Starbucks ’dan Yeni Premium Self Servis Hizmeti

Starbucks ’dan Yeni Premium Self Servis Hizmeti, Starbucks ’ın Eşsiz Kahveleri Artık Daha Yakın, Starbucks On The Go

Kahve kültürünün dünyadaki en önemli temsilcilerinden Starbucks, her fincanda sunduğu eşsiz kahve deneyimini, yeni Premium Self Servis hizmeti Starbucks on the go ile pek çok farklı lokasyonda misafirleriyle buluşturmayı hedefliyor.

Kurulduğu 1971 yılından bu yana dünyadaki en yüksek kaliteli Arabica kahve çekirdekleriyle hazırladığı içecekleri misafirleriyle buluşturuyor.Yenilikçi atılımları ile her dönemde olduğu gibi kahve dünyasına öncülük ediyor.

Starbucks

2017 itibariyle Türkiye’de ilk kez deneyimlenen ve misafirlerin, bildikleri ve sevdikleri seçili  içeceklerine, mağazaya gitmeden, kendi günlük rutinleri içinde ziyaret ettikleri alanlarda hızlı ve kolayca ulaşmalarını sağlıyor. Premium Self Servis modeli  on the go; baristasız, limitli ürünleri yüksek kalitede sunan mini bir mağaza gibi hizmet veriyor.

Starbucks ’ın Eşsiz Kahveleri Artık Daha Yakın

On the go ile misafirler, akaryakıt istasyonları,ofis ve iş yerleri, hastane, üniversite gibi pek çok farklı lokasyonda  hazırlanan sıcak içecek seçeneklerine hızlı ve kolayca ulaşabiliyor.

Starbucks’ın en sevilen içecekleri arasında yer alan Caffè Latte, Cappuccino, Caffè Mocha, Americano, Chai Tea Latte, Espresso, Espresso Macchiato, Çay ve Sıcak Çikolata çeşitleri on the go Premium Self Servis ünitesinde, misafirlerle buluşuyor.

Starbucks

İnovatif ve kullanım kolaylığı sunan Starbucks on the go ile misafirler, kişiselleştirme seçeneklerini kullanarak 100’e yakın farklı içecek hazırlayabiliyor.

Bu sene hizmet vermeye başlayan ve önümüzdeki dönemde yeni yatırımlarla hızla büyüyerek daha çok lokasyonda misafirlerle buluşması planıyor. Starbucks on the go, şimdilik seçili Shell (Ihlamur, Merter Çırpıcı, Sefaköy, Yeniköy, Maslak ve Şenlikköy)  ile OPET (Ataköy ve Kavacık)  akaryakıt istasyonlarında kahve severleri bekliyor.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();