Sonbahar’da Saç Trendleri  

Sonbahar’da Saç Trendleri Nelerdir, öğrenmek İster misiniz? Son moda saç modelleri ve renkleri nelerdir? Hangi model daha popüler?

Sonbahar'ın gelmesiyle birlikte saç trendlerinde değişiklikler görmeye başladık bile. Peki Sonbahar'da Saç Trendleri nelerdir, en moda saç modelleri hangileridir?

Herkesin kendini güzel hissettiği, rahat hissettiği farklı saç modelleri ve renkler mevcut. En önemlisi de işte bu; kendinizi rahat ve güzel hissetmek. Biz sadece etrafta sık sık görmeye başlayacağımız, size de fikir verebilecek modelleri ve renkleri bir araya getirdik.

Sonbahar'da Saç Trendleri- Modelleri

 

Balerin topuzları

Balerinler, sahne performanslarında saçlarını arkadan topuz yaparlar. Alın kısımlarında tek saç teli bile olduğunu yüksek ihtimalle göremezsiniz. Bu saç stili, günlük hayata da aktarılmıştır. Özellikle sırt dekolteli kıyafet modeliyle davetlere katılan kadınlar, balerin topuz stilini kullanırlar. Sonbahar aylarında yapılan defileler, balerin topuz modelinin bu sonbahar mevsiminde de çok fazla tercih edileceğini gözler önüne seriyor.

Sonbahar’da Saç Trendleri  

Saçaklı saçlar

90’lı yıllarda oldukça popüler olan küt saçlara çok benzeyen saçaklı modeller, sonbahar trendleri arasında yer almaya hazırlanıyor. Özellikle haftasonu alışverişe çıktığınızda, mağazaları büyük keyif ve araştırmacı ruhla gezerken saçaklı saçlarınız size artı motivasyon sağlayacaktır.

 

Daha uzun saçlar

Üstün titizlikle saçlarına daha fazla bakım yapabilecek kadınlar, sonbahar mevsiminde saçlarını uzun tutmaktan hoşlanırlar. Özellikle sonbahar için söylenen kasvet ve depresif ruh haline meydan okumak isteyenler canlı ve bakımlı görünecek saçlara özgürlüklerini de yansıtarak dağınık ve uzun saç modellerini kullanabilirler. Uzun saç kesimlerinde katları uzun tutan kadınlar, sonbaharda güzel görünümleriyle bol iltifat alarak mutluluklarına mutluluk katıyorlar.

Sonbahar’da Saç Trendleri  

Kızıl kestane saç rengi

Sonbahar kızılı olarak da tabir edilen bu model, kadınların güz mevsiminde en çok tercih ettikleri saç stili arasında yer alıyor. Sonbaharın farklı dokusu ve romantizmi için oldukça uygun olan bu stil; aşk ve duygusallık temaları içeren dizilerde, filmlerde açıkçası tüm sanat aktivitelerinde kadınların en çok kullandığı saç renkleri arasına ismini yazdırıyor.

 

Saç Bantları

Saç bantları, kışa hazırlandığımız aylarda sıkça tercih edilecekmiş gibi duruyor.  Sonbahar alışverişlerinde bile gözümüze çarpan modeller, o aylara gelmek için gün saydığımızı gösteriyor. Saç bantlarının topuz ve saç kesimlerinde kullanılacak olması da o modellere sahip olduğumuzda bir trend olan bant modasını yakalamamazı sağlamış oluyor.

Sonbahar’da Saç Trendleri  

Buz Sarısı- Elmas Sarısı Saçlar

Bu saç rengine cesaret edebilenlerin sayısı günden güne artıyor. 2016 Sonbaharında da sıklıkla karşılacak gibiyiz.  Elbette hatırlatmak gerekir ki koyu saç renklerinden buz sarısı-elmas sarısı rengine geçiş yapmak kolay olmasa da uzman ellerde ve biraz sabırla istediğiniz renge kavuşmanız mümkün. Bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken şey ise bu renk sürekli olarak bakım ve yenilenme gerektirir. Eğer saç renginiz koyuysa ve bu rengi denediyseniz dip boyanızı sürekli olarak yaptırmalısınız.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();