Takma Tırnak Nasıl Kullanılır

Takma Tırnak Nasıl Kullanılır ? Takma tırnak takarken dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir? Tırnak bakımı nasıl olmalıdır?

Takma Tırnak Nasıl Kullanılır?

Takma tırnak seçerken sorulması gereken en önemli soru neden takma tırnak takmak istediğinizdir. Örneğin tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler takma tırnakların çoklu modellerini tercih ederler. 24’lü olan takma tırnaklar olduğu gibi 100’lü paketler içinde olanları da mevcuttur.

Özel günler için French’li modeller

Eğer özel günlerde kullanmak isterseniz kendinden french’li ve hazır şekilleri olanları tercih etmelisiniz.(24’lü olanlar bu şekildedir).Ayrıca, bu iki modelinde günlük kullanılabileceğini unutmamak gerekli. Genelde bayanlar ilk takma tırnak denememizi endişe duyduğumuz için kalitesiz olanlarını alarak başlarız ama tam tersine kaliteli tırnaklarla başlamamız daha iyidir.

Takma Tirnak Nasil Kullanilir1

Takma tırnaklarla ilgili sorulan başlıca sorular

Takıldıktan sonra ne kadar süre kalacağı ve çıkarmak istediğinde nasıl çıkarılacağıdır. Takma tırnaklar takıldıktan sonra siz çıkarmadıkça kolay kolay çıkmazlar. Takma tırnağı çıkarmak içinse ılık asetonlu su da ellerinizi bekletmeniz yeterlidir kendiliğinden çıkacaktır. Bir de tırnak çıkarma sıvısı kullanabilirsiniz. Bu sıvılar ellere zarar vermeden tırnakları eriterek çıkarır.

Takma Tirnak Nasil Kullanilir2

Takma tırnaklar nasıl yapıştırılır?

Bir diğer soru da tırnak yapıştırıcılarının ayrı bir şekilde satılıp satılmadığıdır. Takma tırnaklarda genelde japon yapıştırıcısı diye bilinen yapıştırıcılar kullanılmaktadır. Bu yüzden size yakın bir kırtasiyeden japon yapıştırıcısı alıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();