Super Breakfast İle Yaza Merhaba

Super Breakfast İle Yaza Merhaba, Hem Lezzetli Hem Çevre Dostu Super Breakfast, Radisson Blu’da Super Breakfast

 

Radisson Blu kalitesinde etkileyici bir görsellikle sunulan; mevsime uygun, yerel ve sağlık konusunda duyarlı lezzetlerle zenginleştirilen Super Breakfast, su ve karbon ayak izini yüzde 20 oranında azaltıyor.

Radisson Blu Otelleri’nin tüm dünyada ve Türkiye’de misafirlerine sunduğu yenilenen lezzetli ve sağlıklı ekolojik kahvaltısı Super Breakfast , misafirlere görsellik ve sunumla birleştirilmiş, mevsime göre şekillenen menü, yerel lezzetlerle oluşturulan bir içerik sunuyor. Yaza girerken hem lezzetli hem de sağlıklı bir kahvaltıyı tercih edenler, menüde özel beslenme tercihlerine uygun seçenekler de buluyor.

Super Breakfast İle Yaza Merhaba

Dünyanın en inovatif otel markalarından olan Radisson Blu’nun, sağlıklı bir yaşam için kahvaltının önemini dikkate alıyor.Uzun yıllardır Radisson Blu’nun marka değerine katkıda bulunan ve zaman içinde marka standartları arasında yerini alan bir hizmet.

Sofistike modern gezginlerin gerçek ihtiyaç ve taleplerini sürekli olarak analiz ediyor. Ve bunu karşılamak üzere yenilikçi bir yaklaşımla hizmetlerini geliştiren Radisson Blu’nun sunduğu Super Breakfast lezzetin yanı sıra farklı duyulara da hitap eden ve duyarlı bir kahvaltı seçeneği olarak öne çıkıyor.

Radisson Blu’da Super Breakfast, büfesi, mevsime özel meyve ve sebzelerle zenginleştiriliyor. Yerel lezzetlerle oluşturulan içerik, ziyaretçilerin bulundukları şehrin havasını daha iyi deneyimlemelerine katkıda bulunuyor. Ayrıca, ürünlerin uzak noktalardan taşınmaması daha az karbon ayak izi yaratılmasını sağlıyor. Bu amaçla yerli peynir ve zeytin çeşitleri, sahlep ve boza gibi özel ürünler sunuluyor.  Ayrıca, her Radisson Blu’da standart olarak özel kahve ve çay sunumları, taze portakal suyu, sıcak somon füme ve mevsim domatesleri ile hazırlanan Morning Mary gibi ürünler de Super Breakfast bünyesinde yer alıyor.

Hem Lezzetli Hem Çevre Dostu Super Breakfast

Sayısız ürünün yer aldığı açık büfe konseptinden sıyrılarak kalitenin ön plana çıkarıldığı ve lezzetten ödün vermeden daha az su tüketimi sağlamayı amaçlayan Radisson Blu’nun Super Breakfast’ı, aynı zamanda doğal kaynakların korunmasına da katkıda bulunuyor.

Üretim ve sunum aşamasında en çok su tüketimine sebep olan yumurta ve sütlü ürünlerin ziyanını önleyerek otellerin su ve karbon ayak izini yüzde 20 oranında azaltan Super Breakfast, nicelik yerine niteliğe odaklanan büfesiyle yüzde 27 daha az su tüketimi yaratılmasını sağlıyor.

Super Breakfast İle Yaza Merhaba

Kahvaltı acele ile ayak üstü değil, dengeli bir şekilde yapılmasıgereken bir öğün. Gün boyu vücut enerjisinin, zihinsel performansın ve kilo kontrolünün sağlanmasına da yardımcı oluyor. Dengeli bir kahvaltıda protein kaynakları olan peynir, yumurta, süt, yoğurt çeşitlerinden bir veya birkaçını tüketmek oldukça önemli. Bunun yanında tahıllı ekmek çeşitlerine veya kahvaltılık tahıllara mutlaka yer verilmesi gerekiyor. Mevsim meyve ve sebzelerinden, ceviz, zeytin, zeytinyağı gibi sağlıklı yağ kaynaklarından kahvaltıda yeterli miktarda tüketilmesi de önemli.

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();