanır ve doyum ön planda tutulur.

Taocu Sevişme Yöntemleri

Taocu sevişme yöntemlerinden kısaca bahsetmek yetersiz kalacaktır. Bunun için özel olarak hazırlanmış, resimli kaynaklardan yararlanmanız uygulamaya koyarken daha rahat etmenizi sağlayacaktır. Ancak biz yine de size yöntemlerin bazılarından bahsedelim.

Kilitleme Yöntemi

Bu yöntem erkeklerde boşalma sürelerini kontrol etmelerini öğrenmeleri açısından oldukça yararlı olmaktadır.

Tao Sevişme Sanatı Hakkında Bilmek İstedikleriniz

 

Çağdaş Kilit Yöntemi

Bu yöntem de yine erkeğin boşalma süresini kontrol edebilmesini sağlamaya yöneliktir.

Eski Çin Sıkma Yöntemi

Tao tekniğine göre erkeklerin boşalmadan da orgazm olabilmeleri mümkündür. Boşalmadan orgazm olabilme için bu tekniği öğrenmek gerekmektedir.

Sertleşmeden İlişkiye Girme

Sertleşmeden de ilişkiye girilebilir. Tao konusunda deneyim arttıkça bu teknik her pozisyonda rahatça uygulanabilir.

Doğru Nefes Alma Yöntemi

Doğru nefes almak sadece sevişmede hazzı attırmak için değil sağlıklı bir yaşama ulaşmak için de çok önemlidir. Tao teknikleri sayesinde hem seks hayatınızı hem de gündelik yaşamınızı mükemmelleştirebilirsiniz.