Sonbaharda Gardırobunuzda Bulunması Gerekenler

Sonbahar taze ve yumuşak renkleri ile yılın en tarz parçalarını barındıran bir mevsimdir. Sonbaharda Gardırobunuzda Bulunması Gerekenler nelerdir?

Sonbahar kadar taze bir mevsim var mıdır? Yaz biter. Yeni sezon başlar. Yeni bir yıla başlamaya hazırlanırsınız. Yenilenebilir, hayatınızda değişiklik yapabilirsiniz. Hava serinlemeye başlamışıtr. Yazlık kıyafetlerinizi yavaş yavaş geride bırakıyorsunuzdur. Üstünüze bir ceket almadan çıkmamalısınızdır. Hava ne dondurucu soğuktur, ne de yakıcı sıcak. Bu yüzden de sonbaharın olmazsa olmaz parçaları vardır. Zengin tonlar, rahat ve şık parçalar sonbaharı daha da sevdirir. Bizde sonbahar yaklaşırken sizlere rotasyonunuzu belirleyebilecek birkaç öneride bulunmak istedik ve Sonbaharda Gardırobunuzda Bulunması Gerekenler'i derledik.

Trend Bir Görünüm İçin Sonbaharda Gardırobunuzda Bulunması Gerekenler Nelerdir?

Sırt Çantası

Sırt çantası,  güzel ve kullanışlı olması bakımından sonbaharın en kurtarıcı parçasıdır. Sırt çantası kullandığınız zaman laptop, şarj aleti, makyaj çantası ve daha bir çok şeyi daha yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıca sonbahar yağmurları da meşhurdur. Sırt çantanızla şemsiyenizi de rahat taşıyabilirsiniz.

sonbahar_metin1

Jean Gömlekler

Jean gömlekleri sevmeyen yoktur. Hem rahatlığı hemde şıklığıyla sonbaharda çeşit çeşit kullanabilirsiniz. Altına istediğiniz tonlarda farklı bir jean ve sevdiğiniz süet botlarla iyi bir kombin yaratabilirsiniz.

Deve Tüyü Ceketler

Sonbaharın ağır renkleri meşhurdur. Sonbaharda, deve tüyünde üzerinize tam oturan bir ceketten daha güzeli olamaz. sevdiğiniz bir bluz, jean ve mokasenle kombinleyebilirsiniz. Ya da sonbahar toplantılarınız için siyah bir elbise ve topuklularla tercih edebilirsiniz.

Eskitilmiş Süet Botlar

Bej tonlarında olan eskitilmiş botlar fazlasıyla cool. Jeanle kombinleyebileceğiniz bu botlar her mevsimin hit parçası da diyebiliriz aslında. Bu botlar sizi şimdiden ilkbahara kadar götürebilir desek yalan olmaz sanırım.

sonbahar_metin2

 

Trençkot

Trençkotsuz sonbahar düşünülmez sanırım. Altına koyu tonlarda skinny jean ile muhteşem bir görünüm yakalayabilirsiniz.

sonbahar_metin5

 

Süet Motor Ceket

Sizi fazlasıyla seksi gösterecek olan süet motor ceketlerden sahip değilseniz, hemen alsanız iyi olur.

Koyu jean + Beyaz tişört + süet motor ceket = mükemmel kombin

 

Bilekten Bağcıklı Babetler

Bilekten bağcıklı babetler sizi oldukça özenli gösterecektir. Ayrıca bunlarla işe gitmekte çok rahat. Tüm gün topuklularla yürümek zorunda kalmazsınız. Renk renk bantlarıyla da eğlenceli bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

Fötr Şapka

Yazdan sonbahara geçtiğinizi göstermenin fötr şapkadan daha güzel bir yolu olabilirmi? Kolay aksesuarlar çekmecenizde bulunması gereken parçalardan biri.

sonbahar_metin7

 

Salaş Hırka

Sonbaharda sıcak ve şık kalmanın salaş hırkalar dışında bir çaresi var mı? renk renk salaş hırkalar serin havalarda gününüzü kurtarmanıza  yardımcı olabilir.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();