Sonbahar- Kış Gelinlik Modelleri

Sonbahar- Kış Gelinlik Modelleri Nelerdir? Gelinlik modelleri, son moda gelinlik modelleri. Gelinlikte son trendler hangileri?

Her genç kızın hayali – ya da şu şekilde söylemek daha doğru olur- çoğu kızın hayali pırıl pırıl bir havada, mümkünse kır ya da bir kumsal düğünü ile evliliğini başlatmaktır. Fakat hayat her zaman planlanan şekilde gerçekleşmiyor elbet. Birçok sebepten ötürü yaz düğünü hayali yerini sonbahar ve kış düğünü gerçekliğine bırakıyor. Hemen işe iyi yanından bakıyoruz. Öyle hemen yaz gelini olamadım diye üzülmeyin. Çıldırtıcı sıcaklarda makyajınız akarken halay çekmek ya da daha ilk dakikadan akraba öpüşmelerinde terden makyajınızın tamamının silinmesi berbat bir duygu olurdu öyle değil mi? İşte bakın gördünüz mü demek ki yazın evlenmenin de olumsuz tarafları varmış. Gelinlik tercihlerinizde yapacağınız ufak değişiklikler ile harika bir sonbahar ve kış gelini olabilirsiniz.  Sonbahar- Kış Gelinlik Modelleri için önerilerimizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Aslında ilkbahar ve yaz aylarında beğendiğiniz gelinlik modellerinden çok farklı tasarımlarla karşılaşmayacağınız için seçim yapmanız çok daha kolay olacak. Sadece seçeceğiniz gelinliğin kumaşının daha kalın olmasına özen gösterin.

Sonbahar- Kış Gelinlik Modelleri

Sonbahar Gelinleri İçin Gelinlik Modelleri

Eğer sonbahar gelini olacaksanız bu duygunun keyfini çıkartmalısınız. Sarı yapraklar arasında tam bir romantizm mevsimi olan sonbahar, size hem sakin ve ılık bir havada düğün yapma şansı hem de hala yazdan kalma günler olduğu için açık havada düğün yapabilme olanağı sunuyor. Sonbahar gelinleri için önerebileceğiz gelinlik modelleri arasında kırık beyaz gelinlik çizimleri yer alıyor. Böylelikle hem hava şartlarına yenilmemiş olacaksınız hem de yaz ve sonbahar mevsimlerini ortak bir potada buluşturmuş olacaksınız. Yaz gelinlerinin tercihi olan uçuş uçuş modellerden ziyade biraz daha kabarık ve belki biraz daha ışıltılı gelinlik modelleri tercih edebilirsiniz.

Sonbahar- Kış Gelinlik Modelleri

Kış Gelinleri İçin Tercih Edebilecekleri Gelinlik Modelleri

Gösterişten hoşlanan biriyseniz eğer kış gelini olduğunuz için oldukça şanslısınız. Hem şık bir otel ya da düğün salonunda saçlarınız bozulmadan, makyajınız akmadan rahatça dans edebileceksiniz hem de kabarık ve pırıltılı taşlı ya da tümüyle dantel detaydan oluşan gelinlik modelleri ile göz doldurabileceksiniz. Ekru renk gelinlik çizimleri ile parlayan bir model tercih ettiğinizde de en doğru seçimi yapmış olacaksınız.

Sonbahar- Kış Gelinlik Modelleri

No more pages to load

No more pages to load